>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Węgierska Borsodi Liga

Status
Zamknięty.
M 0

mikecfc

Użytkownik
Z dniem dzisiejszym rusza Węgierska Borsodi Liga. Wszystkich serdecznie zapraszam do udzielania się w tym temacie. Oby nasze typy były trafne!

Borsodi Liga - zapowiedź 1.kolejki:
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: SC Vasas Budapest vs. FC Tatabanya
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Gdy pare dni temu zerknąłem na pary pierwszej kolejki węgierskiej ligi, na pierwszy rzut oka rzucił mi się mecz Zalaegerszeg TE z Paksi SE. Po głębszych analizach doszedłem jednak do wniosku, że nie będę stawiał tego meczu. Przegrali oni w słabym stylu z Rubinem Kazań w pucharze Intertoto, przez co ich notowania sporo spadły. Ale wróćmy do meczu Vasas vs. Tatabanya. Mecz ten otwiera nowy sezon na Węgrzech. Faworytem ligi jest oczywiście mistrz z Debreczynu, ale także w walkę o tytuł będziemy prawdopodobnie wliczać MTK, Honved oraz Ujpest. Vasas z pewnością powalczy o europejskie puchary, nic innego się tej drużynie nie wróży. Wprost przeciwne oczekiwania mają działacze Tatabanya, którzy liczą na to że ich drużyna po raz kolejny uratuje się od spadku. Mecze pomiędzy Vasas a Tatabanyą kończyły się przeważnie zwycięstwem Vasas, którzy w 10 spotkaniach obu drużyn wygrali aż 6 razy, raz remisując, trzy przegrywając. O tym, że w Vasas sytuacja nie jest wcale zła, świadczy projekt założenia własnego programu telewizyjnego wzrorowanego na zachodnich MU TV, czy Real Madryt TV. Byłaby to pierwsza taka próba na Węgrzech, a kanał byłby dostępny w stołecznych sieciach kablowych. Miasto Budapeszt oraz własny stadion będzie napewno dużym atutem drużyny Vasas. Tatabanya to 70tys. miasto, z południa kraju. Przedsezonowe mecze kontrolne różnie kończyły się dla piłkarzy FCT. Jeden jaki udało mi się przejrzeć to mecz z BFC Siofok - przegrany 0:1. Drużyna beniaminka BFC z pewnością będzie walczyć o utrzymanie, tak więc wynik nie napawa optymizmem. Ale to tylko friendly match. Vasas też przegrali swój kontrolny mecz, z Fehervar(dawna nazwa-Videoton) 3:2. Tylko różnica jest taka, że Videoton to sprawdzona drużyna, która była wyżej w tabeli od Vasas i także będzie walczyć tego roku o europejskie puchary. Patrząc na statystyki sezonu 2006/2007 mecze wyjazdowe Tatabanya, nie kończyły się zbyt pomyślnie. FCT przegrali aż 10 spotkń z 15, 2 wygrane + 3 remisy. Vasas u siebie: 6-5-4. W tym spotkaniu liczę na zwycięstwo drużyny ze stolicy-Budapesztu.

W drużynie Vasas występuje nasz jedynak w lidze węgierskiej, Mariusz Unierzyński. Prawdopodobnie w tym meczu także zagra.

Składy obu drużyn na to spotkanie:
Vasas: Németh G. - Balogh Zs., Kovács G., Unierzyski, Tóth A. - Kincses, Somorjai, Németh N., Tandari - Lázok, Kenesei

FC Tatabánya: Poleksic - Farkas V., Dienes, Filó, Megyesi - Kriston, Ughy, Balog Z., Hajdú - Takács, Horváth P.

Wynik: 3:1! ✅
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Diosgyori BFC - Debrecen VSC
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Meczem z Diosgyori BFC rozpoczną nowy sezon aktualni mistrzowie Węgier, piłkarze Debreczynu. Podczas przerwy między sezonami wiele się nie zmieniło w składach obu zespołów, jedynym wydarzeniem było przybicie do klubu Debrecen nowego sponsora, czołowego producenta leków oraz kosmetyków-firmy Teva. Jednak drużyna Debrecen mogła już pare dni temu uznać sezon za rozpoczęty, gdyż zmierzyła się ze zwycięzcą krajowego pucharu (Honved Budapeszt) o Superpuchar Węgier. W pierwszym meczu padł remis 1:1, lecz u siebie Debrecen był już o niebo lepszy, wygrywając aż 3:0 i ostatecznie zdobywając ten puchar. Lecz wiadomo jak podchodzi się do takich meczów. Lepiej skupić się na obronie mistrzostwa niż wszystkie siły przekładać na jeden mało ważny mecz. Mecz był wyrównany, bowiem rywal wymagający-uważany obok MTK oraz Ujpestu za głównego rywala w walce o tytuł. Wracając do meczu Diosgyori - Debrecen, to właśnie Debrecen bywał zwykle górą w spotkaniu obu drużyn. Na 7 rozegranych spotkań wygrali oni 4, dwa remisując i tylko jedno przegrywając. W bramkach jest 13-6 na korzyść Debreczynu. W minionym sezonie Debrecen na 15 wyjazdowych spotkań, triumfował aż 9 razy przy czterech porażkach. Drużyna Diosgyori na własnym stadionie wygrała 8 spotkań, 6 przegrywając i tylko jedno remisując. Warto dodać także, że patrząc w ostatnie lata Debreczyn na inauguracje sezonu zawsze zgarniał pełną pulę. Myślę, że tak będzie i tym razem...

Wynik: 2:1, dokładnie tak jak typowałem. ✅
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Debrecen VSC - Györi ETO FC
Typ: 1
Kurs: 1.30
Bukmacher: Expekt
Analiza: Mimo, że kurs bardzo mały ten mecz powinien znaleźć się na każdym dzisiejszym (moim/waszym) kuponie. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna mistrza Węgier, team gospodarzy Debrecen VSC! W piątkowy wieczór będą oni gościć ligowego średniaka, jakim jest Györi ETO FC. W ostatnim sezonie ledwo uchronili się przed spadkiem, w tym roku nie wiadomo jak będzie. Zakupili w prawdzie kilku nowych piłkarzy oraz przybył też nowy trener. Może pomoże to, lecz to Debreczyn jest obecnie najlepszą drużyną w kraju i nie wiem kto mógłby ich powstrzymać w wygrywaniu, tym bardziej na własnym stadionie. W przedsezonowych meczach Györi ETO zaprezentował się nawet przyzwoicie, wygrywając z kielecką Koroną 2:1, z Haladás 4:3, z Paks 2:0, z M.S.K Iskra 3:0. Były oczywiście także porażki: z Artmedia Petrzałka 2:0 oraz z walczącym o europejskie puchary węgięrskim Fehérvár 3:0. Wywiady wykazują pewność siebie piłkarzy ETO, którzy podkreślają że nareszcie są drużyną a nie tak jak miało to miejsce rok temu. Tak czy inaczej stawiam na Debrecen.

Prawodpodobne składy:

Debrecen: Balogh J. - Bernáth, Mészáros, Komlósi,Leandro - Dombi, Vukmir, Sándor T., Dzsudzsák - Sztojkov (Sidibe), Kouemaha
Györi ETO: Sztevanovic – Nikolov, Stark, Supic, Völgyi – Pákolicz, Bank, Jakl, Böőr – Brnovic, Bajzát

Wynik: 2-0 ✅
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Diosgyori BFC - Siofok
Typ: powyzej 2.5 goli
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza: Z dzisiejszych spotkań ligi węgierskiej, tylko ten typ wydał mi się interesujący. Drużyna Siofok w ostatnim spotkaniu przegrała na własnym stadionie z Ujpest FC aż 2:4. Drużyna beniaminka w drugiej lidze radziła sobie różnie, lecz udało jej sie awansować do Wyższej ligi. W tym sezonie łatwo już nie będzie i o swoje trzeba walczyć. Pierwsze spotkanie Siofok pokazało jak słabego mają oni bramkarza. Wpuścił wiele kontrowerysjnych bramek, co odbiło się w mediach i wśród kibiców. Podobnie sezon zaczeła drużyna Diosgyör DVTK, która także przegrała swój pierwszy mecz. Tam było trudniej, bo rywal bardziej wymagający - mistrz z Debreczynu! wynik: 1-2. Zwracając uwage na poprzedni sezon drużyna Diosgyori BFC aż 17 razy kończyła mecz powyżej 2.5 goli, 13 poniżej (6 underów, 9 overów - bilans domowy). Sądzę, że dziś Siofok poraz kolejny potwierdzi że ma słabego bramkarza i słabą obronę. Ciężki mecz do wytypowania, lecz prawdopodobna przegrana wyżej niż tylko dwiema bramkami...

Wynik: 0-3
✅
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: ZTE - Diosgyori BFC
Typ: ZTE
Kurs: 1.50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiejsze spotkanie ZTE z Diosgyori zapowiada się niezwykle interesująco, ale tylko z jednej strony. ZTE jako główny faworyt tego spotkanie nie może zawieźć kibiców na własnym obiekcie. Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie, że wygrają. Podejmują dziś drużyne, która wogole nie jest przygotowana do sezonu. Przegrywa w słabym stylu mecze u siebie jak i na wyjeździe! Mimo, że Diosgyor to typowo domowa drużyna - przegrali ostatnie spotkanie z beniaminkiem z Siofok aż 0:3! Podobno ich gra była tragiczna. Dziś będą mieli bardziej wymagającego rywala i nie sądzę żeby coś się zmieniło od tego czasu. ZTE posiada w swoim składzie dobrych piłkarzy, którzy mierzą w podium tego sezonu. Wszystkie inne drużyny od Ujpest, Debrecen, MTK, Honved oraz ZTE dzieli przepaść. Stawiam na pewne zwycięstwo ZTE..

Wynik: 4-1 ✅
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : BFC Siófok vs. Debrecen VSC
Typ: Debrecen VSC ⛔ 1-1 :przeklina:
Kurs: 1.65

BAH

ANaliza : Dzis o godzinie 19 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku . Szosta druzyna Węgierskiej NBI Liga BFC Siófok podjmowac bedzie na wlasnym stadionie Debrecen VSC plasujaca sie na 6 pozycji . Mecz bedzie ciezki pod tym wzgledem ze Debreczyn gra dobrze u siebie gozej na wyjazdach. BFC Siófok Ma slabiutki bilans meczow u siebie [raczej meczu poniewaz to dopiero 3 kolejka] W pierszym meczu u siebie przegrali 2:4 natomiast w drugiej kolejce wygrali na wyjezdzie . Debreczyn na wyjezdzie wygrala swoj mecz 2:! tak jak i to zrobili przy wlasnej publicznosci wygrywajac 2:0 . Zawodnicy Debreczyn w pierwszym meczu Eliminacji Ligi Mistrzow przegrali przy wlasnej publicznosci z IF Elfsborg 0-1 a mecz wygladal tak jak Zaglebie-Steau i mowiac szczerze nie daje sznas awansu Debreczen dlateog powinni skupic sie na ligowych boiskach poniewaz przeciwnik nie jest wymagajacy. W tym sezonie nie doszlo do spektakularnych transferow oprocz malego oslabienie sprzedajac do Reading Mate Petera.Mecz bedzie ciekawy ale sadze ze Debreczyn wymenczy zwyciestwo i wygra 1:0 lub 2:0 Polecam takze:under 2.5 ✅ bardzo prawdopodbony ;-)
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Györi ETO FC - Tatabanya
Typ: Györi ETO FC
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu Györi ETO podejmować będzie Tatabanye. Gospodarze są typowym średniakiem ligowym, za to Tatabanya uchodzi za drużyne dolnej części tabeli. Rok w rok bronią się przed spadkiem, co się im udaje. W tym roku jednak będzie o wiele ciężej, bowiem odszedł jedyny i najlepszy strzelec Tatabanyi. Do Gyori przyszedł w przerwie nowy trener, który ma na celu coś więcej niż uniknięcie spadku. Zakupił on 4 kluczowych piłkarzy, którzy będą prawdopodobnie stanowić o sile zespołu. W przed sezonowych meczach ETO Gyor w towarzyskim meczu pokonał kielecką Korone 2:1 (miejscowi obserwatorzy chwalili graczy Egervariego). W lidze dopiero rozegrali jedno spotkanie, przegrywając z mistrzem z Debreczynu 2:0. Tatabanya rozegrała już 2 spotkania i nie zachwyciła. Przegrali z Vasas 1:3 oraz na własnym stadionie z beniaminkiem z Nyíregyházy 0:1. Tym razem również łatwo nie będzie, tym bardziej że na nowiutkim stadionie Gyor zjawić się ma aż 5000 kibiców. Dodatkowym problemem gości jest brak kilku podstawowych piłkarzy. Nazwisk niestety nie umiem powtórzyć ;-) Wszystkie te czynniki złożyły się do tego, że postawiłem na ETO Gyor. Historia spotkań: Györi ETO FC - Tatabánya 0-0, Györi ETO FC - Tatabánya 0-0.

Prawdopodobne składy:
Győr: Stevanovic - Nikolov, Stark, Supic, Völgyi -Pákolicz, Bank, Böőr (Tokody), Józsi - Bogdanovic, Bajzát
Tatabánya: Poleksic - Farkas V., Balogh B., Filó - Megyesi, Kriston, Balogh Z., Weisz, Hajdú R., - Perez, Horváth P.

Wynik: 2-1 ✅
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: MTK Budapest - Ujpest
Typ: powyzej 2.5 goli ⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: W jedynym dziś spotkaniu ligi węgierskiej MTK Budapest na własnym stadionie będzie podejmować Ujpest. Rezultatu daleko szukać moim zdaniem, dlatego zdecydowałem się na ilość bramek. W dotychczasowych dwóch spotkaniach MTK pokonało na wyjeździe Paks SE aż 4-1 oraz Videoton tym razem u siebie 2-0 (mieli szczęście, bowiem goście nie odstawali od nich. Wynik mógł być zupełnie w drugą stronę). Ujpest Budapest zremisował w ostatnim spotkaniu z ZTE 1-1, w pierszej kolejce pokonał Siofoki Banyasz aż 4-2 (wyjazd). W ostatnich spotkaniach obu drużyn różne padały wyniki, począwszy od 0:0 do 3:1. W tym spotkaniu postawiłem over. Mam przeczucie, że dziś nie skończy się na małej ilości bramek. Jedna jak i druga drużyna z pewnością będzie walczyć o korzystny rezultat. Jest to dopiero początek sezonu, tak więc tragedii za porażkę nie ma. Drużyny z pewnością zagrają ofensywnie, co może skutkować dużą ilością bramek. Wystarczy 2:1 ;-). Historia spotkań: 28/05/2007 NB I MTK Hungaria vs. Ujpest FC 2:0, 26/11/2005 NB I, MTK Hungaria vs. Ujpest FC 0:2, 16/03/2005 NB I MTK Hungaria vs. Ujpest FC 3:1.

Prawdopodobne składy:
MTK Budapest: Végh - Horváth L., Lambulic, Pintér, Pollák - Pál, Zsidai, Pátkai, Hrepka - Kanta J., Urbán G.
Újpest: Balajcza - Regedei, Vermes, Böjte, Sadjo - Li Do Kvon, Habi, Pető, Radulovic - Foxi, Rajczi
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
[center:edfb26bb16] MTK Budapeszt - Ujpest Budapeszt [/center:edfb26bb16]
[center:edfb26bb16]
[/center:edfb26bb16]

Moja analiza:
Na deser w poniedziałkowym spotkaniu zamykającym trzecią serię spotkań w Węgierskiej Borsodi Lidze w derby Budapesztu zmierzą się MTK i Ujpest. I choć MTK nigdy nie miał jakiejś licznej rzeszy fanów, a Ujpest wręcz przeciwnie to mimo to dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. MTK świetnie rozpoczęło sezon i z kompletem punktów po dwóch kolejkach liderowało stawce. Ujpest po trudnym meczu z beniaminkiem Siofok wygrał 4-2, a w drugiej kolejce stracił punkty remisując u siebie z Zalaegerszeg. W meczach z udziałem obu drużyn bardzo często pada dużo bramek i wiele wskazuje na to, że i dziś będzie podobnie, ale pamiętam już wiele takich sytuacji iż wszystko działo się na przekór statystykom. Moim zdaniem podobnie może być i dziś. Dla obu drużyn jest to niewątpliwie ważne i prestiżowe spotkanie, dlatego żadna z nich nie będzie chciała stracić bramki. Zawodnicy będą nastawieni na twardą grę i kto wie czy taka właśnie postawa zawodników nie będzie przyczyną tego iż kibice nie ujrzą zbyt wielu bramek. Zamiast postawić na overa jak to zwykle w takich sytuacjach bywało (przekonujące statystyki), spróbuję zagrać na przekór tj. na małą liczbę bramek. Stawka średnia bo dzisiaj „czarny poniedziałek” :p
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,95 w Unibet
Stawka: 5/10

Wynik: 0:0 ✅
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Zalaegerszeg - Siofok
Typ: Zalaegerszeg ✅ 2-0
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza: Już dawno nie pisałem w tym dziale, nie wiem czemu tak się złożyło. Liga węgierska jest jedną z moich ulubionych lig od tego sezonu, bardzo dobrze się w niej czuję. Na ZTE już stawiałem w tym sezonie i nigdy mnie nie zawodzili. Dziś również nie powinni, bo podejmują na własnym obiekcie Siofok, który nie dorównuje umiejętnościami piłkarzom ZTE. Zalaegerszeg jest bardzo mocny na własnym stadionie, a dziś będą mieli jeszcze łatwiejsze zadanie bowiem w składzie beniaminka Siofok zabraknie kluczowych piłkarzy: Nagy L, Lipcsei, Fülöp, Sütö lub Eugene. W składzie ZTE nie zobaczymy jedynie Vulina. Zalaegerszeg zakupił kilku piłkarzy, przyszedł do klubu nowy trener. Po wynikach wszystko się już powoli zwraca :p W poprzednich spotkaniach Siofok nie miał zbyt wiele szczęścia, mimo wielu dogodnych sytuacji. Dziś jednak sytuacji wielu nie będzie, za to szczęście będzie gdy nie przegrają dość wysoko... Stawiam na zwycięstwo Zalaegerszeg!

Prawdopodobne składy:
ZTE: Babalj - Dudic, Polgár, Miljatovic, Kádár - Tóth Z., Molnár B., Davidov, Tóth N. - Waltner, Pekic
Siófok: Hegedűs L. - Miklósvári, Kuttor, Forgács, László A. - Ambrus, Tusori, Kanta Sz., Selei - Homonyik, Gajda

Można również postawić na Györi ETO 8) ✅
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Vasas Budapest - Paksi SE
Analiza: Pierwsze spotkanie, które wpadło mi w oko i jest dużo prawdopodobne że sprwadzi się także jego wynik. Zdecydowałem się zagrać na ilość bramkową, mimo że faworytem dużym jest drużyna gospodarzy. Wydaje mi się, że miano faworyta jest tylko na papierze i nie będzie aż tak łatwo odnieść dziś zwycięstwo. Drużyna Paks mimo słabej formy, ma szanse na niepodzianke. Przekonaliśmy się w tej kolejce niejednokrotnie, że liga węgierska jest nieprzewidywalna. Przyznam się, że dziś myślałem o postawieniu &#39;1&#39; na to spotkanie, lecz patrząc na składy obu drużyn oraz wyniki całej kolejki, zrezygnowałem. Ostatnie wyniki jednej jak i drugiej drużyny nie były zbyt zadowalające. Vasas przegrał z Fehervar FC 2-5, a Paksi SE także poległ z Budapest Honved 0-3. W dzisiejszym spotkaniu nie zagrają dwaj podstawowi piłkarze Vasas. Kiss M. (obrońca) oraz Mundi R. (pomocnik). W drużynie Paksi nie będzie chyba znacznych zmian w składzie. Wracając do typu, zdecydowalem się na over 2.5. Drużyna Paksi w tym sezonie kończyła mecze ponad 2.5 goli w czterech, wszystkich spotkaniach (4/4 100%). Natomiast Vasas 1/2 (50%). W ostatnich spotkaniach dało się zauważyć jak słabą formacją defensywną mogą pochwalić (albo nie mogą) sie gospodarze. Można także było zobaczyć, że Paks to bardzo ofensywna (overowa) drużyna. Dziś mam nadzieje, że padną minimum 3 bramki i typ 2.5 wszyscy uznamy za słuszny ;-)

Typ: Vasas Budapest - Paksi SE, powyżej 2.5 goli ✅
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Debrecen VSC - Kaposvar

Analiza: Mistrz kraju Debreczyn podejmować będzie dziś na własnym obiekcie typowego ligowego średniaka. W tym sezonie jednak drużyna Kaposvar spisuje się bardzo dobrze o czym może świadczyć wysokie miejsce w tabeli. Umiejętnościami jeszcze nie doganiają piłkarzy obecnego mistrza z Debreczynu, tak więc zwycięstwo gospodarzy jak najbardziej realne. Jest to jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki ligi węgierskiej. Debreczyn ma jeszcze większe szanse na końcowy sukces w tym spotkaniu, bowiem w drużynie Kapo nie zagra aż 7 podstawowych piłkarzy!! Nazwisk nie chce mi się wymieniać, bo i tak sensu nie ma. W drużynie gospodarzy nie zagra tylko Bernáth, który jest zawieszony. Jest to mimo wszystko ważny zawodnik 1 składu. Wraca natomiast Komlosi. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji będą piłkarze: Dzsudzsak oraz Leandro. Zagrali pełne 90 minut w towarzystkim spotkaniu reprezentacji Węgier z Włochami (wygrana 3-1!!). Dzsudzsák pokazał bardzo dobrą dyspozycje w tym meczu. Potwierdził także gotowość do występów w narodowej jedenastce. O Dzsudzsáka biją się już większe zespoły z zachodniej Europy. Mimo różnych zawirowań, stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy!

Prawdopodobne składy:
DVSC: Balogh - Kiss Z, Mészáros, Komlósi, Szűcs - Demjén, Vukmir, Leandro, Dzsudzsák - Sidibe, Kouemaha
Kaposvár: Milinte - Grúz, Petrók, Zahorecz, Pintér - Vasiljevic, Sulic, Mező, Szakály P. - Oláh, Alves

Typ: Debrecen VSC ✅
Kurs: 1.35
Szanse: 9/10
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Ujpest FC - Vasas

Analiza: W analizie dzisiejszego spotkania pomiędzy Ujpest a Vasas nie będę zbyt wiele się rozpisywał. Według mojej oceny i statystyk faworytem z pewnością są gospodarze i to na nich zdecyduję się postawić. Ujpest przegrał z Hovedem mecz w ramach pucharu Węgier 4-5, Vasas słabo zagrał przeciwko Paks w ostatniej ligowej kolejce. Jednak na puchar krajowy zmobilizowali się podwójnie i pewnie pokonali bardzo słabego w tym spotkaniu Diosgyor 3-0. Dziś już tak łatwo nie będzie. Szczególnie gdy w składzie gości zabraknie podstawowego obrońcy Totha Andrasa oraz Pavicevica. W składzie Ujpestu prawdopodobnie zawieszony jest jeden piłkarz, lecz nie jest on ważnym graczem podstawowego składu. Ujpest nie wygrał jeszcze w tym sezonie na własnym boisku, dlatego dziś na 200% będą chcieli to uczynić. I myslę, że może im się to udać... / można także dziś obstawić under 2.5 w tym spotkaniu, gdyż nie wydaje mi się że padnie tam zbyt wiele bramek. ✅



Poprzednie spotkania:
16/10-06 NB1 Ujpest FC vs. SC Vasas Budapest 2:0
06/08-05 NB1 Ujpest FC vs. SC Vasas Budapest 2:2
10/04-05 NB1 Ujpest FC vs. SC Vasas Budapest 4:0
23/03-02 NB1 Ujpest FC vs. SC Vasas Budapest 2:2
04/08-01 NB1 Ujpest FC vs. SC Vasas Budapest 4:2
19/05-01 NB1 Ujpest FC vs. SC Vasas Budapest 1:1

Typ: Ujpest FC ⛔ 1-1
Kurs: 1.65
Szanse: 7/10
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Nyíregyháza - Györi ETO FC

Analiza: Nyíregyháza zasłużony klub dla węgierskiej piłki zrobił na początku sezonu na mnie dobre wrażenie. Potrafili mimo słabego składu, wzmocnionego kilkoma piłkarzami z lepszych klubów odbierać punkty bogatszym i lepszym (nie zawsze bogatszy jest lepszy!). Dziś zmierzą się z ligowym średniakiem, jakim z pewnością jest Gyori ETO FC . Ostatnio możemy zauważyć słabszą formę gospodarzy, którzy słabo zaprezentowali się w meczu z Paks, przegrywając 0-3. Dziś o rekompensatę za ostatni blamaż będzie niezwykle trudno. Kibice odczują brak 4 kluczowych piłkarzy: Bagoly, George, Ambrusz oraz Sava. Nyíregyháza oraz Györi nie strzelali zbytnio dużo bramek. Nyíregyháza strzeliła ich 4, Györi 5. Niski dorobeg Györi dziś raczej nie podwyższy się znacząco, tym bardziej że nie wystąpi najlepszy napastnik tej drużyny Bajzát (kontuzja). Nie zagra także Böőr, Pákolicz oraz nowy nabytek gości-Urban. Wydaje się, że to goście będą mieli większe szanse na wygranie tego meczu i zdobycie kompletu punktów. Jednak ja nie zaryzykuje konkretnego zwycięstwa, lecz ilość bramkową. Najlepszym z możliwych opcji dot. tego spotkania jest under 2.5. Pamiętajmy, że na Węgrzech dużo bramek nie pada.. Györi w 3 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie zanotowali 3 undery! Nyíregyháza u siebie 2 mecze=2 undery. Dziś stawiam, że bramek za wiele także nie będzie...

Typ: ponizej 2.5 goli ✅
Kurs: 1.85
 
B 0

balthus

Użytkownik
MTK Budapest - Zalaegerszegi TE
Typ: LB Poniżej 2,5
Kurs: 1.95

Dwa zespoły które grają w kratkę jeśli chodzi o under/over ( według kolejności meczy ;-) ), powinien paść dzisiaj over, ale biorąc pod uwagę formę obu zespołów postanowiłem postawić under , i co Ty na to ? :jezora:

Ale under 4:1 buhahahahaa, świetnie trafiłem ???? zmieniam log na sponsor buków :oops:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Twoja analiza... w ogole nie nazwalbym tego analiza. Ale do rzeczy, nie przedstawiles zadnych argumentow czemu ma pasc under, zadnych ostatnich wynikow ktore wskazywalyby w dzisiejszym meczu under, zadnych meczy H2H ktore wskazywalyby under... tak wiec jak juz sie za cos zabierasz to rob to porzadnie ;)

na poczatek polecam strona http://www.betexplorer.com
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Diosgyori BFC - Nyíregyháza

Analiza: Mecz Diosgyori BFC – Nyíregyháza to dużo znaczące derby regionu. Podobnie jak we wczorajszym meczu Górnika z Polonią wywołuje on duże emocje u kibiców jak i dziennikarzy. Nie sądzę jednak, że piłkarze Diosgyori powtórzą wyczyn z meczu pucharowego, gdy pokonali Nyíregyháze 1-0. To prawda, oni są zwykle bardzo mocni u siebie, lecz dzisiejsze spotkanie będzie niezwykle ciężkie. Nie typuje tutaj żadnego konkretnego zwycięzcy, chociaż gdybym miał stawiać to więcej szans daję jednak Diosgyori. Sam zdecydowałem się postawić na under 2.5, czując nisko-bramkowy wynik. Diosgyori źle zaczął sezon. Dziś nie będą mogli pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. Zagrają bardzo uważnie, co może wzmocnić koncentrację linii obrony. Ale szkoleniowiec gości także zdaje sobie sprawę, że punktów rozdawać nie wolno. Niezwykle ciężki mecz czeka obie drużyny. Jedna jak i druga drużyna bardzo chce wygrać. Trener Nyíregyházy zapowiada zdobycz punktową. W spotkaniu tym nie zobaczymy pomocnika Nyíregyházy – Lippai.

Prawdopodobne składy:
DVTK: Szalma - Farkas V., Hegedűs Gy., Katona, Elek - Peguy, Ebala, Kállai, Sipeki - P. Carr, Douva.
Nyíregyháza: Lazareanu - Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Hegedűs, Zabos, Miskolczi, Perényi - Moldován, Montvai.

Poprzednie spotkania:

09/09-07 Ligakupa Diosgyör DVTK vs. Nyiregyhaza FC 1:0
06/11-04 NB1 Diosgyör DVTK vs. Nyiregyhaza FC 0:1

Typ: under 2.5 goals ✅ 0-0
Kurs: 1.85
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Diosgyori Vtk-Zalaegerszeg Te
Druzyna ZTE czyli dzisiejszych gosci gra ostatnio bardzo dobra pilke. Ostatnio widzialem ich mecz z Ujpest, ktory wygrali 4-1 w wegierskim kanale Duna i musze przyznac ze bardzo spodobala mi sie ich gra jak na poziom tej ligi. W tygodniu przegrali na wyjezdzie ze Siofok(2-0) ale to chyba bardziej przez to ze gospodarze byli bardziej zmotywowani. Dyosgyor rowniez przegral z Siofok kilka dni temu ale w stosunku 4-0. W meczach po przerwie to lepiej spisuje sie ZTE(4-1-1) i potwierdzaja sie moje spostrzezenia co do ostatniego zwyciestwa w ktorym to meczu mieli duza przewage, dobrze grali skrzydlami, efektem tego byly gole zdobyte po glowkach a i obrona spisywala sie dobrze. Nie widzialem jak gra druyna gospodarzy ale icg wyniki w tym roku(0-1-4) nie wroza nic dobrego. ZTE zajmuje 7 miejsce w tabeli ale nadal maja dobry kontakt z czolowka bo traca tylko 3 pkt do 3 miejsca premiowanego udzialem w pucharze UEFA.
Typ: Zalaegerszeg Te ⛔ 1-1
Kurs: 2.00 ⛔
Ale pech na livescore juz sie zakonczylo wynikiem 0-1, ale patrze za pol h a tu 1-1!!!Gol w 90+4 minucie... fuck!
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
MTK - SIOFOK 1.3

MTK jest liderem i ładnie ostatnio gra, wygrana z Debrecenem na wyjeździe to nie byle co! Siofok taki ligowy średniaczek i raczej walczy z równymi sobie. Moim zdaniem bezapelacyjnie wygra MTK!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom