>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Węgry 2010/2011

Status
Zamknięty.
password 6

password

Użytkownik
Ferencvaros ... : ... Siofok

Rozgrywki : Soproni Liga Data : 18/09/2010 17:30 -Albert Florian Stadion

Kursy : STS - 1 [1.40] X [4.00] 2 [6.50]

Analiza : Popularni zielono-biali podejmuja klub znad Balatonu (byłem tam w tym roku - polecam) Siofok. Goscie na wyjeżdzie nie strzelili jeszcze bramki i zajmuja ostatnią bezpieczną pozycję. Dodam jeszcze że Siofok za cel ma pozostanie w lidze, więc jakiś wielkich ambicji brak. Ferencvaros na swoim boisku spisuje się całkiem ok [2-0-1]. A dostaniu solidnego wpie*dolu od Ujpestu [6-0] bedą sie chcieli zrechabilitować przed szefostwem i przed fanatycznymi kibicami. Można szukać handi.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Videoton Fc - Paksi Se
2:1 ✅
Typ: 1 / Kurs: 1.32

Betsson
Gospodarze to lider Hungarian 1st Soproni Liga. Passa 4 ostatnich meczy to zwycięstwa. Goście średniak ligowy 9 pozycja. Wspaniała passa 4 zwycięstw z rzędu została przerwana w ostatniej kolejce z Honvedem u siebie. Teraz jadą na bardzo ciężki teren gdzie o punkty jest niezwykle trudno. Gospodarze nie przegrali jeszcze u siebie notując bilans 3-1-0. Ostatnie cztery mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze kończyły się zwycięstwami zespołu Videoton Fc. Dzisiaj lider także powinien sięgnąć po komplet punktów. Za plecami jest ciasno, Ferencvaros, Kaposvar gonią lidera i trzeba odskoczyć na kolejne 3 punkty. Goście w poprzednim sezonie cudem uniknęli spadku do drugiej ligi węgierskiej, w tym sezonie zapowiedzieli walkę o Ligę Europejską. Jak na razie z tych planów niewiele wychodzi. Za tydzień Paks gra u siebie z zespołem Gyor i wtedy powinni zainkasować zdobycz punktową (1/3 punkty). Ale w meczu z Videoton Fc raczej im się to nie uda. Początek spotkania o godz. 17.30. Kurs niewielki, ryzyko minimalne. Polecam.​
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Paks - Szolnoki | Typ: Paks - 1,40 ✅ 3-1

Dawno nie typowałem węgierskiej ligi, jednak dzisiaj nie mogłem przejść obojętnie obok takiego spotkania. Paks z jednym meczem zaległym jest na 5. pozycji w tabeli i dzisiejsze zwycięstwo pozwoli gospodarzom być może nawet zajęcie pozycji wicelidera, co byłoby ogromnym sukcesem i dobrym startem przed kolejnymi kolejkami. Wizja gry w europejskich pucharach jest na pewno kusząca i Paks, który radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, ma prawo do poważnego myślenia o walce o czołową trójkę.
Rywal to czerwona latarnia ligi, 8 punktów w 16 meczach, na wyjeździe forma 0-1-8. Spadek praktycznie gwarantowany.
Paks ma przed sobą najłatwiejszy mecz w sezonie, bo podejmuje outsidera grając u siebie. Do tego goście bez swojej największej gwiazdy dzisiaj. Nie wystąpi Mohamed Remili (P, 16/5). W ostatnim ligowym meczu obejrzał on czerwoną kartkę. W przerwie między sezonowej drużyny raczej nie dokonały istotnych zmian. Szolniki straciły kilku mniej ważnych graczy, kasy na sprowadzenie kogoś wartościowego raczej nie było.
Liczę na to, że pierwszy mecz po przerwie potoczy się po mojej myśli. Paks powinien spokojnie zgarnąć komplet punktów.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Szolnoki vs Kecskemet
Wynik: 2:1 ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.00

Kurs na zwycięstwo gości u większości bukmacherów mocno już nurkuje. Nie może jednak być inaczej, gdy naprzeciw siebie staje drużyny o zupełnie odmiennych celech. Miejscowi przegrali 13 z 18 meczów ligowych i &quot;pewnym krokiem&quot; zmierzają do drugiej ligi. Dodatkowo w klubie panuje kiepska sytuacja finansowa w efekcie czego w przerwie zimowej odeszło wielu zawodników, zaś umiejętnosci tych co przyszli pozostawiają sporo do życzenia. Z kolei goście t osolidna drużyna środka tabeli, która potrafiła ograć pamiętający jeszcze nie tak dawne występy w Lidze Mistrzów Debreczyn, jak również postawić trudne warunki Ferencvarosowi w wyjazdowym spotkaniu. Mając powyższe na uwadze oraz rekomendacje węgierskich typerów z BA warto zaryzykować na zwycięstwo gości po tak dobrym kursie.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Szolnoki vs Videoton
Typ: 2
Wynik: 1:1 ⛔
Kurs: 1.44

Obie drużyny znajdują się na przeciwległych biegunach ligowej tabeli, a tym samym mają zgoła odmienne cele i możliwości. Szolnoki choć na wiosnę gra całkiem przyzwoicie (są niepokonani od 3 meczy), to jednak wciąż do bezpiecznej 14 lokaty tracą aż 10 punktów i doprawdy ciężko mi uwierzyć by udało im się dogonić rywali. Tym bardziej, że drużyna znajduje się w kiepskiej sytuacji finansowej, zaś sprowadzeni zima zawodnicy na dłuższą metę nie gwarantują sukcesu. Z kolei Videoton to główny faworyt do zdobycia mistrzowskiego tytułu, który właśnie co odprawił z kwitkiem głównych rywali (Debreczyn 2:1 i Ferencvaros 5:0). Dlatego też myślę, że dla przyjezdnych dzisiejszy mecz będzie swoistym spacerkiem i nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem ligowych outsiderów.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Debrecen - MTK Budapeszt

Debrecen cały czas pozostaje w walce o europejskie puchary. Pamiętam jeszcze ten zespół, który walczył w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wtedy to była jednak nieco inna drużyna i na chwilę obecną gospodarze nie są wcale najsilniejsi na swoim podwórku. Nie zmienia to faktu, że wciąż Debrecen jest solidną, jak na warunki ligi węgierskiej, drużyną. Na swoim boisku gra naprawdę dobrze (9-3-1). Ostatnie wyniki niewiele mówią o formie tej drużyny. Ostatnio efektownie udało się pokonać Vasas (5-1), ale wcześniej przytrafiła się porażka ze słabym Siofokiem (co prawda Debrecen grał w &quot;10&quot; całą drugą połowę), a jeszcze wcześniej dwa niezłe wyniki jak remis z Ujpestem i zwycięstwo z silnym Paksi. Mimo wszystko chyba nie przesadzę twierdząc, że gospodarze grają nieźle. Warto nadmienić, że gospodarze są najskuteczniejszą ekipą na własnym terenie. Motywacji nie powinno zabraknąć i to skazuje w zasadzie Debrecen na sukces, ponieważ rywal nie jest specjalnie wymagający.
Goście w 5 ostatnich meczach doznali aż 4 porażek. Wyjazdowa postawa MTK też nie napawa optymizmem (1-4-7).
Oba zespoły są tak naprawdę drużynami swojego boiska, a dzisiaj tą przewagę ma jak by nie patrzeć Debrecen.
Jeżeli chodzi o absencje, to jedynym osłabieniem jest brak w zespole gości Dragana Vukmira (O, 8/0). Serb jest absolutnie filarem defensywy. Wrócił nie dawno po kontuzji i zagrał we wszystkich meczach rundy wiosennej. Dziś nie zagra za nadmiar żółtych kartek.
Wszystko wskazuje dziś na Debrecen i myślę, że gospodarze podejdą do rywala z należytym szacunkiem, koncentracją i wolą walki. Wówczas można być spokojnym o wynik.

Typ: 1 [1,40 - Expekt]
Debrecen 2-0 MTK Budapeszt
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Szolnoki-Debrecen 2 @ 1,48 1-2
Tegoroczny outsider ligi węgierskiej który nie ma już szans na utrzymanie się w NB1 podejmować będzie jeszcze aktualnego mistrza kraju VSC Debrecen. Goście, aby sezon nie był spisany na straty muszą przynajmniej załapać się na podium tabeli, dające miejsce w kwalifikacjach do Ligi Europy. Aktualnie zajmują szóste miejsce a do trzeciego tracą 3 punkty, a do końca rozgrywek pozostaje, razem z tym meczem tylko 3 kolejki. Tak więc nie dość że muszą pozostałe mecze wygrać to jeszcze będą liczyć na potknięcie zespołów które plasują się wyżej od nich w tabeli. Dziś chyba najłatwiejsze z trzech zadań przed nimi. Co prawda na wyjeździe im nie idzie najlepiej w tym sezonie, ale grają z rozbitym zespołem Szolnoki, który już może przygotowywać się do rozgrywek drugiej ligi. W składzie VSC brakuje dwóch podstawowych piłkarzy, ale myślę że nie przeszkodzi to w odniesieniu zwycięstwa i podjęciu rywalizacji o miejsce w europejskich pucharach.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Niedziela, 17:30

Szombathelyi Haladas - Ferencvaros 2.50
Tobet
4/10

2 mecze do końca ligi, gospodarze nie grają o nic, goście o 3 miejsce. Dwaj najpoważniejsi rywale zremisowali w tej kolejce, jeżeli Ferencvaros wygra to będzie miał 49 punktów i odskoczy na 3 punkty Debrecenowi, 3 Rakoczi (które pewnie wygra z najsłabszą ekipą ligi) i na 4 Zalaegerszegi. Także będą w bardzo dobrej sytuacji, bo w ostatniej kolejce grają ze słabą Papą, więc jak dziś wygrają to nic im już wg mnie nie zagrozi.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Walka o UEFA
Dwa mecze według mnie które warto zagrać :
Debrecen - Szombathelyi Haladás
Gospodarze walczą o ligę europejską zajmują 4 miejsce i tracą 1 pkt do Ferencvárosu u siebie grają nie źle jeśli Ferencváros przegra lub zremisuje to będzie to dla nich wielka szansa chodź będzie ciężko goście nie grają już o nic .Kursy nie są jakieś zajebiste ale 1.33 betclic daję na Debreczyn⛔ np do dubla się przyda.Drugim meczem jest wspominany wcześniej Ferencváros ✅- Pápa muszą wygrać aby zachować to miejsce goście też o nic nie walczą kurs w betclic taki sam jak na Debreczyn czyli 1.33 u siebie rzadko przegrywają z takimi ekipami. AKO z tych dwóch meczy wychodzi ~1.76⛔;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom