>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Verti

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Pavel Snobel - Ismar Gorcic 2 @ 3.40 ✅ Challenger w Sarajewie. Wiele buków ma już ten mecz zablokowany, sporo gotówki poszło na Gorcicia, który po prostu ma dzisiejszy mecz wygrać. Mecz do grania w bet1128, zedbet, 5dimes oraz fortunie.
Stawka 4.5j
Wynik 7:6, 3:6, 1:6
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Competition : SPAIN : Tercera Division Group 3
Date : 29.03.2009y
Time : 17:00
Match : Santona CF - Atletico Albericia
Pick : 1 ⛔
Odd = 2.10
Stake : 10/10
Good luck.
Ja dam 8j - poolecam :spokodfhgfh: wiadomo o co kaman - jednak zredukuję stawkę ;P
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
FK Napredok Kicevo @ Milano Kumanovo W ramach kary - dzisiejszy mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności co z pewnością jest niekorzystne dla postawy gospodarzy, jednak równie bolesnym brakiem będzie nieobecność - Askova i Tancevskiego (de facto zawodnicy wiodący prym w drużynie). Milano wystąpi w najsilniejszym zestawieniu, bez żadnych ubytków kadrowych. Widzę value w tym typie.

Typ : Milano @ 3.25 ⛔
Stawka 2j

Pelister - Vardar Skopje
W obu drużynach nie dzieję się najlepiej, Vardar od kilku miesięcy tonie w długach ... Teraz kolejnym tonącym klubem wydaję się być Pelister, piłkarze nie otrzymują wynagrodzeń na ostatnim walnym zebraniu zarządu i piłkarzy - nic nie wskórano na aktualną sytuację .. atmosfera wydaję się być patowa - ale dla ekipy Pelisteru pojawiło się światło w tunelu i ratunek .. egipscy szejkowie, którzy mają zamiar pomóc bankrutującemu zespołowi. Właśnie dziś, goście z Afryki mają oglądać z wysokości trybun spotkanie z Vardarem, dla piłkarzy i zarządu jest to wielka okazja, nie tylko na wyjście z długów ale i być może na świetlaną przyszłość, przyniesioną przez wielbłady ;) Wszystko zależy od tego jak zaprezentują się piłkarze, ciąży na nich spora presja - ale będą ogromnie zdeterminowani, aby wygrać !
Typ : Pelister @ 2.80 ⛔
Stawka 1.5j
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dundalk FC - Cork City Gospodarze wystąpia bez podstawowych sześciu zawodników : Mulvenna, Burns, Heay, O&#39;Brien, Shaun Kelly i Simon Kelly. Kursy na gości spadają.
Typ : Cork City @ 2.15 , stawiam za 3j ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
ROMANIA : 2nd division, Group 2
Date : 18/04/2009
Time : 10:00 CET
FC Targoviste - Jiul Petrosani
Pick : 2 / 1 [ht/ft]
Odd ~ 34.00
Stake 10/10
Każdy może stawkować wedle uznania - żeby Was zbytnio nie podpalać to dam 2.5j
Ostatni typ od niego wszedł, więc można spróbować.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils
Kontuzje :
PSŻ Poznań : Paweł Hlib, Anders Andersson
Lokomotiv : - - -
Dość niecodzienny termin rozegrania dzisiejszego meczu, jak na Polską ligę ... sobotnie popołudnie. Na słynnym Poznańskim Golęcinie gospodarze - ekipa Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego podejmie gości z Łotwy.
Dla drużyny PSŻu ten mecz będzie niezwykle ważny. Po pierwszych dwóch kolejkach, zawodnicy ze stolicy Wielkopolski mają na koncie zerowy dorobek punktów. Jednak fakt, ten nie może nikogo dziwić bo Poznaniacy podejmowali jak dotąd faworyzowane drużyny - w pierwszej kolejce ulegli na własnym owalu z Tarnowskimi Jaskółkami w stosunku 33:59 oraz przegrali w Ostrowie z tamtjeszym KM 57:36. PSŻ ma dość sporo problemów w obecnym sezonie - jeszcze przed rozpoczęciem ścigania, z drużyny odszedł niekwestionowany lider - Adam Skórnicki, to był dla nich niesamowity cios. Wydawać się mogło, że Poznaniacy brak &quot;Skóry&quot; w składzie będą mogli załatać Pawłem Hlibem, jednak ten dość poważnie poobijał się gdzieś na słoweńskich torach i teraz leczy potłuczone kolano. Ostatnio kontuzji uległ również jedyny obcokrajowiec w drużynie - Anders Andersson, który z kolei poturbował się w Danii.
Kolejną bolączką jest fakt, że z problemami sprzętowi zmaga się wicemistrz Polski Juniorów - Daniel Pytel, który w tym roku w dwóch spotkaniach nie wywalczył jeszcze punktu ... Problemy o podobnym charakterze spędzają sen z powiek - Norberta Kościucha, który nie może się jak dotąd odnaleźć. W takim wypadku, ciężar zdobywania punktów powinnien spaść na trójkę : Trojanowski, Jankowski, Kajoch. Mimo, że popularny &quot;Jankees&quot; w ostatnich meczach British Elite League, jeździł zdecydowanie poniżej oczekiwań Piratów. To w dzisiejszym meczu, powinno być lepiej ...
Ogólnie w drużynie trenera Zbigniewa Jądera, nie dzieje się najlepiej i tak naprawdę jedyną nadzieją, na zwycięstwo będzie poznański tor, na którym Łotysze nie radzą sobie najlepiej.
Początek sezonu goście ze wschodu zaczęli od wysokiego zwycięstwa nad Grudziądzem, w stosunku 55:37, w drugiej kolejce był wyjazd do Tarnowa i sromotna porażka 61:30. Swoje oczka głównie będą szukać na własnym torze, jednak Łotysze czują, że z Poznania mogą wywieźć korzystny rezultat, bo jak już wspomniałem - podopieczni Zbigniewa Jądera nie prezentują wysokiej dyspozycji, w dodatku problemy sprzętowe i kontuzje doskwierają Poznaniakom ...
A skład ekipa &quot;Lokomotywy&quot; ma dość ciekawy - na czele najskuteczniejszy zawodnik zaplecza Speedway Ekstraligi - czyli Grigorji Łaguta, który już niejednokrotnie występował w elitarnym cyklu GP, nieco słabszą średnią biegową w pierwszych dwóch meczach wykręcił Maksim Bogdanow. W dzisiejszym spotkaniu w barwach ekipy z Daugavpils wyjedzie najprawdopodobniej sprowadzony z Tarnowa - Danił Iwanow.
Skład uzupełniają Christian Hefenbrock, Kjastas Podżuks (uczestnik kilku turniejów GP), Andrej Korolew oraz Artiom Łaguta.
Jak dotąd ekipy spotykały się ze sobą czterokrotnie i można powiedzieć, że za każdym razem decydował atut własnego toru - dwukrtonie w Poznaniu wygrywali miejscowi - jednak czuję, że tym razem może być inaczej i Łotysze będą w stanie pokonać PSŻ. Czy tym razem sprawdzi się słynne powiedzenie &quot;do trzech razy sztuka?&quot;. Zobaczymyy ...
Składy :!:
PSŻ Poznań :
1. Norbert Kościuch
2. Mateusz Szczepaniak
3. Łukasz Jankowski
4. Zbigniew Suchecki
5. Rafał Trojanowski
6. Adam Kajoch
7. Grzegorz Stróżyk
8. Daniel Pytel
Lokomotiv Dauvgapils :
1. Grigorji Laguta
2. Christian Hefenbrock
3. Andriej Korolew
4. Danił Iwanow
5. Kjastas Podżuks
6. Maksim Bogdanow
7. Artiom Łaguta
8. Wiaczesław Gieruckij


Typ : Lokomotiv Daugavpils +7.5 @ 1.85 /lub/ Lokomotiv Daugavpils @ 3.55 ⛔
2.5j oraz 1j [tobet]
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
El Nacional Quito - Deportivo Quito 1 @ 1.73 [PaddyPower] ⛔ Goście dzisiaj grają zupełnie rezerwowym składem, o czym świadczą m.in słowa kapitana drużyny, dokładnie nie wiem co jest powodem tego, że Deportivo gra rezerwami (chyba, to że od kilku miesięcy nie dostają wypłat?) - jednak info jest w miarę pewne od Loodsa, więc trzeba spróbować.
Stawka 4.5j
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Vargarna Nykoeping - Rospiggarna Hallstavik 1 (-6) @ 1.80 (bet365) ✅ Rospiggarna bez jednego z dwójki liderów - Ryana Sullivana, któremu odnowiła się kontuzja barku podczas gry w squasha - w dodatku w słabszej dyspozycji jest Janusz Kołodziej, który sam przyznał, że ma problemy sprzętowe i ogólny spadek dyspozycji. Beniaminek z Nykoeping mocno zmobilizowany, żeby sięgnąć po pierwsze zwycięstwo ligowe, wprawdzwie w ekipie Vargarny na próżno wyszukiwać wielkich gwiazd światowego speedwaya, jednak wyrównany skład na czele ze Scottem Nichollsem powinnien sięgnąć dzisiaj po zwycięstwo.
Stawka 4j
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Coventry Bees - Lakeside Hammers
Dla Pszczółek nieciekawie rozpoczyna się żużlowy sezon - jeszcze przed rozpoczęciem prawdziwego ścigania kontuzja wyeliminowała Adama Roynona, kolejnym pechowcem w ekipie Coventry był - Benjamin Barker (za niego Ricky Wells). Jednak na tym pech się nie skończył - kontuzja ze startów wykluczyła Oliviera Allena (za niego R/R) oraz Roryego Schleina (za niego Lewis Bridger - który ostatnio zaliczył dzwona) . Szczególnie może doskwierać brak ostatnich trzech zawodników, którzy byli w całkiem solidnej formie. Lakeside to mocna drużyna na czele przede wszystkim z Richardsonem. Davidssonem, Shieldsem oraz Nieminenem, jeżeli wszyscy pojadą na swoim poziomie to są w stanie pokonać Pszczoły na ich torze.
Typ : Lakeside @ 2.90 w bwin za 1.5j ⛔
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Keflafik IBK - FH Hafnafjordur
Pick : 2 ⛔
Kvota = 2.15
Stake 10/10
Alternative options :
Half Time / Full Time - &gt; X / 2 @ 5.25 ⛔
Testuję, jednak pokuszę się o 6.5j na dwójkę i 3j na ht/ft. W Islandii wałki na porządku dziennym, więc jeżeli info jest prawdziwe to nie powinno być problemów ... Jeśli ..
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

DSV Leoben - SKN St. Polten Obiecałem podać typy ze swojego SZ, więc na dzisiaj jeden z nich. Rzekomy &#39;fixed&#39; jednak już większe peFFniaki nie wchodziły :/ Dałem to u siebie jako 10/10. Tutaj jednak stawkę trochę ograniczę.
Typ : SKN St. Polten @ 2.40 - &gt; 7j ⛔
alternatywnie : ht / ft -&gt; 1 / 2 @ 29 - &gt; 0.5j ⛔
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Coritiba - Santo Andre Ostatnio fatalnie idzie, spróbujemy jak nie siądzie to będzie trzeba dać sobie spokój na jakis czas. Przejdźmy do sedna sprawy.
Coritiba ma na głowie teraz Puchar Brazylii, sam trener podkreśla, żeby &#39;kibice okazali się wyrozumiali&#39; bo dzisiejszy mecz dla podopiecznych Rene Simoesa jest mało ważny. Istotne będzie to co będzie działo się we wtorek, otóż gospodarze grają wtedy w Pucharze z Ponte Preta i piłkarze z Kortyby nie ukrywają, że mają chrapkę na zdobycie tego trofeum (które premiuje grą w Copa Libertadores, a na tym bardzo zależy Simoesowi). Dzisiaj trener dał odpocząć wiodącym piłkarzom ze swojego składu, jakimi są m.in Rodrgo Mancha, Leandro Donizetti, Marcelinho Paraiba - w tym tygodniu w drużynie trenowało kilku zawodników z rezerw, którzy najprawdpodobniej wystąpią dziś w meczu.
Typ : 2, kurs 4.75 w betclick za 2.5j ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów
Posłużę się jedynie pewnymi cytatami i wycinkami :
W Grudziądzu:
Spotkań - 27
Zwycięstw Grudziądza - 23
Zwycięstw Ostrowa - 4
Remisów - 0
GTŻ to drużyna słynąca z tego, że potrafi w pełni wykorzystać atut własnego toru (boleśnie o tym między innymi w zeszłym sezonie przekonali się ostrowianie). Na własnym owalu w tym roku ekipa GTŻ-u jeszcze nie przegrała pokonując pewnie rywali z Gniezna i Poznania. W niedzielę jej zawodnicy spróbują pokrzyżować szyki kolejnej drużynie z Wielkopolski. W Grudziądzu jednak także problemów nie brakuje, bo wciąż kontuzjowany jest Oliver Allen. Brytyjski zawodnik wspólnie z Matejem Ferjanem lideruje w drużynie GTŻ-u. W niedzielę za Allena trener Robert Kempiński stosował będzie zastępstwo zawodnika. Podopieczni grudziądzkiej drużyny od czwartku trenują by być jak najlepiej przygotowanym do niedzielnej potyczki. Na treningach ma się zjawić także Szwed Eric Andersson. Swoje silniki po przeglądzie sprawdza Kamil Brzozowski. Sporo w niedzielnym meczu będzie zależało także od postawy Pawła Staszka, który słabiej spisuje się na wyjazdach, ale przed własną publicznością dostarcza ważne punkty.
Ostrów bez Patryka Pawlaszczyka oraz Nicolaia Klindta - dwóch podstawowych juniorów - za Klindta awaryjnie będzie sprowadzany 19-letni Niemiec Frank Facher. W dodatku nie będzie też Daniela Kinga. Gomólski to nie ten &quot;Adik&quot; co przed rokiem. GTŻ fantastyczny na własnym torze, w ubieglym roku wygrali z KMO 47:45, a mieli słabszy skład : nie było Schleina ani Ferjana, którzy w tym roku liderują drużynie. Myślę, że będzie izi win gospodarzy, bo Ostrów zupełnie w rozsypce i bez formy.

Typ GTŻ Grudziądz @ 1.65 ✅
Stawka 7.5/10

Buk : Tobet.
Ogólnie polecam.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
III liga, grupa Opolsko-Śląska, godz 17:00
Orzeł Babienica Psary - MKS Myszków 2, kurs 2.05 ▶ Tobet 2/10 ⛔

Piłka nożna. III-ligowy Orzeł Babienica Psary ma poważne trudności finansowe. Jeszcze kilka dni temu istniało ryzyko, że klub nie przystąpi do rozgrywek w III lidze. Do tego odszedł trener Daniel Wojtasz
Na łamach &quot;Gazety&quot; prezes Orła Adolf Więcek otwarcie mówił, że klub ma trudną sytuację finansową. - Jeszcze kilka lat temu nie narzekaliśmy na brak sponsorów - mówił Więcek. - Teraz są dwie większe firmy i jedna mniejsza. Jakoś musimy sobie radzić. Szanujemy każdą złotówkę i każdy sponsor w klubie jest mile widziany. Jest bardzo ciężko, ale liczę, że sytuacja się poprawi.
Piłkarze Orła nie wyszli na pierwszy z zaplanowanych treningów. Z klubu odszedł dotychczasowy szkoleniowiec pierwszej drużyny Daniel Wojtasz. Z gry w drużynie rezygnują również wyróżniający się zawodnicy, którzy boją się o swoją przyszłość.
- Orzeł rzeczywiście przeżywa trudne chwile - mówi trener Wojtasz. - Zastanawiałem się, co zrobić, i zdecydowałem się odejść. To była jednak wspólna decyzja, moja i prezesa. Mam nadzieję, że są to chwilowe problemy i szybko się skończą. Nie doszliśmy do porozumienia z prezesem w sprawie koncepcji prowadzenia zespołu. Na chwilę obecną nie mam nowego pracodawcy.
Pod koniec ubiegłego tygodnia w klubie odbyło się zebranie i działacze postanowili, że Orzeł będzie grał w III lidze. Złożyły się na to dwa czynniki - w 2011 roku będzie 80-lecie klubu, poza tym w planach jest budowa nowego stadionu piłkarskiego, który ma powstać w Psarach. Dlatego działacze sprężyli się w trudnym momencie i postanowili, że drużyna nadal będzie grać w III lidze.
Źródło: Gazeta Wyborcza Częstochowa
Co prawda w Psarach udało się zatrzymać kilku wartościowych piłkarzy oraz do drużyny dołączyło kilka nowych nazwisk, to jednak jakościowo nie powinni dorównać poprzednikom. W Myszkowie sytuacja finansowa bardzo dobra, sponsorzy są, a miasto zaczęło mocno inwestować w klub. Dokonano kilku poważnych wzmocnień i MKS ma w tym sezonie bić się o awans.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Początek niezbyt udany po powrocie, więc trzeba się zrehabilitować.
British Elite League, godz. 21:00
Coventry Bees - Peterborough Panthers
Hmm mecz na pierwszy rzut oka powinien być ciekawy i wyrównany. Obie drużyny dysponują podobnym potencjałem. Jednak tylko na pozór powinien być to zacięty mecz. Dlaczego? &#39;Pantery&#39; mają bowiem spore problemy, nie pojedzie dwójka liderów tej drużyny Batchelor i Iversen. Australijczyk poturbował się wczoraj w Tarnowie, natomiast PUK musiał stawić się na treningu przed GP Challenge. W trybie awaryjnym więc postawiono na debiutanta Keni&#39;ego Larsena, który raczej może pomarzyć by godnie na Brandon zastąpić Batchelora. Młody Duńczyk na co dzień startuje w PL w barwach Newcastle, prezentuje się tam całkiem nieźle. Nie ma co jednak porównywać poziomu EL i PL, bo to niebo i ziemia, więc nie sądzę, by dzisiaj Larsen zapunktował na dobrym poziomie. Przyjezdni mogą liczyć na punkty Schleina i Bjerre, jednak ciężko doszukiwać się zawodników, którzy mogli by dorzucić do ich zdobyczy punktowej jakąś większa pulę. Buczkowski to głównie jeździec własnego toru, Kościuch też nie powala, a Treassarieu ciągle zbiera doświadczenie na angielskich torach. &quot;Pszczoły&quot; co prawda jadą bez swojego kapitana Harrisa, jednak udało im się ściągnąć Watta, który jest w stanie godnie zastąpić &quot;Bombera&quot;. &quot;Pszczółki&quot; to typowy zespół własnego toru, na wyjazdach zwycięstwa przychodzą im niezwykle ciężko. Kasprzak, Kennett, Bridger, Watt i Barker powinni przesądzić o zwycięstwie gospodarzy, a postawa rezerwowych myślę, że przesądzi o pewnym zwycięstwie.

Typ: Coventry -7, kurs 1.90 za 5j w Sportingbet. ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ostatnio w ogóle się nie udzielałem, za co mogę jedynie przeprosić i zapewnić poprawę w najbliższym czasie. Nie chcę się usprawiedliwiać, czym była spowodowana moja bierność, bo to akurat jest najmniej istotne. Mniejsza o to, teraz mam zamiar &quot;ożywić&quot; swoje wszelkie kontakty ze światka Afrykańskiego etc. Właśnie szczególnie mam zamiar skupić się na tym rejonie świata, mam nadzieję, że to wypali i efekty będą co najmniej tak zadowalające jak przed kilku/kilkunastu miesięcy. Tyle tytułem wstępu. Czas na dzisiejszy typ.
Lique 2 (Francja), 03.XII.2010r. godz; 20:00 Boulogne Cote d&#39;Opale - Grenoble Foot 38
Już sama tabela dość sporo nam mówi o możliwościach tkwiących w obu zespołach. Gospodarze rewelacyjnie nie grają, jednak uzyskiwane wyniki pozwalają im na zajmowanie 12 pozycji. Goście są czerwoną latarnią ligi i raczej nic nie wskazuje, by szybko opuścili to miejsce. Aktualna seria - 5 spotkań bez zwycięstwa - najlepiej o tym świadczy.
Warto wspomnieć o problemach natury organizacyjno-finansowej Grenoble (jakieś tam informacje można wyczytaj tutaj). W L&#39;Equipe (niestety posiłkowałem się translatorem, stąd też pewna niejasność) przeczytałem, że do 9 grudnia mają oni złożyć jakieś dokumenty, zeznania od których zależeć będzie ich przyszłość. Bodajże na FranceFootball pojawił się wywiad z vice-kapitanem drużyny - Nicolasem Diauze, który martwił się o aktualną sytuację klubu i podkreślał, że to raczej nie sprzyja osiąganiu dobrych wyników. Już te argumenty wydają mi się za wystarczające, by uznać ten typ za warty uwagi. A jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że Grenoble przystąpi do dzisiejszej rywalizacji osłabione brakiem blisko dwunastu zawodników! (Taką informację podaje jedna z francuskich gazet: &quot;In great difficulty in Ligue 2, the GF38 is moving at Boulogne with a staff devastated (12 missing).&quot;
Z tego co udało mi się ustalić to owymi zawodnikami są:
Hugo Cianci (12G), Jimmy Mainfroi (13G), Sandy Paillot (9G), Mehdi Bourabia (9G), Nicolas Dieuze (15G), Pascal Johansen (9G), Jimmy Juan (8G), Saphir Sliti Taider (11G), Jonathan Tinhan (6G), Atilla Turan (11G).
Szczególnie przetrzebiona będzie obrona oraz druga linia, bowiem z tych formacji brakuje głównie zawodników. Z przedmeczowych predykcji francuskich dzienników wynika, że gospodarze powinni bez najmniejszego trudu uporać się z drużyną Grenoble i ja również przychylam się ku temu scenariuszowi ... o ile ten mecz w ogóle się odbędzie (ze względu na warunki atmosferyczne). Niemniej jednak zainwestuję w Boulogne.
Oto kadry meczowe obu drużyn:
Le groupe de Boulogne : Bague, Cassard - Lachor, Touré, Soumaré, Colin, Fabien, Bessat, Pajot, Ducatel, Atik, Agouazi, Karuru, Thil, Blayac, Yatabaré.
Le groupe de Grenoble : Viviani, Maubleu - Dos Reis, Abardonado,Marque, Mendy, Pouliquen, Belaïd, Belladon, Lasimant, Dieuze, Perez, Ravet, Mendes, Tadic, Mandrichi
Typ: 1, kurs 1.80 w Expektcie za 3j. ✅
Powodzenia ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Serie C1A + Serie C2C | Niedziela, godz. 14:30 Sudtirol Bolzano - Paganese Typ: Sudtirol @ 1.75 ✅
Latina - Vigor Lamezzia Typ: Latina @ 1.60 ✅
AKO = 2.80 | Stawka 1/5
Taki dubelek na niedzielne popołudnie z włoską Calcio. W wielkim skrócie można powiedzieć, że goście (w obu przypadkach) mają problemy z absencjami.
Paganese ma spore problemy ze zdobywaniem punktów. Już w zeszłym sezonie dopiero ostatnia kolejka przyniosła im utrzymanie w lidze. Teraz już są czerwoną latarnią ligi. Nie wygrali od września, a w kolejnych 11 spotkaniach wywalczyli raptem 2 punkty. Nie pomogła zmiana trenera, nie pomoże najprawdopodobniej nic i pożegnają się z C1. Na pewno też nie pomoże im absencja w najbliższym meczu Luci Fusco, Cosimo Tedesco oraz Vittorio Triarico Tateo. Sudtirol bez zwycięstwa w ostatnich trzech meczach, najbliższy mecz jest dla nich świetną okazją do poprawy bilansu, w takim samym tonie wypowiada się ich dyrektor sportowy, który podkreśla, że spotkania z Paganese jest dla nich niezwykle istotne i będą chcieli wygrać za wszelką cenę, by pokazać, że ostatnie trzy spotkania po prostu nie poszły po ich myśli ... Myślę, że chłopaki się postarają i wygrają.
Lamezzia ostatnio sporo namieszała, w negatywnym sensie ... Na stadionie doszło do nieprzyjemnej akcji, zaatakowano sędziego bocznego ???? Posypały się kary - 12 tysięcy euro do zapłaty dla klubu i kary dla zawodników za branie udział w bójce. W niedzielnym meczu przez to zabraknie - MAGLIA FABRIZIO DOMENI, CARIDI ALESSANDRO, MANGANARO SALVATORE, MANGIAPANE BENEDETTO.
Ewentualnie jutro coś jeszcze dopiszę. PS. Kursy z bet365.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Slovakia, 1 League. Godz. 18:00, 14 g rudzień


Typ: MHK Dolny Kubin @ 2.10 | BAH

Hokeja staram się nie grać, jednak informacje dot. tego meczu są na tyle interesujące, że nie omieszkam przejść obok tego obojętnie.
Gospodarze zamykają ligową tabelę z dorobkiem 18 punktów (3-4-1-20) i są zdecydowanie najsłabszą drużyną w lidze. Przed nimi znajduje się właśnie Kubin, który w 28 kolejkach zgromadził 30 punktów. Aby wejść do fazy PO i uciec z końca tabeli. Trener Kostal szczególnie dużą wagę przypisuje nadchodzącym dwóm meczom z czerwoną latarnią ligi. Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse w tym pojedynku postanowił sobie nieco pomóc, gdyż dzisiaj zespół Kubina wspomogą zawodnicy ekstraligowego Martina: Markovič, Zeliska, Galamboš, Perniš, Brcko i Danko.
Kapitan Martin Bonda jasno sprawia sprawę, że celem jest zdobycie sześciu punktów w najbliższych dwóch meczach. Myślę, że wzmocnieni przez ekstraligowych zawodników Kubin upora się z kiepsko radzącą sobie drużyną Brezna.
Stawka 1/5 ⛔
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Voleyball, Bundesliga | 30.12.2010 godz 20:00
TV Buhl - Moerser Typ: Buhl @ 2.20 ⛔ 1-3
Stawka 2/5 w bet365
Goście w oczach fachowców są niżej cenieni, niż gospodarze, jednak w tym sezonie o dziwo lepiej radzą sobie podopieczni Chang Chenga Liu. Dzisiaj Moerser zagra osłabione brakiem dwóch środkowych: Henninga Wegtera, który jest przeziębiony oraz Jairo Hooia, któremu doskwiera kontuzja kciuka. Do dyspozycji pozostaje tylko jeden rezerwowy środkowy - Tim Broshog.
Hinzu kommt nun noch, dass zwei wichtige Akteure angeschlagen sind: Henning Wegter hat sich eine schwere Erkältung eingefangen und war schon in Haching mit Schüttelfrost ins Spiel gegangen, Jairo Hooi hat einen Sehnenanriss im rechten Daumen – seine Schlaghand. Dabei war die Mitte in den vergangenen erfolgreichen Spielen das stärkste Segment im Moerser Spiel.
Moerser grało w poniedziałek wyjazdowy mecz w ramach Pucharu Niemiec z Generali Haching, co może wpłynąć niekorzystnie na ich kondycje. Po powrocie do Moerser musieli ruszyć w kolejny wyjazd do Buhl, którzy szczególnie groźni są właśnie na własnym parkiecie. Uważam, że gospodarze dzisiaj wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom