>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

VI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 364,7K

adams235

Znawca - Żużel
Świdnicki-Pludra 1 kurs 1.4 Sts
Kurs marny ale jeśli nie będzie defektu i itp to myślę że na spokojnie można to dołożyć do jakiegoś zdarzenia...Świdnicki u siebie potrafi pojechać mega zawody...pludra ma przebłyski ale nie ten poziom...
Czyli typ na wyścig Juniorski
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
I 26,7K

iti

Użytkownik
Rzeczywiście tor jest twardy, do tego juniorzy Ovii podnieśli swoje morale w tygodniu deklasując rywali w DMPJ(tylko że obsada była bardzo słaba), warto spróbować over 2,5 Szostaka. W Lublinie do składu wskoczył Tudziez i może dostać 1-2 biegi
Wydaje mi się, że skoro do składu wskoczył Tudzież, a nie Bowes to nie dostanie żadnego biegu.
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ciekawy typ i zaskakujący dla mnie to para;
Szostak-Cierniak 2 kurs 1.57 sts
Cierniak ma duże szanse lekko na 4 starty a nawet 5....chyba tylko wypadki losowe mogą spowodować że to nie wejdzie...Szostak nie ma szans pokonać seniora Lublina bo i kogo?a i z juniorką cienko widzę jego punkty...
Rzadko to pisze ale uważam że Sts się nabrał...
To typ typowo na wyścig juniorski, także jeden bieg decyduje. Ale popieram typ ogólnie 🤙
 
A 364,7K

adams235

Znawca - Żużel
Typ for fun i na typowego czuja
W.Lampart over 6.5 kurs 1.94 Sts
Skusił fajny kurs w sumie nieadekwatny do ryzyka bo 4 biegi raczej pewne a może i 5...
Ovia jeden trening wczoraj i to wszystko reszta w rozjazdach z juniorami i Bertnzonem na czele...nie widzę większych szans na równorzędną walkę...wyjście z 34 pkt uznam za spory sukces...choć akurat chciałbym się pomylić...
Post automatycznie złączony:

To typ typowo na wyścig juniorski, także jeden bieg decyduje. Ale popieram typ ogólnie 🤙
Nosz k....faktycznie ten Sts i te ich zakładki...generalnie postawiłem a nie zwróciłem uwagi że to jest na bieg...w takim razie swidnicki- pludra też jest na juniorski...nie do końca to chciałem ale trudno poszło cholera...oby z fartem
 
Ostatnia edycja:
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Rzeczywiście tor jest twardy, do tego juniorzy Ovii podnieśli swoje morale w tygodniu deklasując rywali w DMPJ(tylko że obsada była bardzo słaba), warto spróbować over 2,5 Szostaka. W Lublinie do składu wskoczył Tudziez i może dostać 1-2 biegi
Co do twardego toru, to tak off top, pamiętam jak Ostrów pojechał do Gniezna. Chyba 2009 rok. W Ostrowie był Harris, który wtedy śmigał w GP, na pewno był Klindt, Robert Miskowiak w sztosie i jeśli się nie mylę Daniel Nermark. Karol Ząbik i Adrian Gomolski, czyli wychowanek Gniezna. Zastali taka twardzinę, że Krzysiek Jablonski jeśli ktoś z Was go pamięta to szacun, kręcił się koło kompletu ;) swoją drogą radzę pamiętać o Krzysiu, mocno wziął się za tunerke i nawet Bartek Zmarzlik przyjeżdża do jego hamowni
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Przecież jak byk stoi u nich w regulaminie, że w przypadku zakładów na sumę punktów zawodnika branych jest pod uwagę pierwsze pięć biegów, przy czym zawodnik musi wziąć udział w co najmniej trzech biegach, bo inaczej zakład jest unieważniony. Rozumiem, że nie było sensu czytać regulaminu zakładów dotyczących tak specyficznego sportu jak żużel przed zagraniem betów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
power30 18K

power30

Forum VIP
Toruń +10,5 @ 1,55 sts

Toruń lubi jeździć w Lesznie. Sądzę, że Z/Z oraz RT są w stanie utrzymać ten wynik. Kluczem do pokrycia tego handicapu będzie zneutralizowanie Lidseya oraz Bellego, którzy są spokojnie do objechania. Pawlicki również jest dość nierówny

Holder over 8,5 @ 2,01 sts

Jack lubi ścigać się na leszczyńskiej nawierzchni, co już kilka razy udowadniał. Do tego ma dość łatwy 12 bieg, gdzie powinien zdobyć 2-3 pkt. Dwukrotnie pojedzie z Przedpełskim, na którym nie powinien tracić punktów. Fakt ma dwa dość ciężkie biegi 3 oraz 9. Przed rokiem zdobył 14 pkt (w 6 biegach) w bądź, co bądź silniejszą Unią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +763
A 364,7K

adams235

Znawca - Żużel
Też uderzam w stronę ekipy Torunia najwyższa pora żeby zaczęli coś jechać jako druzyna
Toruń +10.5 Sts kurs 1.55
Toruń +8.5 Sts kurs 1.88
Można jeszcze 12.5 na sts złapać ale to tylko 1.3
Kowalski over 4.5 kurs 1.7 Sts
2 biegi ma naprawdę łatwe czyli 2 i 4 i aż prosi się o 5 pkt bet dnia dla mnie
Sparta(-3.5)- Stal wynik po 4 biegach 1 kurs 1.7 Sts
Typ może i dziwny ale w 1 biegu Szymek po kontuzji ,młodzieżowy myślę dla Sparty lekko choćby 4;2 i 4 bieg gdzie Kowalski na Hansena i Bartkowiaka ....ten typ od wczoraj mi chodził po głowie,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +723
M 75K

mazinho87

Użytkownik
Hansen - Kowalski kto więcej punktów 2 1.94 (sts)

Kowalski już w 1 biegu będzie miał trójkę, a potem jadąc spasowanym na 4 bieg trafia na Hansena. Także Kowalski ma gdzieś 5 punktów po dwóch biegach. Hansen jedzie tam pierwszy raz na torze we Wrocławiu, raczej będzie miał trudno o jazdę w biegu nominowanym. Dlatego stawiam na młodego reprezentanta Sparty w tym pojedynku.

Dorzucam do tego najwyższy handicap +12.5 na Apator po kursie 1.30 (sts)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Holder + Pawlicki over 7,5 punktów Betclic @1,75 ✅✅

Pierwsze co dziś mi wpadło w oko, po fajnym kursie nawet do jakiegoś dubelka. Żeby Unia chciała myśleć w ogóle o zwycięstwie, to Pawlicki po prostu musi te 8 pkt zrobić, jedzie 2x z juniorami, Lidseyem i Kołodziejem, więc na swoich te 3 pkt już powinien mieć. Z zespołu gości mierzy się 2x właśnie z Jackiem Holderem, po 1x z Lambertem, Przedpełskim i Dudkiem. Do tego dojdzie zapewne bieg nominowany. Nazwiska trudne, ale Pitera u siebie stać na pokonanie każdego, a potrzeba przy zakładanym scenariuszu tylko 5 pkt.
Co do Jacka Holdera, on bardzo lubi ten tor w Lesznie, jedzie w biegu 12 z juniorami i Lidseyem, zakładam tutaj 3 pkt, 2x w parze przeciętny Przedpełski, raz z Lambertem, no i gospodarze, 2x będzie mierzył się właśnie z naszym Piterem, raz Doyle, Kołodziej, Lidsey. Jednak może pojawi się jakiś taktyk. Myślę, ze zarówno Piotr jak i Jack dziś te 8 pkt uciulają
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +654
A 364,7K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dudek więcej wygranych biegów 1.5 Fortuna kurs 1.84
No cóż w 1 starcie ciężkie pole...potem wejdzie gdzieś ZZ uważam że ma spore szanse na 5 biegów wygrać 2
Pawlicki-Dudek(+1) 2 kurs 1.75 Fortuna
W przypadku remisu wchodzi na sts ta para po kursie 2.22...hmm Dudek przy 1 zestawie ma ciężki bieg i ciężkie pole w 1 starcie ale potem sympatycznie...ma z 1 pola obok siebie Pawlickiego ....ten z kolei ma ciężki też 1 bieg potem wcale nie lepiej więc uważam że warto zagrać tym bardziej że dawaja minimalny handicap
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
M. Vaculik poniżej 9,5 pkt 2.0 forbet forbet ✅

Martin ma w tym sezonie problemy co dobitnie pokazało SGP w Warszawie. Na torze w Gorzowie jeszcze jedzie przyzwoicie choć też ma problem z przekroczeniem linii 10 pkt. Niezły występ w Grudziądzu ale wiadomo jak to Grudziądz co pokazał ostatni mecz w Częstochowie. W Lesznie nie wygrał indywidualnie biegu. Dziś każdy start przeciwko Taiowi bądź Maciejowi. Wydaje mi się że będzie Martin punktować +/- 2,2,1 itd. chyba że Martin pojedzie dodatkowy bieg z taktycznej to typ może być na styk.

Dodatkowo:

Unia - Apator (+10,5 pkt) 2 1.60 forbet forbet ✅ 47:43

Uważam, że Unia będzie dziś męczyć się w tym meczu i ostatecznie nieznacznie wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Gorzów win mi dziś chodzi po głowie
@2,81 win
@2,13 win z x
@2,01 handi + 2,5 wszystko STS
Blisko blisko, ale jednak daleko...

Sparta nie zachwyca jak na razie w tym sezonie, więc liczę że Gorzów będzie w stanie wywieźć z Wrocławia minimalne zwycięstwo. Martwią mnie dwie osoby jeżeli chodzi o dobry wynik dla Gorzowa, ale z racji na takie wysokie kursy zdecydowałem się to zagrać. Tajski ostatnio rakieta po zmianie tunera, ale myślę, że drugiego kompletnego meczu nie pojedzie, no i żeby to weszło Vaculik musi pojechać około 10-12 pkt. Był mały promyczek powrotu do formy na torze w Grudziądzu, więc oby dalej notował progres i będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 184,5K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Kołodziej będzie dojeżdżał tylko na 1 lub 2 pozycji @2,10 - ewinner

Janek w tym sezonie rakieta u siebie. Średnia 2,5 na bieg. Zresztą w tym sezonie tylko 3 razy kończył na 3 lub 4 miejscu. Dwa razy w Częstochowie i raz w Lublinie. Poza tym Toruń to bardzo chimeryczna drużyna. Dudek nie zachwyca, Lambert nie zachwyca, Holder? Poniżej oczekiwań.

Bieg 4: Kołodziej jedzie z juniorami więc przyjedzie pierwszy lub drugi.
Bieg 7: Kołodziej + Doyle vs Lambert. Powinien dosyć szybko wyjść na prowadzenie i objechać któregoś z nich.
Bieg 9:
Doyle vs Przedpelski i Holder. Podobna sytuacja jak w biegu nr 7
Bieg 13: Pawlicki vs Dudek i Lambert. Tutaj bieg dużego kalibru, ale Janek ma dobre pole startowe, a u siebie jedzie świetnie. Nie wydaje mi się, żeby stracił tu punkty.

+ nominowany będzie zapewne podobnego kalibru jak bieg 13.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +915
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
W piątek nie miałem jakiegoś wielkiego pomysłu, dałem undery Berntzona i Kasprzaka co weszło, na dzisiaj też pomysłu brak, jakieś dziwne te mecze. Dzisiaj skupiłem się na 1 lidze i meczu drugiej ligi. 1 liga weszła ładnie więc coś próbujemy. Do meczu 25 minut, sorki, że tak późno typ ale czekałem na koniec meczu ZG i Gdańska.

P. Dudek zdobędzie co najmniej 1 punkt w każdym swoim starcie? NIE @ 2.75 ForBet dwa biegi bez punktu.

Myślę, że po takim kursie można spróbować. Pod lupę biorę głównie biegi 1 i 13. Bieg 1 planowo z pola C z Przedpełskim vs Doyle i Bellego. Bieg 13 planowo spod płotu z Lambertem vs Kołodziej i Piter. Do tego dochodzą jeszcze inne biegi oprócz 8 gdzie jest junior. No i bieg nominowany może i 15 z Jankiem i Piterem? Patryk zdecydowanie w tym sezonie nie zachwyca, co prawda w Lesznie zazwyczaj jeździł fajnie ale formy zbyt wielkiej nie ma, biegi łatwe nie są a i on pojedzie dziś 6 a może i 7 biegów. Będzie dużo okazji do jakieś "śliwki".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
power30 18K

power30

Forum VIP
Co sędziowie wyprawiają w tym sezonie to głowa mała... Po co przerywał, skoro Dudek utrzymał się na motocyklu.
 
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Będzie kolejna weryfikacja? Jeżeli przerwał bieg to mógł się jedynie powtórkami utwierdzać bądź nie o dodatkowej karze dla Pawlickiego w postaci kartonika. Nie miał prawa wykluczyć Dudka przerywając bieg. Chyba, że ja już nie umiem w regulamin, który cały czas się zmienia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Dudek wykluczony za utrzymanie się na motocyklu? Niezłe jaja 😉 Weryfikacji bym się nie spodziewał, błąd sędziego a nie błąd regulaminowy.
 
A 364,7K

adams235

Znawca - Żużel
Toruń podwójnie ukarany bo jakby puścił bieg dalej to 3;3 i w sumie mógł Dudek nie machać...a jak przerwał...to powinien Pawlickiego wykluczyć a tak wykluczył Dudka ale za co????🤣że spadł na 4 miejsce?i w powtórce 5;1 dla Leszna...k...ale kabaret jak dla mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom