>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Jak bank nie przepuścił ? Wysyłałeś z banku do buka bezpośrednio ? Bo albo się wysyła z banku albo ze Skrilla.
Z banku przelew to Przelewy24.
Ze Skrilla czyli ze Skrill Wallet - z mojej karty płatniczej MBanku Skrill bezprowizyjnie pobiera sobie kwotę mojego depozytu (potwierdzam każdą transakcję smsem weryfikacyjnym z hasłem) i bezpośrednio na jest kierowana na konto w 1xbet.

Tak naprawdę omijam proces konto ---&gt; Skrill, Skrill ---&gt; 1xbet tylko robię to przez buka w jednej transakcji. Ale jak widać koniec z tym.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No i betclick przestal dzialac. Wyskakuje info zeby zmienuc ip. Korzustam z neta z telefonu. Zainstalowalem program do zmiany ip i betclic działa. Ale po zalogowaniu sie znowu wyskakuje info ze loguje sie z polski. Ktos cos podpowie jak to obejsć?
 
G 0

gamemaniak

Użytkownik
Mam pytanie do kogos ogarniętego w temacie . Jak to jest zagranica czy tamtejsi bukmacherzy wystawiaja na prosbe gracza zaswiadczenia o wygranych ? chodzi o podkladke dla polskiego US
 
G 83

geo5

Użytkownik
Mam pytanie do kogos ogarniętego w temacie . Jak to jest zagranica czy tamtejsi bukmacherzy wystawiaja na prosbe gracza zaswiadczenia o wygranych ? chodzi o podkladke dla polskiego US
Chcesz zalegalizować w US pieniądze pochodzące z przestępstwa ?:grin:
 
atapuma 17

atapuma

Użytkownik
Z twittera Bisewskiego i Kopecia:
Niestety dzis Skrill przyslal maila do operatorow. Zamykaja Polske dla offshoreow...
To powinien być dzień sznura dla PiS, pajaca Janczyka i kłamcy Gowina. ????????????
i cweloszka
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prof 8,8K

prof

Użytkownik
&quot;Witam to ja jestem właścicielem konta Tomasz Bisewski na Twitterze. Piotr Majewski, który wysłał tą informację jest aff managerem Unibetu na Polskę. Rozmawiałem z nim przed chwilą na Skype. Unibet otrzymał informację wczoraj od Skrilla, że będą blokować transakcje Polaków do wszystkich stron znajdujących się w rejestrze.&quot;
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ciekawe czy bedą blokowac strony czy domeny z rejestru bo nie każdy buk używa swojej domeny przy płatnościach. Dodatkowo nie tylko skrillem człowiek żyje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom