>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VfB Stuttgart - Hannover 96 20.11.2005 godz. 17:30

Status
Zamknięty.
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
Zdarzenie: VfB Stuttgart - Hannover

Analiza: Praktycznie nic nie przemawia za tym ze faworytem w tym meczu będzie Stuttgart, no moze to, że będą gospodarzami meczu oraz w bezpośrednich meczach między obiema druzynami przoduje VfB. Ale do rzeczy. Złe ruchy transferowe, sprzedanie Kuraney&#39;go i kupienia niby znakomitego Thommasona nic nie dało, a wręcz jakby druzyna zapomniała jak sie gra, brak zrozumienia i zgrania nie wróży za dobrze ... ale zobaczymy jak to będzie. Nie wiem dlaczego buki dają tak niski kurs na VfB, bo co do ich faworyzacji w tym meczu to bym sie nie zgodził. Hannover jak to Hannover średniak bundesligi, który już za nisko spadł bo aż na 13 miejsce. A każdy miejsce w swoim szeregu zna, i chyba Hannover zrobi w koncu postęp aby wrócic do pierwszej dziesiątki. Ja bym tego meczu nie grał na live, ale skłonny jestem postawić na remis.

Mój typ:
X

Buk: BAW

Kurs:
VfB Stuttgart 1.70
X 3.40
Hannover 96 4.60

Zapraszam do typowania.
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Stuttgart zagrało kolejny słaby mecz po czym zremisowało z słabiutkim Hannoverem 2:2.
Z dobrej strony pokazał się natomiast Tomasson, który jakoś nie mógł się odnaleść w nowej
drużynie i nie potrafił zacząć strzelać bramek tak jak go na to stać.

VfB Stuttgart 2 - 2 Hannover 96

BRAMKI:
J. D. Tomasson 11 min. (1:0)
V. Hashemian 57 min. (1:1)
J. D. Tomasson 68 min. (2:1)
T. Yankov 69 min. (2:2)

KARTKI żółte:
C. Dabrowski (Hannover) 37 min.
M. Delura (Hannover) 50 min.
B. Vinicius (Hannover) 81 min.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mecz byl emocjonujący do ostatniej minuty widziałem osobiście skrót tego meczu w ostatniej minucie rzut karny należał się bezwzględnie ???? ale sędzia niestety nie odgwizdał na wapno no ale niestety sędzia też człowiek pomylić się może ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom