>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga, phishing

M 13

mantra

Użytkownik
&quot;Dzień dobry.
1 kwietnia 2017 roku wchodzą w życie nowe przepisy regulujące rynek hazardowy w Polsce.
W związku z nadchodzącymi zmianami w przepisach firma Skrill, bet, wszystko. Szkoda tylko, że nie używałem go do niczego ;P Moderatorzy dorabiają? W kwestii bezpieczeństwa zawsze sprawdzajcie protokół, musi być https:/ a nie http:/
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
też dostałem takiego maila , kliknąłem a dziś okazało się że unibet zablokował mi konto , prawdopodobnie ktoś próbował się wbić na konto...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
też dostałem takiego maila , kliknąłem a dziś okazało się że unibet zablokował mi konto , prawdopodobnie ktoś próbował się wbić na konto...
Wyjaśnij mi jak to jest możliwe skoro jest tutaj o tym informacja już od dłuższego czasu, w dodatku przeglądasz forum często.....
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Akurat tego tematu o phishingu nie widziałem wcześniej, ale już konto odblokowanie, zaglądałem na międzynarodowym czacie, zadzwonili do mnie, zresetowalem hasło i juz ok.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Panowie, nigdy nie otwieram żadnych linków przychodzących na maila. Dzisiaj jednak się zorientowałem, że ktoś wczoraj włamał mi się na konto i straciłem środki. Pytanie czy taki phishing jest możliwy tylko przez email, czy podczas logowania do konta Unibet, kiedy to zazwyczaj pojawiają się informacje o zmianach?
Czy teraz wystarczy zmienić hasło, czy najlepiej zamknąć konto?
W dodatku nie wypłacili wszystkiego co jest conajmniej dziwne.
Przejrzałem historię stron w przegladarce. Za każdym razem był protokół htpps://
Live chat nawet w języku angielskim jest niedostępny na ten moment.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
jakies dwa lata temu mialem podobny przypadek tez w unibet.ktos wszedl na moje konto i postawil zaklad za wszystkie srodki na live w kosza po kosmicznym kursie.kontakt z nimi nic nie dal.chcialem nawet uzyskac ip z jakiego sie logowalem ale tez nie pomogli.podobnie logowalem sie tylko ze swojego komputera..zmienilem haslo i wiecej sie to nei powtorzylo
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Hasło zmieniłem. Środki zostały wypłacone za pomocą Neteller. Nigdy nie korzystałem z tej opcji. Nigdy. Pytanie jak długo idzie kasa z Unibetu na Neteller, czy tą transakcję da się jeszcze anulować?
A także dlaczego Unibet nie zablokował mojego konta do dalszej weryfikacji skoro nie korzystałem z portfela internetowego uprzednio, tym bardziej na wyższe kwoty?
Akurat kiedy wyjechałem z miasta na weekend nie miałem neta musiało się to stać. Inaczej bym się logował codziennie, jak to w weekend i powstrzymał transakcje.
Dla pewności sprawdziłem skrzynkę mailową. Żadnej wiadomości nawet tego typu nie otrzymałem z zawartym linkiem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hasło zmieniłem. Środki zostały wypłacone za pomocą Neteller. Nigdy nie korzystałem z tej opcji. Nigdy. Pytanie jak długo idzie kasa z Unibetu na Neteller, czy tą transakcję da się jeszcze anulować?
A także dlaczego Unibet nie zablokował mojego konta do dalszej weryfikacji skoro nie korzystałem z portfela internetowego uprzednio, tym bardziej na wyższe kwoty?
Akurat kiedy wyjechałem z miasta na weekend nie miałem neta musiało się to stać. Inaczej bym się logował codziennie, jak to w weekend i powstrzymał transakcje.
Dla pewności sprawdziłem skrzynkę mailową. Żadnej wiadomości nawet tego typu nie otrzymałem z zawartym linkiem.
Warto napisać do Supportu że miało miejsce włamanie i została zlecona wypłąta na metodę która była zablokowana, drugą rzeczą jaką zrobiłbym na Twoim miejscu to zmiana haseł i uważanie czy zawsze jest &#39;&#39;kłódka&#39;&#39; prawdopodobnie masz jakiegoś robala w sobie więc zalecam takżę format i czyszczenie komputera.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Warto napisać do Supportu że miało miejsce włamanie i została zlecona wypłąta na metodę która była zablokowana, drugą rzeczą jaką zrobiłbym na Twoim miejscu to zmiana haseł i uważanie czy zawsze jest &#39;&#39;kłódka&#39;&#39; prawdopodobnie masz jakiegoś robala w sobie więc zalecam takżę format i czyszczenie komputera.
I tak też zrobiłem jak tylko się zorientowałem co jest grane. Na wszelki wypadek komputera nie używam, tylko telefonu. Komputer pójdzie do czyszczenia tak szybko jak to możliwe. Wciąż czekam na odpowiedź z Unibetu.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
I tak też zrobiłem jak tylko się zorientowałem co jest grane. Na wszelki wypadek komputera nie używam, tylko telefonu. Komputer pójdzie do czyszczenia tak szybko jak to możliwe. Wciąż czekam na odpowiedź z Unibetu.
to sobie jeszcze poczekasz , bo te leniwe skurw....nie odpisuja na maile , chat nie działa wcale , a jak zadzwonisz na angielska infolinie pani mówi : soryy , problemy prosze zgłaszać do polskich operatorów - KOMEDIA
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
to sobie jeszcze poczekasz , bo te leniwe skurw....nie odpisuja na maile , chat nie działa wcale , a jak zadzwonisz na angielska infolinie pani mówi : soryy , problemy prosze zgłaszać do polskich operatorów - KOMEDIA
No niestety, ale wychodzi na Twoje. Niewiarygodne, że taka duża firma tak traktuje swoich użytkowników. Zero przepływu informacji, nikt nic nie wie bo to inny departament się sprawą zajmuje. Jak trzeba to i osobiście bym tam poleciał (transport to nie problem), bo jednak zależy mi na rozwiązaniu tej kwestii. Pytanie tylko w którym oddziale na świecie znajdę kompetentną osobę, z którą mógłbym porozmawiać. W międzyczasie konto zablokowane, środków pozostałych wypłacić nie chcą i nie ma za co grać. Nie dość, że strata pieniędzy to i czasu. Nie chce mi się wierzyć po prostu jak oni sami to komplikują.
 
Do góry Bottom