>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
.... nowe wpłaty od polskich graczy nie będą akceptowane..... Mr Green będzie blokował wszystkie próby wpłat dokonywane przez graczy zamieszkujących tereny Polski
Niezrozumiałe jest tylko dlaczego ten i pozostałe buki które wycofały się z Kaczogrodu zawieszają albo całkowicie zamykają konta Polakom ZAMIESZKAŁYM na terenie Polski (niektóre bez wyszczególnienia po prostu wszystkim Polakom) i w niektórych można dalej korzystać z usług po przedstawieniu dokumentu że użytkownik zamieszkuje za granicą np jakis rachunek za telefon czy co takiego.
Przecież ustawa dotyczy tylko obywateli PRZEBYWAJĄCYCH na terenie kraju więc zgodnie z prawem jest posiadanie konta u bukmachera zagranicznego i granie tam jak się przebywa za granicą bez koniecznosci posiadania ani zagranicznego zameldowania ani żadnego innego dokumentu że sie tam mieszka wystarczy wyjechać z kraju na dzień czy dwa i już Polskie prawo już nas nie obowiązuje
 
panika 63

panika

Użytkownik
Ponawiam pytanie, bo znikło w eterze.
Czy ktoś widział lub wie czy jakiś bukmacher od lipca czy tam września będzie wchodził do PL i brał podatek na siebie lub ewentualnie miał kursy porównywalne z innymi zagranicznymi bukmacherami?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Aby wejść trzeba otrzymać licencję - a tej nikomu jeszcze nie przyznano.
Tak więc wszystkie następne pytania są bezprzedmiotowe.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Bwin złożył wniosek , ale czy wejdzie od 1 lipca tego chyba jeszcze nikt z forum nie wie bo nie było oficjalnej informacji, było zresztą w tym wątku, o ile dobrze pamietam ze 4 czy 5 firm stara się o licencję PL, w tym chyba 2 internetowe reszta naziemne, przewijały się nazwy rumuński superbet, a także come on pod nazwą pzbuk, jak coś pomylilem to niech ktos mnie poprawi :p
 
panika 63

panika

Użytkownik
Aby wejść trzeba otrzymać licencję - a tej nikomu jeszcze nie przyznano.
Tak więc wszystkie następne pytania są bezprzedmiotowe.
Ok, a jawne są informacje czy ktoś w ogóle się ubiega o tą licencje?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Nie są, 1 lipca raczej żadna nowa firma na polskim rynku się nie pojawi. Jak coś będzie do końca roku to będzie dobrze. Tylko co to zmieni dla graczy ?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ok, a jawne są informacje czy ktoś w ogóle się ubiega o tą licencje?
Superbet, Bwin, Cashpoint (x-tip) na pewno. ComeOn był w procedurze licencyjnej, ale coś tam podobno nie wyszło. Reszta to domysły. Polecam czytać serwisy branżowe, tam takie informacje pojawiają się dość regularnie. Na 1 lipca nikt z licencją nie zdąży, to niemal pewne.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ok, a jawne są informacje czy ktoś w ogóle się ubiega o tą licencje?
Warto by też dodać że jeśli Bwin zdobędzie licencje to razej nie liczyłbym na podobne kursy jak na innych, internetowych bukmacherach. ;)
 
M 27

milt

Użytkownik
Nie czarujmy się, nawet gdyby bwin wszedł na polski rynek to granie u nich będzie mniej więcej tak samo opłacalne jak dzisiaj w sts czy fortunie. Tłumów by zdobyć licencję też nie będzie. Można porównać jak to wygląda we Francji gdzie też jest podatek obrotowy. Betfair, B365, Betsson itd nie wykupili licencji, a Francja to jednak większy rynek niż Polska.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Nie czarujmy się, nawet gdyby bwin wszedł na polski rynek to granie u nich będzie mniej więcej tak samo opłacalne jak dzisiaj w sts czy fortunie a we Francji gdzie też jest podatek obrotowy. Betfair, B365, Betsson itd nie wykupili licencji, a Francja to jednak większy rynek niż Polska.
Według mnie jeśli bwin wejdzie na rynek to granie u nich będzie na pewno bardziej opłacalne niż w sts i fortunie,uważam,że większość firm internetowych czeka na rozwój wypadków,zresztą na dziś przy ośmiu legalnie działających firm już mamy doczynienia z promocjami takimi jak granie bez podatku w forbet,6% w mobilnym totolotku plus gra w piątki kuponu bez podatku,to jeśli wejdą na rynek takie ekipy jak bwin tylko zwiększą konkurencję a co za tym idzie muszą posypać się promocje bo kusić tym to każdy wie, potrafią.Jedynie niezadowoleni będą gracze grający tylko single bo tu stratę pinka nie można powetować noi grający live strata całoroczniaka również podobnie.Zresztą każdy decyduje jak chce grać.Proponuję jeszcze poczekać na rozwój sytuacji,a jak to w życiu to my mamy dopasować się do istniejącego prawa a nie odwrotnie,obojętnie czy jest sprawiedliwe czy nie itp.itd a wiecznie pojawiające się tematy o notyfikacjach,liczenia na KE ,można do lamusa włożyć.Nie wierzę ,że takie tuzy bukmacherki nie poradzą sobie z tym,oczywiście każdy na swój sposób.
 
panika 63

panika

Użytkownik
No to słabo, myślałem że coś od lipca czy końca wakacji ruszy, a tu nic.

Obecnie niestety nie mogę grać na tych śmiesznych bukach, więc skończy się pewnie na kombinowaniu, czego chciałem uniknąć.


Dzięki panowie za odpowiedź;)
 
mayster90 0

mayster90

Użytkownik
Witam po długiej przerwie od betowania trwającej ponad 2 lata. Jak to jest teraz z tymi bukami internetowymi typu bwin czy b365 można grać czy nie bo wypadłem z tematu całkowicie.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Witam po długiej przerwie od betowania trwającej ponad 2 lata. Jak to jest teraz z tymi bukami internetowymi typu bwin czy b365 można grać czy nie bo wypadłem z tematu całkowicie.
Bwin złożył wniosek, o licencje, na razie grać nie można, bet365 całkowicie wycofal się z Polski...
 
A 0

adi723

Użytkownik
Witam Panowie,
Jak coś to mam zagraniczne konta bet365 na sprzedaż (całe komplety: konto bet365 + skrill + mail). Proszę pisać na bet365.konta @ gmail . com (celowo z przerwami, ponieważ nie mam wystarczającej liczby postów, aby móc pisać adresy mail)
Pozdrawiam
 
J 37

jmtwp

Użytkownik
Ciekawe, że angielskie buki wyszły z Polski w podskokach, a przecież Wlk. Brytania wychodzi z UE, więc poza blokowaniem stron (co jest przecież do obejścia), nasz rząd mógłby im naskoczyć. Tymczasem stawiają się zmianom i są blokowane eurobuki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom