>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami VI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Fortuna wraz z sts zawsze pierwsza do zwrotów. Bardzo pozytywnie w tym sezonie zaskoczył Unibet, oferta uboga ale mają wyższe kursy od ziemniaków. Dużo wyższe. Dużą różnice na handi i twarde kursy. Dla przykładu w STS handi -10 jest po 1.7 - 1.85 a Uni potrafi cały dzień trzymać linie -10 po 2.2. Tu szacunek, a nie jak w STS zagra kilku z forum i kurs nie do gry:)

Ukłony dla Unibetu za Lebiediewa podeszli do tego zakładu fair. Mieli z Woźniakiem po 3 starty dwukrotnie startowali razem i mecz zakończony zgodnie z regulaminem po 8 więc jeszcze się Toruń nie zaczął a rozliczyli na zielono. Myślę że gdybym przegrał pretensji też bym nie miał o ile mają zawsze takie twarde i jasne zasady
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Fortuna wraz z sts zawsze pierwsza do zwrotów. Bardzo pozytywnie w tym sezonie zaskoczył Unibet, oferta uboga ale mają wyższe kursy od ziemniaków. Dużo wyższe. Dużą różnice na handi i twarde kursy. Dla przykładu w STS handi -10 jest po 1.7 - 1.85 a Uni potrafi cały dzień trzymać linie -10 po 2.2. Tu szacunek, a nie jak w STS zagra kilku z forum i kurs nie do gry:)

Ukłony dla Unibetu za Lebiediewa podeszli do tego zakładu fair. Mieli z Woźniakiem po 3 starty dwukrotnie startowali razem i mecz zakończony zgodnie z regulaminem po 8 więc jeszcze się Toruń nie zaczął a rozliczyli na zielono. Myślę że gdybym przegrał pretensji też bym nie miał o ile mają zawsze takie twarde i jasne zasady
co Ty za głupoty tu wypisujesz.Ten buk spada na psy d jakiegoś roku.Oferta coraz słabsza ,marża jedna z gorszych jeśli chodzi o zagraniczne buki.Unibet zawsze rozliczał po przerwanym meczu żużlowym wszytko jak się wydarzyło na torze ,więc to jest takie -na dwoje babka wróżyła .Nie podniecaj się tym żałosnym bukiem ,który limituje każdego wygrywającaego z urzędu do 1/100 stawki. Gdyby był legalny i miał podatek w Polsce to byłby w 2-dziesiątce najlepszych buków
Post automatycznie złączony:

i jeszcze jedno - zawody przerwane po 8 biegach i unibet rozlicza zawoników h2h jak jeden pojechał 3 razy ,a drugi tylko raz .Gdzie tu jakaś logika ????? Równie dobrze można w kasynie grać
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
co Ty za głupoty tu wypisujesz.Ten buk spada na psy d jakiegoś roku.Oferta coraz słabsza ,marża jedna z gorszych jeśli chodzi o zagraniczne buki.Unibet zawsze rozliczał po przerwanym meczu żużlowym wszytko jak się wydarzyło na torze ,więc to jest takie -na dwoje babka wróżyła .Nie podniecaj się tym żałosnym bukiem ,który limituje każdego wygrywającaego z urzędu do 1/100 stawki. Gdyby był legalny i miał podatek w Polsce to byłby w 2-dziesiątce najlepszych buków
Post automatycznie złączony:

i jeszcze jedno - zawody przerwane po 8 biegach i unibet rozlicza zawoników h2h jak jeden pojechał 3 razy ,a drugi tylko raz .Gdzie tu jakaś logika ????? Równie dobrze można w kasynie grać

Dobrze powoli opanuj swoje podniecenie bo jednym który się tu wznieca i pisze głupoty to Ty.

Wyraziłem swoje obiektywne zdanie do którego mam prawo na temat bukmachera u którego zaczynam grać. Nie mam jeszcze limitów choć ogromne stawki nie przechodzą ale na ten moment mi to wystarczy jako uzupełnienie ziemniaka. Więc wypowiadasz swoje zdanie moim tokiem myślenia. Dla mnie jest ubogo ale wystarczająco. Ja zazwyczaj gram handicapy i h2h zawodników mam to co chce

co do ostatniego akapitu to Ty gadasz głupoty bo mecz przerwano po 9 biegach gdzie zarówno Woźniak jak i Lebiediew mieli rownio po 3 starty, więc się wyhamuj i sprawdź zanim palniesz głupotę. To mi się właśnie podobało. Mogli zrobić zwrot i nie było by nic do gadania a tak rozliczyli zgodnie z wynikami i równymi startami

po raz kolejny kolego więcej luzu bo jak zawsze się gotujesz a nie jest to warto już i tak wystarczy mi siwych włosów po wczoraj

 
Otrzymane punkty reputacji: +163
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dobrze powoli opanuj swoje podniecenie bo jednym który się tu wznieca i pisze głupoty to Ty.

Wyraziłem swoje obiektywne zdanie do którego mam prawo na temat bukmachera u którego zaczynam grać. Nie mam jeszcze limitów choć ogromne stawki nie przechodzą ale na ten moment mi to wystarczy jako uzupełnienie ziemniaka. Więc wypowiadasz swoje zdanie moim tokiem myślenia. Dla mnie jest ubogo ale wystarczająco. Ja zazwyczaj gram handicapy i h2h zawodników mam to co chce

co do ostatniego akapitu to Ty gadasz głupoty bo mecz przerwano po 9 biegach gdzie zarówno Woźniak jak i Lebiediew mieli rownio po 3 starty, więc się wyhamuj i sprawdź zanim palniesz głupotę. To mi się właśnie podobało. Mogli zrobić zwrot i nie było by nic do gadania a tak rozliczyli zgodnie z wynikami i równymi startami

po raz kolejny kolego więcej luzu bo jak zawsze się gotujesz a nie jest to warto już i tak wystarczy mi siwych włosów po wczoraj
Co mnie to obchodzi i resztę użytkowników jaką parę zagrałeś .To ,że akurat ci się trafiło ,że jechali po 3 razy nie ma znaczenia ,bo w innych parach h2h ktoś mógł jechać raz ,a ktoś trzy razy i też by rozliczyli .Przecież to jest niesprawiedliwy regulamin w przypadku przerwania zawodów .Więc piszesz jakieś subiektywne teorie na temu swojego za grosze zagranego zakładu .
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Widzę że dalej ciężko Ci się opanować. Dałem przykład pary która odjechała 3 - słownie trzy drukowanymi literami TRZY czyli równe czyli PO RÓWNO drukowanymi literami wyścigi. Nie wiem jak było w innych parach. Może był zwrot nie wiem. wypowiadam się na swoim przykładzie. Gdzie tu akurat sprawiedliwie było 3 wyścigi i przerwane ale zaliczone.

Co do moich groszy to mam jedną informację nic Ci do nich bo jak napisałeś to są moje grosze i nikogo innego. Niestety źle trafiłeś bo nie mam zamiaru mówić CI o stawkach ale mniemam ze dla takiego typera jak Ty moje stawki to groszę a buki na widok Twojego nazwiska kładą limit na 2 zł. Oddaję Ci szacunek i cześć do końca istnienia forum.

A resztę użytkowników i Ciebie moja para obchodzi tyle, że dawałem ją publicznie i również publicznie rozliczałem.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Każdy normalny grający zdarzenia z żużla H2h analizuje zdarzenia biorąc pod uwagę 15 wyścigów!!! Obstawiając żużel z góry zakładam że zostanie rozegrane 15 wyścigów w ligach i na tej podstawie typuje.W przypadku rozegrania 8-9 biegów moje założenia to Loteriada !!!! Natomiast ten z góry zachwala buka bo mu rozlicza takie zakłady które w dystansie są niczym czerwone - czarne na ruletce .
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +89
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Każdy grający i normalny gracz zna regulamin zarówno buka jak dyscypliny a w niej jak jedna z nielicznych pozwala na zakończenie meczu przed końcem z zakaceptowanym wynikiem. Szukasz dziury w całym by obronić swoje głupie tezy co więcej pierwszy mnie zatakowales Daj sobie na luz na prawdę bo to nie pierwszy raz gdy nie tylko do mnie się w tym stylu zwracasz. A per ten to w jakiej wsi i dialekcie występuje? Brak kultury i merytoryki się klania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +168
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom