>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Węgry (OTP Bank Liga | NB II) - 2015/2016

Status
Zamknięty.
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Nikt nie założył tematu więc zrobiłem to ja. ???? Nie ma co się oszukiwać liga Węgierska jest słabsza od Polskiej, ale jest dobrym rynkiem wyszukiwania nowych piłkarzy. Ligę w tym roku zdominowało Ferencvaros ze swoim orłem:
https://www.youtube.com/watch?v=jHlxjZgCETU
Ubiegłoroczny mistrz Videoton dopiero 5 miejsce, a i start miał lipny.
Dobra teraz już konkrety. Wczoraj na dubel Ferencvaros + Videoton płacili 1.80 dzisiaj tylko dziś tylko 1.65 w 1xBet.
Ferencvárosi zdominowało ligę w zimę nikt nie odszedł, przyszedł tylko jeden piłkarz. Puskas Academy radzi sobie słabo 10 miejsce, ostatnio co prawda wygrana 1-0 z zespołem z 9 miejsca, ale po karnym... Tak to szału nie było. Nie ma co kombinować w zimę wymienili prawie pół składu. Zakontraktowali jakiś Ukraińców, powypożyczali odpadki z innych zespołów OTP Liga. Nie ma szans, aby to zagrało, a kwintesencją tego niech będzie transfer Vyacheslav Churko który na jesieni na przestrzeni 14 meczy strzelił 1 gola.
Videoton no to stracił swoje serce czyli Ádám Gyurcsó, ale teraz mierzą się z zespołem z ostatniego miejsca, totalnym outsiderem ligi. Do tego Bekescsaba na wyjeździe gra fatalnie, w zasadzie nie gra nic. Te transfery to widać że tonący brzytwy się chwyta bo Vukašin Poleksić który w zimę na 13 meczy wpuścił 17 bramek. Nathan Eccleston który był bez klubu od lipca... Jest napastnikiem a jego skuteczność 130/25... Dajcie spokój dzisiaj te dwie drużyny powinny pewnie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Vasas - Debrecen Typ: Debrecen -0.5 @ 2.00 w Pinnacle ⛔ 0-0
W telegraficznym skrócie wygląda to tak.
Różnica klas między oboma zespołami jest nad wyraz widoczna. 18 punktów różnicy w tabeli. Z jednej strony wicelider z drugim najskuteczniejszym atakiem, z drugiej trzecia drużyna od końca z punktem przewagi nad &quot;niebezpieczną strefą&quot;, mogąca się pochwalić najmniej skutecznym atakiem i drugą najsłabszą defensywą w lidze. Na potwierdzenie tej różnicy wystarczy spojrzeć na wynik meczu rozegranego niecały miesiąc temu. Debrecen pokonał u siebie Vasas 4-0 [ostatnie 4 spotkania - 4 wygrane Debrecenu przy bilansie bramkowym 11-1]. Vasas to po prostu kiepska drużyna. Niech świadczy o tym fakt, że grając przed tygodniem z Honvedem, nie potrafili wykorzystać podwójnej przewagi [9v11 - czerwone kartki 59 i 70 minuta]. Gospodarzom sprawy nie ułatwi fakt, że dziś nie zagra kilka ważnych postaci, szczególnie dotkliwy będzie brak - Mate Vidy (21/0), który pełni ważną funkcję w drugiej linii Vasasu. Dodatkowo nieobecni będą - Atilla Osvath (11/0), Tamas Gruz (16/0) oraz Peter Czitkovics (16/1). Po stronie gości trenera Kondasa, na pewno cieszy fakt powrotu do składu Adama Bodiego (18/1). Jeśli jesteśmy przy trenerze Kondasie, to można rzec, że ma receptę na Vasas. Odkąd w kwietniu 2011 roku objął funkcję trenera w Debreczynie dziewięć razy pojedynkował się z Vasasem i tylko dwóch pojedynków nie rozstrzygnął na swoją korzyść (remisy 3-3 i 0-0), a pozostałe siedem gier kończyło się w większości przypadków efektownym zwycięstwem jego podopiecznych (bramki 29-11).
Myślę, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest nad wyraz wyraźna. O czym świadczą przedstawione wyżej argumenty. Być może martwi trochę dyspozycja Debreczynu na wyjazdach, gdy koniec poprzedniego roku kończyli z serią czterech gier bez wygranej. Ten rok zaczęli od remisu z Ujpestem, czyli całkiem solidną drużyną i myślę, że jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym wyjazdem i przerwaniem niekorzystnej passy. Vasas u siebie zgromadził tylko 12 punktów (w 11 meczach), co jest liczbą w ligowej stawce tylko lepszą od ostatniego w tabeli zespołu. Myślę więc, że ten teren jest idealny do powrotu &quot;z tarczą&quot; piłkarzy Debreczynu. Korzystne H2H, różnica klas oraz kilka ważnych nieobecności po stronie gospodarzy wszystko to przemawia, by zagrać coś w stronę gości.
 
monikajank 14

monikajank

Użytkownik
Liga: Węgry NB I, 18:00
Spotkanie : Honved - Haladas
Typ: 1
Kurs: 1,9
Buk: Bet365
Ostatnie 3 mecze (numer w nawiasie) - Pozycja w lidze:
Ferencvaros (1) - Honved(8) : 2:1
Ujpest(4) - Honved : 2:0
Honved(8) - Videoton (5) : 2:1
Haladas(6) - Bekescsaba (12-ostatnie) : 1:0
Haladas (6) - Vasas (10) : 2:1
Puskas Academy (11) - Halads (6) 1:1
Jak widać i każdy może wywnioskować, Honved rozegrał trzy przyzwoite mecze, w tym dwa z górną półką tabeli na wyjezdzie, gdzie wcale nie splamił swojego honoru. Haladas natomiast grał z trzema ostatnimi zespolami tabeli, u siebie, a i tak tylko dwa zdołał wygrać.Po tych meczach śmiało możemy określić w jakiej formie jest dany zespół. Haladas widocznie nie wytrzymuje presji związanej z oczekiwaniami iż skończy w czołówce tabeli, a miał do tego świetną okazje, grając wyłącznie z drużynami aspirującymi do spadku. Honvedowi jak widać gra bez presji idzie naprawde dobrze i grając na totalnej &#39;wyjebce&#39; robią świetne wyniki.
Liga węgierska jest mocno przewidywalna jeśli chodzi o to kto wygra - GOSPODARZ czy GOŚĆ. Na 60 ostatnich meczy u siebie triumfował gospodarz aż 41 (!) W tym przegrywał tylko 8 razy (!)
Pisałam wcześniej, że Haladas być może nie wytrzymuje presji i oczekiwań. Ale czy na pewno tylko presja robi swoje? Myślę, że nie. A co jeszcze? - zapytacie
Ano, spójrzmy na liste niedysponowanych w drużynie Halades :
Wils(df 28/2), Jagodics(df 23/1) and Feher(df 6/0) – all central defenders, Ugrai(att 17/3), Martinez(att 14/1) and Petro(mf 1/0) are also injured. No options in the central defensive position, they will have big troubles there.
Liczę tutaj na zwycięstwo drużyny Honved, a jeśli miałabym się bawić w wróżkę to stawiam na 3:1!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Puskas Akademia - Honved 1 @1,83 Pinnacle
Jeszcze się trzyma wysoko na Pinnku, a gdzieniegdzie po 1.55 (betsson). Puskas powinien sobie poradzić w ostatniej kolejce z Honved. W większości lig, szczególnie europejskich jest tak, że drużyna walcząca o coś bardzo często zwycięża z tą bez motywacji, mimo poziomu klas. Tutaj akurat przepaści piłkarskiej nie ma. Puskas ma jeszcze szanse na utrzymanie, ale nie są zależni tylko od siebie. Vasas nie może wygrać na wyjeździe z MTK. To ciężkie zadanie Vasas, więc Puskas musi ten mecz wygrać. Jeśli zremisują, a w drugim meczu MTK wygra to zrównają się punktami. Wtenczas nie decydują bezpośrednie spotkania, czy coś podobnego, ale ilość zwycięstw w lidze ogółem. Tutaj Puskas pod tym względem nie ma jakichkolwiek szans na dorównanie Vasas, więc liczy się tylko zwycięstwo.

Becescaba - Debrecen 2 @1.60 pinnacle
Kurs o dziwo rośnie, bo w pewnym momencie był 1.36 w tym b365, ale to nie ma znaczenia. Debreczyn musi wygrać, bo widmo braku pucharów bardzo duże jeśli tego nie dokonają, a to czołowa drużyna na Węgrzech.
Gospodarze już spadli. Tak jak wspomniałem liczy ilość zwycięstw, a to eliminuje ich z gry. Mogliby się zrównać Vasas jeśli oni by przegrali, a Puskas również nie zdołał wygrać, ale niestety to im nie starcza. Oficjalnie ich już nie ma w 1 lidze, dlatego dziwi mnie kurs na gości i chętnie na nich gram.
Tak jak wspomniałem sytuacja jeśli chodzi o LE jest bardzo napięta. Ferencvaros jest pewnym mistrzem i zagra w eLM. Dwa następne zespoły zagrają w eLE, na chwilę obecną Videoton i Debreczyn. Po piętach depcze im MTK, którzy są 1pkt za nimi. A nieco dalej, bo 2 pkt mniej ma Haladas.
MTK gra dość łatwe spotkanie u siebie z Vasas, więc jest duża szansa, że mogą zepchnąć Videoton lub właśnie Debreczyn. Czwarta pozycja również może dać szanse na eLE, ale tylko w przypadku, gdy Ujpest nie wygra Pucharu Węgier z Ferencvaros, więc jest duże ryzyko, którego z pewnością woleliby uniknąć.
Ujpest - Videoton
MTK - Vasas
Bekescaba - Debreczyn
Haladas - Ferencvaros
Videoton pewnie ogra w ostatnim spotkaniu Ujpest, który w lidze nic do ugrania nie ma. Całą siłę koncentruje na finale PW.
MTK ciężko się spodziewać braku zwycięstwa z ich strony i również można to zagrać, no ale Vasas jeszcze póki walczy o utrzymanie to ja odpuszczę.
Haladas mnie nie dziwi, jeśli pokonają mistrza Węgier. Ferencvaros po zdobyciu mistrzostwa gra na luzie, choć wiele meczów i tak wygrywa, to pewnie gospodarze przynajmniej nie przegrają tego spotkania, a jak będzie skuteczność to i prawdopodobne zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom