>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Vina Del Mar

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Place: Vina del Mar, Chile
Date: Jan. 28-Feb. 3, 2008
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: $462,000
Tournament Director: Alvaro Fillol
Ticket Hotline:
+56-2-234-3788
Website: http://www.movistaropen.cl

Singles Final:
(5)L Horna (PER) d (3)N Massu (CHI) 75 63

Doubles Final:
Capdeville/Hernandez d Montanes/Ramirez Hidalgo 46 64 10-6 (Match TB)

2007 Final Review
 
eric 0

eric

Użytkownik
Mecz: Calleri - Horna
Typ: 2 Horna
Kurs:2.25
Buk: bwin
Po zakończonym Australia Open część tenisowego światka przeniosła się na pólkulę zachodnią do Ameryki Południowej . W chilijskim kurorcie Vina del Mar nad Oceanem Spokojnym odbywa się w tym tygodniu turniej mężczyzn na nawierzchni ziemnej (clay-glina) o nazwie ATP Vina del Mar . W jednej z par 1 rundy jutro spotkają się rozstawiony z numerem 5 Argentyńczyk Augustin Calleri i Peruwiańczyk Luis Horna . Calleri ( 41 poz.ATP) jest jak każdy tenisista argentyński zawodnikiem uniwersalnym w tym także dobrym specjalistą od gry na nawierzchniach ziemnych . Wielkich sukcesów indywidualnych w postaci wygranych turniejów ATP nie odnosił a przecież jest już zawodnikiem ,,wiekowym,, jak na tenisistę. W 2008 roku we wrześniu będzie obchodził 32 urodziny . W roku ubiegłym w lutym wygrał jedyny turniej ATP w Acapulco (Meksyk). Jego przeciwnik Peruwiańczyk ,który w rankingu ATP jest o 35 pozycji niżej osiągnął lepsze sukcesy od Calleriego, ponieważ wygrał dwa turnieje z cyklu ATP . Oba turnieje na nawierzchni gliniastej i tak w 2006 roku w ATP Acapulco i w 2007 roku właśnie w Vina del Mar. Stawiam na zwycięstwo Horny , zawodnika o 4 lata młodszego od Calleriego , który musi bronić punktów ATP zdobytych w tym turnieju przed rokiem.

__________________________________________________ ______

Typ ten podany w Typach dnia 29 stycznia zniknął jak kamfora !!!.
 
profit 0

profit

Użytkownik
Spotkanie: F. Fognini D. Marrero
Data: 31 stycznia
Nazwa turnieju: Vina del Mar
Typ: 1
Kurs: 1.46 pinnacle

Włoch po imponujacym zwyciestwie w pierwszej rundzie nad Chela spotyka na swojej drodze malo znanego zawodnika D.Marrero. ktory w pierwszej rundzie pokonal po trzy setowej walce z Garcia. Mecz wcale nie wygladal tak kolorowa dla Marrero , Garcia mial juz w 2 secie przelamanie ale niestety przegral tiebreak . Co mozemy powiedziec o Włochu widac ze jest dobrze przygotowany do tego turnieju wczoraj wygral gre deblowa wroze mu ten sezon udany na clay. Zdecydownie biore typ na Fogniniego po kursie 1.46 w pinnacle .

6 - 4 , 6 - 7 , 6 - 3 ✅
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Roitman S. - Ventura S. 2 2.00 GB

Nie zgodzę się z przedmówcą, że Ventura to gracz przeciętny. Kurs ewidentnie ustalony na bazie rankingu, w którym Roitman jest nieco wyżej, co nie znaczy że w tym samym miejscu znajduje się jego forma. Swoje pierwsze spotkanie Argentyńczyk wymęczył dzięki słabiutkiemu Massu, który popełniając masę podwójnych błędów serwisowych podarował Roitmanowi bilecik do kolejnej fazy turnieju. Zupełnie co innego gra Ventura, który demolując Gaudio strzaskał go w stosunku 6-3 6-0 i podobnie swoją przygodę z turniejem zakończy dzisiaj niejaki Sergio R. ;-)

Co do typu na Fogniniego absolutnie się zgadzam, widziano tego gościa na treningach i na meczu, ponoć spisuje się znakomicie. Marrero dzisiaj pożegna się z turniejem
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bzdury opowiadasz, pewnie nawet meczu nie widziales inaczej bys nie napisal, ze Massu cokowiel mu podarowal. Biegal jak wariat do kazdej pilki, 8 df przy 4 asach, to sa 4 bledy na 3 sety, prawie identyczne statsy oby z 1 i 2 serwisu wiec jak mozna powiedziec, ze ktos komus cos podarowal? Jeden punkt wiecej zdobyl Argentynczyc w calym dlupim meczu. Nie wiem jak mozna sie sugerowac demolka z Gaudio jak w poprzednim turnieju taki sam wygral uzyskal z nim Kei Nishikori junior z Japonii, ktory dopiero wchodzi do seniorskiego tenisa i grywa raczej challengery. To jest jakis argument? Nie zartuj. Ja sie porazki Massu nie spodziewalam, dla mnie to byl no bet kursy na Chilijczyka tylko 1.35 ale skoro Ty jestes taki epwny siebie to pewne grales ostro przeciw, ja nie wiem, ze to pewniak jakis, po prostu roitman jest duzo lepszy kurs tez wysoki to warto zagrac, Ty mozesz myslec ianczej ale nie pisz bzdur ze Massu u siebie w chile oddal mecz bo to swiadczny troche zle o Tobie, ze swieca szukac bardziej ambitnego gracza w ATP.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
kanal TyC Sports ciezko dostepny trzeba szukac streamow na kablu ciezko zalapac, byl stream an stronie jakiejs chilijskiej ale nie pamietam mam ggdzies zapisane w tej chwili jestem na chall i musze znikac bo tu w kompem nie wolno byc
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Spokojnie Roxanne ???? nie chiałem Cię atakować, po prostu dłuższy czas typuje tenisa na nieco innym forum i trochę zdążyłem się zorientować o co w tej zabawie chodzi. Zwrócę Ci honor jeśli wygra Roitman, ale naprawdę to, że biega się do każdej piłki nie swiadczy o tym, że wygrywa się z każdym. Ventura to zwycięzca Challa z Montevideo z końcówki 2007 roku i z Roitmanem nigdy nie przegrał. Wygrywał 2 razy, 2 razy na clayu i zawsze 2-0 w setach ???? Serdecznie pozdrawiam Roxanne ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hehe Roitman oddal mecz po 1 secie, czytam opisy z meczu i sprawa jest szansa, Sergia nie cche tego wygrac, serwuje ponizej sredniej w wta tour widocznie mu ta proazka pasuje, trudno, sprzedawczyk i tyle. Haas mial h2h 7-0 z Bestia a za 8 razem przegral, to niewiele znaczy, tenis to FORMA DNIA (turnieju). Ventura kiedys gral dobrze, miewal super pojedynki np. z Almagro ale potem wiele kontuzji, teraz jest cieniem samego siebie. Liczy glownie na bledy rywali, z taka taktyka nie da sie ogrywac dobrych rywali. Chyba, ze dostaje rpezent od takich deibli jak roitman. Niet wierdze, ze Vampir wygrywa tylko ze dopiega ale chodzi o podkreslenie jego ambicji, on meczow nie odpuszcza i nie oddaje, wszystko Roitman sam sobie musial wyprowac, no oprocz tych df ale w dlugim meczu to ma mniejsze znaczenie wg. mnie.

Podobny skandal byl wczoraj ze wrocku w meczu Janowicza, dzis sie to potwierdzilo, Jerzy jest takcienki, ze szok :/ ???? Gladkie baty od Stakhowskiego, ktory pokazal mu jak sie gra w tenisa, mimo, ze sam niewiele ptorafi ale Janowicz to zwykle drewno.
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Sergia nie cche tego wygrac, serwuje ponizej sredniej w wta tour
Panowie grają w cyklu ATP Tour a WTA Tour to rozgrywki szanownych Pań ????
Ventura górą, tak jak myślałem, choć wiadomo było, że mecz będzie zacięty. Znam Roitmana, widziałem gościa w akcji i wiem jak potrafi być waleczny. Nie oddaje piłek za darmo, ale tutaj więcej zdziałać nie mógł. A poza tym korty w Vina Del Mar są żałośnie przygotowane. Grubo mielona mączka i centralny kort wrysowany w boisko piłkarskie...LOL

Roitman S. (Arg) - Ventura S. (Esp) 6-4 3-6 6-7 :spokodfhgfh:
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Monaco J. - Brzezicki J.P.
typ: 2 3.60 BAH

Pozwolę sobie na taki typek nie bez podstaw. Monaco nieco powojował na australijskich betonach i tutaj nagle przychodzi mu się zmierzyć z clayem, który powininen być dla niego naiwerzchnią wygodniejszą, ale po dwóch pierwszych meczach wyraźnie tak nie jest. Widać, że kiepskie korty w Vina mu nie leżą, co zresztą skrzętnie powininen wykorzystać Brzezicki, który tutaj ograł już speca od ziemi, czyli Hernandeza a także Hiszpana Marcela Granollers-Pujola. Oba mecze rozstrzygnął na swoją korzyść dość gładko. O tym, że clay to ulubiona nawierzchnia Brzezickiego świadczy fakt, że grał on w 2007 roku w 31. turniejach z czego 27 z nich odbywało się właśnie na mączce. Skuteczność pierwszego podania Brzezickiego oscyluje tutaj w okolicach 60%, co jak na warunki tu panujące jest dość dobrym wynikiem. Jego niższy wzrost pozwoli mu też skuteczniej ustawiać się do piłek, przez co grane bardziej precyzyjnie sprawią wiele kłopotu Monaco, który powoli zaczyna myśleć o swoim występie w Pucharze Davisa przez co na pewno nie będzie się tu narażał za wszelką cenę ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom