>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga, oszuści

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie jeśli piszecie o kimś ,że jest oszustem proszę krótkie uzasadnienie, bo tak może każdy pisać.
 
L 0

lukaszch

Użytkownik
panowie uzytkownik kubusiek90 to oszust!!!! przegral ze mna pojedynek i przez 3 tygodnie mi kit wciska ze kase wplaci a tu nic!!! oszust i dzieciak..zal.pl
 
G 46

ghs

Użytkownik
kto jest oszustem to jest oszutem ja ludzi na innych forach nie oszukiwalem tak jak ty????
i nie nazywaj mnie oszustem bo chcialem kupic bon
Jesteś kawał oszusta i jestem w stanie to udowodnić, więc się nie ośmieszaj człowieczku bez honoru.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
bodi, ale przecież znasz tę historię stąd - przegrał zakład i nie oddał pieniędzy.

przeciez nasz zaklad mial polegac na postaiwniu kuponu i ktory wygra z wiekszym ako ten wygrywa kase , wiec nie mow ze mam ci kase oddac bo ten zakld sie nawet nie odbyl???? , chyba ze ty wymysliles sobie jakis swoj wirtualny
 
G 46

ghs

Użytkownik
Człowieku, czy ty choć kliknąłeś na ten link? Nie pamiętasz już, jak nie wierzyłeś mi, że wypłaciłem z bwin kilkadziesiąt tysięcy i założyłeś się o 500 zł, że to nieprawda, sam wybrałeś MAzaqa jako sędziego zakładu i on stwierdził, że zakład przegrałeś? A teraz udajesz idiotę?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
czlowieku cos ci sie chyba pomieszalo , co ty gadasz nie zakladalem sie o zadne screeny mi chodzilo o zakldad kto usyzka wieksze ako na kuponie , hehe a ty mi tu mowisz o screenach , wez sie oszacuj
 
G 46

ghs

Użytkownik
Żałosny jesteś, nawet nie masz tyle honoru, żeby się przyznać. Każdy, kto czytał ten wątek doskonale wie, o co chodziło. Ani słowa tam nie ma o kuponach ani o AKO.
pokarz screeny z tych wyplat po 4 tysiace i po 20 tys
bo bez screenow to moja babka tez mozeszsobei tak pisac na czacie

masz zbyt wybujala fantazje
poprosu wklej screeny i po sprawie
pokaze te screeny z wyplat i zwygranycj kuponow
ghs chyba jestes uposledzony nie umiesz wkleic screena
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ghs nie bede sie dalej z toba klucil bo juz raz o klotnie z toba dostalem bana na miesiac, wiec jak chceszz ze mna cos wyjasnic to pisz na pw lub gg
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
anapolon wez sie juz nie osmieszaj bo ja akurat bylem przy tej sytuacji i napewno wielu uzytkownikow tego forum przyzna racje ghs a nie tobie a tymi postami wyzej sie tylko osmiezasz bo sam latales i szukales jakiegos &quot;moda&quot; aby wam ten zaklad rostrzygnal buahaahaha
a &quot;Tobie&quot; ghs radzil bym juz sie pogodzic z tym ze tych pieniedzy nie odzyskasz bo sam widzisz jak sie zachowuje ale wrescie trafi na swojego ???? Poprostu jest to typ bez jakiegokolwiek honoru
ghs nie bede sie dalej z toba klucil bo juz raz o klotnie z toba dostalem bana na miesiac, wiec jak chceszz ze mna cos wyjasnic to pisz na pw lub gg
ale co prawda w oczy kole buahahahahaha jest temat i pisze
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Przeciez ąńąpąłą to jest dzieciak (na moje ma z 15 lat) wiec jak on moze oddac komukolwiek 500 zl jak on takich pieniedzy na oczy nie widzial w zyciu ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Kutloas83 jak bys chcial wiedziec widzialem wieksze pieniadze niz ty, Cashier a tz sie nie wtracaj bo ty mozesz byc zbanowany za obrazanie mnie
 
L 147

luminat

Użytkownik
Nie chce anapolona uprawiedliwiać, ale z tego co kiedyś wyczytałem w tym temacie gdzie był ten zakład - jednym z jego warunków było przelanie 500zł na konto osoby trzeciej - on tego warunku nie spełnił, wiec de facto zakład nie został zawarty.
Chyba, że moja pamięć myli ten warunek tego zakładu z innym tematem, to przepraszam za trącanie się.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
dokladnie mielismy przelac po 500zl na konto moneybokers , i rozegrac pojedynek
na typy a ghs wymzslil sobie jakies screeny
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Troszkę dziwni jestescie. :|
Zamiast napisac do ktoregoś , Admina i by załatwil wam tą sprawę..to wy drazycie , drazycie...ten temat.. Czy myslisz jeden z drugim , ze sie przyzna ktoś do oszustwa? Nie! Bo jesli by sie ktos przyznawał , to w Polsce by nie było min. &quot;korupstwa&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom