>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

V kolejka PGE Ekstraligi (4-6.05)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (4 maja)
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (6 maja)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław (6 maja)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów (6 maja)
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Buczkowski +0,5 - Kasprzak totolotek typ 1
@1,95
Buczek u siebie , ciężki teren ktokolwiek tu nie przyjedzie ma problemy na betonie. Kasprzak w zestawieniu z Walaskiem, początek sezonu w wykonaniu KK niesamowicie mocny, ale ostatnimi czasy widać że gdzie się pogubił że sprzętem. Uważam że typ lekko wejdzie , nie wiem ile biegów jest branych pod uwagę bo nigdy nie grałem w w totomixi PGE . Jakby mi ktoś mógł poradzić będę wdzięczny, aczkolwiek nawet w 5 biegach uważam że Buczek .Dla grudziądza ten mecz to mecz z serii MUST WIN
 
funias 691

funias

Użytkownik
Prz. Pawlicki-K. Kasprzak @2.03 forbet. ⛔
Żal nie spróbować na Przemka Pawlickiego po takim kursie. Jego forma wydaje się iść w górę, świetny występ na Motoarenie w Toruniu (3,3,2,2,2) 14+1, przy klęsce GKMu z Unią Leszno to właśnie on był najskuteczniejszym zawodnikiem ekipy gości, (2,3,w,2,2) 10. Jest to najpewniejszy zawodnik Grudziądza od początku sezonu w mojej opinii. Będzie miał coś do udowodnienia swojemu byłemu pracodawcy. W parze z Huckenbeckiem/Pieszczkiem, jeśli Niemiec dostanie szansę to raczej nie odbierze punktów koledze z pary. Pierwszy wyścig przeciwko Woźniakowi i Sundstroemowi, więc rywale do objechania na początek.
Kilka słów o KKju, dobrze wszedł w sezon, jednak strasznie nierówny, zdarzają mu się zera, jedynki. Moim zdaniem dużo pewniejszy na swoim torze, aniżeli na wyjazdach. W Lesznie pojechał bardzo dobrze z wiadomych względów ???? Wczoraj w MPPK dwa razy wykluczenie, w tym jedno za podwójne utrudnianie startu, czyżby słaba główka znów dawała o sobie znak? W parze z Walaskiem, to trochę może utrudniać sprawę. Trudny pierwszy bieg z Lindbaeckiem i Buczkiem, pójdzie źle i trzeba będzie kombinować.
W Grudziądzu chyba zrezygnują z mega betonu, oby tylko nie przekombinowali. Mają nóż na gardle, na pewno przed meczem dużo trenowali. W mojej ocenie szansę 60-40 dla Przema, kurs wart gry ????

 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
pamiętaj że KeyKey pojedzie 6x

Prz. Pawlicki-K. Kasprzak @2.03 forbet.
Żal nie spróbować na Przemka Pawlickiego po takim kursie. Jego forma wydaje się iść w górę, świetny występ na Motoarenie w Toruniu (3,3,2,2,2) 14+1, przy klęsce GKMu z Unią Leszno to właśnie on był najskuteczniejszym zawodnikiem ekipy gości, (2,3,w,2,2) 10. Jest to najpewniejszy zawodnik Grudziądza od początku sezonu w mojej opinii. Będzie miał coś do udowodnienia swojemu byłemu pracodawcy. W parze z Huckenbeckiem/Pieszczkiem, jeśli Niemiec dostanie szansę to raczej nie odbierze punktów koledze z pary. Pierwszy wyścig przeciwko Woźniakowi i Sundstroemowi, więc rywale do objechania na początek.
Kilka słów o KKju, dobrze wszedł w sezon, jednak strasznie nierówny, zdarzają mu się zera, jedynki. Moim zdaniem dużo pewniejszy na swoim torze, aniżeli na wyjazdach. W Lesznie pojechał bardzo dobrze z wiadomych względów ???? Wczoraj w MPPK dwa razy wykluczenie, w tym jedno za podwójne utrudnianie startu, czyżby słaba główka znów dawała o sobie znak? W parze z Walaskiem, to trochę może utrudniać sprawę. Trudny pierwszy bieg z Lindbaeckiem i Buczkiem, pójdzie źle i trzeba będzie kombinować.
W Grudziądzu chyba zrezygnują z mega betonu, oby tylko nie przekombinowali. Mają nóż na gardle, na pewno przed meczem dużo trenowali. W mojej ocenie szansę 60-40 dla Przema, kurs wart gry ????
 
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
GKM- Stal 1 @1,30 forbet ✅
Przed druzyna GKMu pytanie jak nie teraz to kiedy ? Przed nimi ogromna szansa na 2 pkt bo przyjezdza oslabiona druzyna z Gorzowa . Zaczne od gospodarzy . Grudziadzanie po 4 meczach zamykaja tabele speedway ekstraligi maja na koncie 2 przegrane wyjazdowe i remis na swoim podworku z rewelacja rozgrywek Włokniarzem Czestochowa . Podopieczni Kempinskiego stoja pod sciana , ewentualna porazka ze Stala , sprawi ze ich szanse na wejscie do czworki spadna na 0. Kempes znowu namieszal w parach Pawlicki z Huckenbeckiem . Antonio z Buczkowskim i Artiom z juniorami. Na rezerwie Pieszczek . Najwiecej ponownie bedzie zalezalo od drugiej pary ktora powinna robic ogromna przewage . Pawlicki i Łaguta pewnie z pewnego ziomu nie zejda mysle minimum 10-11 pkt obaj zdobeda. Wazne punkty powinni dorzucic tez juniorzy Wawrzyniak i Wieczorek ktorzy nie sa bez szans w rywalizacji z Czerniawskim i Szczotka, choc nie mozna wykluczyc ze bieg mlodziezowy przegraja 1-5

Zawodnicy Stali zajmuja w tej chwili 3 miejsce w tabeli ,przyjezdzaja z nastawieniem powalczyc w Grudziadzu , ten tor nigdy zbytnio im nie lezal ,nawet gdy przyjezdzali w bardzo silnym skladzie do Grudziadza. Na dodatek dzisiaj sa nadal oslabieni brakiem Vacula , bez ktorego bardzo ciezko bedzie wygrac na wyjezdzie , Liderami powinni byc Zmarzlik z Kasprzakiem ktorzy pewnie pojada 6 razy by odrabiac straty . Bardzo cenne punkty powinien przywiesc Szymon Wozniak ktory wiele razy trenowal w Grudziadzu w czasach mlodosci. Na tym koncza sie pewne punkty druzyny . Sundstroem i Walasek moga byc dostarczycielami punktow , szczegolnie Greg. Juniorzy tez bardzo wiele traca oslabienie brakiem Karczmarza.Zadaniem Stali Gorzow jest w tym meczu zdobycie jak najwiekszej ilosci punktow aby w rewanzu w pelnym skladzie wywalczyc punkt bonusowy. .Obstawiam 50-40 dla gospodarzy.

Kasprzak over 9,5 pkt @1,65 forbet✅
Kasprzak to jeden z liderow Stali Gorzow , jego dobry wynik dzisiaj jest potrzebny do uzyskania dobrego rezultatu klubu z Gorzowa , Krzysiek ustawiony w parze z doswiadczonym Walaskiem na ktorym punktow tracic nie powinien , pozniej po wymieszaniu par z Linusem, i pewnie Bieg 15. Natomiast bardzo licze na jego dodatkowy 6 start dzisiaj gdyz mysle ze beda przegrywac w pewnym momencie 6 pkt i trener Chomski bedzie musial siegac po swoich liderow aby probowali odrabiac straty

Uklad 4 biegow awizowanych Kasprzaka

3) Lindbaeck , Kasprzak , Buczkowski , walasek
6) Kasprzak , Laguta ,Walasek , wawrzyniak
9) walasek , Huckenbeck , Kasprzak , Pawlicki
11) Huckenbeck , Sundstroem,Łaguta , Kasprzak

Uwazam ze w tych 4 biegach Kasprzak minimum bedzie wozil same 2 miejsca co da mu 8 pkt po 4 startach , zostanie bieg 15 i mysle ze dodatkowy 6 start tez pojedzie , zatem w dwoch pozostalych startach wystarcza mu tylko 2 pkt aby typ wszedl . Widze nawet szanse na pokrycie tego overa w 5 biegach .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
GKM - Stal 2 @3,4 STS ⛔
Gorzów +6 @1,75 iForbet ⛔ Tym razem nie mam do siebie pretensji - wystarczyło, żeby Stal się szybciej przełożyła i byłoby na styku. Ale to dobrze, w następnym meczu też gramy przeciwko Grudziądzowi.
Wszyscy wyczekują tego zwycięstwa Grudziądza, wskazują na osłabienia Stali i ja to wszystko rozumiem. Ale @3,4 przeciwko Grudziądzowi to można było wystawiać przez ostatnie 2 sezony, kiedy wszyscy tam przyjeżdżali i nagle wyglądali jak juniorzy. Teraz tor nie daje już takiego handicapu, zawodnicy którzy właściwie powinni być również liderami (Buczkowski, Lindback) kolejny sezon jadą trochę poniżej oczekiwań i na chwilę obecną pewniakami jak dla mnie są tylko Przemo i Artiom. Pomimo kontuzji Karczmarza juniorka i tak po stronie Gorzowa, mają trzech liderów przynajmniej na poziomie tych gospodarzy, całość zadecyduje się na poziomie drugiej linii. W związku z tym Grudziądz rzeczywiście jest faworytem, ale raczej na @1,5-1,6, może nawet więcej, a nie @1,3. Value na pewno w graniu na gości.
Woźniak over 8,5 @1,87 ⛔ Ciężko powiedzieć, kto bardziej zawalił - Szymek czy Chomski
Po kiepskim początku sezonu Szymek dogadał się w końcu ze sprzętem, prowadzi parę i dziś na w miarę znanym sobie torze w Grudziądzu powinien wykręcić dwucyfrowy wynik (rok temu 8+2 w parze z Tajskim).
 
J 185

jkj

Użytkownik
Lindback Antonio kolejny sezon poniżej oczekiwań bez jaj Ostatni sezon Bardzo udany druga średnia po Artiomie na poziomie 1,98 to bardzo dobry wynik.W tym sezonie miałbyć jeszcze mocniejszy na razie słabiej, ale ten dzisiejszy mecz pokażę jego siłę.Jeździ widowiskowo i trzeba brać małe handi na gospodarza jak i linię na Antonio.
Grudziądz -4,5 @1,77 fortuna
Antonio over 8,5 @1,75 Fortuna
Na Gospodarza bym wystawił linie w okolicach -6,5 natomiast na Antonio na luzie 9,5 a nawet 10,5.
Lindback Antonio kolejny sezon poniżej oczekiwań bez jaj Ostatni sezon Bardzo udany druga średnia po Artiomie na poziomie 1,98 to bardzo dobry wynik.W tym sezonie miałbyć jeszcze mocniejszy na razie słabiej, ale ten dzisiejszy mecz pokażę jego siłę.Jeździ widowiskowo i trzeba brać małe handi na gospodarza jak i linię na Antonio.
Grudziądz -4,5 @1,77 fortuna
Antonio over 8,5 @1,75 Fortuna
Na Gospodarza bym wystawił linie w okolicach -6,5 natomiast na Antonio na luzie 9,5 a nawet 10,5.
W sts Grudziądz @1,8
Antonio@1,9
Jeszcze jeden typ
Linbeack Woźniak 1 @1,86 STS
Jak juz pisałem dziś licze na przełamanie Antonio, który zapowiadał że ten sezon będzie jeszcze lepszy No to teraz niech to udowodni i niech pojedzie jak w ost sezonie gdzie jak pisałem wyżej miał bardzo udany sezon.Woźniak nie wiem nie ufam mu różnie u niego bywa.Wystawiłbym tutaj -1,5 handi na Antonio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik

Szymon Woźniak liczba punktów 8.5
Typ: powyżej
Kurs: @1.85
Bukmacher: STS
Stawka: 3/10j
Gorzowska Stal z Szymonem Wozniakiem o 19:30 rozpocznie swoją batalię w Grudziądzu. Faworytem spotkania są gospodarze, jednak naszym zdaniem o zwycięstwo nie będzie wcale tak łatwo. Typ, który wzięliśmy pod analizę jest linia punktowa wystawiona przy nazwisku Woźniaka. Szymek ustawiony pod numerem 1, w parze z Linusem Sundstroemem. Szymek na fali wznoszącej. W końcu Szymek lubiący twarde tory. Kolega z pary - Szwed Sundstroem nie powinien mu zabierać punktów, co sprawia, że urzędowo wpiszemy mu do programu 3 punkty. Do zdobycia pozostanie 6 na Grudziądzanach, co wcale nie wydaje się karkołomnym zadaniem.
Zestaw biegów z udziałem Woźniaka:
Woźniak, Pawlicki, Sundstroem, Huckenbe k (Pieszczek)
Buczkowski, Woźniak, Lindbaeck, Sundstroem
Laguta, Sundstroem, Wieczorek, Wozniak
Woźniak, Wawrzyniak, Szczotka, Lindbaeck
Przeanalizujmy: Pierwszy ze startów powinien zakończyć się dwoma oczkami za Przemkiem Pawlickim. Drugi wyścig to minimum jedno oczko, z szansą na więcej. Trzeci bieg to minimum dwa punkty ze względu na start z juniorem gości. Czwarty bieg to znowu co najmniej 2 punkty (dwaj juniorzy).
7 punktów, które dajemy Woźniakowi z urzędu pozwoli mu na występ w 14 biegu, gdzie również nie jest bez szans na zdobycze.
W ubiegłym roku Woźniak w barwach klubu z Wrocławia zdobył 8 punktów + bonus w parze z atomowym Woffindenem. Dzisiaj jako prowadzący parę będzie miał ułatwione zadanie.
Stal przyjeżdża do ostatniego zespołu w tabeli, do zespołu w którym nie zawodzą tylko dwaj zawodnicy.
Na koniec punktacja Woźniaka z dwóch ostatnich spotkań ligowych:
UNIA TARNÓW (3,2,3,3,3) 14 / dom
Sparta Wrocław (2,2,2*,2,1) 10+1 / wyjazd
Pozdrawiam Rzeżowskiego!
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Buczkowski over 8 pkt wynik : 9pkt ✅
bet365
co tu duzo gadać , Krzysiek musi pojechać po swoje , linia jest mega zaniżona i ja to muszę wykorzystać jest w dobrej formie , Gorzów przyjeżdza bez Vaculika i Karczmarza którzy w dalszym ciągu są kontuzjowani. W ekipie gospodarzy mocny jest Pawlicki , powinnien obudzić się Łaguta i Lindback. osobiście uważam ze mecz będzie oscylował w okolicach remisu , ale Buczek 8 pkt w 6 startach powinnien zrobić bez żadnego problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
power30 18K

power30

Forum VIP
Buczkowski over 8 pkt
bet365
co tu duzo gadać , Krzysiek musi pojechać po swoje , linia jest mega zaniżona i ja to muszę wykorzystać jest w dobrej formie , Gorzów przyjeżdza bez Vaculika i Karczmarza którzy w dalszym ciągu są kontuzjowani. W ekipie gospodarzy mocny jest Pawlicki , powinnien obudzić się Łaguta i Lindback. osobiście uważam ze mecz będzie oscylował w okolicach remisu , ale Buczek 8 pkt w 6 startach powinnien zrobić bez żadnego problemu.
Skąd taki wniosek, iż Buczek pojedzie aż 6-krotnie. Tak szczerze mówiąc to nie widzę, aby Walasek czy Sundstroem objeżdżali seniorów gospodarzy, bo po prostu są przeciętni jak na Eligę. O juniorach już nie wspomnę. Swoją drogą Gorzowowi ostatnio ten tor w ogóle nie leżał. Do tego jak wspomniałeś dochodzi brak Vacula oraz Karczmarza. Wg mnie i tak warto grać tę linię, bo kurs bardzo przyzwoity w porównaniu do konkurencji.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Skąd taki wniosek, iż Buczek pojedzie aż 6-krotnie. - koledze pewnie chodziło o Kasprzaka, który ze Zmarzlikem będzie próbował ciągnąć Gorzowski wózek. I podejrzewam że to on a nie Bartek będzie jechał jako pierwszy jako taktyk, a zmarzlik zostanie puszczony w nominowanych.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Kurs na Przemka Pawlickiego w pojedynku z Kasprzakiem spadł na 1.65 co jest grane? ????
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Buczkowski over 8 pkt
bet365
co tu duzo gadać , Krzysiek musi pojechać po swoje , linia jest mega zaniżona i ja to muszę wykorzystać jest w dobrej formie , Gorzów przyjeżdza bez Vaculika i Karczmarza którzy w dalszym ciągu są kontuzjowani. W ekipie gospodarzy mocny jest Pawlicki , powinnien obudzić się Łaguta i Lindback. osobiście uważam ze mecz będzie oscylował w okolicach remisu , ale Buczek 8 pkt w 6 startach powinnien zrobić bez żadnego problemu.
Buczek w dobrej formie? Możesz powiedzieć w którym meczu
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Skąd taki wniosek, iż Buczek pojedzie aż 6-krotnie. - koledze pewnie chodziło o Kasprzaka, który ze Zmarzlikem będzie próbował ciągnąć Gorzowski wózek. I podejrzewam że to on a nie Bartek będzie jechał jako pierwszy jako taktyk, a zmarzlik zostanie puszczony w nominowanych.
Nie chodziło mi o Buczka, myślałem że gospodarze będą gonić wynik , ale aktualnie jestem zdumiony jak jada. W becie nie liczy się TYLKO pięć biegów , a wszystkie dlatego napisałem sześć bo więcej się nie da pojechać ????
 
J 185

jkj

Użytkownik
Lindback Antonio kolejny sezon poniżej oczekiwań bez jaj Ostatni sezon Bardzo udany druga średnia po Artiomie na poziomie 1,98 to bardzo dobry wynik.W tym sezonie miałbyć jeszcze mocniejszy na razie słabiej, ale ten dzisiejszy mecz pokażę jego siłę.Jeździ widowiskowo i trzeba brać małe handi na gospodarza jak i linię na Antonio.
Grudziądz -4,5 @1,77 fortuna✅
Antonio over 8,5 @1,75 Fortuna✅
Na Gospodarza bym wystawił linie w okolicach -6,5 natomiast na Antonio na luzie 9,5 a nawet 10,5.

W sts Grudziądz @1,8
Antonio@1,9
Jeszcze jeden typ
Linbeack Woźniak 1 @1,86 STS
Jak juz pisałem dziś licze na przełamanie Antonio, który zapowiadał że ten sezon będzie jeszcze lepszy No to teraz niech to udowodni i niech pojedzie jak w ost sezonie gdzie jak pisałem wyżej miał bardzo udany sezon.Woźniak nie wiem nie ufam mu różnie u niego bywa.Wystawiłbym tutaj -1,5 handi na Antonio.
Lindback Antonio kolejny sezon poniżej oczekiwań bez jaj Ostatni sezon Bardzo udany druga średnia po Artiomie na poziomie 1,98 to bardzo dobry wynik.W tym sezonie miałbyć jeszcze mocniejszy na razie słabiej, ale ten dzisiejszy mecz pokażę jego siłę.Jeździ widowiskowo i trzeba brać małe handi na gospodarza jak i linię na Antonio.
Grudziądz -4,5 @1,77 fortuna
Antonio over 8,5 @1,75 Fortuna
Na Gospodarza bym wystawił linie w okolicach -6,5 natomiast na Antonio na luzie 9,5 a nawet 10,5.

W sts Grudziądz @1,8
Antonio@1,9
Jeszcze jeden typ
Linbeack Woźniak 1 @1,86 STS✅
Jak juz pisałem dziś licze na przełamanie Antonio, który zapowiadał że ten sezon będzie jeszcze lepszy No to teraz niech to udowodni i niech pojedzie jak w ost sezonie gdzie jak pisałem wyżej miał bardzo udany sezon.Woźniak nie wiem nie ufam mu różnie u niego bywa.Wystawiłbym tutaj -1,5 handi na Antonio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
Tarnów - Wrocław typ 2 @1.50 4/10j
Wszyscy wiemy jak zakończył się dla Pedersena 15 bieg w Gorzowie. Dziś anonsowany jest do składu, jednak pewności co do tego, że wyjedzie nie ma żadnej. Obserwowałem przez cały tydzień jego media społecznościowe. Jeszcze wczoraj chodził po plaży ze swoją nową narzeczoną i karmił podpływające łabędzie z uśmiechem na ustach. Co chwilę dodawał do relacji zdjęcia dłoni obłożonej lodem i z mojego punktu widzenia nie wygląda to dobrze. Nawet jeżeli pojedzie, to będzie sprawny w 50%, a wiadomo ile znaczy &quot;Dzik&quot; dla Unii.
Wroclaw ma swoje problemy (Lebiediew, Milik). Waszka mocno trenował wczoraj na Wrocławskim owalu i ma być dzisiaj silnym punktem Betardu. W kopie jest Drabik, Janowski stabilnie, trochę pod kreską Woffinden, ale wciąż stać go na dwucyfrówkę. Fricke jako joker jest nieoceniony.
Tarnów poza Pedersenem ma w Moscicach jedno żądło - K. Bjerre. Spasowani są też Mroczka i Jamróg. Piach jeździ Kildemand. Juniorzy słabi. Rolnicki może jezcze powalczy z Wojdyło, ale do Drabika traci wiele.
Podsumowując. Unia z Nickim czy też z połową Nickiego nie powinna dzisiaj postraszyć drugiej siły Ekstraligi. Janowski, Drabik, Fricke i Tai to gwarancja 40 pkt w meczu. Pozostali bez problemu dorzucą 6 oczek i 2 pkty meczowe pojadą do Wrocławia.
Zielona Góra - Toruń typ 1 @1.40 5/10j
Zielona Góra jedzie dziś o życie, podobnie jak Grudziądz w piątek. Protasiewicz pod 12-tką ma zrobić różnice. Dudek i Zengota w wysokiej dyspozycji, Jensen przy W69 nie zawodzi, a nawet jeździ ponad stan. Solidnie wyglądają u siebie juniorzy Zgardziński i Niedźwiedź.
Toruń ma poważne problemy z liderami, a właściwie ich brakiem. Nie ma zawodnika, który co mecz wziąłby na swoje barki wynik zespołu. Doyle przygaszony, Iversena nie ma, Holta w kratkę. Holderzy na wyjeździe tracą dużo, Przedpełski bez komentarza.
Sonduje tutaj wygraną Falubazu do 10pkt.

Leszno - Częstochowa typ: Leszno - 8.5 @1.65 3/10j

Dream Team z Leszna podejmie dziś Częstochowskie Lwy z nieziemskim Lindgrenem. Moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki. Czemu tak sądzę? A dlatego, że poza Fredrikiem i Madsenem nie widzę dziś żużlowa, który mógłby powalczyć na wyjeździe z Leszczynianami. Zagar, Miedziak i Musielak nie powinni wygrywać z liderami Leszna. Juniorzy z Częstochowy w porównaniu z juniorami z Leszna wypadają mizernie.
Hampel z Kołodziejem w parze to prawdziwy atom. Pawlicki, Kurtz, Sajfutdinov - bomba. Juniorzy? Najlepsi w lidze.
Częstochowa zostanie dziś sprowadzona na ziemię.
Gniezno - Łódź typ: 1 @1.50 2/10j
Gniezno u siebie jest zupełnie inna drużyną niz na wyjeździe. Beton proponowany przez gospodarzy jest zwykle nie do odgadnięcia przez gości. Świetne seniorskie zestawienie młodości z rutyną póki co sprawdza się bez zastrzeżeń. Jabłoński i Gała jadą sezon życia. Do żywych wraca Pavlic, mocni są Krcmar i Nowak. Juniorzy średnio, ale bez tragedii.
Łódź to wielka wyjazdowa niewiadoma. Tungate i Grajczonek mogą wystrzelić w każdym momencie. Zawodzi poza własnym torem młody Miskowiak. Andersen i Kosciuch na poziomie, ale bez szału.
Zderzenie Gnieźnienskiego monolitu z Łódzkim znakiem zapytania jednak dla gospodarzy. Uwaga ze stawką, gdyż Łodzianie mogą niespodziewanie wystrzelić.
Pary h2h
Jamróg - Drabik typ 2 @1.55 2/10j
Drabik powinien zacząć od 3-czki, Jamróg niekoniecznie i tutaj zbudujemy przewagę na resztę biegów. Jeżeli będzie to minimum +2pkt, to Maksym dowiezie to do końca.
Jędrzejewski - Okoniewski typ 2 @1.55 4/10j
Siopek jedzie totalny piach w Krakowie, która jest czerwoną latarnią. Okoń pobierał się po pierwszym meczu i problemy może mieć jedynie z Logaczowem.
Over/Under punktowy.
Drabik 8.5 - powyżej @1.75 2/10j
Fricke 6.5 - powyżej @1.75 2/10j
Protasiewicz 9.5 - powyżej @1.90 1/10j
Jonsson 11.5 - poniżej @1.70 2/10j
Andreas na Łotwie będzie miał problemy z szybkimi i dopasowanymi Ljungiem, Lahtim i Michaiłowem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 192

nikodem331

Użytkownik
Tarnów - Wrocław @ 2,97 !
A ja nie zgodzę się z moim poprzednikiem i idę w stronę Tarnowa. Czekałem jako kibic Uni na decyzję Pedersena i bardzo mnie ona ucieszyła. Dziwią mnie trochę tak wysokie kursy ...Nicki ma ponad 20 lat doświadczenia i nie podjął by takiej decyzji od tak ... widocznie faktycznie musi być zdolny do jazdy.
Po drugie jest Kildemand, który wczoraj naprawdę ładnie jeździł oraz Bjerre. Jamróg jest u siebie silny, Mroczka też dorzuci parę punktów. Juniorski 4:2 dla Wrocławia, no i tor zagadka w Tarnowie. Ja idę w stronę Tarnowa !
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Tarnów - Wrocław @ 2,97 !
A ja nie zgodzę się z moim poprzednikiem i idę w stronę Tarnowa. Czekałem jako kibic Uni na decyzję Pedersena i bardzo mnie ona ucieszyła. Dziwią mnie trochę tak wysokie kursy ...Nicki ma ponad 20 lat doświadczenia i nie podjął by takiej decyzji od tak ... widocznie faktycznie musi być zdolny do jazdy.
Po drugie jest Kildemand, który wczoraj naprawdę ładnie jeździł oraz Bjerre. Jamróg jest u siebie silny, Mroczka też dorzuci parę punktów. Juniorski 4:2 dla Wrocławia, no i tor zagadka w Tarnowie. Ja idę w stronę Tarnowa !
Bukmacherka albo serce tu idziesz w stronę Tarnowa ,bo nie wyobrażasz sobie porażki swojej drużyny ???? to nigdy nie idzie w parze ????
 
funias 691

funias

Użytkownik
A ja nie zgodzę się z moim poprzednikiem i idę w stronę Tarnowa. Czekałem jako kibic Uni na decyzję
Tak jak kolega wyżej napisał, na tym zdaniu każdy powinien skończyć czytać tą analizę ????
Jak wygląda sprawa występu Pedersena? Jedzie na 100%?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom