>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Władimir Kliczko (55-3, 49 KO) - David Haye (25-1, 23 KO) 02.07.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wiele wskazuje na to , że kibice dostaną to na co czekali już kawałek czasu. Panowie się dogadali i walka już za 2.5 tygodnia. No chyba , że któryś &quot;złapie&quot; kontuzje. Dawno w królewskiej nie mieliśmy tak ciekawej walki. Unifikacja przednia , na stole leżą 3 pasy mistrzowskie. WBO i IBF Władimira Kliczki i WBA Davida Haye. Bracia Kliczko mają okazje już całkowicie zdominować wagę ciężką. Haye jednak jest pewny swojej wygranej , długo robił atmosferę dla tej walki i dlatego teraz wywołuje takie duże emocje. Wg bukmacherów faworytem jest Kliczko , ja osobiście dawno nie pamiętam takich kursów na któregoś z braci ???? Na walkę pozostaje tylko czekać , i mieć nadzieję , że nic &quot;dziwnego&quot; się nie wydarzy a 2 lipca będziemy świadkami świetnej walki. Kursy.

Zachęcam wszystkich do dyskusji bo jest o czym dyskutować ;) Na zachętę dodaje jeszcze promo walki. ????
http://www.youtube.com/watch?v=5NS_56FtsCI
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Moim faworytem tej walki jest oczywiście Haye bo jest w świetnym w wieku dla boksera, tzn. nie ma za dużo lat, ale doświadczenie ma i to duże, Kliczko już 35 lat może nie jest jeszcze dziadkiem ale siła ciosu i kondycja już chyba nie ta. Haye bazuje na sile ciosu i przede wszystkim w tej walce będzie szybszy od rywala i dlatego moim zdaniem wygra tą walkę.
Moje typy które na pewno zagram:
Haye 2,60
Haye na punkty 10,00
Liczba rund: powyżej 8.5 2,00
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kliczko już 35 lat może nie jest jeszcze dziadkiem ale siła ciosu i kondycja już chyba nie ta.
Akurat w wadze ciężkiej wiek nie ma aż tak dużego znaczenia jak w lżejszych wagach. Foreman był mistrzem w wieku 46 lat bodajże. Wiem , że to inna bajka ale fakt jest faktem. 35 lat dla boksera to również świetny okres , a spójrz jeszcze na brata Władimira - Vitalija. 40 w dowodzie a rywali nie ma. Fakt , wiek może w pewnej fazie dać się we znaki , ale raczej jeszcze nie 35 letniemu Władkowi. Nie mniej jednak Haye na pewno będzie miał inne mocne argumenty.
Dla mnie Haye jeśli chodzi o HW jest dość sporym &quot;nołnejmem&quot; Bonin ???? Barret , Valuev Ruiz i Harrison. Nie widzę z tej grupy nikogo wartościowego. Nazwiska , owszem są Valuev czy Ruiz który w swojej primie wciągnął by Haye dziurką o tyłka.
Dla mnie w tej walce bezsprzecznym faworytem jest Kliczko. Kurs bardzo dobry. Jeśli Haye wygra szacunek mu zwrócę i napiszę , że jest świetnym bokserem , bo póki co teraz dla mnie jest co najwyżej dobry.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla mnie Haye jeśli chodzi o HW jest dość sporym &quot;nołnejmem&quot; Bonin Barret , Valuev Ruiz i Harrison. Nie widzę z tej grupy nikogo wartościowego. Nazwiska , owszem są Valuev czy Ruiz który w swojej primie wciągnął by Haye dziurką o tyłka.
A kogo widzisz po stronie Kliczki? W ostatnich latach nie walczył z nikim wartościowym, a Haye jednak wygrał &quot;ostatnio&quot; np. z Wałujewem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
??? Żartujesz ?
2x Peter z czego do pierwszej walki Peter podchodził jako nie pokonany
Walczył z niepokonanymi Brockiem , Ibragimovem czy Chagaevem.
Po za tym Chambers , Thompson , (2x i jedna porażka) Brewster , Byrd czy Rahman.
Wałujew blado przy nich wygląda
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
A kogo widzisz po stronie Kliczki? W ostatnich latach nie walczył z nikim wartościowym, a Haye jednak wygrał &quot;ostatnio&quot; np. z Wałujewem.
chyba chciałeś napisać &quot; wygrał &quot; ... Wałujew powinien walkę wygrać Haye nic ciekawego nie pokazał ... Akurat ten kliczko a nie brat drewniak zniszczy Haye`a
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
??? Żartujesz ?
2x Peter z czego do pierwszej walki Peter podchodził jako nie pokonany
Walczył z niepokonanymi Brockiem , Ibragimovem czy Chagaevem.
Po za tym Chambers , Thompson , (2x i jedna porażka) Brewster , Byrd czy Rahman.
Wałujew blado przy nich wygląda
Widzę że bardzo nisko cenisz Wałujewa, chyba za nisko. ????
chyba chciałeś napisać &quot; wygrał &quot; ... Wałujew powinien walkę wygrać Haye nic ciekawego nie pokazał ... Akurat ten kliczko a nie brat drewniak zniszczy Haye`a
Chyba oglądałeś inną walkę (albo ja ???? ).
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Co z tego że wygrał z Wałujewem ? też mi osiągnięcie. Uciekał po ringu jak kurczak i od czasu do czasu próbował doskakiwał, raz trafiał i dalej ganiał po ringu. Haye nie miał żadnego sprawdzianu w HW. Barret to się przewrócił jeszcze przed rozpoczęciem walki, Ruiz był już skończony a walki z Harrisonem nie chce mi się wcale komentować.
Kliczko powinien to wygrać i licze że nawet przed czasem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co z tego że wygrał z Wałujewem ? też mi osiągnięcie. Uciekał po ringu jak kurczak i od czasu do czasu próbował doskakiwał, raz trafiał i dalej ganiał po ringu. Haye nie miał żadnego sprawdzianu w HW. Barret to się przewrócił jeszcze przed rozpoczęciem walki, Ruiz był już skończony a walki z Harrisonem nie chce mi się wcale komentować.
Kliczko powinien to wygrać i licze że nawet przed czasem.
Adamek z Arreolą też tak samo walczył, i tak samo będzie walczył z Kliczką we wrześniu, a Haye jest szybki w odróżnieniu od Wałujewa i po prostu to wykorzystał. To że nie walczył z nikim wartościowym (oprócz Wałujewa) nie znaczy że jest słaby Kliczko też jakoś specjalnie ostatnio nic nie pokazał w żadnej walce.
Już widzę że większość będzie grała przeciwko Anglikowi bo jest wku... i ma nie wyparzony język. ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Już widzę że większość będzie grała przeciwko Anglikowi bo jest wku... i ma nie wyparzony język.
Mahammad Ali , Tyson czy inni też mieli nie wyparzony język ale przynajmniej potwierdzali to na ringu
http://www.youtube.com/watch?v=capwqoGRV_Y&amp;amp;feature=fvsr
Haye jeszcze niczego nie potwierdził więc ... można nie darzyć go sympatią , ale faktycznie jak ktoś się kieruje tylko tym to jest niepoważny
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Adamek z Arreolą też tak samo walczył,
Oglądałeś obie walki ? Adamek zrobił z twarzy Arreoli sieczke, trafiał wiele razy, wchodził w wymiany. Haye z Wałkiem nie pokazał nic... ile ciosów wyprowadził ?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Oglądałeś obie walki ? Adamek zrobił z twarzy Arreoli sieczke, trafiał wiele razy, wchodził w wymiany. Haye z Wałkiem nie pokazał nic... ile ciosów wyprowadził ?
Chodziło mi raczej o to że Haye też skakał jak &quot;kurczak&quot;. Może nie wyprowadził ich za dużo ale od drugiej rundy walczył ze złamaną ręką, a i tak pokonał na punkty Wałujewa.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Oglądałeś obie walki ? Adamek zrobił z twarzy Arreoli sieczke, trafiał wiele razy, wchodził w wymiany. Haye z Wałkiem nie pokazał nic... ile ciosów wyprowadził ?
Tu nie o to chodzi , Arreola to bokser który ma zerową pracę nóg , jego strategia polega na ciągłym parciu do przodu , a Adamek to bokser walczący na wstecznym ( jak większość klasowych bokserów ) wiec nic dziwnego co sie stało z jego twarzą , a z reszta co innego przygotować się do walki o mistrzostwo za parę mln $ , a co innego za parę tysięcy $.
Co do Davidka to musisz kolego niestety sprawdzic statystyki ciosów , który są dla haye na ✅ Z resztą wiadomo &quot;po co&quot; ta walka była i &quot;dla kogo&quot;
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
W tej walce jeden cios może zadecydować, Haye będzie miał przewagę szybkości, jak trafi czysto to Władek idzie na deski, bo chyba wiemy, że szczęka nie jest u niego najmocniejszą stroną. Jednak Kliczko też ma uderzenie i spokojnie Brytyjczyk może pójść na deski.
Co do walk obu, to niestety prawdą jest, że Haye na swoim rozkładzie ma może 1-2 walki z dobrymi rywalami ( Bonin :] żart ), a Kliczko co najmniej 3-4 razy więcej, no i doświadczeniem bije na głowę Brytyjczyka.
Przyznam, że zachęcające są kursy na over na ilość rund, spodziewam się właśnie walki gdzie nie pójdą na wymianę ciosów, za duże ryzyko, oczywiście będą polować na cios kończący ale jakoś nie wierzę, że stanie się to wcześniej niż 7-8 rundzie.
Ja osobiście wolałbym aby to Haye wygrał i to przez KO. Ale co do typów to jeszcze czas.
PS. Gdzie walka będzie transmitowana w polskiej telewizji ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
PS. Gdzie walka będzie transmitowana w polskiej telewizji ?
Wcześniejsze walki Kliczków pokazywała stacja Orange Sport , ostatnia walka z Solisem była nawet na TVP więc spodziewałbym się i walki z Haye na otwartej.
Jeden i drugi mają coś do udowodnienia , jeden i drugi się nienawidzą i mam nadzieję , że sprawi to że będzie świetna walka. Obaj mają podejrzane szczęki , obaj mają z czego przyładować ... będzie się działo oj będzie ;]
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Co do Davidka to musisz kolego niestety sprawdzic statystyki ciosów , który są dla haye na Z resztą wiadomo &quot;po co&quot; ta walka była i &quot;dla kogo&quot;
Dawid porównał walke Haye z Wałkiem do walki Adamka z Arreolą. Ja się pytam gdzie gdziest to podobieństwo. W walce polaka było wszystko, w walce angola wiało nudą że tego oglądać się nie dało. To zresztą nie była walka tylko strasznie nudna partia szzachów. Statystyki miał na + ale co z tego ? ile ciosów wyprowadził ? kto był aktywniejszy w ringu ? Haye był skueczniejszy ale wynik mógł iść w dwie strony.
Wiem po co ta walka była, aby davidek zdobył pas i mógł wynegocjować z Kliczkami lepsze warunki. Temu kurczakowi tylko chodzi o kase.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Kliczko-Haye-w-TVP1,wid,13524094,wiadomosc.html
Dopiero teraz potwierdzona wiadomość, walka na TVP1.
Jak udało się ustalić redakcji ringpolska.pl, zaplanowaną na 2 lipca walkę o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO) a Davidem Haye (25-1, 23 KO) pokaże w Polsce na żywo TVP1.

Lipcowy bokserski szlagier to już druga z rzędu impreza z udziałem braci Kliczko, po marcowej konfrontacji Witalija Kliczki z Odlanierem Solisem, którą polscy kibice obejrzeć będą mogli za pośrednictwem telewizji publicznej. Warto wspomnieć, że w międzyczasie na antenie TVP Sport gościł także popularny turniej &quot;Prizefighter&quot; rozgrywany w królewskiej dywizji.
Stawką starcia Kliczki z Hayem będą tytułu czempiona federacji WBO, IBF i WBA oraz pas mistrz magazynu &quot;The Ring&quot;.
 
mrlysy 8

mrlysy

Użytkownik
Dawid porównał walke Haye z Wałkiem do walki Adamka z Arreolą. Ja się pytam gdzie gdziest to podobieństwo. W walce polaka było wszystko, w walce angola wiało nudą że tego oglądać się nie dało. To zresztą nie była walka tylko strasznie nudna partia szzachów. Statystyki miał na + ale co z tego ? ile ciosów wyprowadził ? kto był aktywniejszy w ringu ? Haye był skueczniejszy ale wynik mógł iść w dwie strony.
Wiem po co ta walka była, aby davidek zdobył pas i mógł wynegocjować z Kliczkami lepsze warunki. Temu kurczakowi tylko chodzi o kase.
Popieram.Kolega powyzej napisal,ze szczęka Kliczki nie jest jego najmocniejsza strona.Haye ma jeszcze bardziej szklana szczeke.Zobaczcie sobie jego walke z Lolenga Mockiem jak od cepa polecial na dechy.Haye robi szum wokol calej tej walki.Ta smieszna sprzeczka na tym filmiku powyzej heheh smiac sie chce.W USA takie sytuacje czesto maja miejsce.&quot;Hayemaker&quot; tylko duzo szczeka podobnie jak Briggs przed walka ze starszym z braci Kliczko.Twierdzil,ze okaleczy nazawsze Witalija no i niestety na przechwalkach sie skonczylo.Haye to wielka niewiadoma tak naprawde niewiadomo co o nim sadzic.W sobote bedzie mial szanse sie wykazac.Jednak moj typ wedruje na Wladka - ogromne doswiadczenie,sila ciosu,maksymalne wykorzystywanie warunkow fizycznych.
Pozdrawiam i zycze udanych typow ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
a smieszna sprzeczka na tym filmiku powyzej heheh smiac sie chce.W USA takie sytuacje czesto maja miejsce.&quot;Hayemaker&quot;
To jest boks i takie rzeczy dzieją sie wszędzie a nie tylko w Stanach , które akurat przez wielu uważane są za MIEJSCE i mekkę boksu ! W innych sportach może takie zachowanie nie przystoi, jednak to jest boks i bywały juz gorsze rzeczy, to jest gra psychologiczna , wyzwolenie , złości, nienawiści i czego tam jeszcze kończąc na ... grze o najwyższą oglądalność.

Dawno nie było tak ciekawie zapowiadającej się walki. Haye może to wygrać , jak znajdzie sposób na szybki nokaut najpierw unikając prostych Władamira. Wiadomo to waga ciężka ale jesli Walka bedzie sie toczyc wiecej niz 6-7 rund to wygra Kliczko, przecież na punkty w Niemczech - Haye nie zwycięży ????
Brytyjczyk jest dynamiczny i pewny siebie, Kliczko tak ruchliwy nie jest ale ma wiele innych atutów dlatego dla niego walka może trwać jak najdłużej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom