>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga na oszusta!!!

J 0

jacek3004

Użytkownik
Witam proszę o zbanowanie użytkownika Baros. Oszukał mnie gość, co prawda na małą sumkę (dobrze że nie dałem mu więcej) ale wole napisać i innych ostrzec!!!







proszę o zbanowanie gościa a jeśli ktoś został jeszcze oszukany to pisać!!!

pzdr
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
I dla 1.5 zl czy tam ilu oplacalo sie taki szum robic ? Jak jestes glupi i tak latwo dajesz sie robic w balona to twoja strata, no ale takiego zachowania Barosa mimo wszystko nie popieram
 
W 2

wislak

Forum VIP
no nie chodzi o te 2zl ale ogolnie o sam fakt... do mnie tez na gg pisal!! i sie pytal czy mam konto na MB!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekam na odpowiedź pana Bartka

Później podejmie decyzję...

Z mojej strony mogę powiedzieć, iż pan BartekO ze mną w ostatnich dniach również przeprowadzał transakcję, nawet dwie.
Raz kupił bon i zapłacił ok. (23.09)
Drugi raz (wczoraj) przesłał mi 1,98zł (było rozmowa o 2zł) żebym mu posłał kupon na GB.
Z mojej strony nie mam żadnych uwag, co do transakcji

 
W 2

wislak

Forum VIP
Czekam na odpowiedź pana Bartka

Później podejmie decyzję...

Z mojej strony mogę powiedzieć, iż pan BartekO ze mną w ostatnich dniach również przeprowadzał transakcję, nawet dwie.
Raz kupił bon i zapłacił ok. (23.09)
Drugi raz (wczoraj) przesłał mi 1,98zł (było rozmowa o 2zł) żebym mu posłał kupon na &lt;u&gt;GB&lt;/u&gt;.
Z mojej strony nie mam żadnych uwag, co do transakcji

Baros chyba a nie BartekO .....
 
J 0

jacek3004

Użytkownik
I dla 1.5 zl czy tam ilu oplacalo sie taki szum robic ? Jak jestes glupi i tak latwo dajesz sie robic w balona to twoja strata, no ale takiego zachowania Barosa mimo wszystko nie popieram
Nie pisze po to bo mi dlatego, że mi 1,5zł goś nie oddał tylko pisze to po to aby innych ostrzec!! I nie mów na mnie głupi (bo wiedziałem co taki delikwent może zrobić więc było tylko 1,5 zł a nie 15 czy więcej złotych) bo sobie tego nie życze!!!!

pzdr
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Do mnie tez napisał ale ja bym w zyciu komus od tak nie przesłał kasy...nawet jesli to by bylo 10 gr.Najbardziej mnie wkurza porzyc jak sie odegram to oddam taki koles jak chce sie odegrac to zazwyczaj ci nieodda heh.
 
B 0

barteko

Użytkownik
No więc już śpiesze z tłumaczeniami ????

Po pierwsze - Korzystam tylko z jednego GG, a numer podany wyżej (630****) jest mi nieznany. Nigdy nie gadałem z Barosem bo go nie znam...

Po drugie - Jestem podejrzanym bo mam 2 ostrzeżenia? Dostałem je gdyż pożyczyłem troche kasy od Stauciaka, jednak wszystko oddałem. Nie mógł on usunąć ostrzeżeń bo nie ma takiej &quot;władzy&quot; na forum. Dlatego właśnie są one do dzisiaj. Niech Stauciak sam się wypowie.

/edit
Teraz już ich nie mam... Zostały usunięte a ja jestem &quot;uniewinniony&quot;...

Po trzecie - Podejrzewacie mnie dlatego, że dawałem Wam CAŁKOWICIE ZA DARMO tylko 1 bon do BAH? To dla mnie niedorzeczne...

Nie jestem żadnym żebrakiem i nie musze ciułać każdego grosza... Jeśli macie pomysły, jak moge udowodnić swoją niewinność to piszcie.

Pozdrawiam
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ja dostałem dwukrotnie zapytanie od nr 6304494 o to czy nie mam kasy na MB. Ponieważ nie mam tam konta odpowiedziałem, zgodnie z prawdą, że nie mam. I rozmowa się urwała.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja dostałem dwukrotnie zapytanie od nr 6304494 o to czy nie mam kasy na MB. Ponieważ nie mam tam konta odpowiedziałem, zgodnie z prawdą, że nie mam. I rozmowa się urwała.
Sprawa wyjaśniona.
Po adresie e-mail z Moneybookers`a doszłem do tego, iż tą osobą jest user BartekO
Miał pecha, ponieważ ze mną również robił transakcje i mam jego e-mail.
Jest taki sam co w pierwszym poście.
Więc nie ma co tutaj więcej gadać


 
Do góry Bottom