>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

V runda IMŚ - GP Polski w Gorzowie

Status
Zamknięty.
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Bartek Zmarzlik ma coraz większą przewagę w cyku GP. Jakby tego było mało dziś kolejna runda odbędzie się na torze na którym się wychował. Czy mistrz świata ponownie wytrzyma presję i jeszcze zwiększy swoją przewagę? A może któryś z goniących go Australijczyków utrze mu nosa i zbliży się do naszego rodaka. Zawody w Gorzowie zapowiadają się znakomicie.
W tym temacie podajemy typy oraz dyskutujemy o V rundzie Indywidualych Mistrzostw Świata na żużlu - GP Polski w Gorzowie.
 
maniek81 328,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Michelsen - Fricke [2] 2.25 forbet

Po takim kursie to próbuję. Fricke świetne kwalifikacje, widać, że dziś tor mu pasuje. Forma też ostatnio poszła w górę, więc czemu nie. Michelsen z kolei w lidze jedzie, ale w GP już różnie bywa. Trzeba spróbować, w etoto dla przykładu kurs 1.85, więc tutaj małe value mamy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1186
karfus 90,4K

karfus

Użytkownik
Dziś bez analiz, jedynie krótka refleksja. Wydaje się, że największe value daje pole drugie, co może potwierdzić wczorajszy wybór Cierniaka w SGP2, a także wybór pól przez Fricke i Thomsena, którzy wybierali jako 1 i 3 i wybrali teoretycznie nietypowo, bo pola gwarantujące właśnie dwa starty z pola drugiego.
#1 R. Lambert poniżej 8.5 | 1.70 | betclic
#2 H2H Bewley - Holder | 1 | 1,62 | betclic
#3. H2H Fricke - Dudek | 1 | 1.35 | betclic
#4. Vaculik - Doyle | 1 | 1.90 | forbet | Mechanicy Doyle'a ściągani motor z toru podczas kwalifikacji, mógł polecieć jakiś snilnik, ponadto Vacul w Gorzowie, tego nie trzeba analizować
#5 Thomsen - Janowski | 1 | 1.35 | forbet

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
A 344,2K

adams235

Znawca - Żużel
GP to ciężki kawałek chleba
Ja pograłem typ podstawowy grubo Michelsen-Fricke 2 kurs 1.75 Fortuna

Oraz typy poboczne do dubelkow
Fricke over 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Lambert over 6.5 kurs 1.84 Fortuna
J.Holder under 9.5 kurs 1.7 Fortunaale to było przed kwalifikacjami teraz jest 8.5....ale myślę że jakaś parę można przecież Jackowi wybrać
Linia na Lamberta byłaby idealna no ale cóż....szybki na treningach Fricke...jemu tor powinien pasować więc tak to widzę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1134
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
A ja sobie dla lepszego oglądania zagrałem Zmarzlik wygra po 2.25 a superbet jakos nie widzę żeby ten gość dzisiaj przegrał zawody w Gorzowie. Nawet jak źle wejdzie w zawody, to chłop jest na tyle perfekcyjny, że z każdym biegiem jest coraz szybszy. Jakby jeździł Emil albo artiom to może bym się zastanawiał, ale tak to nie widzę dla niego dzisiaj rywala
 
Otrzymane punkty reputacji: +1094
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom