>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

VfB Stuttgart - FC Bayern Monachium 03.12.2005

Status
Zamknięty.
Z 0

zigi1

Użytkownik
co myslicie otym spotkaniu boi jak dla mnie 99% pewniakiem jest bayern tylko kurs cos jest za wysoki 1.9 na zwyciestwo bayernu? i to mnie zastanawia czy obstawic na zwyciestwo bayernu jakas grubsza kaske

Normalnie powinienem temat usunąć ale dam Ci jeszcze jadną szanse.
Po pierwsze podawaj kursy i popieraj analize statystykami. Dziubu
 
B 0

berbec

Użytkownik
Moim zdaniem Bayern jest o wiele lepszą drużyną niż Stuttgart, lecz Monachijczycy ostatnio ledwo wygrywają ze słabeuszami, 2:1 u siebie z Mainz, 2:1 na wyjeździe z Arminią.
Choć trzeba dodać, że wygrali też 3:1 z Werderem w meczu na szczycie: Czy starczy to na Stuttgart?? VFB notuje ostatnio dużo remisów i nie zdziwyłbym się, gdyby w tym meczu też tak było.

Typ: 2 (x2)
&gt;2,5 bramki
Stuttgart(+1,5) Bayern München 1 (raczej)

Kursy:
Stuttgart - Bayern 3.50 3.20 1.90 1.67 1.19 (STS)
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Warto jeszcze dodac ze Bayern grajac ze slabeuszami,Arminia,Mainz strzelali bramki w drugiej polowie i to jeszcze pod koniec meczu(tak jak z Arminia)Beyern pierwszy tracil tez bramke,mysle ze w meczu padnie remis
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest Bayern Monachium.
Bayern ma jedyne 6pkt. przewagi nad Hamburgiem. Hamburg gra dzisiaj
u siebie z słabiutkim Koln&#39;em i ten mecz najprawdopodobniej wygra. Gdyby Hamburg wygrał,
a Bayern przegrał lub zremisował przewaga stałaby się niebezpiecznie mała. Dlatego muszą
ten mecz wygrać! Dodatkowo za zwycięztwem Bayernu przemawia różnica klas tych drużyn. Jak dla mnie jest to &quot;Value Bet&quot;, pewne zwycięztwo Bayern&#39;u.
Mój Typ: 2 (przy kursie 1.92zł Profesjonał )
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Mecz zakończył się remisem bezbramkowym, ale należy zaznaczyć że Bayern od 42 minuty
grał w 10.

VfB Stuttgart 0 - 0 FC Bayern Monachium

KARTKI żółte:
L. Magnin (Stuttgart) 43 min.
F. Meira (Stuttgart) 44 min.
Z. Soldo (Stuttgart) 45 min.
W. Sagnol (Bayern) 62 min.
O. Kahn (Bayern) 63 min.
M. Ballack (Bayern) 79min.

KARTKI czerwone:
S. Deisler (Bayern) 42 min.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom