>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
Z 2

ziejson199

Użytkownik
Pany, jak pozbieram z buków do Skrilla ok 1,5k zł i wyśle na konto w banku będzie przypał czy taka suma przejdzie? Czy może zrobić 2/3 wpłaty w przeciągu tych 2tyg? Bank PKO. Z góry dzięki za odp. Pzdr
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
betclic działa widzę. unibet też. zapewne od jutra będzie wiadomo co i jak. Ale jakby ktoś z większym stażem chciał ze mną na PW pogadać o paru sprawach napiszcie będę wdzięczny.
romeo: reszta pytan na pw.
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Następny etap operacji to przekazanie przez skrilla wszystkich danych klientów wraz z operacjami na ich kontach. Skoro zmuszono firmę do blokady partnerów handlowych myślę że transakcje wyda jeszcze szybciej bo w sumie nic już z tej nacji mieć nie będzie. Mam nadzieję że was dobrze w tym grajdole przycisną i będzie jak w Korei Północnej tylko miska, sztuczny uśmiech i morda na kłódkę. Pozdrawiam wszystkich w Pisowskiej Rzeczpospolitej Ludowej.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Następny etap operacji to przekazanie przez skrilla wszystkich danych klientów wraz z operacjami na ich kontach. Skoro zmuszono firmę do blokady partnerów handlowych myślę że transakcje wyda jeszcze szybciej bo w sumie nic już z tej nacji mieć nie będzie. Mam nadzieję że was dobrze w tym grajdole przycisną i będzie jak w Korei Północnej tylko miska, sztuczny uśmiech i morda na kłódkę. Pozdrawiam wszystkich w Pisowskiej Rzeczpospolitej Ludowej.
KupSobieMózg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
&quot;Szybkie i darmowe przelewy z Trustly

Cześć,
Niestety tymczasowo wyłączyliśmy opcję płatności: Przelewy24.
Proponujemy korzystanie z kart kredytowych lub popularnego wśród naszych klientów serwisu Trustly.
• Trustly oferuje bezpieczne, łatwe i szybkie płatności oraz przelewy pomiędzy klientami a sklepami internetowymi.
• Wszystkie płatności lub przelewy wykonywane za pośrednictwem Trustly są natychmiast owe.
• Usługi Trustly są zawsze bezpłatne i nie wymagają od użytkownika rejestracji.
Trustly obsługuje wszystkie najpopularniejsze banki i umożliwia logowanie za pomocą tych samych danych do logowania przypisanych przez bank, co w przypadku korzystania bezpośrednio ze strony banku.
W samej Europie Trustly przetwarza miliony transakcji rocznie, wszystkie w oparciu o najbardziej zaawansowane protokoły bezpieczeństwa na świecie. Trustly oferuje bezpieczne i niezawodne metody płatności. Jest też licencjonowaną instytucją płatniczą pod nadzorem szwedzkiej komisji nadzoru finansowego uznawaną w całej Unii Europejskiej.
Więcej informacji na stronie trustly.com/p l.
Pozdrawiam,

Unibet
Akurat do Trusty nie ma się zaufania dlatego że trzeba podawać dane do logowania w banku identyfikator i hasło niech to będzie najlepsza firma z naj naj zabezpieczeniami nie radzę korzystać.Lepiej kupić zdrapkę PSC
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie bardzo smutne to będzie dla nas co napiszę, ale do czasu liberalizacji tej ustawy bedzie źle dla nas i nie tak kolorowo jak miało być...
Jedyna nadzieja w tym, że się opamiętaja w tej ustawie i coś zmienia i może to przyciągnie normalnych buków...
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
w tym 1xbecie to nie mozna sie dogadac . Pytam czy jutro bedzie mozna wplacac mowia , ze NIE , czy bedzie mozna wyplacac na Skrilla NIE , gdy napisalem na czacie , ze SKrill mowil ze 2 tyg na wyplaty itp to mowi mi , prosze jutro dopytywac sie ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie bardzo smutne to będzie dla nas co napiszę, ale do czasu liberalizacji tej ustawy bedzie źle dla nas i nie tak kolorowo jak miało być...
Jedyna nadzieja w tym, że się opamiętaja w tej ustawie i coś zmienia i może to przyciągnie normalnych buków...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom