>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Usunięcie konta sts internetowego www.sts.pl

S 0

scy12

Użytkownik
Założyłem konto na stronie internetowej sts.pl, nie wpłaciłem tam żadnych pieniędzy i chciałbym usunąć konto, nie wiem od czego zacząć ?
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Zacznij od siebie. Podobno kobieta zmienną jest.
Masz czat to pisz do ncih,albo wyślij maila do nich (na stronie sts jest coś takiego jak kontakt).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety całkowicie nie usuniesz konta dane pozostaną więc w związku z ostatnią &#39;&#39;aferą&#39;&#39; i tak będziesz na celowniku ????
 
F 0

ferra

Użytkownik
Założyłem konto na stronie internetowej sts.pl, nie wpłaciłem tam żadnych pieniędzy i chciałbym usunąć konto, nie wiem od czego zacząć ?
Zamknięcie konta możliwe jest poprzez przesłanie na adres podany kontakt @sts.pl informacji o chęci zamknięcia konta w serwisie STS Online. Po zweryfikowaniu autentyczności użytkownika, dostęp do serwisu zostanie bezterminowo zablokowany w każdej chwili można konto odblokować do 5 lat.
Konto online nie służy tylko do zawierania zakładów, ale można korzystać w pełni z oglądania transmisji meczy. Nie ma jeszcze full ekranu ale Firma podobno nad tym pracuje. Pozdrawiam :cool:
 
R 0

rostov

Użytkownik
Niestety całkowicie nie usuniesz konta dane pozostaną więc w związku z ostatnią &#39;&#39;aferą&#39;&#39; i tak będziesz na celowniku ????
Przepraszam, że odświeżam tak stary temat, ale o jaką „aferę” z STS&#39;em chodzi?
 
Do góry Bottom