>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Węgry (NB I | NB II) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Gyor Debercen
Jutro dojdzie do spotkania w ramach Super Pucharu Węgier. Lekkim faworytem jest Gyor, ale czy aby na pewno powinniśmy na nich stawiać? 3 dni po meczu z Debrecen Gyor czeka mecz o Ligę Mistrzów. Pierwszy mecz grają u siebie, więc będzie im zależało na korzystnym wyniku. Przypuszczam, że Liga Mistrzów stoi ponad Super Puchar, dlatego pogram w stronę Debrecen

Debrecen 2.65 Totomix
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Pecsi-Ferencvaros 2 1,67 200=334 sportingbet 1-2 ✅
Teraz zaglądały na Węgry Pecsi jest to raczej słaby zespół, który ostatni sezon zakończył na 12. miejscu (na 16) i przegrał 8 z 15 meczy u siebie. Ferencvaros jest to jeden z czołowych zespołów Węgierskich. Pécs miało w przerwie letniej dość duża wyprzedaż bo z klubu odeszło kilku piłkarzy. Zespół wzmocnił się kilkoma piłkarzami ale nie wiadomo co naprawdę prezentują bo ich CV nie jest imponujące, ponadto kibice nie przychodzą na stadion ponieważ sa skonfliktowali z władzami klubu. Jeśli chodzi o Ferencvaros to klub zakończył sezon na piątym miejscu. W tym sezonie, jest powszechnie uważany za jednego z pretendentów do złota do klubu przyszło kilku ciekawych piłkarzy miedzy innymi z Holandii a większość piłkarzy grających w tamtym sezonie została w klubie. Gra w stronę gości wydaje się dobrym wyborem.
MTK Budapest -Mezokovesd 2 AH+1 2,8 100=280 bet365 3-0 ⛔
Drugi mecz z ligi węgierskiej który mnie zainteresował to MTK Budapeszt - Mezőkövesd MTK solidny zespół węgierski, klub funkcjonuje na zasadzie ‘kupujemy młodych talentowych piłkarzy i sprzedajemy je z zyskiem po kilku sezonach’. Tego lata klub miał wyprzedasz swoich ‘talentów’, zespół opuściło 6 podstawowych graczy. W ich miejsce, jak zawsze przyszło kilku młodych utalentowanych piłkarzy. Mezőkövesd jest to zespół dość przyzwoity jak na węgierskie realia robi ciekawe transfery, maja bardzo dobrego trenera który ma dość mocną marke w węgierskim futbolu. W obecnej sytuacji liczę że młody zespół MTK może mieć problemy z gości którzy na chwile obecna wydają się bardziej poukładanym zespołem.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Węgry / NB I
Spotkanie: Pecsi MFC - Gyori ETO
Typ: Gyori ETO
Kurs: 1,70
Bukmacher: Sportingbet
vs.

Analiza: Gospodarze dzisiejszego spotkania fajnie zaczeli lige. Mam tu na myśli fakt że w 3 rozegranych do tej pory spotkaniach zarobili 4 czerowne kartki. Obecnie są na ostatnim miejscu z ilością punktów 0. Drużyny przeciwnej za bardzo też nie ma co chwalić z racji tego że jak na ubiegłorocznego mistrza Węgier to zajmują obecnie 11 pozycje. Dla Przyjezdnych nie zagrają mniej ważni zawodnicy tacy jak: Strestik, Patkai, Takács, Dudas, a w bramce stanie drugi goalkeeper Kamenar. Gospodarze do tego meczu podejdą bez Grumic, Gaal oraz Uzoma (kluczowi gracze). Jak wyczytałem na oficjalnej stronie Gyori, to działacze mówią że to najlepszy moment by sie mistrzowie Węgier podnieśli. Dwa remisy i przegrana to jeszcze nie dramat, ale taki rywal jak Pecsi to wg. mnie jest dla nich na śniadanie. Liczę na jakąś czerwoną kartkę po stronie gospodarzy i dużo goli.
wynik: Pecsi MFC 1:1 Gyori ETO / ⛔ nie zaliczony !
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Videoton - MTK Budapest Videoton (AH -1,25) @1.81 188bet 4/10 ✅

Do jednych z najlepszych ekip węgierskich należy Videoton, który ma w składzie wielu zagranicznych piłkarzy - min. Hiszpanów, Serbów, Portugalczyków oraz kilku graczy z Afryki. Oczywiście zagraniczny piłkarz nie oznacza od razu wysokiego poziomu, ale póki co w klubie nie mogą narzekać a np. napastnik Nikolić już jest rozchwytywany przez skautów mocniejszych lig. MTK czeka ciężki sezon mają w składzie wielu młodych niedoświadczonych piłkarzy i wyniki przeciętne. Ostatnie trzy mecze przegrali i ciężko im będzie zdobyć przynajmniej punkt na wyjeździe.Videoton ostatni mecz zremisował na wyjeździe a wszystkie wcześniejsze mecze wygrali minimum dwoma golami - 2:0, 2:0, 4:1, 5:1. Stawiam, że i tym razem będzie podobnie i u siebie wygrają pewnie. U gospodarzy kontuzjowany jest obrońca Juhasz (5M/2G) a u gości kilka urazów.
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
W niedzielnym spotkaniu węgierskiej ekstraklasy na stadionie Sostoi lider Videoton podejmuje gości ze stolicy Ujpest. W tym sezonie czerwono-niebiescy grają naprawdę dobrze. Są bardzo zdyscyplinowaną drużyną, szczególnie w defensywie co potwierdza ilość straconych przez nich goli, których stracili tylko 6 w rozegranych 9 ligowych meczach. W szatni Videotonu panuje bardzo dobra atmosfera, zawodnicy nawzajem wspierają się. W starciu z ekipą Ujpestu ( 12 miejsce w tabeli, 10 pkt) poza atutem własnego boiska kolejnym plusem Videotonu jest to, że mają po prostu lepszych zawodników na praktycznie każdej pozycji. Oglądając kilka spotkań gospodarzy w tym sezonie bardzo rzuca się w oczy to, że akcje budują bardzo szybko i dynamicznie, czy to atak pozycyjny czy kontra wszystko to robione jest zdecydowanie i szybko. Nie widzę innego scenariusza jak zwycięstwo ekipy z Fehervaru.
Videoton-Ujpest 1 @1,4 Bet365 ✅
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dzisiaj puchar ligi na Węgrzech, dlatego wybrałem kilka ciekawych typów na dzisiaj, Nie zdążyłem na dwa mecze, które chciałem postawic, a mianowicie Balmazujvaros - Nyiregyhaza +2,5 gola oraz MTK-DVTK +2,5. Może i dobrze, bo jest na razie po 0-0 ????

Ale przejdźmy do meczów:
Cegledi-Honved Bud.
TYP: +2,5 gola - KURS: 1,55 ⛔
BUK: MILENIUM

Bramkostrzelne drużyny, dużo zdobywają i dużo tracą. Poza tym w tym pucharze to większosc meczów jest +2,5, ale wybrałem te najpewniejsze jak dla mnie. Każdy typ praktycznie tłumaczę tym samym.
Ujpest - Keckskemeti ✅
TYP: +2,5 gola - KURS: 1,50

Pecs - Siofok ✅
TYP: +2,5 - KURS: 1,55


Poza tym wyczuwam tu jedno spotkanie na minus:
Kozarmisleny - Dunaujvaros
TYP: -2,5 gola - KURS: 1,95 ✅
BUK: MILENIUM

Drużyny mało strzelające. Co ciekawe ostatnie ich mecze i to całkiem niedawno zakończyły się wynikami 0-1 i 1-1, więc myślę, że warto spróbowac.
POWODZENIA!
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Szombathelyi Haladas - Videoton
Typ: Goście wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/hungary/otp-bank-liga/haladas-videoton/44gPGnEt/

4 miejsce podejmuje przed własną publicznością drużynę gości z miejsca 2. H2h po stronie gości, gdzie na 31 spotkań wygrali 17, a 7 z nich zakończyło się remisem. Ostatnie cztery spotkania między sobą zakończyły się rozdaniem 3 punktów w strone Videoton. Gospodarze dziś bez Devecseri 15/0, Nemeth 15/2, Zsirai 0/0, Kalasz 3/0. Ci zawodnicy na pewno nie zagrają, ale dodatkowo pod wielkim znakiem zapytania jest występ trzech graczy moim zdaniem bardzo kluczowych, takich jak Schimmer 13/0, Nagy 15/1, Feher 14/4.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Kecskemeti - Kaposvar 2dnb @ 2,85 Węgry ⛔⛔⛔

Gospodarze bez: Savic(m 14/3 najskuteczniejszy zawodnik), Pato(f 9/1)
Goście żadnych braków
Kecskemeti zaległe pensje co powoduje złą atmosfere w drużynie, piłkarze bojkotują nie stawiają się na treningach.
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Vasas vs. Puskás FC Puchar ligi
under 2.5 ✅
2.25
STS

Goscie w tym pucharze ligi na wyjazdach 2/3 mecze ponizej 2.5:
śro 04/09/13 PUL Cegléd 2 - 2 Puskás FC
śro 09/10/13 PUL Honvéd 0 - 0 Puskás FC
śro 13/11/13 PUL Szigetszentmiklós 1 - 0
Gospodarze rowniez u siebie 2/3 under:
śro 11/09/13 PUL Vasas 1 - 0 Várda SE
śro 09/10/13 PUL Vasas 1 - 0 Diósgyőr
śro 20/11/13 PUL Vasas 2 - 1 MTK
Ostatnie dwa towarzyskie Pusas Akademia:
śro 19/02/14 CLF Puskás FC 1 - 1 Balmazújvárosi
pią 21/02/14 CLF Puskás FC 0 - 0 Újpest
Obie druzyny wola mecze u siebie, wiec sadze ze goscie beda chcieli zagrac na remis i skupia sie na obronie.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Ferencvaros - Haladas / Ferencvaros wygra / 1.62 @ Bet365 / Start 18:00
vs

Analiza: Puchar Madziarów :grin: ! Obie drużyny to koledzy z ligowej tabeli gdzie zajmują
kolejno piąte i szóste miejsce w tabeli. Ferencvaros jest drużyną gdzie lepiej i to
znacznie lepiej im idzie gra na wyjeździe niż u siebie gdzie mamy bilans :
Dom: 3/2/4, oraz spotkania wyjazdowe 4/2/2. Drużyna Haladas również lepiej to wygląda
grając na wyjeździe i w tabeli ligowej ma najmniej bo aż 8 straconych bramek grając
na wyjeździe, ale odejdźmy na bok na chwilkę o statystyk i przejdźmy wolnym krokiem
do absencji. Goście bez :
Trzech kluczowych obrońców Feher 16/4, Guzmics 16/0, Devecseri 16/0, oraz
trzech kluczowych pomocników Nemeth 17/2 , Nagy 17/1, oraz najlepszy
ich strzelec Rado 18/10. Dodatkowo ze składu wypadli Szakaly 9/0 ,Kalasz 3/0,
Medgyes 0/0.
Bezpośrednie spotkania.. na 31 które się odbyły to Ferencvaros wygrał tych spotkań 16,
lecz ostatnie z nich pokazują odwrotną sytuacje..
Gospodarze bez Bode 18/9, Besic 15/0, oraz Laczkó 1/0. Tak liczne osłabienia
z racji tego że zawodnicy w/w klubów dostali powołania do reprezentacji u21, czy
też seniorów.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Paks - Videoton
TYP: BTS - KURS: 1,60 ✅ Piękna lokata! ????
BUK: MILENIUM

Druga z moich lokat na dzisiaj. Pierwsza (Viborg - Esbjerg BTS) weszła jak w masło. Te dwa tematy poszły za grubo. A dlaczego to jest dla mnie lokata?
Pecs bardzo dobrze rozpoczął ten sezon jeśli chodzi o mecze u siebie. Pierwsze 5 spotkań to bilans 3-2-0 z dużą ilością bramek. Na przełomie października i listopada przyszedł mały kryzys. Jednak dwa ostatnie mecze u siebie znowu po dwie bramki w meczu (2-2 z Ferencvaros i 2-4 z Ujpestem). Kursy spadają na gospodarzy. Videoton zaś w każdym meczu wyjazdowym zdobywa bramki. Nie strzelił jedynie kiedy grał z Kaposvarem. Dokładając słabą postawę obu defensyw - skutek może byc tylko jeden - BTS ???? POLECAM GORĄCO!
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Pecs - Ujpest / Pecs wygra / 1.95 @ Expekt / Start 18:00
vs

Analiza: szósta drużyna ligi podejmuje u siebie 11. Goście bez napastnika
A. Suljić 9/0, pomocnika K. Simon 17/7 (najlepszy strzelec), oraz napastnika
P. Kabat 17/4 . Obie ekipy są słabe i tylko tu można opierać się na szczęściu
że gospodarze wykorzystają braki w kadrze drużyny przyjezdnych. Gospodarze
bez obrońcy Mohl 17/3. W bezpośrednich pojedynkach do tej pory była lepsza
drużyna Ujpest.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Debreczyn - Pecsi
TYP: BTS - KURS: 1,70 ⛔ WYNIK 1-0
BUK: MILENIUM

Jedna z moich lokat na dzisiaj. Druga poniżej tego typu ;)
Drużyna gospodarzy prowadzi w tabeli. 7 punktów przewagi nad drugim Videotonem i 8 nad trzecim Gyorem to już całkiem dobra zaliczka. Gospodarze to bardzo ofensywna drużyna. U siebie jeszcze nie przegrali meczu. Ich bilans to 8-2-0 (27:8). Goście zaś w każdym meczu na wyjeździe w tym sezonie strzelali minimum bramkę. Niedawno wygrali z trzecią drużyną ligi - Gyorem, aż 5-2! Wcześniej klepnęli mocny Ferencvaros 2-1. Jak widac w delegacji idzie im świetnie. Potwierdza to tabela wyjazdowa, gdzie Pecsi z całej ligi gra najlepiej. Ich bilans to 6-1-3 (21:17). Dwie bardzo ofensywne drużyny. W połączeniu tego BTS moim skromnym zdaniem to lokata na dzisiaj. Polecam gorąco!


MTK Budapest - Videoton
TYP: BTS - KURS: 1,68 ✅ WYNIK 1-2
BUK: MILENIUM

Jak pisałem wyżej, pewna lokata nr 2. Te dwa spotkania zagrałem za grubsze pieniądze i mam nadzieję, że się nie pomylę. MTK u siebie strzela bardzo dużo bramek. Ostatnio wygrali u siebie z Ferencvaros 3-2, wcześniej remis z DVTK Diosgyor 2-2. U siebie MTK ma bilans 3-3-4 (14:12). Drużyna gości to drugie miejsce w tabeli. Bilans gości 2-5-2 (12:11). Jak widac dużo remisów, ale jeżeli chcą powalczyc o mistrzostwo w tym sezonie to muszą punktowac rywali, a co za tym idzie - strzelac bramki. Polecam!
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Węgierska: 05.04.2014 16:00
Spotkanie: Paksi - MTK Budapest 1:3
Typ:
Paksi X1 @ 1.67 WilliamHill Goście bez siedmiu zawodników jakimi są Poor 20/0, Nagy 10/0, Fejes 18/1, Baki 4/0,
Vass 5/0, Csiki 8/0, Bese 16/2 . Ostatnie dwa spotkania były rozgrywane na boisku MTK,
gdzie Paksi przegrali. Obie drużyny są w tyle tabeli w lidze węgierskiej. MTK coś ruszyło
się do przodu, gdzie wygrali z czołówką tabeli Ferencváros i Győri ETO. Lecz wg.
mnie Paksi na swoim boisku pokona ich. Oczywiście gospodarze też bez kilku
zawodników, jakimi są Kecskes 21/0 i Konyves 13/2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom