>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VegasRegal - kolejne 20 eur no deposit

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
witam, mam 166 euro na koncie i wykonany obrot, aby wyplacic musze wplacic minimum 25euro przez moneybookers i nie musze tego depozytu juz obrac, od razu moge wyplacic, maksymalna wyplata to 60 euro, jezeli mam wiecej srodki przepadna mi z konta, mowa o promocji 10euro free Halloween, jezeli sie myle niech ktos mnie poprawi?
wszystko o czym piszesz się zgadza :spokodfhgfh:
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
wyciąg z konta, ewentualnie kopie umowy z bankiem. jeżeli nie masz konta w banku napisz im prawde - że mieszkasz z rodzicami, oni płaca rachunki, nie masz nic na siebie , kiedyś w rivalu mi nie robili problemów jak im tak napisałem.
co do promocji jak zwykle nic od nich nie moge wyciągnąć, a próbowałem juz chyba 7 czy 8 raz ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
mam konto bankowe w mbanku ale te konto bylo dosyc dawno temu zakladane, jak jeszcze nie bylem pelnoletni i zakladala mi je matka...
to nie ma znaczenia że byłeś niepełnoletni, jak jest na twoje dane to spokojnie mozesz wyslac stamtad dokumenty. ja też mam do tej pory konto, które zakładałem wspólnie z mamą będąc niepełnoletnim.

albo wyślij tak jak kolega napisał rachunek rodziców.

albo zrób jak napisałem wczesniej, masz pełno opcji.
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
to nie ma znaczenia że byłeś niepełnoletni, jak jest na twoje dane to spokojnie mozesz wyslac stamtad dokumenty. ja też mam do tej pory konto, które zakładałem wspólnie z mamą będąc niepełnoletnim.

albo wyślij tak jak kolega napisał rachunek rodziców.

albo zrób jak napisałem wczesniej, masz pełno opcji.
problem w tym ze w mbanku można wziąść jedynei z tego co wyczytałem wyciag z konta na adres, przesylany pocztą.. no ale przykladowo mam rachunek za internet, nie musze nic kombinowac w programach graficznych i zmieniac imienia ojca na swoje, moge zwykly skan dac, bez przeprawiania go i to wystarczy? + dowód oczywiście.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
no wygrałem 200$ w tym bonusie na Halloween i tak napisałem na livechacie i wszystko spoko tylko muszę wpłacić 25$ i mogę wypłacić 60$ i nie wiem co zresztą siana grać a później wypłacić całość czy jak?

i tak wszystko jest na mnie mb i konto bankowe tylko podałem nie wiem jakim sposobem dane mamy w w kasynie i jak myślicie przejdzie przelew jak wszystko podeślę skany itp. czy mogą być problemy bo wszystko jest takie samo tylko imię inne ?

i kto mi wytłumaczy jak się robi przelew z kasyna na mb i z mb do kasyna ?

Wiem wiem nie kumaty w tym jestem.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
no wygrałem 200$ w tym bonusie na Halloween i tak napisałem na livechacie i wszystko spoko tylko muszę wpłacić 25$ i mogę wypłacić 60$ i nie wiem co zresztą siana grać a później wypłacić całość czy jak?
grać i zbierać na maxa pkt jeśli ci lecą, potem się je wymienia na sianko :-D
i tak wszystko jest na mnie mb i konto bankowe tylko podałem nie wiem jakim sposobem dane mamy w w kasynie i jak myślicie przejdzie przelew jak wszystko podeślę skany itp. czy mogą być problemy bo wszystko jest takie samo tylko imię inne ?
problemy mogą być !
i kto mi wytłumaczy jak się robi przelew z kasyna na mb i z mb do kasyna ?
Wiem wiem nie kumaty w tym jestem.
logujesz się -&gt; cashier -&gt; make a deposit -&gt; moenybookers ... potem wpisujesz w &quot;amount&quot; kwotę jaką chcesz wpłacić, niżej adres swego mb i klikasz na przycisk &quot;deposit&quot; to tyle :spokodfhgfh:
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Jakby nam było mało, to właśnie u mnie w cashier pojawił się nowy bonus halloween 66$ za free ;) Obrót 50x, max wypłata 66.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom