>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VII Zlot FB - Temat ogólny

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
weź Ty sobie zapisz na kartce o której masz ten pociąg i w którym kierunku masz jechać, a nie tu się mądrzysz :grin:
Rambo coś mówił, że po ósmej, to się zaloguje na Wschodnią albo na Centralnym przed 8.00 i zawsze gdzieś wsiąde ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Rambo coś mówił, że po ósmej, to się zaloguje na Wschodnią albo na Centralnym przed 8.00 i zawsze gdzieś wsiąde ????
ja proponuję na centralnej to może łatwiej was znajdę, bo dla mnie &quot;znajome&quot; twarz dopiero potem się dosiadają, a na razie nawet nie mam numeru do nikogo z 3 startującej z wawy ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
ja proponuję na centralnej to może łatwiej was znajdę, bo dla mnie &quot;znajome&quot; twarz dopiero potem się dosiadają, a na razie nawet nie mam numeru do nikogo z 3 startującej z wawy ????
No luz, Rambo przyjdzie to się ugadamy, ale ja mogę być przed ósmą na Centralnym i tyle.
A tak w ogóle... kto z nami rusza od początku? ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP


Założycie sobie wszyscy i się znajdziecie. Później sznurkiem się zwiążecie i nikt się nie zgubi
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
11:48
Zatrzymujemy się w Kruszwicy na uzupełnienie płynów i odpoczynek. Z powodu niewielkich opadów nasz inżynier wyścigowy podejmuje ryzykowna decyzję o założeniu opon przejściowych.
12:48
Jedziemy w stronę Gniezna . W głośnikach leci Bee Gees. W powietrzu można wyczuć spora ekscytacje. Na trasie zauważono dwa ssaki leśne.
 
monte 346

monte

Użytkownik
Potwierdzam, baza Gniezno zdobyta. Kozaki z Kasztelana są mega! ????
Home run do Skoja po 16. (raczej)
 
Do góry Bottom