>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga nie polecam!

R 0

re-ligio

Użytkownik
Uwaga na tego bukmachera dwa tygodnie temu wpłaciłem pieniądze tam prawie 800zł jednak wyskoczyły mi pewne plany życiowe więc postanowiłem wypłacić swoją kasę(zaznaczam,że wpłaciłem tam bez żadnych bonusów) zleciłem realizacje wypłaty czekam,czekam i nic po 4 dniach wysłałem e-maila dlaczego tak długo trwa wypłata nie odpisali wysłałem kolejny e-mail w końcu przysłali zapytanie dla czego nie zagrałem i żebym podał im powód wypłaty a także przysłał potwierdzenie wpłaty bez tego nie wypłacą! TO SKANDAL moich pieniądzy nie chcą mi wypłacić muszą im podawać powody i jeszcze skany przysyłać!
 
W 2

wislak

Forum VIP
No ale wiesz to jest pewnego rodzaju zabezpiecznie. Nie mozesz sie tak bulwersowac na to. Wkoncu to jest dziwne ze ktos wplaca taka sume i nagle wyplaca... To nie jest normalne ???? a wg mnieto dobrze ze tak robia. bo moze sie okazac ze ktos ci sie wlamie na konto i dlatego chce wyplacic, a kaasa duza wiec żądaja dowodu i powodu... ja im sie nie dziwie i gram w BAH i polecam...
 
A 2

areklipno

Użytkownik
wiesz jak sie zarejestrowalem to odpowiedzi przysylali w ciagu 2-3 godz ale ostatnio cos sie ociagaja z odp ale jedno jest pewne odp nadejdzie napewno
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jak ja miałem problem, to zagadałem na livie. I w 5 min dostałem odpowiedź, na wszystkie moje pytania. Co do wypłat to się nie wypowiem, bo jeszcze nie miałem okazji wypłacać. Ale ogólnie polecam ????
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
Nie wiem czy szybkie wplaty/wyplaty, najlepszy support z jakims sie spotkalem i wysokie kursy na pilke nozna czynia tego buka najgorszym w necie... Moze nie maja mega live czy jakiejs ogromnej oferty ale dla poczatkujacego/sredniego gracza to w zupelnosci wystarcza. A jak ktos juz w tym siedzi to nie patrzy czy gra na Bwin czy BAH tylko patrzy gdzie ma wyzszy kurs. A w pilce BAH utrzymuje sie w czolowce
Czasem im sie zdaza wolno rozliczyc kupon, ale ostatnio to poprawili i napewno nie jest to jeden z gorszych bukow w necie.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Minusy:

--&gt; cholernie słaba oferta

--&gt; słabe kursy, o ile przy faworytach nie widać aż takiej różnicy to przy dogach jest ona naprawdę zauważalna

--&gt; brak jakichkolwiek sensownych promocji

--&gt; nie wiem jak z limitami, bo raczej większymi stawkami tam nie grałem

--&gt; bezsenswny system logowania

--&gt; nie wiem czy nadal tak jest, ale w wakacje jak mecze były rozgrywane o 1.00 w nocy to już po północy nie można było ich zagrać, nie wiedzieć czemu :roll:

--&gt; nieprecyzyjny regulamin

Co wypłat mogę się zgodzić, są one w miarę szybkie i to by byłby ich jedyny plus w mojej ocenie
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
pamiętam, że po wpłacie do nich kasy odmyśliło mi się granie u nich i zarządałem wypłaty, a tu się okazało, że muszę obrócić depozytem przynajmiej raz. Niby wszysytko ok, ale szkoda, że zapomnieli uwzględnić ten punkt w regulaminie.
 
S 0

slavveq

Użytkownik
Ja już gram w BAH-u od ponad 6 miechów i niemam co do nich żadnych uwag! :spokodfhgfh: A jak nie lubicie tego byka to nik przeciez nie kaze wam w nim grac
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Minusy:

--&gt; bezsenswny system logowania
Tu też możesz bardziej sprecyzować .
O co Ci chodzi o cyfry , jak masz kłopot z pamięcia to na kartce zapisz :jezora:
Z buków netowych grałem w Expekcie , Starbecie , 3Bwin i jecze jakimś i wdług mnie lNajlepszy sytem logowania jest w BAH.

--&gt; cholernie słaba oferta
Zalezy co kto lubi , ja lubie ligi angielskie i jest OK.


--&gt; nieprecyzyjny regulamin
????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Tu też możesz bardziej sprecyzować .
O co Ci chodzi o cyfry , jak masz kłopot z pamięcia to na kartce zapisz
Z buków netowych grałem w Expekcie , Starbecie , 3Bwin i jecze jakimś i wdług mnie lNajlepszy sytem logowania jest w Bet-at-home.
widzisz dla osoby która korzysta z neta na uczelni, tudzież kawiarenki internetowej jest to co najmiej uciążliwe.

Zalezy co kto lubi , ja lubie ligi angielskie i jest OK.
Dla ciekawości sprawdziłem ilość zdarzeń oferowanych na Premier League przez kilku buków i wyszło:

Bah:

- 8 zdarzeń na 1 mecz

Expekt

- od 10 do 37

Sportingbet

- od 17 do 24

Bet24

- od 14 do 20

Sprawdziłem ofertę tylko tych w których gram

A co do regulaminu, to proszę o znalezienie mi punktu w którym jest napisane, że po wpłacie poprzez MB trzeba dokonać obrotu przed wypłatą
 
L 0

lowca_wampirow

Użytkownik
BAH , owszem ma Wady ale jest jednym z najlepszych Bukow w Sieci .

Przejrzysta Oferta , a co najwazniejsze jako jedyni chyba w necie zaksiegowuja pieniadze bo wyslaniu skanu Dowodu Wplaty to jest bardzo wazne chocby da mnie , Zawsze sa najciekawsze mecze choc oferta jest szczerze mowiac uboga ale dla Nowicjusza nie bedzie lepszego Bukmachera niz BAH

Jak dla mnie najlepszym Bukiem jest SB , a najlepsze zaklady Live ma bez watpienia BWIN co do SB jest dla mnie to bukmacher nie doceniany tyle lat gram i same pozytywy mozna pisac o tym bukmacherze ( Zreszta o ile sie nie myle jest to najstarszy bukmacher w Sieci )
 
E 0

egpw

Użytkownik
Uważam że bet-at-home jest solidnym bukiem, wykonując przelew zarówno w jedną jak i w drugą stronę kaskę na koncie mam w przeciągu 2 - 3 dni. Wystarczy posiadać zwykłe konto bankowe w polskim banku żeby móc obstawiać. Ponadto kolejnym plusem przemawiajacym za tym bukieim jest przejrzystość oferty. Niestety są też pewne minusy, a mianowicie buk ten ma jedne z najmniejszych kursów! Od pewnego czasu rozważam zmianę buka na np. Expekta, cieszącego się równie dobrą renomą i bardzo dobrymi kursami.
 
E 0

evo

Użytkownik
Rowniez uwazam ze solidny buk. Oferte maja jaka maja, ale wiekszosc mowi ze maja najnizsze kursy w sieci i z tym sie w ogole nie zgadzam. Pewnie wiekszosc nawet nie porownywala kursow tylko plota poslza i zostala. Obsluyga klienta rowniez na wysokim poziomie, zadnych problemow przy wplatach/wyplatach.
 
Do góry Bottom