>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIII kolejka PGE Ekstraligi oraz dwa zaległe mecze z VI kolejki

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaległe mecze 4. kolejki:
  • Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra 28.07, godz. 20.00
  • PGG ROW Rybnik - Eltrox Włókniarz Częstochowa 30.07, godz. 20.00

8. KOLEJKA - 31 lipca i 2 sierpnia
  • RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik 31.07, godz. 18.00
  • Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 31.07, godz. 20.30
  • MrGarden GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 1.08, godz. 16.30
  • Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 1.08, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
brawo za wczoraj Panowie ładnie wyczuliście slabego Buczka dlatego mocno obawiam sie meczu z Czewa... ja pogralem delikatnie win Bartka.. zadko sie udzielam tutaj ale ciesze sie ze coraz wiecej aktywnosci i wymiany pogladów. dzisiaj polecam

Zielona + 18.5 u ruska 1.8 Masełko ++++++++++++++++++++++++++ gruby hajs wpadl


Unia Leszno - Zielona Góra Falubaz Nominated Race. Handicap: 2 4.5 1.67 +++++++++++++++++++ j.w
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W sts mamy Lindbaecka under 4,5 po kursie 1,6.Tonio w każdym meczu nie błyszczy,starty w jego wykonaniu mizerne,a dziś ma do tego mega trudnych rywali i max po swoich 2 biegach będzie pierwszy do rezerw taktycznych.W pierwszym biegu jedzie przeciw Emilowi,MJJ i Smykowi i maksymalnie co może yu zdobyć to 1 pkt,w kolejnym Pawlicki,Vaculik,Kubera i tu też max 1 pkt,choć moim zdaniem raczej 0,w trzecim może już być zmieniany,ale jeśli jeszcze nie to w nim jedzie z Emilem,Kołodziejem i Vaculem i tu 0 bankowe,w czwartym niby najłatwiejszym ma Lidseya,PePe i Emila i tu też max 1 pkt.A więc jeśli jakimś cudem pojedzie w tych swoich czterech biegach to zdobędzie max 3 pkt.Zieloności
Post automatycznie złączony:

W sts mamy Lindbaecka under 4,5 po kursie 1,6.Tonio w każdym meczu nie błyszczy,starty w jego wykonaniu mizerne,a dziś ma do tego mega trudnych rywali i max po swoich 2 biegach będzie pierwszy do rezerw taktycznych.W pierwszym biegu jedzie przeciw Emilowi,MJJ i Smykowi i maksymalnie co może yu zdobyć to 1 pkt,w kolejnym Pawlicki,Vaculik,Kubera i tu też max 1 pkt,choć moim zdaniem raczej 0,w trzecim może już być zmieniany,ale jeśli jeszcze nie to w nim jedzie z Emilem,Kołodziejem i Vaculem i tu 0 bankowe,w czwartym niby najłatwiejszym ma Lidseya,PePe i Emila i tu też max 1 pkt.A więc jeśli jakimś cudem pojedzie w tych swoich czterech biegach to zdobędzie max 3 pkt.Zieloności
Już spadło do under 3,5 po kursie 1,57
 
Ostatnia edycja:
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Popieram wszelkie typy przeciwko Lindbaeckowi. Under 3,5 spokojnie do grania, nawet 2,5 jeśli gdzieś jest to warto spróbować.
Tak jak to opisał kolega wyżej, 2 biegi i Antonio zjeżdża do bazy.
Unia Leszno (-18,5 pkt) @1,85 iforbet

Mam czutkę, że mistrzowie sprowadzą dzisiaj na ziemię nadspodziewanie dobrze spisujący się w tym sezonie Falubaz, jak już wielokrotnie to czynili w ostatnich sezonach z rywalami będącymi "na fali" i przyjeżdżającymi do Leszna. W Zielonej Górze właściwie jedynym pewniakiem dzisiaj do robienia porządnych punktów jest Vaculik, no może jeszcze Dudek, ale to raczej 8-9, mniej prawdopodobne 10+. Lindbaeck j/w katastrofa, MJJ w tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań, Protasiewicz co prawda trzyma poziom ale nie spodziewam się dzisiaj dobrych punktów z jego strony. Juniorzy zrobili znaczny postęp względem zeszłego sezonu ale na torze w Lesznie będą raczej walczyć ze Szlauderbachem o jakiekolwiek punkty bo Kubera u siebie wydaje się być poza zasięgiem.
Z drugiej strony Unia Leszno u siebie piekielnie mocna, zespół bez słabych punktów - może jedynie Kołodziej ostatnio trochę zawodzi, ale mam dziwne przeczucie, że dzisiaj wreszcie odpali i przywiezie dwucyfrówkę. Nie wydaje mi się żeby Falubaz mógł tu nawiązać walkę/ typuję zwycięstwo Unii 20+ punktami.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Popieram wszelkie typy przeciwko Lindbaeckowi. Under 3,5 spokojnie do grania, nawet 2,5 jeśli gdzieś jest to warto spróbować.
Tak jak to opisał kolega wyżej, 2 biegi i Antonio zjeżdża do bazy.
Unia Leszno (-18,5 pkt) @1,85 iforbet

Mam czutkę, że mistrzowie sprowadzą dzisiaj na ziemię nadspodziewanie dobrze spisujący się w tym sezonie Falubaz, jak już wielokrotnie to czynili w ostatnich sezonach z rywalami będącymi "na fali" i przyjeżdżającymi do Leszna. W Zielonej Górze właściwie jedynym pewniakiem dzisiaj do robienia porządnych punktów jest Vaculik, no może jeszcze Dudek, ale to raczej 8-9, mniej prawdopodobne 10+. Lindbaeck j/w katastrofa, MJJ w tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań, Protasiewicz co prawda trzyma poziom ale nie spodziewam się dzisiaj dobrych punktów z jego strony. Juniorzy zrobili znaczny postęp względem zeszłego sezonu ale na torze w Lesznie będą raczej walczyć ze Szlauderbachem o jakiekolwiek punkty bo Kubera u siebie wydaje się być poza zasięgiem.
Z drugiej strony Unia Leszno u siebie piekielnie mocna, zespół bez słabych punktów - może jedynie Kołodziej ostatnio trochę zawodzi, ale mam dziwne przeczucie, że dzisiaj wreszcie odpali i przywiezie dwucyfrówkę. Nie wydaje mi się żeby Falubaz mógł tu nawiązać walkę/ typuję zwycięstwo Unii 20+ punktami.
W forbet jest lindbeack poniżej 1,5 pkt po kursie 2,5
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Czy masówka to nie wiem, na razie 2 osoby poparły ten typ. Faktem jest jednak, że Lindbaeck, a raczej pewnie jego sprzęt jest znacznie gorszy niż w zeszłych sezonach, i te wyniki z Leszna z ubiegłych lat, które świadczą o tym, że nienajgorzej czuje się na tym torze IMO wobec słabszego sprzętu i bardzo ciężkich dwóch pierwszych biegów nie zmieniają zasadniczo szans na powodzenie tego typu.
Wiadomo, że różne sytuacje torowe mogą mieć miejsce, jakieś wykluczenie, defekt czy też katastrofalny start któregoś z rywali i może mu się udać zdobyć te 4/5 pkt ale nie zmienia to faktu, że linia i kurs warte ryzyka ;)
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Nie no przy calym szacunku linie 1.5 cz 2.5 kompletnie nie do gry...4.5 to bym wszedl, ponizej tej linii nie tykam....dzis oferta slaba albo ciezka,buki idealne linie wystawily...
Ja mam pograne
Unia-Falubaz 2 +20 sts kurs 1.4
Wiem kurs cienki do dubla idealne ja to wzielem z Johnsonem tennis kurs 1.7 ktory wszedl widze...moim zdaniem typ w miare pewny,Vaculik czy Dudek jada coraz lepiej do tego punkty mysle zrobione na Szlauderbachu pozwola ukulac 35pkt to naprawde nie tak wiele nawet w Lesznie

Emil under 12.5 zlapane fortuna kurs 1.6
Troche pod prad bo Emil kroi ladnie....ale tak wysoka linia rzadko sie zdarza, do tego 15 bieg gdzie latwo zgubic punkty a po drodze Emil moze przegrac z Kolodziejem lub Smektala czyli swoimi...kurs nie powala ale ja sproboje to ugryzc troche grubiej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Panowie ja bym trochę studził zapędy w stronę undera Lindbaecka. Niedawno przecież też była podobna sytuacja, że wielu z nas uważało, że 2 biegi i zjazd do bazy, a Lindbaeck zrobił trójkę już w pierwszym biegu i po typie.

Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
Typ: Piotr Protasiewicz powyżej 7.0 pkt @ 1.75 - forBET

TUTAJ mecz z poprzedniego sezonu, składy wiadomo inne, ale Protasiewicz rzuca się w oczy jako ten punktujący. Linia 7... Skuszę się i pogram tutaj over. Wczoraj Protas oglądał Złoty Kask w TV, mocno niedoceniony. Na pewno jest trochę sportowej złości, że nie było go w tej stawce, a były inne ogórki typu Jamróg. Protas przecież jeszcze ma realne plany na to żeby zawalczyć o Grand Prix. Wiek, wiekiem, ale to nie robi znaczenia, bo tu jest trochę podobnie jak z Hancockiem. Paka z Leszna wiadomo, na swoim torze może każdego przejechać walcem, ale... swój 1. bieg Protasiewicz ma z dwoma juniorami w stawce i to w 4. biegu, gdzie już koledzy będą mogli coś powiedzieć o torze. Następnie zaczyna drugą serię i ma tam Lidseya i Jepsena Jensena, myślę, że może być przed nimi, a może i nawet wygrać bieg bo stawkę uzupełnia Smektała. Później znów jedzie z MJJ, a rywalem jest Szlauderbach. Bieg 11. to spotkanie z Emilem, ale również z Lidseyem i kolegą Lindbaeckiem. Nominowane raczej pewne. A być może będzie też bieg nr 6, jako taktyczna, bo wątpię żeby Falubaz trzymał się większość meczu blisko remisowego wyniku. forBET liczy wszystkie starty więc te 7-8 punktów Protasiewicza może wpaść. Postawiłem za 900 zł, a to już dla "legalnych" buków kosmiczna suma, więc możliwe, że kurs spadnie. Ja w każdym razie pograłem po tym 1.75 i choć kurs po podatku jest niższy, to mimo wszystko widzę w tym sens.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 203

__macieq__

Użytkownik
Dobrze wrócić po paru...parunastu latach na forum i widzieć, że temat żużla żyje.
O ile wygrana Leszna nie podlega dyskusji - to ja skłaniałbym się do dodatniego handi na Falubaz. Linie i kursy do wyboru do koloru.
U jednego z ruskich przykładowo +18,5 za 1.5 czy +16,5 za 1,67 -> w sam raz do dubla.

Mimo, iż Falubaz jest w chwili obecnej wyżej niż powinien - to jednak Leszno nie ma tak kosmicznego składu aby deklasować ~20 pkt wszystkie ekipy. Zakładając nawet, że Emila nie uda się dogonić - to reszta składu jest w zasięgu Vaculika, Dudka i Protasiewicza.
Do tej pory chyba w każdym meczu co najmniej jeden z trójki Smektała, Pawlicki, Kołodziej jechał słabo i na to liczę i dzisiaj.
Omawiany już Antonio - jak sam nie przywiezie punktów to przywiozą Ci co go będą zmieniali.
Krakowiak i Tonder to też solidna linia juniorów, których nie można skreślać.
U gospodarzy, też pewnie Kubera wskoczy za seniora w 14 biegu.

Wrocław i Lublin dostali tu 16 punktami - nie zakładam gorszego scenariusza dla Zielonej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja do tych moich typow na falubaz plus 20 oraz under Emila zaryzykuje takie cos
Emil+Kolodziej wiecej jak 23.5 pkt razem NIE ewinner kurs 1.68
Kubera under 8.5 ewinner kurs 1.7
23.5 to bardzo duzo np 12 Emila to Janusz by musial 12 zeby nie weszlo albo 13-11 no nie sadze...Falubaz to nie ogorki i licze ze dzis sie mocno postawia bykom....typ na Kubere z racji tego ze nie ma latwych biegow a do tego moze sie skonczyc dzis np na 4 startach...
Mysle jeszcze nad Smektala i linia 9.5 na ewinner jest spora ale jeszcze go nie puscilem...mysle nad tym i musze sie z tym zdrzemnac😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Emil Sajfutdinow + Janusz Kołodziej powyzej 23.5 pkt NIE @1,68 eWinner
Emil z Januszem mają dwa wspólne biegi, więc maksymalnie są w stanie zebrać 28 punktów. Zakładając, że Emil zdobędzie komplet, to nadal Kołodziej będzie musiał zebrać aż 9 punktów, a po drugiej stronie są też tacy zawodnicy jak Dudek czy Vaculik. Kolejną kwestią jest to, że Janusz przy rozstrzygniętym wyniku lubi oddać występ w nominowanych juniorom. Niech się inni może jeszcze wypowiedzą, ale moim zdaniem zdecydowanie za wysoka linia.

Ten mecz to dla mnie jedna wielka niewiadoma, ale popieram jednego z użytkowników, że jeśli już na kogoś zagrać, to niech to będzie na over Protasa. Gość, który ostatnimi czasy był krytykowany, w ten sezon wszedł z buta i zamknął usta wszystkich krytykom, zdobywa takie wyniki jakie oczekiwano od MJJ przed sezonem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
D 440

Doctor0

Użytkownik
Proponuję Dudka w parze z Kołodziejem za 2,0 w Betfanie. Dudek wczoraj był szybki, a Kołodziej mnie nie przekonuje. Gościu potrafi jeździć, lecz czasami wydaje się, że ma "wywalone".
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja teraz tak w sumie.patrze na oferte sts i tak dla zabawy i sprawdzenia spróbuje cos takiego bo kursy kosmos i przesadzone moim zdaniem kto lepszy....i tak:
Bieg 13
Pawlicki-Dudek 2 kurs 2.46
Bieg 7
Kolodziej-Dudek 2 kurs 2.89!!!???
Bieg 6
Pawlicki-Vaculik 2 kurs 1.94
Bieg 5
Lidsey-Jensen 2 kurs 2.46!!?
Bieg 4
Szzaluderbach-Krakowiak 2 kurs 2.01 ZWROT
Bieg 3
Pawlicki-Vaculik 2 kurs 2.13
Bieg 2
Szlauderbach-Tonder 2 kurs 2.89
Bieg 1
Smektala-Linbaeck 2 kurs 4.18!!?😊😊😊😊
Pomijam rozne sytuacje torowe to takie kursy zwlaszcza przeciwko Dudkowi to trzeba próbowac...tu czasami zamieszanie na 1 luku moze spowodowac niespodzianke w biegu a tu takie kursy....wybralem i w zasadzie chocby ze 2 weszly to bede prawie na zero a przy 3 to juz cos tam zarobie...zobaczymy ale to tak bardziej dla zabawy pograne bez spiny...najwazniejsze są te typy podane wczesniej powyzej bo sporo w nie zainwestowalem😉
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A adams235 też się dziwię, że rzadko tu są takie typy biegowe, jakie wystawia sts. Tu jest dużo większa szansa na złapanie wysokiego kursu niż biorąc pod uwagę cały mecz. Wystarczy nawet spojrzeć na mecze, które już się odbyły, jak często faworyt przyjeżdża drugi, czy trzeci, a tu najczęściej te pary nie różnią się aż tak bardzo poziomem. Też z rana skusiłem się na Lindbaecka ze Smykiem, ale chyba jakoś po kursie 2.50. Teraz widzę nieźle wystrzelił do góry.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
A adams235 też się dziwię, że rzadko tu są takie typy biegowe, jakie wystawia sts. Tu jest dużo większa szansa na złapanie wysokiego kursu niż biorąc pod uwagę cały mecz. Wystarczy nawet spojrzeć na mecze, które już się odbyły, jak często faworyt przyjeżdża drugi, czy trzeci, a tu najczęściej te pary nie różnią się aż tak bardzo poziomem. Też z rana skusiłem się na Lindbaecka ze Smykiem, ale chyba jakoś po kursie 2.50. Teraz widzę nieźle wystrzelił do góry.
No tu warto ryzykowac;napewno szanse lepsze niz na calym meczu a tu czesto przypadek i szczescie moze pomóc😉
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Pierwszy bieg i panowie lezycie po kuponach, jak mi przykro ....a mowilem pisalem to sie nie słuchali

/ Gucci Mane

Bez przesady, cieszy Cię to, że przegrali? To forum dyskusyjne, każdy może mieć swoje zdanie. Znasz kogoś kto nigdy nie pomylił się w bukmacherce, kto jest idealny i ma 100%? Poza tym to temat na typy, a nie na rozmówki. Na luźną dyskusję jest odpowiedni temat, w tym samym dziale. Ostrzeżenie za to musi być.
 
Ostatnio zmieniony przez Gucci Mane:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom