>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VII kolejka PGE Ekstraligi (27.05)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (27 maja)
Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów (27 maja)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów (27 maja)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (27 maja)
 
@siema 177

@siema

Użytkownik
Jako Gorzowianin musze przyznac, ze niestey dostaniemy w pizde ???? Niestety Zmarzlik i Kasprzak meczu nie wygraja, a i tak Krzych i Bart beda sie meczyc....reszta na wyjazdach lipa....miejmy nadzieje, ze Martin wroci na rewanz i bonus zostanie w stolicy lubuskiego ;P
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Przeglądałem ofertę na fortunie i linie są tak wysokie że trzeba będzie szukać Underowu tych najlepszych albo pójść w HC drużyn wyjazdowych
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Musze przyznac, ze zaskoczyla mnie w zeszlej kolejce taka wysoko wygrana Stali z Czestochową. Zwłaszcza, że początek meczu tego nie wskazywał.
Dzisiaj widzę takie AKO :
Częstochowa WIN
Stal ( + 4,5 pkt )
AKO 2,30 fortuna ✅

Pierwszy mecz dla mnie raczej oczywisty. Włókniarz przegrał w Gorzowie, Lindgren wczoraj w Pradze pokazał, że nie ma śladu po zadyszce z ostatniego ligowego meczu, a Toruń jest zwyczajnie słaby. Wszyscy są rozbici tam. Holderowie zawodzą, Doyle to cień zawodnika z zeszłego sezonu. Myślę, że szansa na TOP 4 dla Torunia to jakaś sfera marzeń. Widać, że TOP 2 jest już raczej zarezerwowane dla Leszna i Wrocławia, a walka o 3 i 4 miejsce odbedzie sie miedzy Czestochową, Tarnowem, a Gorzowem.
Jeśli chodzi o mecz Stali z Falubazem to nie rozumiem tak niskiego kursu 1,30 na gospodarzy. Owszem postawili się we Wrocławiu, ale Sparta nie ma szczęscia do Falubazu. Stal pokazała w ostatnim meczu, że potencjał jest duży, a Kasprzak, Zmarzlik i przede wszystkim Woźniak potrafią ekipę pociągnąć do zwycięstwa jak nie ma Vaculika. W Zielonej Górze jedynym gościem, który potrafi jeździć i zdobywać punkty w tym momencie jest Dudek. Jensenowi raz wyjdzie raz nie. Nawet obsada biegów finałowych we Wrocławiu, gdzie dwa razy pojechali Ci sami pokazuje, że Falubaz ma kłopoty z formą innych zawodników. Widziałem wczoraj wkurw na twarzy Ojca Patryka jak Lindgren mu odebrał WIN na ostatnich 3 metrach. Wiadomo, Zmarzlik pojechał dopiero dramat, ale Stal na lepszy skład i sądzę, że szanse na WIN są 50/50, a patrząc na kursy idę w lekki handi w strone Gorzowa.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Ja osobiscie obawiam się dzisiejszego meczu , boje się że będzie nerwowka do samego końca. Doyle powoli wraca na właściwe tory ,Holta zawsze u nas fruwał ,a i reszta może coś dołożyć. Boje się o Miedziaka że presja meczu z jego macierzystym klubem po prostu go zje i znowu będą literki przy jego nazwisku.
Jedynie czego możecie być pewni to że będzie najlepsze widowisko że ze wszystkich torów w Polsce ( pozdro Leszno, Gorzów start-meta)
Typ ode mnie na dzis:
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6 @1.75 forBet
Derby to derby. Znowu jak coś roku wynik będzie na styku. Nie widzę zawodników którzy w składzie gospodarzy pozwolą na odskoczenie tyloma pkt
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Znowu jak coś roku wynik będzie na styku. Nie widzę zawodników którzy w składzie gospodarzy pozwolą na odskoczenie tyloma pkt
Co roku było 50:40, więc gdyby było jak co roku, to ten zakład by nie wszedł.
Doyle +9,5 1,60 sts ✅
Ja tam zawsze wierzę przeczuciu osoby z lokalnego środowiska. Świetlik ma rację, że Doyle się rozkręca, a Holta lata w Częstochowie. Przy takiej samej linii biorę jednak Doyle&#39;a, bo Norweg ma swoje lata i ostatnio zaczyna być strasznie humorzasty.
bieg juniorski: Cze-wa - Toruń 2 2,05 sts ✅
Sprawa prosta - Świątek lub inny kewlar na 0, pytanie czy Kaczmarek objedzie Gruchalskiego. W moim odczuciu to może nie być mecz Gruchalskiego, technicznie umiejętności po stronie Kaczmarka, ale nawet gdyby tak się nie stało to jest zwrot. Ryzyko niewielkie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom