>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Własna strona internetowa z zakładami.

Q 0

qasparx

Użytkownik
Witam, chciałbym założyć własną stronę z własnymi zderzeniami, kursami itp. gdzie ja i znajomi za wirtualną walutę będziemy mogli obstawiać. A więc pytam gdzie/jak mógłbym stworzyć taką stronę. Na chwile obecną pozostaje mi wysyłanie kuponów przez ankiety google i ręczne liczenie wygranych a chciałbym to uprościć.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Pierwsze co przychodzi mi do głowy bez potrzeby robienia strony to share&#39;owany dokument Google (arkusz kalkulacyjny), który udostępniasz każdemu zainteresowanemu. Każdy tab należy do pojedynczego gracza a ostatni tab zawiera jakieś zasady czy sumy.... to już sobie ustalicie.
Oczywiście zakładasz, że znajomi nie będą robić psikusow i broic w nieswoich tabach ????
 
kaczysta89 0

kaczysta89

Użytkownik
Przygotowuję się do wykonania takiej stronki i obsługującej jej aplikacji na telefon. Zgłoś się do mnie przez PRIV jeśli nadal próbujesz się z tym uporać.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
QasParX &gt;&gt; w necie funkcjonuje cała masa konkursów typerskich opartych o gotowe skrypty takie jak np. vBulletin 4.2 czy Tipster Competition Script v 1.1 - które wszystko automatycznie zliczają.
 
P 0

przemm

Użytkownik
Ja też szukam pomysłu na serwis związany z tematyką zakładów / tradingiem, ale chyba już wszystko w Internecie istnieje:
a) strony z płatnymi typami
b) strony z rankingami typerów i ich typami (abonamentowe)
c) fora tematyczne
d) strony związane z tradingiem (abonamentowe)
Czy widzicie może jakiś obszar w tym temacie, który możnaby rozwinąć serwisem internetowym?
Przez chwilę chodził mi po głowie pomysł miejsca, gdzie typerzy z różnych krajów rywalizowaliby ze sobą bezpośrednio albo ranking traderów - sam nie wiem...
 
Do góry Bottom