>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
w asianconnect mam pinbeta, a sportmarket?
I co robic z betami co ma sie na polskie skrille? trzymac kase i grac ?
By jaj nie bylo, ze kasy nie wyplaca pozniej
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
nie wiem jak jest w sportmarket jak robiles wyplate to dostales przelew od jakiegos &quot;John Smitha&quot; czy jakiejs firmy.
z tym skrillem to w ogole nie jest nic pewne ktos pusial jakas plotke i wszyscy panikuja
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Operatorzy domen wpisanych do Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą zostali dziś powiadomieni, że od jutra nie będą realizowane do nich przelewy za pomocą portfeli internetowych Skrill/Neteller.

Wiąże się to z wejściem w życie od 1 lipca 2017 (jutro) obowiązku blokowania domen oraz przelewów wprowadzonym ustawą o zmianie ustawy o grach hazardowych z 15 grudnia 2016 r.
Treść maila jakiego wysyła Skrill/Neteller do właścicieli domen z rejestru:
Jak Państwo pewnie wiecie, nastąpiły ostatnio zmiany w polskiej ustawie o grach hazardowych, które mają wpływ na operatorów gier hazardowych, dostawców usług internetowych oraz dostawców usług płatniczych, Jedną z głównych zmian jest to, że zabronione jest udostępnianie usług płatniczych na stronach wprowadzonych do nowoutworzonego rejestru. To obostrzenie wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2017 r. Po przeprowadzeniu przeglądu rejestru i znaleźliśmy w nim domeny należące lub zarządzane przez Państwa. W celu dostosowania się do nowego reżimu prawnego zmuszeni jesteśmy wprowadzić ograniczenie na Państwa koncie handlowym. Wprowadzone zmiany uniemożliwią klientom Skrill/Neteller przebywającym w Polsce przekazywanie Państwu środków. Będziemy jeszcze akceptować wypłaty środków na konta polskich rezydentów w przeciągu kolejnych dwóch tygodni. Proszę się upewnić, że usunęli Państwo portfele Skrill/Neteller jako opcję depozytową dla polskich klientów z Państwa strony a także wszelkie reklamy i banery. Zmiana ta będzie dotyczyć wyłącznie transakcji związanych z rezydentami zamieszkującymi w Polsce. Zapewniamy, że w pozostałym zakresie Państwa konto jest aktywne i w pełni funkcjonalne.
Tekst oryginalny:
As you may be aware, there have been recent changes to the Polish Gambling Act, which affect gambling operators, internet service providers and payment service providers. One of the main changes is that payment services providers are forbidden to make their payment services available on websites that are entered into a newly-created Register. This blacklisting regime comes into effect on 1 July 2017. We have conducted a review of the Register and it appears that domain names are listed that belong to/are associated with your company. In order to comply with this new regime, we will implement a restriction to your merchant account in due course. This will prevent NETELLER/Skrill members residing in Poland from transferring funds to you. We will accept pay-outs to members residing in Poland for a period of two weeks from today. On your side, please also ensure that you remove Skrill/NETELLER as a deposit option for Polish customers and update your respective webpages so that there are no Skrill/NETELLER logos or banner advertising visible. This change will only impact your transaction activity in relation to members residing in Poland. Please be assured, other than the measure outlined above, your account remains active and in good standing with us.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Jedną z głównych zmian jest to, że zabronione jest udostępnianie usług płatniczych na stronach wprowadzonych do nowoutworzonego rejestru
Tyle, ze caloroczny nie jest w rejestrze, ciekawe jak to z nimi bedzie
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Jedną z głównych zmian jest to, że zabronione jest udostępnianie usług płatniczych na stronach wprowadzonych do nowoutworzonego rejestru

Tyle, ze caloroczny nie jest w rejestrze, ciekawe jak to z nimi bedzie
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
mam pytanie jestem za granicą i gram w calorocznym, jednak kase wysylam na polskie konto, czy będę miął jakieś problemy teraz czy lepiej pozmieniać wszytsko, dodam ze na skrillu mam polski adres wpisany
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
jestem na wyspach od półtorej roku z legalną pracą itd. właśnie o to mi chodzi jak to jest z wysyłaniem pieniędzy do naszego kraju czy banki mogą robić jakieś problemy ? dodam ze do tej pory nikt sie niczeggo nie czepiał (wysyłałem przez skrilla) teraz niby ma skrill coś blokować,
 
L 3

lenovo007

Użytkownik
jestem na wyspach od półtorej roku z legalną pracą itd. właśnie o to mi chodzi jak to jest z wysyłaniem pieniędzy do naszego kraju czy banki mogą robić jakieś problemy ? dodam ze do tej pory nikt sie niczeggo nie czepiał (wysyłałem przez skrilla) teraz niby ma skrill coś blokować,
dla swojego spokoju pozmieniaj wszystko, w sumie i tak nie zrobisz depozytu skoro masz skrill na polske dane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shingper 563

shingper

Użytkownik
Dlaczego skoro twierdzą, że:
&quot;Zmiana ta będzie dotyczyć wyłącznie transakcji związanych z rezydentami zamieszkującymi w Polsce.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
jestem na wyspach od półtorej roku z legalną pracą itd. właśnie o to mi chodzi jak to jest z wysyłaniem pieniędzy do naszego kraju czy banki mogą robić jakieś problemy ? dodam ze do tej pory nikt sie niczeggo nie czepiał (wysyłałem przez skrilla) teraz niby ma skrill coś blokować,
U buka też grasz w złotówkach? Jeśli tak to będzie blokada, bo nie ważne gdzie się znajdujesz to będzie blokowany przelew na skrillu. Musiałbyś założyć nowe konto na skrillu jako rezydent UK i wtedy by nie było problemów, ale w przypadku skrilla z złotówkach to do buków w złotówkach nie przelejesz ani nie odbierzesz kasy według tego co piszą. Ale jak to będzie ostatecznie wyglądać i jakie sposoby się na to znajdą to trzeba będzie niestety te 2-3 tygodnie poczekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
tak konto mam zlotówkowe u buka jakos takie przyzwyczajenie chyba, zaczekam pewnie chwile i zmienie na funty. Dzięki za szybką odpowiedz ???? lecą reputy
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
We regret to inform you that as of 1st of July you will no longer be able to deposit funds to your Marathonbet account using Skrill and Neteller.
We will now be working to ensure that this change is implemented with minimal inconvenience. You will be able to process withdrawals online up until 14th of July. After this date, you will need to contact our Customer Support team to arrange withdrawal of any outstanding balance. Please note, withdrawing balances of less than €5 will also need to be arranged with our Customer Support team as you are unable to do this online.
We understand that this may be disappointing and we apologise for any inconvenience this may cause. However, we still have a number of alternative payment options available.
via marathonbet.
Czyli 2 tygodnie jeszcze i skrill --&gt; buk , buk -----&gt; skrill będzie już nie dostępne?
takze nie wpłacimy nigdzie już przez skrill. tym bardziej konto.
p.s czy ktoś wogole poleci na czym mozna grac od jutra nawet z podatkiem?
 
L 3

lenovo007

Użytkownik
via marathonbet.

Czyli 2 tygodnie jeszcze i skrill --&gt; buk , buk -----&gt; skrill będzie już nie dostępne?
takze nie wpłacimy nigdzie już przez skrill. tym bardziej konto.

p.s czy ktoś wogole poleci na czym mozna grac od jutra nawet z podatkiem?
wpłacisz jak sobie zalatwisz konto buka na np. niemca i bedziesz miec na niego skrill-a ???? Skrilla mozna zasilic na wiele sposobów omijajac dzialalnosc bankow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom