>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Omijać blokady będą Ci którzy są kumaci a nie którzy mają profit, choć jedno drugiego nie wyklucza.
nie kwalifikujesz sie do obu przypadkow czyli jesli jestes uzalzniony to bdsz sponsorowac polskie ziemniaki
????

Nie zrozumiałeś, chodziło jak będą egzekwować od operatorów telekomunikacyjnych blokady przecież to nie realne. ;)
dla kogos z 12 letnim stazem na tym forum 12k postow 4k reputacji i zerowa wiedza o IT faktycznie moze byc to niewykonalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 66

kapisevicius

Użytkownik
chciało by się napisać &quot;pierdolicie Hipolicie&quot; ale że są święta to poprzestanę na wesołych świąt, pozdrawiam
Jedynym, który pierdoli to jesteś ty. STSowe trolle przerzuciły się już nawet na pokera czy o co chodzi? Jak ktoś jest głupi to i Texas Holdem będzie zwykłą ruletką (albo i gorzej), ale to jest gra oparta na umysłowych umiejętnościach z elementem losowości, który w dłuższej perspektywie jest ograniczony do minimum.

Chyba, że mówisz o pięciokartowym dobieranym, to spoko.
 
D 570

duff999

Użytkownik
chciało by się napisać &quot;pierdolicie Hipolicie&quot; ale że są święta to poprzestanę na wesołych świąt, pozdrawiam
Poczytaj o profesjonalnej grze w pokera texas holdem i nie żyj stereotypem z filmu wielki szu.

Gracze grający w pokera for living wymieniają się udziałami mają dopasowane bankrolle do gry i doskonale wiedzą na jakich stawkach mogą się poruszać. Zmniejszają wariancję do zera, a że jest to gra umiejetności i jeśli je posiadają to w długim okresie i tak będą zarabiać. Jeśli będą się rozwijać oczywiście. Losowość jest tu sprawą drugorzędną. Natomiast to jak traktuje pokera polskie prawo to druga strona medalu ????

Pozdrawiam Wesołych!
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Poczytaj o profesjonalnej grze w pokera texas holdem i nie żyj stereotypem z filmu wielki szu.
Z całym szacunkiem, bo nie chcę tu robić wrzutek nie na temat, nie znam jakiegokolwiek gracza &quot;profesjonalnego&quot; w pokera to się nie będę wypowiadał, ale jak sądzisz, że takie osoby są na tym lub podobnych forach bukmacherskich - a do takiego targetu się odnosiłem - to chyba sam w to nie wierzysz...
Co tam fora, takich graczy utrzymujących się li tylko z pokera w całej Polsce ilu jest ? 5 ? 10 ? 100 ? znasz jakiegoś czy na podstawie reklam firm pokerowych głosisz takie tezy ? Już to widzę jak ktoś nie ma pracy tylko utrzymuje rodzinę z texas holdema
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Z całym szacunkiem, bo nie chcę tu robić wrzutek nie na temat, nie znam jakiegokolwiek gracza &quot;profesjonalnego&quot; w pokera to się nie będę wypowiadał, ale jak sądzisz, że takie osoby są na tym lub podobnych forach bukmacherskich - a do takiego targetu się odnosiłem - to chyba sam w to nie wierzysz...
Co tam fora, takich graczy utrzymujących się li tylko z pokera w całej Polsce ilu jest ? 5 ? 10 ? 100 ? znasz jakiegoś czy na podstawie reklam firm pokerowych głosisz takie tezy ? Już to widzę jak ktoś nie ma pracy tylko utrzymuje rodzinę z texas holdema
Co prawda to nie o Polsce ale też Europa Wschodnia (i mniejszy potencjał niż Polska)
http://fakty.interia.pl/swiat/news-5-tys-bulgarow-utrzymuje-sie-z-pokera-w-sieci,nId,884048
 
R 125

roger12

Użytkownik
Z całym szacunkiem, bo nie chcę tu robić wrzutek nie na temat, nie znam jakiegokolwiek gracza &quot;profesjonalnego&quot; w pokera to się nie będę wypowiadał, ale jak sądzisz, że takie osoby są na tym lub podobnych forach bukmacherskich - a do takiego targetu się odnosiłem - to chyba sam w to nie wierzysz...
Co tam fora, takich graczy utrzymujących się li tylko z pokera w całej Polsce ilu jest ? 5 ? 10 ? 100 ? znasz jakiegoś czy na podstawie reklam firm pokerowych głosisz takie tezy ? Już to widzę jak ktoś nie ma pracy tylko utrzymuje rodzinę z texas holdema
nie masz szarego pojęcia o czym piszesz tak samo jak nie wiedzą ci co pisali ustawę ten sam worek ten sam smród... durność Polaków(nie wszystkich) nie zna granic Polska to piękny kraj w którym żyje niestety mnóstwo robactwa. Jeśli ktoś wierzy że, kiedyś coś sie zmieni to z takimi ludzmi imo 0% szans..
soryy, jesteś za zbyt inteligentny by pojąć że Poker to gra inteligenta pełna przemyśleń i normalnym świecie praca z stałym dochodem dla bardzo wielu ludzi.
Wesołych
 
C 0

cfirek

Użytkownik
Witam, chcialbym wrocic do nie tyle grania co do ogladania transmisji na bet365. Konto moge miec zalozone w UK na przyjaciolke, skrilla tez (adres mailowy w bet 365 i skrillu bedzie ten sam). W jaki sposob pozniej moge u nas logowac? czy cos oprocz vpn jest mozliwe? cos czytalem o lycamobile...moge prosic o przyblizenie tematu? czy z proxy w UK mozna sie laczyc? Czym kolezanka bedzie musiala sie okazac? A byc moze czekaja ja jakies inne niespodzianki? Nie chcialbym jej za duzo zawracac glowy...
Z gory dzieki, pozdrawiam
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Poker to gra inteligenta pełna przemyśleń i normalnym świecie praca z stałym dochodem dla bardzo wielu ludzi.
bardzo wielu ludzi... no dla poker roomów zapewne tak, praca i pewny zysk, czy dla hazardzistów siedzących przy pokerowym stole ? niewiem nie znam się, pewnie skoro tak twierdzisz znasz jakieś osoby które się z tego utrzymują więc spoko, ja wiedziałem dwóch (słownie DWÓCH) Polaków co jakieś większe turnieje wyszarpali, ale by żyli z tego ludzie ? no chyba jeden na 1000
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Azjatyckie gwiazdy pokera

J.C Tran


Urodzony w Wietnamie zawodnik mieszka obecnie w amerykańskim Sacramento. Jego największy dotychczasowy sukces to drugie miejsce w turnieju L.A Poker Classic/WPT, gdzie zainkasował 1 177 010 $. Marzeniem tego zawodowca jest zdobycie uznania w turniejach i grach gotówkowych (cash games).
Pseudonim: brak
Suma wygranych: 7 466 010$
Bransolety WSOP: 2
Data urodzenia: 20.01.1977
Hobby: golf i wędkarstwo
Styl gry: bardzo agresywny
Ciekawostki: Gdyby mógł zmienić coś na świecie, wpoiłby ludziom ideę jedności i braterstwa, aby wszyscy wspólnie pracowali w imię pokoju.
Johnny Chan
Ten gracz pochodzenia chińskiego wyemigrował do USA w 1968 roku, gdzie studiował na uniwersytecie w Houston. W wieku 21 lat porzucił naukę i przeprowadził się do Las Vegas, aby rozpocząć karierę profesjonalnego pokerzysty. Jego największe sukcesy to triumf w turniejach World Poker Tour (1987 i 1988). Największe marzenie Johnny’ego, otworzenie własnego kasyna, jak na razie nie uległo realizacji.
Pseudonim: „The Orient Express”
Suma wygranych: 6 146 365$
Bransolety WSOP: 10
Data urodzenia: 1957
Hobby: spędzanie czasu z rodziną, kręgle, pływanie, samochody, jedzenie, moda
Styl gry: agresywny, szybki
Ciekawostki: Przyjaźni się z Mattem Damonem, do stołu pokerowego zawsze zabiera ze sobą pomarańczę.
Scotty Nguyen
Scotty urodził się w Wietnamie, do Stanów Zjednoczonych wyemigrował w 1974 roku mając zaledwie 14 lat. Krótko po przeprowadzce został wyrzucony ze szkoły, ponieważ nauka szła w las, a czas grał na korzyść pokera. Przygodę z zawodowym pokerem zaczął jako krupier.
Pseudonim: „The Prince of Poker”
Suma wygranych: 10 935 692$
Bransolety WSOP: 5
Data urodzenia: 28.10.1962
Hobby: rodzina, zwierzęta domowe (małpy!), wędkarstwo, robienie dzieci (ma ich już 7)
Styl gry: agresywny
Ciekawostki: Jako dziecko samodzielnie uciekł z ojczyzny. Dewocjonalne oddanie fanom. W sumie posiada 13 braci i sióstr.
Men Nguyen
W 1967 roku trzynastoletni Men rzucił szkołę, żeby pomóc w utrzymaniu rodziny – został kierowcą autobusu. Dziesięć lat później wraz z 87 rodakami uciekł z Wietnamu i osiedlił się w Stanach Zjednoczonych. Men chętnie pomaga świeżo upieczonym pokerzystom i rozmyślnie wspomaga wietnamskie organizacje charytatywne.
Pseudonim: „The Master”
Suma wygranych: 8 740 034$
Bransolety WSOP: 7
Data urodzenia: 1954
Hobby: spędzanie czasu z rodziną, nauczanie pokera, działalność charytatywna
Styl gry: zróżnicowany
Ciekawostki: Sfinansował budowę dwóch szkół w Wietnamie. W 2006 roku kupił 14 000 kilogramów ryżu dla ubogich rodzin wietnamskich.
John Juanda
John urodził się w Indonezji, a do Stanów Zjednoczonych wyemigrował w 1990 roku, aby rozpocząć studia na uniwersytecie w Oklahomie. Zanim rozpoczął karierę pokerzysty, był postrachem sąsiedztwa, które nękał jako domokrążca wciskający biblie.
Pseudonim: „Mr. Nice Guy”
Suma wygranych: 12 015 554$
Bransolety WSOP: 4
Data urodzenia: 08.07.1971
Hobby: literatura piękna i rozrywkowa, filmy, podróże w przestrzeni
Styl gry: agresywny
Ciekawostki: Dzięki wygranym w pokerze sfinansował studia młodszej siostrze. Jeżeli kiedykolwiek znudzi mu się poker, chciałby zostać lekarzem.
David Pham
David Pham urodził się w 1967 roku w Wietnamie, z ojczyzny uciekł w wieku 17 lat. Był jedynym z grupy uciekinierów, któremu udało się dotrzeć do wybrzeży Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął pracę w pralni swojego kuzyna. Kuzyn, nijaki Men „The Master” Nguyen, nauczył go grać w pokera.
Pseudonim: „The Dragon”
Suma wygranych: 8 576 978$
Bransolety WSOP: 2
Data urodzenia: 10.02.1967
Hobby: znak zapytania
Styl gry: agresywny
Ciekawostki: Jego kuzyn to Men „The Master” Nguyen.
źródło: bet-ibc
PS: nie, nie da się ugrać nic w pokera, skoro ja nie zarobilem to inni też nie potrafią.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
PS: nie, nie da się ugrać nic w pokera, skoro ja nie zarobilem to inni też nie potrafią.
Ale ja nie piszę, że się nie da tylko, że udaje się to jednemu na ile ? milion ? (mówimy o byciu w pokera na plus a już mowa o utrzymywaniu się to kosmos dla zdecydowanej większości).
Można żyć mirażem kilku/kilkunastu nazwisk na świecie które wygrały wielkie turnieje i skasowały miliony, to świetnie nakręca koniunkturę i działa na wyobraźnię takich jak Ty, bez obrazy.
Punkt wyjściowy tej jałowej dyskusji był taki, że jak ktoś wtapia i dalej omija prawo przyjmując na klatę ryzyko kary to nałogowy hazardzista i powinien przemyśleć to i owo a nie czy kilkudziesięciu/kilkaset ludzi na świecie z milionów grających żyje z pokera.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Ale ja nie piszę, że się nie da tylko, że udaje się to jednemu na ile ? milion ? (mówimy o byciu w pokera na plus a już mowa o utrzymywaniu się to kosmos dla zdecydowanej większości).
Można żyć mirażem kilku/kilkunastu nazwisk na świecie które wygrały wielkie turnieje i skasowały miliony, to świetnie nakręca koniunkturę i działa na wyobraźnię takich jak Ty, bez obrazy.
Punkt wyjściowy tej jałowej dyskusji był taki, że jak ktoś wtapia i dalej omija prawo przyjmując na klatę ryzyko kary to nałogowy hazardzista i powinien przemyśleć to i owo a nie czy kilkudziesięciu/kilkaset ludzi na świecie z milionów grających żyje z pokera.
W lotto tez wygra jeden na...? miliony też działają na wyobraźnię tych głupich Polaków, którzy nadal grają. a to idioci, no peszek ;-)
z bukmacherki też ponoć utrzymuje się mały odsetek ze wszystkich grających, po co więc zaczynać skoro tacy jak Ty i tak wszystko widzą w czarnych barwach, skoro to potrafi jeden na xxx to mi, jemu, jemu i Tobie napewno się nie uda. Napewno. Po co w ogóle to forum skoro i tak 99 % tutaj wtapia. Po co te analizy i ta strata czasu, skoro i tak nie zarobi tutaj prawie nikt.
Proste pytanie koneser: jesteś na plus z zakładów? Domyślam się jaka jest odpowiedz, ale utwierdz mnie w tym przekonaniu.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Proste pytanie koneser: jesteś na plus z zakładów?
prosta odpowiedź, nie wiem
gram już tyle lat że ciężko powiedzieć
jak w Polsce nie było nic poza totalizatorem sportowym a internet był w snach to zaczęliśmy obstawiać z kilkoma kumplami w Czechach, tam już były pierwsze punkty, raz się grało więcej raz mniej raz był miesiąc na minus raz na dobre wakacje, szczerze bym ci odpowiedział ale na prawdę nie wiem, stawki były różne nieraz przysłowiowa stówka nieraz spora kwota, teraz gram już bardzo rekreacyjnie bo czas ogranicza to wszystko, prowadzę 3 dość spore sklepy w Katowicach i nawet przez ułamek sekundy nie wpadł bym na to by pomyśleć, że swoją rodzinę utrzymam z gry w zakłady sportowe albo pokera, wybaczcie ale w bajki nie wierzę. Tyle o demnie bo szkoda czasu na te jałowe dysputy. Każdy robi w życiu co uważa za stosowne i to jego sprawa. Pozdrawiam
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Są osoby które żyją z pokera. Wystarczy wejść na jedno z bardziej znanych for pokerowych w Polsce i poczytać blogi takich osób. Są też odpowiednie strony ze statystykami graczy pokerowych gdzie też można sprawdzić wygrane graczy. Poker to gra umiejętności, przy odpowiednich umiejętnościach i sposobie zarządzania bankrollem można wspinać się na coraz wyższe stawki które pozwolą z tego się utrzymywać. Nie wiem czy tu można podawać linki po podałbym link do tego forum.
 
B 293

buks65

Użytkownik
że udaje się to jednemu na ile ? milion ?
Jednemu na dziesięciu, a może dwóm lub trzem? Nie trzeba wygrywać milionów, żeby z pokera żyć na dobrym poziomie. A takich co wygrywają kilka tysięcy euro czy dolarów rocznie jest bardzo dużo, tylko o nich się nie pisze.
[B napisał:
acetate[/B] -&gt;
Proste pytanie koneser: jesteś na plus z zakładów?
prosta odpowiedź, nie wiem
To daj sobie spokój z graniem.
W lotto tez wygra jeden na...? miliony też działają na wyobraźnię tych głupich Polaków
Nie obrażaj milionów POLAKÓW grających w LOTTO. To jest ich wybór i Tobie g.ó.w.n.o do tego, czy grają w lotto, pokera, a może w bierki. Głupi to jest ten co robi to samo co Ci, których głupimi nazywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom