>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga.Nie można od razu wypłacić depozytu.

U 0

univerman

Użytkownik
Tak jak w temacie.Jestem zdziwiony i zniesmaczony cfaniaczkami z Betsson,żebym ja to wiedzial.Nie mozna wyplacic depozytu,dopoki sie go nie obroci hehe,dobre nie?A jak chcesz wyplacic to 5% prowizji,dobre nie? ???? Zebym ja to wiedzial wczesniej,to bym na sportingbet wplacil kaske i wyplacil bez problemu,tam nic nie pobieraja i nic nie musisz obracac,jezeli nie masz aktywnego bonusu.Minus dla betsson a jestem tam chyba juz z 5 lat ina takie cudo sie dalem złapac,teraz za friko im zaplace prowizje....
 
U 0

univerman

Użytkownik
Uwaga,jeszcze jedna ciekawostka.Wplacilem kase z mb na buka,zeby na konto bankowe wyplacic,ktorego nie mam zarejestrowanego na mb,a tu co?Kolejna niepodzianka,konto na ktore wyplacalem i wplacalem kaske regularnie od kilku lat,chodzi mi o konto bankowe.Nie moge na nie wyplacic,bo wplacilem z MB i tylko na Mb to moge wyplacic.Po prostu parodia.Teraz im prowizje zaplacilem za damski frajer i znowu na mb musze wyplacic.Temu bukowi chyba juz podziekuje.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
wszędzie praktycznie trzeba obrócić 1 raz w celu ochrony przed &#39;praniem brudnych pieniędzy&#39;, teraz się dowiedziałes? Po drugie co w tym dziwnego, jak wplacisz przez konto bankowe to Ci powinni odblokować tą metode wyplaty
 
U 0

univerman

Użytkownik
wszędzie praktycznie trzeba obrócić 1 raz w celu ochrony przed &#39;praniem brudnych pieniędzy&#39;, teraz się dowiedziałes? Po drugie co w tym dziwnego, jak wplacisz przez konto bankowe to Ci powinni odblokować tą metode wyplaty
Slabo jestes obeznany, bo nie wszedzie trzeba obrocic i w dodatku napisalem wyraznie wczesniej w poscie ze juz wplacalem regularnie przez konto bankowe,takze twoj post nie wiem czemu mial sluzyc w tym temacie.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
10 lat masz czy co ? Kolega wyżej dobrze napisał, że u większości firm obrót wpłaconym depozytem jest konieczny. Wymień mi te firmy u których można od razu po wpłacie sobie przelać pieniądze na konto. Poza tym wiele buków ma w regulaminie zapis o tym, że wypłacić można tylko i wyłącznie poprzez sposób w jaki się wykonało depozyt. Zasady starsze niż świat, a Ty wyjeżdżasz z płaczem.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Kto tu chciał być &quot;cfaniaczkiem&quot; to nie trudno zgadnąć...&quot;dobre,nie&quot;?Chciałeś ominąć prowizję z MB i wypłacić przez buka na konta a tu proszę-Ciebie wydymali.Tylko ich nie strasz,że zrezygnujesz z ich firmy,bo takiej straty mogliby nie wytrzymać.
 
U 0

univerman

Użytkownik
Chcieliscie blysnac,madrkowac,ale wam nie wyszlo,wyplacalem juz 4 razy na sportingbet w taki sposob,w innych bukach nie wplacalem wiec nie wiem,ale w sportingbet bez problemu tak wyplacalem,mam historie wyplat jak by ktos uparcie mi nie wierzyl to sie potrudze o screen.Myslalem ze podobnie w betsson bedzie i w dodatku chcialem tam w kasynie zagrac troche dlatego wplacilem na betsson,a tu psikus.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
w sportingbet jest to możliwe, ale wątpie czy przejdzie przy większej kwocie. Fakt Ty jesteś obeznany, do dwóch buków wplaciles. ale btw. to jest żałosne żeby wpłacać do buka żeby zaoszczędzić 7 zł na przelewie ????
 
U 0

univerman

Użytkownik
w sportingbet jest to możliwe, ale wątpie czy przejdzie przy większej kwocie. Fakt Ty jesteś obeznany, do dwóch buków wplaciles. ale btw. to jest żałosne żeby wpłacać do buka żeby zaoszczędzić 7 zł na przelewie ????
Nie chodzi o zadne zaoszczedzenie 7zl,po prostu na mb nie mam tego konta zarejestrowane na ktore chce wyplacic.A tak wracajac do sedna sprawy,to jednak SB cofnelo mi wyplate,bo nagle im sie przypomnialo ze nie mozna na konto wyplacic wplacajc z mb.Kpina,wczesniej 4 razy mniejsze kwoty tak wyplacalem,a teraz robia problem jak juz troche wieksza kwota.Pelen &quot;Profesjonalizm &quot;z ich strony....Nerwy stracic mozna.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz ale to jest normalne i to jest polityka każdej porządnej firmy, po prostu przeciwdziałają praniu brudnych pieniędzy... Jeśli można by było tak sobie wpłacać dowolnymi metodami i wypłacać również dowolnymi bez obrotu to wyobrażasz sobie co by się działo? Daj spokój chłopie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Chciałbym zrobić tak samo UniverMan i wpłacić pieniądze z MB na Bet at home? Wiecie czy może u nich to przejdzie z kwotą 190zl?
Kiedyś dość często wypłacałem tak na konto przez Unibet. Nie wiem jak teraz jest być może coś się zmieniło ale na BAH małe prawdopobieństwo że przejdzie.


Po drugie co w tym dziwnego, jak wplacisz przez konto bankowe to Ci powinni odblokować tą metode wyplaty
Na konto bankowe możesz wypłacić w każdej chwili i nie jest potrzebny depozyt żeby odblokować tą metodę płatności. 90% wpłat do buków idzie przez p24 a to nie jest to samo co zwykły przelew bo odbiorca dostaje płatność od p24. Mało kto wykonuje tradycyjny przelew w celu wpłaty.
 
Do góry Bottom