>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawione mecze

Status
Zamknięty.
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Ile jeszcze osób napisze, że &quot;ustawione mecze są, ale nie przesadzajcie&quot;, a ilu następnych wypisze &quot;ustawione&quot; ligi?!

Opamiętajcie się i nie powtarzajcie kolegów ubierając to w nowe słowa. Ja od siebie dodam tylko tyle, że w sieci zazwyczaj fixów NIE MA. Nie istnieje sytuacja, gdzie ktoś ma &quot;dojścia&quot;. Osoby, które ustawiają mecz ustalają to między sobą (ew. w baardzo wąskim gronie) i NIE DZIELĄ się tym z innymi (podkreślam zazwyczaj, bo raz sam postawiłem na dokładny wynik 2:1 w niskiej lidze angielskiej i jakież było moje zdziwienie, gdy betsson rozliczył mi kupon jako wygrany. To raczej nie był przypadek, chociaż kto wie...).

A już tym bardziej nie dzielą się tym z jakimś łebkiem &quot;FIXY INSIDERY I WOGULE SPSZEDAM TANIO!!!!111&quot; (wyolbrzymiam, ale to samo tyczy się również domorosłych Chorwatów czy innych Albańczyków z blogami).
 
travism 190

travism

Forum VIP
Ustawione mecze? Oczywiście ze są, no ale nie przesadzajmy. Wiadome jest to ze nie ma dwudziestu spotkań ustawionych na jeden weekend bo to jest zwyczajnie nie możliwe. I tak jak wyzej kolega dyskograf napisał, dostęp do tych spotkań ma zaledwie kilka osób i na pewno nie wiecej.


Generalnie prawda jest taka ze wiekszosc tu piszacych i zalacych sie na różne ligi itp. postawiła dany mecz po czym ich faworyt przegrał gładko spotkanie. No a idac tokiem rozumowania wiekszości gładko przegrany mecz = ustaFFka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom