>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 0

kar7

Użytkownik
Trzeba przyznać, że ta ustawa to dobrodziejstwo. Teraz nawet pieniędzy u buka wybrać nie można, bo będzie to przestępstwo. Ciekawe jak z tymi licencjami co się ubiegają te zagraniczne buki. Wiadomo kiedy może być już wszystko rozstrzygnięte ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Sven co z tego ze zalogujesz sie z VPN z lokalizacją w Kambodży i zalogujesz się na 365 na konto z danymi gościa dajmy na to z Uk. Brytol na wakacjach w Kambodży cały rok? Nie o to chodzi zeby sie zalogować, a zalogować i nie mieć potem zablokowanego konta
Zapomniałem, że ludzie mając konto na UK, czy Niemcy nie wchodzą poprzez te IP z danego kraju tylko randomowe? Bo przecież ludzie to idioci?

To jest podstawa której nikomu nie trzeba tłumaczyć. Gram ponad rok, kolega gonsek widzę też ogarnia temat i jak nie robisz nic źle (co wątpię w Twoim przypadku) nie ma nic co może Cię zdziwić.

Przed chwilą log na angielskie konto i zdziwię Cię, nie z Kambodży a Londynu.
 
cybul108 8

cybul108

Użytkownik
Okej Sven, jesteś taki inteligentny wszystko robisz dobrze, grasz na zagraniczniakach... pomogłeś komuś? Napisałeś poradnik?
P.S nie potrzeba nawet VPNa zeby zalogoeac sie na beta, a wy wciąż uzywacie.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Tylko skoro nie potrafisz się zalogować z 4 VPNach to ciężko wierzyć, że masz jakiś sposób ale wybacz, mało wiarygodne.
I ja staram się pomóc, uświadamiam, że normalnie da radę się grać na Bet365, podałem parę VPN ale gdy za dużo z niego osób korzysta wtedy pada a naprawdę w Necie jest wiele dobrych VPNów.
Nie wiem jak jest teraz z bet365 i VPN ale wcześniej gdy jeszcze można było grać w bet365 nie dało rady zalogować się przez VPN tylko i wyłącznie do bet365. Każdy inny bukmacher chodził na byle jakim darmowym VPNie. Możesz zatem wyjaśnić czemu to jedynie bet365 ma takie wysokie wymagania? Dlaczego min. np. Pinnacle chodził bez problemu na byle czym?
Nie jest to raczej spowodowane wyłącznie obciążeniem VPNu.
A przynajmniej nie było. Od jakiegoś czasu bet365 zrezygnował z flasha, może to flash był winny. Ale ludzie nadal piszą że mają problemy. Pytanie czy z innymi bukami też tak jest?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Okej Sven, jesteś taki inteligentny wszystko robisz dobrze, grasz na zagraniczniakach... pomogłeś komuś? Napisałeś poradnik?
P.S nie potrzeba nawet VPNa zeby zalogoeac sie na beta, a wy wciąż uzywacie.
Sądzisz iż ludzie na piszą prywatnych wiadomości? Zdziwiłbyś się ile i każdemu staram się odpisywać.
Poradnik:
Zagraniczne konto (z dobrego źródła) + Dobry VPN + Czyszczenie wszystkiego + Czasami inny komputer nawet.
Napisałem, że grałem na Nordzie czy Expressie i to staje się już przez niektóre serwery ograniczone tam, przez za duże natężenie. Rok temu spokojnie grałem na darmowym Tigerze albo Cyberze ale z czasem trzeba szukać nowym i jak ktoś ma to tak naprawdę niech zachowa dla siebie a wtedy dłużej będzie się cieszył.
Dlatego co jakiś czas wstawiam screeny z zagranicy, że działają i nie mają problemów.
 
K 0

kar7

Użytkownik
Panowie dostałem taką wiadomość od BaH w związku z ustawą i nie bardzo rozumiem jej treść. Wynika z niej, że można u nich grać dalej. Czy jest to zasada ,,możesz grać, ale cię zapuszkują&#39;&#39; ?
Treść:
Dziękujemy za kontakt z bet-at-home.com
Nasza obecna działalność w Polsce opiera się na licencji wydanej przez MGA na Malcie i w najbliższym czasie zostanie kontynuowana także dla polskich klientów na podstawie swobody przepływu usług obowiązującej w krajach Unii Europejskiej.
Jednocześnie informujemy, że bet-at-home.com obecnie sprawdza warunki przyznania licencji i jeśli będą one odpowiednie, to rozważymy możliwość ubiegania się o nią.
Decyzja w tej sprawie nie została podjęta.
Nasi klienci zostaną poinformowani o wszelkich zmianach, jeżeli takie nastąpią.
Konta naszych graczy pozostają dalej aktywne i możliwe jest na nich kontynuowanie gry.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Tak a propos blokowania płatności e-portfeli. Daję przykładowo wyciąg z regulaminu Neteller dotyczący polityki prywatności. Neteller jest w tej samej grupie PaySafe co Skrill, więc pewnie podobne zasady:

&quot;DISCLOSURE OF YOUR INFORMATION
We will not disclose your personal data to anyone except as described in this notice.

We may share your personal information with any company in the Paysafe Group plc group of companies.

We may share your personal information with third parties to provide you with the products we offer, with suppliers working on our behalf, where we have your permission, or where we are required or permitted to do so by law. We may also share your personal information with third parties to prevent crime and reduce risk, if required to do so by law, where we deem it appropriate to do so, to respond to legal process or to protect the rights or property of Paysafe, our customers or others.&quot;

Czyli wg translatora:
&quot;UJAWNIENIE INFORMACJI Nie ujawnimy Państwa danych osobowych nikomu poza opisem niniejszego ogłoszenia. Możemy udostępniać Twoje dane osobowe dowolnym przedsiębiorstwom w grupie spółek Paysafe Group plc. Możemy udostępniać Twoje dane osobowe osobom trzecim w celu dostarczenia Państwu produktów, które oferujemy, z dostawcami pracującymi w naszym imieniu, w których posiadamy pozwolenie lub gdy jest to wymagane przez prawo lub dozwolone. Możemy również udostępniać Twoje dane osobowe osobom trzecim w celu zapobiegania przestępstwom i zmniejszyć ryzyko, jeśli jest to wymagane przez prawo, jeśli uznajemy to za stosowne, aby odpowiedzieć na proces prawny lub w celu ochrony praw lub własności Paysafe, naszej Klientów lub innych.&quot;

Ten ostatni fragment jest najciekawszy- &quot;jeśli uznamy za stosowne&quot;. Nie ma żadnego automatyzmu.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
myślę za rok będziemy mogli grać całkiem legalnie i bez podatku. Dlaczego ? Wolny rynek i konkurencja da radę nawet mimo podatków. Przypominam, że w forBet do stycznia tego roku NIE BYŁO podatku wcale. Spójrzcie na mój temat ile wygrałem kasy w forBet. W Totolotku nie było podatku także do stycznia, ale trzeba było grać za min. 100zł i po kursie 2,00. W ciągu roku wejdą zagraniczne firmy jak Unibet i myślę, że Bet365 i będzie już taki tłok, że podatek będzie u nielicznych
Bet365 raczej nie wejdzie, a podatku żaden bukmacher na siebie nie weźmie. Na pewno nie taka psiarnia jak BAH czy Unibet. Bwin pewnie powalczy o rynek i jakieś czasowe promocje i zniżki będą. Teraz zapowiada się walka o klienta i wzajemne wyrzynanie. Brać bonus i spadać - to moja rada. Na dłuższą metę nic z tego nie będzie.
 
L 124

lemko

Użytkownik
http://www.przegladsportowy.pl/inne-dyscypliny,nielegalny-hazard-w-polsce-zablokowany-pieniadze-z-hazardu-na-sport,artykul,773384,1,307.html
To, co najbardziej przeszkadzało firmom, które nie chciały się u nas &quot;€žzalegalizować&quot;€ była wysokość podatku. Niezwykle wysokiego, bo wynoszącego 12 procent od sumy wpłaconych zakładów. -€“ I niestety, pozostał on w takim wymiarze, co odbije się na wysokości nagród wypłacanych grającym. Postulowaliśmy, żeby podatek wynosił 20 procent, ale od wpływów pomniejszonych o sumę wypłaconych nagród. Tak byłoby sprawiedliwiej i korzystniej dla konsumentów €- przyznaje szef Fortuny. -€“ W ubiegłym roku wyłącznie na podstawie tego podatku zapłaciliśmy do budżetu państwa 90 milionów złotych! To potężna kwota -€“ mówi z kolei Mateusz Juroszek, szef firmy STS.
Jaki bezczelny ****.
 
L 124

lemko

Użytkownik
del, nie widziałem że strona przeskoczyła
Przestańcie pitolić o polityce w tym temacie - tutaj jest dyskusja o ustawie hazardowej!
 
O 0

oki100

Użytkownik
Widzę, że co niektórzy tutaj mają za dużo wolnego czasu.
Kto na tym dorabiał dalej będzie grał, vpn + konto bet365 nie ma w tym żadnej filozofii.
skoro mnie się udaję od 2 dni bez problemu grać,a nigdy nie miałem styczności z vpn, każdy kto ma troche dobrych chęci sobie poradzi
 
A 2

alorotom

Użytkownik
Widzę, że co niektórzy tutaj mają za dużo wolnego czasu.
Kto na tym dorabiał dalej będzie grał, vpn + konto bet365 nie ma w tym żadnej filozofii.
skoro mnie się udaję od 2 dni bez problemu grać,a nigdy nie miałem styczności z vpn, każdy kto ma troche dobrych chęci sobie poradzi
Konto polskie czy zagramaniczne ?
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Czy jedynym sposobem dobrania się US i innych złodziei do dupy graczy, są przelewy bezpośrednio na konta bankowe? Grając jedynie skrillem, jak można kogoś &#39;dopaść&#39;?
Urzędnicy z Polski musieliby złożyć wniosek do np. Skrilla, by im przekazać informacje na temat danej osoby, czy robi przelewy do buków. Muszą podać powody takiego wniosku (dowody), a nie jakieś widzimisię. To, że ktoś często wpłaca kasę na e-portfel, to żaden dowód, bo może kupować różne rzeczy w sklepach internetowych, opłacać różne subskrypcje itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Usunąłem prawie 60 postów o polityce i tematach zastępczych. (mogłem więcej, ale już mi się nie chciało wracać wstecz)
Posypały się ostrzeżenia.
Kolejne wybryki będą skutkować blokadą na ten dział lub forum.

Dyskutujemy o prawie hazardowym, ustawie hazardowej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 15

dariuszk1

Użytkownik
Urzędnicy z Polski musieliby złożyć wniosek do np. Skrilla, by im przekazać informacje na temat danej osoby, czy robi przelewy do buków. Muszą podać powody takiego wniosku (dowody), a nie jakieś widzimisię. To, że ktoś często wpłaca kasę na e-portfel, to żaden dowód, bo może kupować różne rzeczy w sklepach internetowych, opłacać różne subskrypcje itp.
jeżeli już problemem mogą być nie przelewy do skrilla a ze skrilla na konto. jeżeli bedzie to dużo to ktoś może się doczepić a wtedy to na petencie spoczywa obowiązek udowodnienia że są to legalne pieniądze inaczej jest to nieudokumentowany dochód a tu podatek jest 75%.
to oczywiście tylko teoria i osobiście nie sądzę aby ktoś pod to podpadł. chyba że znajdzie się uczynny &quot;sąsiad&quot;.
 
G 83

geo5

Użytkownik
jeżeli już problemem mogą być nie przelewy do skrilla a ze skrilla na konto. jeżeli bedzie to dużo to ktoś może się doczepić a wtedy to na petencie spoczywa obowiązek udowodnienia że są to legalne pieniądze inaczej jest to nieudokumentowany dochód a tu podatek jest 75%.
to oczywiście tylko teoria i osobiście nie sądzę aby ktoś pod to podpadł. chyba że znajdzie się uczynny &quot;sąsiad&quot;.
Wałkowane sto razy : każdy użytkownik skrilla zamawia sobie kartę i ZERO problemów.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Sami tu potentaci co zarabiają u buków miliony a co drugiego nie stać opłacić karty skrill około 45 zł za rok ????
Hah :]

Chociaz problemem może być to jak masz nawet kartę ale nie nabiłes VIP i teraz przykładowo masz 20 tysięcy.
Po pierwsze stoisz 20 dni pod bankomatem, po drugie tracisz przez te 20 dni jeszcze 350zl prawie a po trzecie jak masz taką gotówkę to sprawdzasz nerwowo Skrilla czy się nikt nie włamał co chwila.

A na konto raz dwa - jednak patrzysz czy nikt nie idzie razem z tą kasą :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom