>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
czy ktokolwiek wogóle miał jakies problemy do tej pory( od czasu ustawy) ? jakies wezwania? cokolwiek? jakos ucichł wogóle temat tej ustawy nic w mediach nie piszą
 
B 293

buks65

Użytkownik
czy ktokolwiek wogóle miał jakies problemy do tej pory( od czasu ustawy) ? jakies wezwania? cokolwiek?
Jak na razie nikt się nie chwalił, a tym czymś się nie sugeruj.
Ta sprawa ma początek w zeszłym roku i nie ma co wiązać wezwania z datą 01-04-2017, czyli dniem wejścia w życie obecnej zmienionej ustawy. Zainteresowany opisuje szczegółowo jak to się zaczęło i jak się toczy dalej.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Gdybym nie pracował, gdzie pracuję, pewnie poszedłbym do sądu. Niestety/stety nie mogłem sobie pozwolić na wpis do KRK i ryzyko, toteż skończyło się na DPO i kilku kołach łącznej kary finansowej (celniczka była życiowa - zliczyła koszty sprawy, różnicę między wpłatami i wypłatami na plus jaką miałem - korzyść majątkowa utracona i grzywnę niewielką w sumie dodała). Z tego, co wiem, zablokowany przelew przychodzący od buka, będzie mi zwrócony. Także tak kończy się cała ta saga.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A to jak się dobrowolnie ktoś poddaje karze, to nie jest wpisany do rejestru?
No nie, o to właśnie w dobrowolnym poddaniu się karze chodzi, że możesz np. się sądzić w jakiejś sprawie, ale wtedy jest ryzyko - albo unikniesz kary albo Ci ją dowalą większą i będzie wpis do rejestru ????
 
P 0

przemm

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź! Czyli wpis do rejestru jest po skazaniu przez sąd, a przy dobrowolnym poddaniu się karze i przyjęciu grzywny nałożonej przez UC tego wpisu nie ma. Tak?
A może się zdarzyć, że UC nie zaproponuje grzywny tylko od razu złoży wniosek o skazanie do sądu?
 
R 67

romeq

Użytkownik
Hortex, Twoja sprawa dotyczy bah i roku 2016? Był jeden przelew czy kilka? Wpłaty i wypłaty? Kiedy zaczęła się Twoja sprawa? Proszę o dokładną odpowiedź albo tu albo na pw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom