>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Węgry (NB I | NB II) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Honved - Gyor 1 2,30
wynik: 1:2 ⛔

Honved, legenda węgierskiej piłki, Puskas, Bozsik, Grosics, Kocsis eh szkoda że czasy świetności tego klubu nie prędko wrócą. 13 tytułów mistrzowskich, 7 pucharów, bardzo fajny dorobek. Cel na ten sezon? środek tabeli. Tylko a może aż. Odszedł Moreira, na pewno duża strata, Rufino, który coś tam pogrywał i Labudovic z którym wiązano duże nadzieje. Przyszło ciekawe grono zawodników, Norbert Nemeth, Delczeg, kameruńczyk Tchama, rosły środkowy obrońca Bjelkanovic, Kostolani, Novak czy Dieng, który wraca z Nimes. Tacy zawodnicy jak Bjelkanovic, Novak czy Dieng wniosą nową jakość do zespołu. Udało się zatrzymać Danilo choć miał oferty m. in. z Debreczynu. Jeśli chodzi o Gyor to warto chyba tylko wspomnieć o Andrasie Simonie i Strestiku jako potencjalne wzmocnienia. Będzie to pojedynek dwóch wyrównanych zespołów, choć Honvedowi Gyor nie leży, 7 zwycięstw i 16 porażek w 36 dotychczasowych spotkaniach. To jednak gospodarze tego spotkania byli jak do tej pory aktywniejsi na rynku transferowym co z pewnością będzie miało wpływ na wyniki w tym sezonie. Czy uda się rozpocząć sezon od zwycięstwa? Rywal na pewno jest w zasięgu.
edyta: szybko strzelona bramka i wszystko się układało... do momentu kiedy mieli karnego. Jak dobrze zauważyłem Delczeg przestrzelił no i się zaczęło. Danilo rozpoczyna mecz na ławce, szczerze przyznam nie których decyzji Supki nie rozumiem, no cóż pierwszy akt sezonu Honvedu mamy za sobą.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Kaposvar - Videoton @1.73
wynik: 2:0 ⛔

Kurs zaproponowany na to spotkanie jest dla mnie pewną niespodzianką, gdyż spodziewałem się max 1.50. Kaposvari jak narazie po 2 meczach ma 1 punkt i bilans bramkowy 2:6. Naprzeciw nich staje aktualny mistrz Węgier - Videoton, który po odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów może się już skupić na lidze. Videoton swój jak narazie jedyny mecz ligowy wygrał aż 4:0 z Paksem, czyli aktualnym wicemistrzem Węgier. Wcześniej Videoton zdobył Superpuchar kraju wygrywając 0:1 z Keckemesti. Nastroje w obu drużynach są diametralnie różne, gdyż goście przystępują do meczu opromienieni zwycięstwem 4:0, zaś gospodarze podłamani porażką, także 4:0. Na dodatek 8 ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami wygrywał Videoton z czego 7 z handicapem więc można tu pomyśleć nad jakimś -1.5, które także powinno spokojnie wejść. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych zakładów dnia. Polecam.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Liga Węgierska
Kaposvari Rakoczi FC - Ujpest FC 2:2 ⛔
Typ: Kaposvari Rakoczi FC
Kurs: 2,10

bet-at-home
Dzisiaj do analizy wybrałem pojedynek w lidze Węgierskiej pomiędzy Kaposvari Rakoczi a budapesztańskim Ujpestem. Ja zdecydowany postawić jestem na gospodarzy. Goście spisują się fatalnie. Pięć porażek w czterech meczach. Gorszy od nich jest tylko Zalaegerszag. Pokonani zostali przez Paks 0-2, Siofok 0-2, ETO Gyoer 0-1 i z Papa 0-1. Jak widać nie strzelili w nich nawet jednej bramki. Z tego co wyczytałem spowodowane to jest złym okresem przygotowawczym. Trener niemiał do dyspozycji części graczy aby móc ich odpowiednio przygotować do sezonu. Trener do tej pory niemoże korzystać jeszcze z wielu graczy Vermes Krisztián, Kiss Zoltán, Litauszki Róbert, Rubus Tamás, Balajti Ádám, Remili Mohamed, Kovács Dániel,Takács Zoltán,Fehér Csaba ,Kabát Péter. Zauważyć warto że połowa z nich to obrońcy. W meczach rozegranych do tej pory w lidze występowali gracze z rezerw Ujpestu i dzisiaj będzie podobnie. Gospodarze w dwóch rozegranych meczach do tej pory zgromadzili cztery punkty remisując z Ferencvarosem i pokonując Fehervar. W poprzednim sezonie Kaposvar grał dobrze u siebie. Wygrał osiem spotkań i strzelił dwadzieścia bramek. Przy tak osłabionych gościach biało-zieloni niesadzę aby zmarnowali taka szansę na trzy pnkty.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Czas trochę zazielenić ten dział ;)

Gyori ETO - Zalaegerszegi @1.40✅✅✅

Gdyby to nie była tak &quot;egzotyczna&quot; liga (bądź co bądź Węgry zbyt popularne nie są) to kurs wynosiłby zapewne koło 1.15. Jeżeli ten mecz nie wejdzie to będzie dla mnie mega sensacja. Gyori jak narazie po 6 kolejkach komplet zwycięstw (co ciekawe zawsze wygrywają 1 bramką). Zalaegerszegi to zupełna odwrotność dzisiejszych gospodarzy. Ostatnie miejsce w lidze bilans 0-1-5 (remis z przedostatnim Vasasem). Atmosfera w zespole nie jest za wesoła, gdyż w zeszłym sezonie walczyli o europejskie puchary zaś teraz może być problem z utrzymaniem. Co do formy Zalaegerszegi na wyjeździe to w tym roku wygrało zaledwie 2 razy oraz 2 razy zremisowało poza tym komplet porażek. Czy dziś dadzą radę urwać jakieś punkty świetnie grającemu Gyori?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
-

NB I Liga
Spotkanie: Gyori ETO - Zalaegerszeg
Typ: Gyori ETO (-1)
Kurs: 2,1
Buk: Unibet
✅ 5-1
Przyznam szczerze, że gram ten mecz tylko i wyłącznie ze względu na atrakcyjny kurs jaki zaoferował Unibet. Opieram się na statystykach i obecnych wynikach obu drużyn. Gyori, razem z Debreczynem jest współ-liderem ligi po 6 kolejkach. Ma na swoim koncie komplet 6 wygranych strzelając przy tym 10 bramek. Z kolei goście, zamykają ligową tabelę, prezentując się jak do tej pory fatalnie. Zalaegerszeg zanotował 5 kolejnych porażek, dopiero w ostatnim meczu zdobywając 1 punkt w lidze. Goście maja na swoim koncie tylko 3 strzelone bramki a 11 straconych, widać że w drużynie dzieje się niedobrze. Bilans H2H bardzo korzystny dla Gyori (11-5-3).Taki kurs na zwycięstwo Gyori przynajmniej 2 bramkami to prezent (albo podpucha). Każdy niech sam sobie odpowie czy warto zagrać, czarno na białym widać gdzie piłkarsko są obie drużyny. Ja skorzystam, zobaczymy czy wyjdzie mi to na ✅ Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Węgry 1
Siofok - Debrecyn 0:0 ⛔
Over 4.5 gola
4.60

Unibet

Dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz w pierwszej lidze węgierskiej. Zmierzy się ze sobą Siofok i Debrecyn. Po rozegranych 7 meczy w lidze goście są na pierwszym miejscu w tabeli, a gospodarze plasują się na 10 pozycji.
Stawiam na over 4.5 gola ponieważ ciekawie wygląda najnowsza historia spotkań między tymi ekipami. Ostatnie 3 mecze między nimi to wyniki: 2-3, 4-1 i 5-1. Za kazdym razem został pokryty stawiany przez mnie over. Jęsli chodzi o ten sezon to Debrecyn już 2 razy zaliczył over 4.5 gola. Wygrał z Ujpest 3:2 i Vassas 5:2. Goście w tym sezonie grają bardzo dobrze i wygrali wszystkie 7 spotkań. Są nie do zatrzymania. Ich srednia na mecz to 3.00 gola. Stawiam na to, że Debrecyn szybko uzyska prowadzenie i będzie skutecznie je powiększał. Stawiam 1:4 dla gości.
Edit: typ zupełnie z kosmosu: stawiając over 4,5 gola a nie pada nawet jeden.. życzę powodzenia w dalszym typowaniu
 
favago 69

favago

Użytkownik
vs


Spotkanie: Ferencvárosi TC - Zalaegerszegi TE FC
Typ: Ferencvárosi TC
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

✅ 2:0 ✅





Najbardziej utytułowana drużyna węgierska, Ferencváros, zalicza fatalny start w nowym sezonie. Po siedmiu kolejkach popularny Fradi wciąż nie ma na swoim koncie zwycięstwa. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych Ferencváros schodził z boiska pokonany, a po przegranej z Vasas&#39;em upasował się na 15. pozycji trafiając tym samym do strefy spadkowej. Nie lepiej radzi sobie w tym roku drużyna z Zalaegerszeg - z jednym punktem na koncie zamyka ona tabelę ligi węgierskiej. W niedziele przy Üllői út będziemy mogli obserwować spotkanie obu ekip. Choć kibice Ferencváros&#39;u i Zalaegerszeg lubią się i na trybunach będzie to mecz przyjaźni, na boisku możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji. Fradi pod wodzą nowego szkoleniowca bardzo liczy na przełamanie złej passy, zaś ZTE FC, który w tym sezonie jeszcze nie triumfował, zdaje się być idealnym do tego celu przeciwnikiem. Z powodu serii przegranych sytuacja panująca w drużynie z Zalaegerszeg staje się coraz bardziej napięta, klub trawią wewnętrzne konflikty. Pewnym jest, że na boisku nie będziemy oglądać kontuzjowanych: Kovácsa, Várgi, a także Kambera, który skarżył się na zapalenie gardła. Z drużyną, mimo udziału w zgrupowaniu kadry narodowej Gabonu, wciąż nie trenuje napastnik Roguy Meye. Jak stwierdził szkoleniowiec ZTE, w spotkaniu zwycięży drużyna, która lepiej wytrzyma ciśnienie związane z powagą pojedynku. W tym wypadku stawiam na znacznie bardziej doświadczony Ferencváros.

Dotychczasowy bilans spotkań obu klubów przedstawia się następująco: Ferencváros 9 wygranych, ZTE FC 1 wygrana, 5 remisów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 14

refulgeo

Użytkownik
WĘGRY: Puchar Ligi
Dyscyplina: Piłka nożna, WĘGRY: Puchar Ligi
Spotkanie: Pecsi - Ferencvaros 2:1 ✅
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.65
Bukmacher:
Bwin
Godzina:
18:00
Analiza:
Chyba wszyscy z niecierpliwością czekamy na przyszły tydzień. A jeśli nie na tydzień, to chociaż na weekend, który przyniesie nam trochę więcej ciekawych i bardziej pewnych spotkań. Szczerze mówiąc długo zastanawiałam się nad typem na jutro. W końcu po przemyśleniach mój wybór padł na Węgry i jedyne jutrzejsze spotkanie Pucharu Ligi. W ostatnim czasie przyglądałam się węgierskim rozgrywkom. Moją uwagę przykuły wysokie wyniki, które wyjątkowo często przekraczają próg 2.5. Obstawiałam na próbę czysto teoretycznie i udawało się, więc postanowiłam coś napisać.
Jutro na stadionie PMFC w Pécs tamtejsza drużyna podejmie Ferencvaros. Gospodarzom w tym sezonie nie powodzi się najgorzej. Plasują się na 7 miejscu w tabeli ligowej. Na 15 spotkań zdobyli 24 punkty. Natomiast w rozgrywkach pucharowych w swojej grupie zajmują 2 miejsce. Rozegrali do tej pory 4 spotkania. Podczas tych 4 spotkań 2 razy zdobyli komplet punktów wygrywając w meczach na wyjeździe, raz zremisowali i raz przegrali u siebie. Wyniki 2 razy przekroczyły over 2.5. Czas zebrać 3 raz komplet, tym razem dopisując do swojego konta zwycięstwo na własnym terenie.
Jutrzejsi goście nie są dużo dalej, jeśli mówimy o rozgrywkach ligowych. Znajdują się bowiem na 10 miejscu z wynikiem15 punktów, czyli nieco mniejszym od Pecsi. Natomiast, jeśli mowa o Pucharze, jest znacznie gorzej. Ferencvaros są najsłabsi w swojej grupie. Udało im się zdobyć tylko 1 punkt remisując na wyjeździe 2:2 z drużyną najlepszą. Zawodnicy są z pewnością podłamani swoją formą i nie mają tak dużej motywacji do walki, tym bardziej, że już praktycznie nie ma o co walczyć. W spotkaniach gości over 2.5 nie został pokryty tylko raz. Wszystko wskazuje na to, że w jutrzejszym spotkaniu padną co najmniej 3 bramki.
Ostatnie spotkania obu drużyn:
Wed 07/09/11 PUL Ferencváros 1 - 4 Pécsi MFC
Sun 07/08/11 NBI Ferencváros 0 - 1 Pécsi MFC
Wed 25/10/06 MAK Ferencváros 4 - 0 Pécsi MFC
Fri 12/05/06 NBI Ferencváros 3 - 1 Pécsi MFC
Ostatnie spotkania gospodarzy w Pucharze Ligi:
Wed 13/05/09 PUL Pécsi MFC 1 - 3 Fehérvár
Tue 30/08/11 PUL Pécsi MFC 1 - 2 Kaposvári Rákóczi
Wed 07/09/11 PUL Ferencváros 1 - 4 Pécsi MFC
Wed 05/10/11 PUL Siófok 0 - 2 Pécsi MFC
Ostatnie spotkania gospodarzy w Pucharze Ligi:
Wed 31/08/11 PUL Siófok 2 - 1 Ferencváros
Wed 07/09/11 PUL Ferencváros 1 - 4 Pécsi MFC
Wed 05/10/11 PUL Ferencváros 0 - 2 Kaposvári Rákóczi
Wed 12/10/11 PUL Kaposvári Rákóczi 2 - 2 Ferencváros
Podane wyniki pokazują, że mój typ wchodził często, jednak uważam, że jest on nieco ryzykowny. Powodzenia!

______
Na innych forach piszę jako paaaulina28 i refulgeo, więc prosze nie traktować moich analiz jako plagiatów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

maalutki

Użytkownik
Puchar
FEHÉRVÁR VS. SZOMBATHELYI HALADÁS

Puchar Węgier. Zmierzą się dwie ekipy grające w Ekstraklasie. Gospodarze w poprzedniej rundzie pokonali na wyjeździe Tatabanya 2:0. W lidze spisują się bardzo dobrze, zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 32 punktów, do lidera Debrecenu tracą jednak już 9 oczek. Haladas to druga połówka tabeli. 17 punktów na koncie na razie daje im 11 miejsce, ale z drugiej strony nie jest to bezpieczna lokata. Nad strefą spadkową mają dwupunktową przewagę. W Pucharze dotychczas pokonali Sopron i ostatnio Veszprem. Chciałem trochę przybliżyc realia ligi, by pokazac jak wiele dzieli oba zespoły. Moim zdaniem Videoton wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji.

FEHÉRVÁR @1.35
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Węgry Puchar Ligi
MTK Budapest - Kecskemeti
Over 3.5 gola
2.85
Unibet


Dzisiaj o godzinie 13:00 zostanie rozegrany mecz pomiędzy MTK Budapest, a Kecskemeti. Jest to spotkanie w ramach 1/4 pucharu ligi węgierskiej. Gospodarze na co dzień grają w 2 lidze, a goście w 1 lidze.
Stawiam w tym meczu na powyżej 3.5 gola. Oprę się na statystykach ligowych. Gospodarze w 2 lidze zajmują 1 miejsce i zmierzają po awans do najwyższej klasy rozgrywek. Na 15 ligowych spotkań mieli 6 razy over 3.5 gola. Goście w 1 lidze są na 7 miejscu w tabeli i zaliczyli w 17 meczach aż 8 razy +3.5 gola. Jak widać obie ekipy zaliczyły w tym sezonie sporo overów 3.5 gola. Dzisiaj w pucharze ligi zapowiada się ciekawy mecz. Moim zdaniem spotkanie bedzie miało ofensywny przebieg i kibice w Budapeszcie zobaczą dzisiaj 4 bramki. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.
✅✅✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Węgry Puchar Ligi
Paks - Debrecyn
Over 2.5 gola w 1 połowie
5.00
Unibet


Na dzisiaj wybrałem mecz z Pucharu Ligi Węgier. Zmierzy się ze sobą Paks i Debrecyn. Jest to ćwierćfinał tych rozgrywek. Gospodarze w fazie grupowej zajęli 2 miejsce w grupie z bilansem bramkowym 24:11 (6 meczy), a goście zajęli 1 miejsce w swojej grupie z bilansem bramkowym 18:8. Zarówno Paks jak i Debrecyn zdobyli najwięcej bramek spośród wszystkich 20 drużyn. Paks zanotowało następujące wyniki: 5:3, 4:0, 2:1, 2:1, 10:1 i 3:3. Jak widać w każdym meczu mieli over 2.5 gola więc nic nie stoi na przeszkodzie aby dziś już w 1 połowie wpadły 3 bramki lub więcej. W tych 6 meczach milei 3 razy over 2.5 gola w 1 połowie (50%). Debrecyn zanotował takie wyniki w swojej grupie: 2:1, 3:3, 6:0, 1:0, 5:4, 1:0. Jak widać goście w 4 meczach mieli over 2.5 gola i w dwóch już w 1 połowie mieli +2.5 gola. Zagrają dwie najbardziej overowe drużyny w tegorocznych rozgrywkach Pucharu ligi Węgierskiej. Moim zdaniem mecz będzie ofensywny co przełoży się na kilka bramek. Stawiam 3:2 dla gospodarzy i 2:1 do przerwy.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Węgry 1
Paks - Vasas
Over 4.5 gola
5.00
Unibet


Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi węgierskiej. W meczu inauguracyjnym 28 kolejkę spotkań zmierzy się ze sobą Paks i Vasas. Gospodarze to 6 drużyna w lidze, a goście to dopiero 15, przedostatnia ekipa w tabeli. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Poniżej kilka zdań na temat tego typu.
Przede wszystkim przemawiają za tym typem statystyki. Obie drużyny w tym sezonie wyjątkowo dużo razy miały over 4.5 gola. Gospodarze na 27 meczy mieli aż 9 razy over 4.5 gola co daje około 35% wszystkich meczy. Goście z kolei mieli 7 razy over 2.5 gola co jest również dobrym wynikiem. Bezpośrednia historia spotkań między Paks, a Vasas również wygląda bardzo ciekawie. Ostatnie 4 mecze między tymi drużynami kończyły się wynikami 1:0, 3:0, 4:1 i 3:2. Jak widzimy w pojedynkach między Paks, a Vasas nie brakuje bramek. Moim zdaniem dzisiaj również nie zabraknie. Stawiam na remis 3:3 i over 4.5 gola.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Mało kto zagląda do działu &quot;liga węgierska&quot; ale może ktoś skorzysta.
Dzisiaj o 18:00 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Kecskemeti, a Ujpest. Osobiście stawiam w tym meczu na over 2.5 gola po kursie 1.50
Skłania mnie ku temu bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami:
Ujpest - Kecskemeti 4:2
Ujpest - Kecskemeti 3:1
Kecskemeti - Ujpest 4:3
Ujpest - Kecskemeti 2:1
Kecskemeti - Ujpest 4:3
Kecskemeti - Ujpest 2:1
Ujpest - Kecskemeti 6:2
Kecskemeti - Ujpest 2:5
Ujpest - Kecskemeti 3:1
Kecskemeti - Ujpest 2:2
Ujpest - Kecskemeti 4:3
wyniki iście hokejowe. Over 2.5 gola w dzisiejszym meczu moim zdaniem murowane.
--------------
czasem nie rozumiem piłki.... wynik 0:0 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP

NB I Liga
(Węgry)​


Oficjalna strona ligi​

DVSC-TEVA Debreczyn - Videoton FC​


Sezon w węgierskiej NB Lidze zainaugurujemy dziś na Sóstói Stadion w Székesfehérvárze spotkaniem o Super Puchar Węgier. Czy po zdobyciu mistrzostwa i pucharu Węgier Debreczyn pokona zdobywcę pucharu ligi o rozpocznie sezon od zdobycia kolejnego trofeum? zapraszam do dyskusji.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Debreceni VSC - Videoton FC

Typ: Debreceni VSC
Kurs: 2,25

bet-at-home

Dzisiaj inauguracja sezonu na Węgrzech i jak to już się utarło ropoczynamy od meczu o Superpuchar. W spotkaniu tym zmierzą się gracze z Debreczynu i Videotonu Szekesfehervar. Ja stawiam na VSC. Na ostatnich osiemnaście spotkań aż trzynaście padło łupem VSC Debreczyn. VSC to zdobywca mistrzostwa kraju z przewagą aż ośmiu punktów nad kolejnym w tabeli Videotonem. W ubiegłym sezonie dwukrotnie wygrywali oni z rywalem z szekesfehervar. Na swoim obiekcie pokonali ich dwa jeden po bramkach Kulcsara i Ramosa zaś na wyjeździe zdobyli także komplet wygrywając tym razem jeden do zera. Trafienie na wagę trzech punktów zyskał Coulibaly. Videoton pozbył się przed sezonem Portugalskiego pomocnika Filipe Oliveire który zagral w ubiegłym sezonie w dwudziestu trzech meczach i stanowił on o sile zespołu. Zatem wszystko wskazuje na tryumf VSC.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj Puchar Węgier.
Dunaujvaros - Siofok
Wybrałem na początek to spotkanie, Siofok jest ostatni w tabeli pierwszej ligi i raczej nie w głowie im pucharowe rozgrywki i &#39;&#39;zabawy&#39;&#39; trener ma zamiar dać szansę także dublerom, Gospodarze natomiast prezentują się ciekawie ich ostatnie pięć spotkań zakończyło się czterema zwycięstwami i jednym remisem, Zaryzykowałbym zwycięstwo gospodarzy lub remis.
1X @@ 2,25 ✅ ✅
1@@ 5,25 ✅ ✅

Nyiregyhaza - Debrecen

Gospodarze grają w drugiej lidze i lokują się na piątej lokacie, Zespołu Debrecenu nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół Kondasa liczy na zwycięstwo tego pucharu, nie tak dawno gospodarze mierzyli się z zespołem rezerw Debrecenu i ulegli 2:1. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z pierwszą drużyną co może być cięższą przeprawą. W Debrecenie wrażenie robi Adamo Coulibaly rosły napastnik potrafi zrobić różnice podczas swojego pobytu wygrał już dwa razy ten puchar. Możliwe dołoży trzeci dzisiejsze zwycięstwo jest realne a kurs na wygraną gości wydaje się bardzo ciekawy.
Win Debrecen @@ 1,62 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Egri-Paks@1.75 bet 365 ⛔
Gospodarze po 21 kolejkach znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 11 punktów.Przegrali 9 ostatnich meczów w lidze,ostatni raz w lidze zwyciężyli we wrześniu ubiegłego roku.
Ich rywale mają 28 punktów i zajmują 9 pozycję.Różnica pomiędzy 9,a 3 pozycją dającą możliwość gry w kwalifikacjach do LE wynosi zaledwie siedem oczek.Jeśli więc Paks chce myśleć o pucharach to takie mecze jak ten dzisiejszy musi wygrywać.
Na wyjazdach spisują się całkiem przyzwoicie(4-5-1).
Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo gości.
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
ETO Gyor-MTK Budapeszt@2.85 b365⛔1-0
Gyor na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewniło sobie tytuł mistrzowski.
MTK zajmuje 3 miejsce i wciaż walczy o puchary.Tuż za nimi z taką samą ilością punktów znajduje się Honved,który dziś zagra u siebie z drużyną,która już dawno pożegnała się z elitą,więc raczej zwycięstwo mają pewne.Gościom z Budapesztu nie pozostaje więc nic innego jak zdobyć dziś 3 punkty by dalej liczyć się w walce o LE.
Zadanie mogą mieć ułatwione,bo Gyor grał w środę w finale pucharu Węgier,dubletu jednak zdobyć się nie udało.
W tym meczu kontuzji nabawili się najlepszy napastnik Varga,oraz podstawowy obrońca Liptak.Ci gracze na pewno dziś nie zagrają.
Ponadto nie zagrają: podstawowy bramkarz i kapitan drużyny Stevanovic,obrońca Dudas,pomocnik Kronaveter,oraz drugi podstawowy napastnik Strestik.
Goście zagrają bez pomocnika Vass,napastnika Tischler,niepewny jest występ obrońcy Wolfe.
Liczę dziś na zwycięstwo MTK z osłabioną i może nieco zmęczoną ciężkim środowym spotkaniem ekipą gospodarzy.
 
gnls 1

gnls

Użytkownik
Siofok-Ujpest 1.67 b365⛔
Siofok,żeby się utrzymać musi wygrać i liczyć na potknięcie drużyny Lombardu.
Gospodarze wygrali ostatnie dwa spotkania,a jeśli chodzi o mecze u siebie to na wiosnę są niepokonani-5 zwycięstw i remis.
Szansę na kolejne zwycięstwo mają duże.Drużyna z Budapesztu przyjedzie bez swoich kilku kluczowych graczy.Obie ekipy dzieli 13 punktów,a więc jakiejś wielkiej różnicy między nimi nie ma.
Myślę,że gospodarze poradzą sobie z osłabioną i grającą o pietruszkę drużyną ze stolicy.
Kurs może nie powala na kolana,ale zawsze można coś dorzucić i zrobić fajnego dubla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom