>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Villarreal - Panathinaikos Ateny

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Villarreal - Panathinaikos Ateny


Panathinaikos dosyć niespodziewanie awansował do 1/8 finałów, ale mimo to w meczu przeciwko Villarreal &quot;Koniczynek&quot; nie należy stawiać na straconej pozycji.

Zagrają na tych stadionach:





Na przeciwko siebie staną m.in tacy piłkarze jak Senna czy Karagounis:






Kto będzie zwycięzcą ? Zapraszam do dyskusji na temat tego meczu ;)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Piękne przedstawienie przedmeczowe par 1/8 LM w tym dziale za co chcialem podziekowac ;)
A nawiazujac krotko do tego spotkania.. Villareal od poczatku tej edycji LM był moim cichym faworytem na pokazanie sie z dobrej strony. Teraz maja sporą szanse by przejsc kolejny etap eliminując greckie koniczynki. W tym dwumeczu na obecna chwile faworytem ostatecznego zwyciezcy z srednim kursem 1.40 jest druzyna z Hiszpani i bez watpienia dorzuce taki wynik do jakiegos innego, podobnego kuponu..
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie w tej rywalizacji faworyt jest tylko jeden to &quot;Żółta Łódź Podwodna&quot;. Obawiam się tylko meczu w Grecji gdzie publiczność stworzy piekło na stadionie i nie gra się łatwo naprzeciw takiego rywala, ale Villarreal to klasowa drużyna i moim zdaniem poradzą sobie z Panatą. Szanse oceniam 75% do 25% na korzyść hiszpanów
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
W tej parze jak dla mnie faworytem sa gracze Villareal.Mimo iz nie graja najlepiej w lidze to jednak sa wysoko a liga hiszpanska to nie grecka.Panat to drużyna solidna i dobrze poukladana jednak za slaba jak na hiszpanow.Choc nie jestem w stanie powiedziec na sto procent kto wyjdzie zwyciesko z tej potyczki to moim wskazaniem jest Villareal po ciezkim meczu w Atenach i mysle rowniez trudnym na wlasnym stadionie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Panathinaikos potrafi rozsądnie i przede wszystkim skutecznie zagrać w defensywie i spodziewam się, że właśnie z takim nastawieniem Koniczynki przyjadą na El Madrigal. Ciekawe czy zagra Wawrzyniak, ktory w meczach ligowych odkąd przyszedł ma miejsce w pierwszym składzie. Jestem zdania, ze goscie wcale nie są skazani na pożarcie i kurs na Villarreal mocno przesadzony.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Tak zgodze sie ze Panathinaikos nie jesat skazany na pozarcia jak to ladnie ujales.Potrafia grac w defensywie w lidze ale jak to sie przelozy na mecz LM...zobaczymy.Zyczy Panacie jak najlepiej i ich szanse sa wedlug mnie duze jednak awansowac powinni gracze Villareal.
 
R 0

rockefellaz

Użytkownik
Jedno z mniej interesujących spotkań według wszystkich,natomiast im mniej ciekawe spotkanie tym czasami łatwiej wytypować.Myślę,że dzięki solidnej defensywie graczy z Grecji nie padnie więcej niż 2,5 bramki.
typ : under 2,5 ✅
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Moge stwierdzic, ze jest to najmniej interesujacy mecz w Lidze Mistrzow, a jak wiadomo takie koncza sie duza zdobycza bramek, na ktora licze i rowniez w tym spotkaniu ;) Zdaje mi sie ze szczescie juz nie bedzie sprzyjalo goscia jak to mialo miejsce w fazie grupowej, a Villarreal nie przegral u siebie w tej edycji Ligi Mistrzow i jak mnie pamiec nie myli to w poprzedniej rowniez ;) Sadze, ze mecz zakonczy sie zwyciestwem gospodarzy, i to z 2 bramkowa zaliczka przed rewanzem w Atenach ;)

Pozdrawiam!
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Jedno z mniej interesujących spotkań według wszystkich,natomiast im mniej ciekawe spotkanie tym czasami łatwiej wytypować.Myślę,że dzięki solidnej defensywie graczy z Grecji nie padnie więcej niż 2,5 bramki.
typ : under 2,5
Z tym się nie moge zgodzić , wyczytałem dzisiaj, że PAO mają zagrać dzisiaj trzema obrońcami z tyłu. Mi się wydaję over w tym meczyku.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mnie się wydaje że domowa solidnośc a wręcz dominacja Żółtej Łodzi Podwodnej dzisiaj możę zostac zademonstrowana poraz kolejny. Warto podkreślic dwa fakty przemawiające za Villareal. Otóż nie tak wcale dawno byli niepokonani na El Madrigal przez 11miesięcy !
Inny aspekt to taki że Panatha na 9 wizyt w Hiszpanii przegrał wszystkie.

Tak więc wydaje mi się że Villareal ten mecz poprostu wygra;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dla mnie szanse sa równe, panata gra jako druzyna jeden zgrany kolektyw, nie przypadkowo awansowali z 1 miejsca w grupie wyprzedzajac Inter. Tutaj na pewno zagraja dla remisu bramkowego by pozniej w Atenach postawic kropke nad &#39;i&#39;
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Z tym się nie moge zgodzić , wyczytałem dzisiaj, że PAO mają zagrać dzisiaj trzema obrońcami z tyłu. Mi się wydaję over w tym meczyku.
Nie powiedziałbym, że gra trójką obrońców przez Panathinaikos to dobry argument dla którego można stawiać na over. Mniejsza ilość obrońców = tłok w środku pola = większe trudności z przedostaniem sie pod bramke. Zgodziłbym sie z Tobą ale wtedy, gdyby Villarreal grał na wyjeździe, gdyż grałby raczej z kontry, a wtedy przy trójce obrońców szanse na bramke byłyby wieksze i faktycznie mógłby być over. Jednak Villarreal gra u siebie i bedzie grał atakiem pozycyjnym, a w takiej sytuacji boczni pomocnicy Panathinaikosu z pewnością cofną sie troche do tyłu. Poza tym jeśli Panata gra pięcioma pomocnikami to jeden z nich na pewno bedzie skoncentrowany bardziej na defensywie i Villarrealowi nie bedzie łatwo strzelać bramek. Według mnie wieksze szanse na under.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Według mnie było to niezwykle emocjonujące spotkanie. Oglądałem Sporting-Bayern... troche Chelsea-Juventus... troche Real-Liverpool, ale najbardziej emocjonowałem się tym meczem, pewnie dlatego, że kibicowałem w nim aby Panathinaikos odniósł jak najlepszy rezultat no i żeby został do końca under, który typowałem ;P Groźne kontry Panathinaikosu, praktycznie każda przeprowadzona była godna uwagi. Jedna z nich zakonczona piękną bramką Karagounisa. Tak czy siak to Villarreal prowadzilo gre, dominowalo na boisku. Duzo zmarnowanych sytuacji az w koncu z pomocą.. rzut karny za faul Wawrzyniaka ? Wawrzyniak był faulowany przez Rossiego i jak sie przewracał to podchaczył Piresa. Z jednej strony dał pretekst do podyktowania karnego, ale z drugiej strony pierwsze było przewinienie Rossiego na Wawrzyniaku. A przynajmniej takie jest moje zdanie jak i wielu w Internecie z tego co widzę. W kazdym badz razie karny i gol wyrownujacy. Potem zaczela sie w sumie obrona Czestochowy przez Koniczynki, ktore musialy sie bronic m.in przed serią roznych juz w doliczonym czasie, ale wytrwały, wytrwały i brawa dla nich za to !
Z jednej strony dał pretekst do podyktowania karnego, ale z drugiej strony pierwsze było przewinienie Rossiego na Wawrzyniaku. A przynajmniej takie jest moje zdanie jak i wielu w Internecie z tego co widzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom