>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Vegas Regal - 10$

uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mnie już drugi raz z rzędu ominęła tego typu promocja :] Zapytałem na livechacie, dlaczego, to Xander napisał mi tylko tyle, że nie kwalifikuję się do tej promocji tym razem. Dziwne to, bo nawet składałem depozyt, a do tego zawsze dostawałem takie promocje ????
 
A 1

august21

Użytkownik
a ja mam tam od miesiaca 200$ i nie wiem za cholere jak wyplacic,wyskakuje mi co chwile jakis bład,obrot mam zrobiony i wiem ze max wyplata 75$ :/ wyskakuje mi cos w stylu : ze mam zlecic wyplate na maila (MB) z ktorego wpłacilem czy jakos tak.tyl ze ja jeszcze nie wpłacalem tam minimalnego bo nie mam siana na koncie i lipa
 
chodnik 0

chodnik

Użytkownik
a ja mam tam od miesiaca 200$ i nie wiem za cholere jak wyplacic,wyskakuje mi co chwile jakis bład,obrot mam zrobiony i wiem ze max wyplata 75$ :/ wyskakuje mi cos w stylu : ze mam zlecic wyplate na maila (MB) z ktorego wpłacilem czy jakos tak.tyl ze ja jeszcze nie wpłacalem tam minimalnego bo nie mam siana na koncie i lipa
jaki nie wiesz jak wyplacisz???
1.robisz obrot
2.depozyt min.
3.wyplacasz max z tego promo + depo
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
Kolejne ...
Wystarczy sprawdzić ?
Poczytać ?
A nie zaśmiecać forum?
Nie sraj żarem, bo widze, że to Ci najlepiej wychodzi na tym forum... Zapytałem bo u mnie ani tego midweek nie było, ani teraz tego, a nigdy mnie tam bonusy nie omijały. Tak na przyszłość jeszcze do Ciebie... jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie pisz bo wtedy oczy nie bolą.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie sraj żarem, bo widze, że to Ci najlepiej wychodzi na tym forum... Zapytałem bo u mnie ani tego midweek nie było, ani teraz tego, a nigdy mnie tam bonusy nie omijały. Tak na przyszłość jeszcze do Ciebie... jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie pisz bo wtedy oczy nie bolą.
Użyj trochę mózgu i przeczytaj temat i jeżeli Ciebie ominęły to masz sytuację podobną do 5 postów wyżej rzepeka1.
I tak na przyszłość jeżeli nie masz zamiaru pisać normalnych pytań to zamilcz...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Kosa podnieca Cie takie wyżywanie sie w necie? To jest żałosne. Akurat zgadzam się do czytania tematu a nie&#39; i co z tego, ze pisali juz 20x ja zapytam poraz kolejny, odpowiedza specjalnie mi poczuje się doceniony&#39; tak jak czasami jest 5 stron w tym 4,75 to pytanie jaki obrot...
 
Do góry Bottom