>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

valuebety

E 0

eldoctoro

Użytkownik
witam! Mam pytanie, gra ktoś valuebetami??? ci bardziej pogrążęnie w bukmacherce, a raczej smakujący jej od dłuzszego czasu wiedzą o co chodzi.Zresztą to jedno z bardziej godnych uwagi zagadnienień w zakładach sportowych, jak nie najważniejsze. Jakie macie z valuebetami doświadczenia? skąd je bierzecie, itd.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
z wlasnej glowy. troche studiowania statystyk, sytuacji kadrowo-moralnej druzyn, troche rozumu, troche intuicji i sa.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
były 2 fajne mecze w niedziele na bwin z siatki, teraz kursy już poleciały w dół. Kuba z Argentyną po 1,5 i Kuba z Brazylią po 5,75. Bardzo często można wychwycić błąd buka dzieje sie tak zazwyczaj jak tylko wystawi kurs bo potem zazwyczaj szybko koryguje.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Nie chodziło mi o jakis ewidentny błąd buka gdzie powiedzmy wystwai odwrotne kursy tylko tak jak tu z siatki. Niezbyt dobrze oszacowane kursy, bo nie oszukujmy sie Kubańczycy mają na wygranie tego meczu duzo wieksze szanse niz mogłby na to wskazywać niedzielny kurs. Wtedy gośc wystawił 5,75 a tej chwili spadło już na 3. Tak duzy spadek nie jest spowodowany tym ze wszyscy sie rzucili i graja na porażke Brazylii ale tym ze po prostu kurs na Kube bym mocno zawyżony i te 5,75 to kosmos. Te 3 to jest tak akurat.
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
widzę, że brak wielkiego odzewu, a szkoda, bo raczej innym sposobem nie da się ograć buka niż valuebety, przynajmniej na dłuższą metę. chodziło mi raczej o konkrety, np. strony gdzie są valuebety, czy im ufacie, czy się sprawdzają, może inne sposoby ich pozyskiwania.Ja korzystam z betbrain&#39;a i oddsoddsodds.com...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Tu nie chodzi o brak odzewu. Problemem jest te ze juz sa trzy takie same tematy w tym jeden glowny-przyklejony.
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
jest temat, ale tam są raczej dywagacje teoretyczne.mi chodziło jak ludzie podchodzą do tego zagadnienia raczej praktycznie.Różnica jednak jest.dobra, nieważne.
 
S 0

sitha

Użytkownik
Ja dwa dni temu zacząłem grac valuebetami połączonymi z systemem Keli&#39;ego. Jak dla mnie rewelacja. Gram zdarzenia p*k&gt; lub = 1 i daje w system i naprawdę to dobrze wygląda.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja dwa dni temu zacząłem grac valuebetami połączonymi z systemem Keli&#39;ego. Jak dla mnie rewelacja. Gram zdarzenia p*k&gt; lub = 1 i daje w system i naprawdę to dobrze wygląda.
należy wspomnieć, że &quot;system Kell&#39;yego&quot; pozwala na grę tylko valuebetami
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Co to znaczy że pozwala grać tylko valuebetami chyba coś Ci się pomyliło on pozwala zarabiać gdy wśród typów jest wiele valuebetów. A niby skąd będziesz wiedział że wśród określonej liczby meczy są valuebety może dopisało Ci akurat szczęście. System kellyego pozwala obliczyć procent budżetu na jeden zakład przy określonym kursie i określonym prawdopodobieństwie procentowym. Przynajmniej ja z taką wersją się spotkałem.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
we wzorze na stawkę w systemie Kell&#39;yego (a raczej Kryterium Kelly&#39;ego) masz w liczniku ułamka prawdopodobieństwo*kurs-1. Jeśli prawdopodobieństwo*kurs nie jest większe od 1 (czyli nie jest valuebetem) to ten wzór przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie...
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
No oczywiście że tak tylko znajdź mi system który daje zysk gdy nie gramy valuebetów.To chyba oczywiste że w takim przypadku żaden nie jest opłacalny. A kryterium kellyego tym różni się od innych systemów że mamy na niego wzór i w tym wzorze musimy założyć że będą one dobre, ale co z tego że założymy nawet jeśli względnie dobrze obliczymy prawdopodobieństwo to na niezbyt dużej ilości zakładów możemy odnieść porażkę. Więc chodzi mi o to że jeśli nie gramy valuebetów to żaden system nie pomoże, bo nie gramy valuebetów:-D
 
Do góry Bottom