>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

włamanie na konto Skrill

pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Witam ktoś dzisiaj włamał sie na moje konto i wypłaciił środki na
email: [email protected]

bede dzwonił dopiero rano ...pytanie moze ktoś podac email żebym mógł juz dzisiaj wysłac do nich po polsku info
Druga sprawa to miałem też chyba włam na bet365 bo ktoś zlecił wypłate napisałem do supporta i konto mi zablokowali na 24 godz i maja sie ze mna skontaktowac..........masakra.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
D 99

domcab

Użytkownik
Hej, wysyłanie maila nic nie da, bo oni odpisują po kilu dniach...albo wcale.

Ja tam dzwoniłam w sprawie wydania karty, a było to przed godziną 16 w dzień powszedni i niestety polski support nie był dostępny (nie było nikogo w biurze z językiem polskim), także przygotuj się na to ze będziesz musiał wyjaśnić im wszystko po polsku co się stało.

Pani mnie poformowała że mają ostatnio włamania na konta i trzeba uważać z jakiego łącza internetowego się korzysta.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Uważać jak uważać ale co najważniejsze zamówić token albo włączyć uwierzytelnianie dwuczynnikowe - podstawa. Mi z 4 lata temu też ktoś się włamał miałem tam całe 1.35zł a i tak sobie ktoś tą fortunę przelał ???? Zamówiłem token i spokój.
 
A 185

adikos

Użytkownik
trzeba być idiotą żeby wchodzić na takie linki, wystarczy zobaczyć adresata i już widać że to fake a nie do skrill wiadomość.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
sprawa ze skrillem w toku konto odblokowane zmieniony adres hasło i format na kompie
Ciekawe czy jest szansa na odzyskaniue tej kasy
Co ciekawe bet365 po zgłoszeniu im ze napewno ktoś tam sie logował inny bo zlecone były wypłaty ....stwierdzili po 3 dniach ze nic takiego oni nie odnotowali dziwne bo kolej był tez na moim koncie bet at home............
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
to nie jakis mega haker sie wlamuje na konto i lamie skomplikowane hasla - ludzie klikaja w dziwne linki, ktore otrzymuja w mailach albo maja ustawione hasla jak szesciolatek.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Raczej chodzi o to że skrill nie wydaje nowych tokenów, jak nie zdezaktywowałeś fizycznego tokena, to działasz na nim chyba dopóki się bateria nie skończy ????
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jak ktos klika w takie linki, gdzie golym okiem widac lewy adres to niech potem nie ma pretensji do calego swiata ze mu sie wlamali na konto :?
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Witam!
Moi drodzy ktos dzis o 4 rano wlamal sie na moje konto skrill I przelal prawie 1000zl na konto w BAH.Konto skrill zablokowane.Pisalem do much maila I dzwonilem ale nikt nie odbiera.Co robic prosze o pomoc!!!!Czy kasa jest do odzyskania?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
klikales w jakies dziwne maile &#39;weryfikujace&#39; konto ostatnio czy miales skomplikowane haslo typu &#39;imie + rok urodzenia&#39; ?
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Przelal do osoby trzeciej.Sprawa juz zgloszona przez tel.Faktycznie wczoraj dostalem maila I to chyba ktos sie podszyl pod skrill.Mam nadzieje ze sie uda odzyskac w koncu niemala kase.Zmienilem mails na koncie w skrill a na starego maila dzis znow dziwny adres....Ewidentnie ktos sie podszywa.Gnoje...
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Dlatego warto aktywować dwuetapową weryfikację. Nawet jak ktoś dostanie dane dostępowe, bez telefonu komórkowego się nie dostanie.
 
Do góry Bottom