>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
R 25

request3

Użytkownik
Witam.
Orientuje się ktoś jak wypłacić pieniądze z zamkniętego bukmachera (bet365) Niestety przyczyny losowe sprawiły że przed kwietniem nie mogłem. Pisałem do suportu ale kazali dzwonić do Anglii. Jak z nimi się dogadać w ogóle. W grę wchodzi tylko język angielski? Jeśli ktoś coś wie proszę o podpowiedz. Dzięki. Pozdrawiam
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Witam.
Orientuje się ktoś jak wypłacić pieniądze z zamkniętego bukmachera (bet365) Niestety przyczyny losowe sprawiły że przed kwietniem nie mogłem. Pisałem do suportu ale kazali dzwonić do Anglii. Jak z nimi się dogadać w ogóle. W grę wchodzi tylko język angielski? Jeśli ktoś coś wie proszę o podpowiedz. Dzięki. Pozdrawiam
Spróbuj kontaktu emailowego i popros o zlecenie wyplaty.
 
R 25

request3

Użytkownik
Ok rozwiązane jakby ktoś miał problem, napisze co trzeba zrobić.
Dzwonimy na 800 12 365 365, proszą nas o nazwę loginu, kod dostępu 4-cyfrowy i operator zleca wypłatę.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
No i to jest skandal a wielu się nabiera, a potem pytają jak wypłacić swoją wygraną jak request3. Oj ludzie ludzie, kiedy wy pójdziecie po rozum do głowy, co?

Bukmacherów jest mniej - rynek jest mniej chaotyczny. Siedmiu kolejnych stara się o licencje. Fajnie, że chcą się zalegalizować. Nikomu tego nie można odmawiać. Trzeba tylko tępić oszustów, na których sztuczki nabiera się wielu z was, jak choćby delikwent powyżej.
co ty bredzisz, to te twoje legalne z licencją Cie dymaja, a dokładniej to nie oni tylko państwo a ty grając u nich sam siebie.

Bet365 akurat uczciwie postępuje z graczami, uprzedili w przód wypłacili bez problemu w pare godzin ponad 4 cyfrowa sume.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
co ty bredzisz, to te twoje legalne z licencją Cie dymaja, a dokładniej to nie oni tylko państwo a ty grając u nich sam siebie.

Bet365 akurat uczciwie postępuje z graczami, uprzedili w przód wypłacili bez problemu w pare godzin ponad 4 cyfrowa sume.
Nie karm trola
 
panika 63

panika

Użytkownik
No i to jest skandal a wielu się nabiera, a potem pytają jak wypłacić swoją wygraną jak request3.l Siedmiu kolejnych stara się o licencje. Fajnie, że chcą się zalegalizować..
Staram się nie zadawać pytań w tym spamo-awanturniczym wątku, ale można wiedzieć jakie to firmy?
Jeszcze parę dni temu była mowa o 4 firmach?

Jakaś konkretna strona, która aktualizuję takie dane i można zerkać co 2-3 tygodnie czy kolejni próbują? Mam nadzieje, że to nie jakieś szroty poziomu BaH czy innych limitowców????
 
L 124

lemko

Użytkownik
Bukmacherów jest mniej - rynek jest mniej chaotyczny. Siedmiu kolejnych stara się o licencje. Fajnie, że chcą się zalegalizować. Nikomu tego nie można odmawiać. Trzeba tylko tępić oszustów, na których sztuczki nabiera się wielu z was, jak choćby delikwent powyżej.
3 bukmacherów stara się o licencję na zakłady online (w tym jedna zagraniczna, a dwie polskie), a 4 firmy starają się o licencję na zakłady naziemne (wszystkie polskie). Jedna firma może się starać o koncesję na zarówno zakłady online jak i zakłady naziemne.
Siedem wniosków =/= siedem firm
http://e-playbet.com/siedem-wnioskow-o-licencje-zaklady-bukmacherskie/
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Staram się nie zadawać pytań w tym spamo-awanturniczym wątku, ale można wiedzieć jakie to firmy?
Jeszcze parę dni temu była mowa o 4 firmach?

Jakaś konkretna strona, która aktualizuję takie dane i można zerkać co 2-3 tygodnie czy kolejni próbują? Mam nadzieje, że to nie jakieś szroty poziomu BaH czy innych limitowców????
Z zagranicznych to na razie tylko bwin lub Comeon. Bah na razie nie składa. Reszta to spółki zarejestrowane w Polsce, nie mam pojęcia kto. Takie informacje nie są udzielane w Polsce ogólnodostępnie. Ale niedługo mogą być kolejne wnioski.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
na pewno Bwin bo sami dali komunikat, że starają się o licencję, chyba, że jakiś większy buk otworzył w Polsce oddział i stara się o licencję jako firma z PL bo Comeon mieli chyba tak zrobić i otworzyć PZBuk
 
K 80

krzysiek1991

Użytkownik
Jeśli już trzeba bądź ktoś musi korzystać z legalnych bukmacherów to zrobić to wkrótce z bwin. Patrząc po polskiej branży bukmacherskiej(jakoś usługi) i po tym co zrobili graczom(lobbing ustawy) nie warto dać nawet złotówki zarobić im! Już lepiej niech bwin zarobi(nawet opłacając podatek) niż dawać choćby grosz zarobić polskim firmom, które po części swym lobbingiem zgotowały ten los.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 445

cristovao

Użytkownik
podobno z STS tydzień temu były jaja, że trzeba było być w kolejce aby wejść na stronę albo aby obstawić, wczoraj też coś były problemy bo dużo ludzi na wykopie pisało także albo nie wytrzymują ich serwery (nagły przyrost graczy) albo Ci nowy gracze ich ładnie skubią skoro mają problemy i kombinują jak mogą
no i przypominam, że 10% to płaci się od wygranej jednorazowej wyższej niż 2280 zł, ilu graczy trzepie powyżej ten kwoty codziennie lub nawet okazyjne? wygrana 5000 to 500 zł podatku, rozsądny gracz ustawia sobie potencjalną wygraną na 2200 i robi tak 3-5x na dzień i nie musi się z 10% użerać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom