>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
A 1

aniaszkrot

Użytkownik
domyslilem sie ale nie bylem pewny, bo nie czytalem dlugo tematu, mi chodzi bardziej , czy u was tez blokuja, wiec myslalem ze moze ci o to chodzi ???? bo na drugiej wielkiej konkurencji tej strony, nikt jeszcze nie ma blokad , bo ze beda i taki zapais, to wielu zna i wie ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
domyslilem sie ale nie bylem pewny, bo nie czytalem dlugo tematu, mi chodzi bardziej , czy u was tez blokuja, wiec myslalem ze moze ci o to chodzi bo na drugiej wielkiej konkurencji tej strony, nikt jeszcze nie ma blokad , bo ze beda i taki zapais, to wielu zna i wie
Patrzę na twoje IP, żeby dowiedzieć się jaki dostawca telekomunikacyjny blokuje strony, a tu widzę.... proxy ???? Chcesz nam powiedzieć, że zaczęli blokować zagraniczne serwery proxy? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
A 1

aniaszkrot

Użytkownik
Patrzę na twoje IP, żeby dowiedzieć się jaki dostawca telekomunikacyjny blokuje strony, a tu widzę.... proxy ???? Chcesz nam powiedzieć, że zaczęli blokować zagraniczne serwery proxy? ????

wiadomo ze nie, ale przez te blokady, musze jechac na proxy , zeby wejsc na buki
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Blokuja wam strony? od 10 minut ciągle wyskakuje,że nie udało sie nawiązac połaczenia(z tymi rejestru) a te co nie są w rejestrze to hasają normalnie.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Miałem tak dzisiaj z BaH że nie chciało połączyć. Po godzinie wszystko wróciło do normy.
U mnie już ponad 2 godziny,natomiast na sportingbullu np mam juz przekierowanie na strone ministerstwa..
Czyli co? mój dostawca internetu już zrobił sobie jaja 3 tyg przed wejsciem ustawy?
 
K 66

kanarek

Użytkownik
u mnie lokalny dostawca,ale widzę w takim razie,że jaja sobie robią 3 tygodnie przed,czyli łamią prawo.
Dzieki za info.
Kto łamie prawo? Operatorzy mają obowiązek DO 1 lipca wprowadzić w życie postanowienia ustawy. Równie dobrze mogli cię zablokować 2 kwietnia i byłoby tak samo zgodne z prawem jak blokada 30 czerwca.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
To może mały poradnik jak to &#39;&#39;obejść&#39;&#39; ? ????
Kolega wyżej dobrze napisał, jak cofniesz się trochę to wszystko masz opisane podobnie jak w Temacie o Bet365, bardzo wiele info które sam pisałem oraz wiele innych zacnych głów ????
 
W 0

w40di92

Użytkownik
Pytanie, zleciłem wczoraj wypłatę z bet at home, prosto na konto w banku wbk, ale teraz dopiero czytam jak to wygląda ? co myślicie dojdzie przelew czy będą problemy?
 
G 83

geo5

Użytkownik
Pytanie, zleciłem wczoraj wypłatę z bet at home, prosto na konto w banku wbk, ale teraz dopiero czytam jak to wygląda ? co myślicie dojdzie przelew czy będą problemy?
chłopie drogi tu większość &quot; pracuje przy pełnym zanurzeniu &quot; , obyś miał szczęście , powodzenia.:grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom