>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

V runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat V rundy PGE Ekstraligi.

6.05
Sparta Wrocław - Arged Malesa Ostrów, godz. 18:00
Motor Lublin - Unia Leszno, godz. 20:30

8.05
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa, godz. 16:30
GKM Grudziądz - Apator Toruń, godz. 19:15
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Kursy z Forbet
Wroclaw - Ostrów juniorski 1 kurs 1,3❌❌❌❌❌Ostrów jednak ciut za słaby na tę ligę, przed startem ligi myślałem, że ich formacja będzie urywała punkty nawet pojedyńczym seniorom innych drużyn, a tu ledwo co zdobywają jakieś punkty w meczach. We Wrocku obaj juniorzy swój poziom trzymają, są w czołówce krajowej młodzieży i tylko ewentualne literki mogą im zepsuć dzisiejszy drugi bieg
Lublin - Leszno +6,5 2 kurs 1,55❌❌❌❌
Lublin dalej bez Kubery i kto niby ma tam zrobić te 49 pkt(wszyscy zawodnicy pojadą po 6 razy) potrzebne, żeby zakład był przegrany. Michelsen i Drabik wykręca razem ok. 28,do tego juniorka ok. 10,a w kolejny fenomenalny występ Hampela nie wierzę i z takimi rywalami jakich ma dziś to nie ukręci dwucyfrówki. Doyle, Koldi i Piter swoje zrobią, a wystarczy żeby choć jeden z nich dziś fruwał i z RT Unia będzie trzymać wynik. Juniorzy w szczególności Ratajczak też to nie są jakieś kevlary, żeby dojeżdżać ostatnimi na mecie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kursy z Forbet
Wroclaw - Ostrów juniorski 1 kurs 1,35 Ostrów jednak ciut za słaby na tę ligę, przed startem ligi myślałem, że ich formacja będzie urywała punkty nawet pojedyńczym seniorom innych drużyn, a tu ledwo co zdobywają jakieś punkty w meczach. We Wrocku obaj juniorzy swój poziom trzymają, są w czołówce krajowej młodzieży i tylko ewentualne literki mogą im zepsuć dzisiejszy drugi bieg
Lublin - Leszno +6,5 2 kurs 1,55
Lublin dalej bez Kubery i kto niby ma tam zrobić te 49 pkt(wszyscy zawodnicy pojadą po 6 razy) potrzebne, żeby zakład był przegrany. Michelsen i Drabik wykręca razem ok. 28,do tego juniorka ok. 10,a w kolejny fenomenalny występ Hampela nie wierzę i z takimi rywalami jakich ma dziś to nie ukręci dwucyfrówki. Doyle, Koldi i Piter swoje zrobią, a wystarczy żeby choć jeden z nich dziś fruwał i z RT Unia będzie trzymać wynik. Juniorzy w szczególności Ratajczak też to nie są jakieś kevlary, żeby dojeżdżać ostatnimi na mecie
Też na początku tak myślałem, ale mam pewne obawy. Jarek w EIMP potwierdził, że ostatni mecz to nie przypadek. Do tego z Unią zawsze wali dwucyfrowki. Koldi i Piter nie radzą sobie ostatnio w Lublinie notując nawet 3-4 punkty. Juniorka po stronie Motoru, do tego Michelsen i Drabik. Nie wiem nie wiem, raczej nie ruszę wyniku i handlu na Unię tez bym odradzał, bo taka szansa pół na pół a przy takich kursach chyba bez sensu topić w tym siano. Mimo to życzę powodzenia.
 
A 344,2K

adams235

Znawca - Żużel
H.Jablonski under 1.5 kurs 1.57 Sts
Jeśli nie będzie literki albo nie trafi na Bowesa to dla niego będzie to za trudny tor tak myślę...
G.Czugunow over 7.5 tak myślę kurs 1.8 sts....kurs mnie skusił...linia nie za wysoka a rywal słaby więc myślę że spokojnie...
Juniorów nie ruszam bo Curzytek poobijany po ostatnich upadkach...myślałem nad underem szostaka ale odpuszczę....
Hjemland under 1.5 kurs 1.45 Sts
Myślę że i tak nie pojedzie w tym meczu i za niego raczej Sorensen ale taktycznie go dorzucę bo może jeden bieg pojedzie....
Post automatycznie złączony:

Kowalski over 6.5 kurs 1.7 Sts
Dla mnie bet dnia...mocno liczę na jego 4starty minimum przy wysokim prowadzeniu...przy 3 będzie ciężko ale w sumie też do ogarnięcia...myślę że da rade
 
Ostatnia edycja:
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Wrocław - Ostrów +22,5 @ 2,20 STS

Jak dla mnie juniorzy Ostrowa się rozjechali, jest mocny Holder, do tego Walasek i Gapa. Berntzon też zna ten tor. Dla mnie warte uwagi jest to, że Filip Hjemland wziął silniki od Krzysia Jabłońskiego. Na nich w ćwierćfinale jeździł np Karczmarz, jeździ na nich Przyjemski.

Lublin - Leszno 2 @2,90

Mega ciężki mecz do typowania. Lublin jest lepszy juniorski. Dlaczego Leszno? Myślę, że Jarek znowu będzie miał problem u siebie. A czy Liter i Janek, którzy są w gazie sobie poradzą? Myślę, że tak. I chyba tyle.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Mikkel Michelsen poniżej 12.5 @ 1.80 Ewinner / 1.75 ForBet 17 punktów. Nie no kapitalny dziś Mikkel, chłop niełapalny.

6 biegów dziś u Mikkela znowu ale raz, że ma z kim dziś przegrać, dwa: na torxz w Lublinie ostatnimi czasy nie wygląda rewelacyjnie. Przeciętny mecz z Grudziądzem, tak samo z Częstochowa 9+2 gdzie mocno się męczył. Już w poprzednim sezonie miałem wrażenie, że Mikkel ma u siebie pewne problemy i lepiej jeździ mu się na wyjeździe. 3 bieg: Piotr i Janek oraz Maksym na ZZ, bieg 6 z Cierniakiem vs Doyle i Kołodziej, bieg 8 łatwiejszy z Wiktorem vs Lidsey oraz Bellego ale z Lampartem może zrobić 2* a nie 3, 13 także na 2-3 z juniorem vs Bellego i Piotr ale na ZZ poleci zapewne w biegu 10 z Maksymem vs Piotr więc 1-2 pkt tutaj realne. Zostaje bieg 14-15 oby 15 z Maksem na Doyle i Janka także byłaby to bardzo mocna obasada więc jakieś 11+2 byłoby tutaj i tak dobrym jego wynikiem.

Oliver Berntzon poniżej 0.5 wygranego biegu @ 1.45 ForBet Janowski w 6 klasycznie musiał dać dupy i przegrać start.
Maksym Drabik minimum jeden bieg bez zdobyczy punktowej ? NIE @ 2.40 Maks w każdym biegu punkty.

Oli ma ciężki zestaw a sam jest tragiczny, jak w Lesznie tydzień temu - nie ma prawa wygrać tu biegu. x3 jedzie na ZZ, w każdym biegu będzie jakiś kozak. 1 bieg: Woffinden i ZZ Bewley, 6: bieg Janowski, 9 bieg: Bewley i ZZ Woffinden, 11 bieg: Czugunow i ZZ Janowski. Zostaje 14 bieg zapewne z Czugunowem i Bewleyem. Do tego wcale nie musi wygrywać z Gapińskim. Powinno być na lajcie. Kurs mały ale można dodać do dubla jak ja z Drabikiem.

Nie widzę dodatkowo z oferty Forbeta nic specjalnego i „pewnego'' do dubla więc próbujemy taki ciekawe bet. Maksym dwa świetne mecze u siebie z Częstochową i Grudziądzem, w obu meczach po 16 punktów. Dzisiaj ide w bet, że w każdym biegu będą punkty. Bieg 1 jest z Bellego, przegrać nie powinien. Najcięższy bieg wydaje się być nr 3: z Michelsenem vs Piotr i Kołodziej, ale będzie pole A/B, powinny być punkty. Bieg 5 jest Lidsey i Bellego, 10 z juniorem Leszna. 12 Kołodziej i juniorka. Tak więc do biegów nominowanych wygląda to dobrze i obawy można mieć tylko o bieg 3 ale myślę, że Maks jest na tyle spasowany z tym torem, że goście w swoim pierwszym biegu nie będą tak dobrzy na starcie, szczególnie, że Kołodziej nigdy w Lublinie nie blyszczał i na pierwszy bieg może nie trafić z ustawieniami.
 
Ostatnia edycja:
W 1

waserwagen

Użytkownik
Wrocław - Ostrów +22,5 @ 2,20 STS

Jak dla mnie juniorzy Ostrowa się rozjechali, jest mocny Holder, do tego Walasek i Gapa. Berntzon też zna ten tor. Dla mnie warte uwagi jest to, że Filip Hjemland wziął silniki od Krzysia Jabłońskiego. Na nich w ćwierćfinale jeździł np Karczmarz, jeździ na nich Przyjemski.

Lublin - Leszno 2 @2,90

Mega ciężki mecz do typowania. Lublin jest lepszy juniorski. Dlaczego Leszno? Myślę, że Jarek znowu będzie miał problem u siebie. A czy Liter i Janek, którzy są w gazie sobie poradzą? Myślę, że tak. I chyba tyle.
[/QUOT
Post automatycznie złączony:

Jeśli mały pojedzie jak w Toruniu nie będzie co zbierać pozdrawiam
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Rozbieżność jest duża w bukach. Ja myśle, ze kolodziej pojedzie tylko 5 razy. Nie leży mu ten tor wiec under 11.5 biorę z pocałowaniem ręki.. bynajmniej ma się z kim ścigać ..

druga para to Czugonow-Walasek 2 kurs 2.14. Gleb bez formy totalnie, a wiemy, ze .. Walasek lubi ten tor, a jak Walasek coś lubi to tam pojedzie. Stara wyga, jak Walasek nie pojedzie to kto ma pojechać ? Gapa? Bez róbmy jak. Pierwsze 5 startów się liczy
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Daniel Bewley wygra przynajmniej 2 biegi @ 1.57 STS 2 wygrane biegi.

Kurs już spadł mocno, było 2.01 a jest tylko 1.57 więc trzeba szukać coś z meczu Lublina do dubla. Daniel pewnie planowo na ZZ w 1 biegu z Taiem, pewnie 2* albo 3, jeśli Tai szybko nie dołączy po dużej to realne 3, w 4 biegu Walasek i juniorzy więc już po dwóch biegach może być 3,3 i po sprawie. Bieg 7 i walka z Holderem o 3 pkt, w 9 na ZZ Woffi i zamiana pól obu Anglików, być może Dan pójdzie po dużej, tym bardziej że obok niego Berntzon i ew. Gapiński. W tych 4 biegach jest dużo okazji do pokrycia niedużej linii a forma Brytyjczyka wysoka.

Z Lublina jest choćby Jabłoński poniżej 1.5 co można dać, raczej z takimi juniorami jakich ma Motor nie zrobi. Ja dołożyłem Jason Doyle poniżej 10.5 @ 1.75 6 punktów. Jason przyjechał na wycieczkę dzisiaj. Typ trochę na czuja bo Jason dobrze radził sobie do tej pory w Lublinie ale dziś liczę na Jarka z którym spotka się x3, x2 z Jankiem w mega gazie i liczę na jego przełamanie w Lublinie, w 1 biegu ma jeszcze Drabika a w 11 na ZZ po stronie Motoru zapewne Michelsen. Mimo, że Australijczyk trochę jak Mikkel lepiej wygląda na wyjazdach, dzisiaj celuje w max. 10 pkt w 5 biegach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +243
S 4,7K

scrobek

Użytkownik
Rozbieżność jest duża w bukach. Ja myśle, ze kolodziej pojedzie tylko 5 razy. Nie leży mu ten tor wiec under 11.5 biorę z pocałowaniem ręki.. bynajmniej ma się z kim ścigać ..

druga para to Czugonow-Walasek 2 kurs 2.14. Gleb bez formy totalnie, a wiemy, ze .. Walasek lubi ten tor, a jak Walasek coś lubi to tam pojedzie. Stara wyga, jak Walasek nie pojedzie to kto ma pojechać ? Gapa? Bez róbmy jak. Pierwsze 5 startów się liczy
Dobrze byłoby napisać jaki Buk
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Maksym Drabik będzie punktował w każdym swoim biegu @2,30 - ewinner

Sporo biegów będzie miał Maksym i chyba tylko dlatego taki kurs. Bo jak inaczej to wziąć na poważnie. Maksym u siebie jest nieuchwytny i kręci niesamowite liczby. Tutaj jedzie 2x z Bellego, 1x z Cierniakiem, 1x z Jabłońskim + ZZ i nominowany. Ale to są tylko te najsłabsze ogniwa. Może na spokojnie łyknąć Pawlickiego czy Kołodzieja. Jedyna szansa na przyjazd bez punktów to defekt lub wykluczenie. Innej możliwości nie widzę, szczególnie że na własnym owalu to on przejmuje rolę lidera.

Kurs bardzo mi odpowiada i tutaj według mnie rozchodzi się tylko o to czy wpadnie mu jakaś literka czy nie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Maksym Drabik będzie punktował w każdym swoim biegu @2,30 - ewinner

Sporo biegów będzie miał Maksym i chyba tylko dlatego taki kurs. Bo jak inaczej to wziąć na poważnie. Maksym u siebie jest nieuchwytny i kręci niesamowite liczby. Tutaj jedzie 2x z Bellego, 1x z Cierniakiem, 1x z Jabłońskim + ZZ i nominowany. Ale to są tylko te najsłabsze ogniwa. Może na spokojnie łyknąć Pawlickiego czy Kołodzieja. Jedyna szansa na przyjazd bez punktów to defekt lub wykluczenie. Innej możliwości nie widzę, szczególnie że na własnym owalu to on przejmuje rolę lidera.

Kurs bardzo mi odpowiada i tutaj według mnie rozchodzi się tylko o to czy wpadnie mu jakaś literka czy nie.
Ja podbijam ten typ, literka + ewentualnie mocny nominowany może popsuć, ale kurs i tak jest wart ryzyka.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Sorry za offtop. Ale co to jest GO+BET? I po co takie coś się wykluło z kursami na zawodników w ekstralidze 1.75 - 1.85? Oni są tak tępi, żeby myśleć, że z taką marżą ktoś będzie ich sponsorował i utrzymają się na rynku? Czy to jakaś pralnia pieniędzy...
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Sorry za offtop. Ale co to jest GO+BET? I po co takie coś się wykluło z kursami na zawodników w ekstralidze 1.75 - 1.85? Oni są tak tępi, żeby myśleć, że z taką marżą ktoś będzie ich sponsorował i utrzymają się na rynku? Czy to jakaś pralnia pieniędzy...
Przy singlach bez podatku jeszcze to ujdzie.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Czugunow będzie punktował w każdym swoim biegu - NIE @2.20 ewinner

Krótko i na temat - liczę na rozstrzygnięcie w pierwszym starcie Gleba, tj. biegu nr 3 z Holderem, Gapą i Janowskim.
Jeśli nie to jest spora szansa że przywiezie śliwkę w nominowanym.
PS. do tej pory w tym sezonie w każdym meczu przywoził co najmniej jedno 0.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wrocław - Ostrów

Ostrów +22.5 - @2.20 Ewinner
Liczę wkońcu na jakiekolwiek przebudzenie drużyny z Ostrowa, mam nadzieję że dadzą radę dziś powalczyć i pojadą jak równy z równym. Bertzon bardzo słabo zaczął sezon w elidze ale myślę że dziś może przywieżć kilka ważnych punktów dla tego zakładu. Wrocław jak widzimy nie jest w swojej najlepszej formie, 3 przegrane pod rząd z pewnośćią będą chcieli sobie to dzisiaj odbić ale jak wiemy Ostrów w każdym meczu walczy o być albo nie być w ekstralidze..

Bertzon +4.5 - @1.75 STS 2 biegi i plusik
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 344,2K

adams235

Znawca - Żużel
M.Cierniak over 5.5 kurs 1.7 Fortuna
Szału nie ma...ale typ pod ilość biegów ,czyli pewne 5 startów...ostatnio sporo jeździ Mateusz i liczę na to że to rozjezdzenie i spasowanie pomoże w dużej ilości punktów...rywal trudny ale jeśli Lublin chce to wygrać to wszyscy muszą spiąć pośladki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom