>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga na ComeOn! Ostrzeżenie!

BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Z racji, że jestem na tym forum od początku, pewnie z 20 lat, bądź więcej, to pozwolę sobie jako starszyzna ostrzec Was przed tym nowym/starym Tworem z pod stajni Cherry. Jeśli ktoś nie jest w temacie, to jest tak zwany Pzbuk 2. Wygrałem u nich myślę że ze 50 PLN!. Więc na plusie tam nie jestem jakoś niesamowicie jak widać. Więc wyobraźcie sobie co będzie, jak wygracie tam coś konkretnego i przechodzę do rzeczy. Dostawałem chyba ofertę codziennie od czasu rejestracji. Grałem sobie rekreacyjnie za niskie stawki, bo tak gram od lat. Teraz patrzę blokada konta. Bo upomniałem się o DWA zaległe freebety od zagrania, które miały zostać dopisane od razu po rozstrzygnięciu zakładu. Nie miałem nigdzie zablokowanego konta od 15 lat. Od dwóch dni 0 kontaktu z live chatem. Non stop odpisuje komputer. Nie jestem zły. Nie straciłem tam nic. Po prostu ostrzegam Was, bo widać że reaktywowano starą firmę, która może u niektórych budzić sentyment. Fora promują ich, bo mają z tego siano, ale jak dla mnie to zwykły szit. W innym temacie o tym pseudo buku ludzie piszą, że nie mają też kontaktu od kilku dni. Ostrzegam Was, uważajcie z wpłatami dużych kwot do tej firmy. Samo to jak działa ta strona pokazuje jaki szacunek mają do klienta, a raczej jak nie działa. Można narzekać na taki Superbet, ale ich aplikacja to jest sztos i ten buk pokazał jak kupić serca grających. Te wszystkie ComeOn, betcris itp, to jest cholerna kpina i niech to upada jak najszybciej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +296
M 256

maciek1985

Użytkownik
Potwierdzam , 2 kupony po 200 zł zagrane , wygrana 2600zł od 2 dni zablokowane konto (nie zlecałem wypłaty) , nie wiadomo o co im chodzi na maile nie odpisują , na chacie bot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
M 256

maciek1985

Użytkownik
Udało mi się jakimć cudem zalogować . Ze strony comeon oczywiście żadnej informacji do dzisiaj na maila czemu moje środki były zablokowane.

Kolejny problem to akceptacja dokumentów

Wg maila



Wiadomość dotycząca dokumentów​

Cześć MACIEJ,

Dziękujemy za przesłanie poniższych dokumentów.

Twój dokument Dokument z konta bankowego nie jest czytelny. Prosimy o ponowne przesłanie go w lepszej jakości. Dokument powinien być w pełni widoczny, bez zakrytych informacji oraz uciętych krawędzi.


Status wysłanych dokumentów możesz sprawdzić w zakładce Moje Konto > Wyślij dokumenty.

Szczegółowe informacje odnośnie weryfikacji oraz wzory poprawnie przesłanych dokumentów możesz sprawdzić na naszej stronie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Pozdrawiamy,
Zespół ComeOn​


Wg informacji na stronie


WYCIĄG Z KONTA BANKOWEGO
Aby potwierdzić swoje osobiste konto bankowe lub dokonaną transakcję bankową, możesz dostarczyć wyciąg z konta w formie dokumentu PDF, zrzut ekranu, zdjęcie lub skan.

  • Dokument powinien zawierać Twoje imię i nazwisko.
  • 26-cyfrowy numer rachunku bankowego.
  • Datę (nie starszą niż 3 miesiące).
  • pOficjalne logo banku.
Informacje finansowe, takie jak saldo konta czy kwoty transakcji, powinny być zasłonięte.
Weryfikacja wyciągu z konta bankowego jest jednorazowa i dotyczy każdego rachunku używanego do wypłat, zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2018 r., poz. 723, ze zm.).



W takim razie powinny być zasłonięte informacje na print screnie czy nie ? Co innego wzór co innego weryfikacja.

Odrzucili print screan z painta bo słaba jakość (oczywiście print screan czytelny ,normalny 276 kb) ,teraz przesłałem zdjęcie z telefonu 2,5 mb i dalej dla nich nieczytelny. Ku...wicy zaraz dostanę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Udało mi się jakimć cudem zalogować . Ze strony comeon oczywiście żadnej informacji do dzisiaj na maila czemu moje środki były zablokowane.

Kolejny problem to akceptacja dokumentów

Wg maila



Wiadomość dotycząca dokumentów​

Cześć MACIEJ,

Dziękujemy za przesłanie poniższych dokumentów.

Twój dokument Dokument z konta bankowego nie jest czytelny. Prosimy o ponowne przesłanie go w lepszej jakości. Dokument powinien być w pełni widoczny, bez zakrytych informacji oraz uciętych krawędzi.


Status wysłanych dokumentów możesz sprawdzić w zakładce Moje Konto > Wyślij dokumenty.

Szczegółowe informacje odnośnie weryfikacji oraz wzory poprawnie przesłanych dokumentów możesz sprawdzić na naszej stronie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Pozdrawiamy,
Zespół ComeOn​


Wg informacji na stronie


WYCIĄG Z KONTA BANKOWEGO
Aby potwierdzić swoje osobiste konto bankowe lub dokonaną transakcję bankową, możesz dostarczyć wyciąg z konta w formie dokumentu PDF, zrzut ekranu, zdjęcie lub skan.

  • Dokument powinien zawierać Twoje imię i nazwisko.
  • 26-cyfrowy numer rachunku bankowego.
  • Datę (nie starszą niż 3 miesiące).
  • pOficjalne logo banku.
Informacje finansowe, takie jak saldo konta czy kwoty transakcji, powinny być zasłonięte.
Weryfikacja wyciągu z konta bankowego jest jednorazowa i dotyczy każdego rachunku używanego do wypłat, zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2018 r., poz. 723, ze zm.).



W takim razie powinny być zasłonięte informacje na print screnie czy nie ? Co innego wzór co innego weryfikacja.

Odrzucili print screan z painta bo słaba jakość (oczywiście print screan czytelny ,normalny 276 kb) ,teraz przesłałem zdjęcie z telefonu 2,5 mb i dalej dla nich nieczytelny. Ku...wicy zaraz dostanę.
Ja załączyłem w pdf. I poszlo. Nie widze sensu żeby zasłaniać saldo itp
 
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
ja wypłaciłem w tym tygodniu 1200 zł, wysłąłem dowó + wyciag z konta to co wpłącałem połaczenie z livechat dwukrotnie bez problemu. nie jestem w zaden sposob powiazany z tym bukiem ale dziwie sie ze tak narzekacie, bardziej bym narzekał ze np nie maja polskiego kosza do obstawiania i oferta dość uboga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +328
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
ja wypłaciłem w tym tygodniu 1200 zł, wysłąłem dowó + wyciag z konta to co wpłącałem połaczenie z livechat dwukrotnie bez problemu. nie jestem w zaden sposob powiazany z tym bukiem ale dziwie sie ze tak narzekacie, bardziej bym narzekał ze np nie maja polskiego kosza do obstawiania i oferta dość uboga.
przeciez kazdy jest traktowany indywidualnie itd ja zagrałem za bonus powitalny wypłaciłem bez problemu az nagle po kilku dniach chciałem sie zalogować na konto i otrzymałem bana z niewiadomo jakiego powodu ale nie chce nawet się dowiadywać bo to i tak strata czasu na tego gównobuka
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Dużo firm zagranicznych rzuca kłody pod nogi graczom którzy korzystają z bonusów. Jak widać te praktyki przechodzą na polskie buki.
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Ogólnie zauważyłem w tym tygodniu, praktycznie zero bonusów a takie mecze jak LM, LE , EL Classico , Stanowski napisał że rekordowe straty w październiku buków. Może to korelacja :)
 
Do góry Bottom