>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Warto przeczytać ten artykół nie wiem jak to się ma do Skrill-a ale budzi obawy.
&quot;Dlatego nowelizacja ustawy o grach hazardowych zakłada nie tylko blokowanie dostępu do stron oferujących nielegalny hazard, ale idzie jeszcze dalej. Od 1 lipca br. operatorzy płatności nie będą mogli świadczyć swoich usług na rzecz podmiotów, które zarządzają zakazanymi domenami internetowymi. Za ominięcie tego obowiązku operatorów może dotknąć grzywna w wysokości nawet 250 tys. zł.&quot;

http://e-play.pl/szlaban_na_nielegalne_finansowanie_hazardu/
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@KupSobieMózg&gt;&gt; skoro swoim wpisem odnosisz się raptem jedynie do końcowego fragmentu mojego wpisu, to po jasną cholerę spamujesz cytując go w całości - gdy wystarczyłoby podanie nazwy listy MF oraz linka...
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
@KupSobieMózg&gt;&gt; skoro swoim wpisem odnosisz się raptem jedynie do końcowego fragmentu mojego wpisu, to po jasną cholerę spamujesz cytując go w całości - gdy wystarczyłoby podanie nazwy listy MF oraz linka...
No to skoro wytknąłeś mu nieścisłość przy firmie Unibet może wytłumaczysz brak tych dwóch firm w tym rejestrze? Skąd ta nieścisłość w przypadku choćby tych dwóch firm? Bo dla mnie laika to jest jakiś mały skandal że ktoś tworząc taka listę nie zaczął od najbardziej znanych albo specjalnie je pominął.
 
J 41

janquewe

Użytkownik
Ludziska zluzujcie troszkę, rejestr jest na bieżąco uzupełniany o nowe strony. Blokowanie ma ruszyć pełną parą 1 lipca i do tego czasu, powinien być on uzupełniony o brakujące pozycje ;)
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Ludziska zluzujcie troszkę, rejestr jest na bieżąco uzupełniany o nowe strony. Blokowanie ma ruszyć pełną parą 1 lipca i do tego czasu, powinien być on uzupełniony o brakujące pozycje ;)
To przez dwa miesiące nikt nie dał rady namierzyć strony byłego sponsora Mistrza Polski z Poznania albo zdobywcy Ligi Mistrzów z Madrytu i wciągnąć ich na listę? Wszedłem na niektóre te linki to są takie firmy krzaki nie wiadomo skąd wynalezione, jakieś kasyna ruskie czy innej mafii. I takie coś ktoś odnalazł i wpisał a nie dał rady bwin czy betclica.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Warto przeczytać ten artykół nie wiem jak to się ma do Skrill-a ale budzi obawy.
&quot;Dlatego nowelizacja ustawy o grach hazardowych zakłada nie tylko blokowanie dostępu do stron oferujących nielegalny hazard, ale idzie jeszcze dalej. Od 1 lipca br. operatorzy płatności nie będą mogli świadczyć swoich usług na rzecz podmiotów, które zarządzają zakazanymi domenami internetowymi. Za ominięcie tego obowiązku operatorów może dotknąć grzywna w wysokości nawet 250 tys. zł.&quot;

http://e-play.pl/szlaban_na_nielegalne_finansowanie_hazardu/
warto zajrzeć do słownika :]
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Tipbet juz blokuje polskich graczy a z dwa tygodnie temu dostalem freebet 5 eur ugralem z tego 40 eur, ale nie zdazylem obrocic dzis wchodze a tu nie moge sie zalogowac,...lipa
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie ma się co podniecać ustawą! 1 Lipca tuż, tuż, zaczną się blokady i wtedy dopiero okaże się, gdzie warto i można grać. Ciekaw jestem, czy tzw. legalni bukmacherzy zrobią karierę, na jaką liczą. A liczą na to, że ciemny lud będzie oddawać 12%
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Nie ma się co podniecać ustawą! 1 Lipca tuż, tuż, zaczną się blokady i wtedy dopiero okaże się, gdzie warto i można grać. Ciekaw jestem, czy tzw. legalni bukmacherzy zrobią karierę, na jaką liczą. A liczą na to, że ciemny lud będzie oddawać 12%
Po pierwsze to oni już robią karierę. Po drugie uwierz mi że jak nie będzie możliwości gry u zagranicznych to wszyscy prędzej czy później przejdą do polskich bez wyjątku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom