>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

W jakim naziemnym buku mozna typowac ekstralige zuzla?

vader 2,8K

vader

Forum VIP
ma wogole jakis w ofercie?
Poza naziemnymi jak kolega napisał wyżej zobacz do: Tobet, bet365, unibet, expekt, sportingbet. Tam na pewno znajdziesz ofertę. Dodatkowo w Tobet znajdziesz nawet ofertę na I Ligę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale jest duża wada bo nie można singlować. Minimum 3 zdarzenia jak gramy żużel, tak jest na pewno w fortunie i sts
Z kolei w internecie raczej jest problem z tym, że nie pozwalają grać kupony kumulacyjne.
Poza ofertą co wyżej napisałem jeszcze ofertę daje bwin i betgun. W Betgunie akurat można czasami fajny kombo zrobić, a u innych buków (np. bwin) już ciężko.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
w fortunie jeszcze rok temu była na pewno, pewnie bedzie tak jak z ekstraklasą piłki (na początku roku nie mieli podpisanej stosownej umowy i dopiero po kilku kolejkach pojawiła się w ofercie), myślę że już niebawem będzie można też CMSE obstawiać
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
W Fortunie w tym sezonie jest żużel do typowania , ale bardzo późno dodają go do swojej oferty , tak gdzieś ok 13-14 , czyli niewiele mamy czasu na obstawianie , myślę że czekają jak inne buki ustalą kursy i dopiero dodają do swojej oferty.
W STS też dość późno dodają , oferta uboga ale dają do typowania poza ekstraklasą także pierwszą ligę .
W TIPSPORCIE w ostatnią niedzielę też był mecz Falubazu do obstawiania , ale tylko na sam mecz bez handicapów i ilości punktów uzyskanych przez zawodników.
Tak , że polecam u naziemnych granie w Milenium , najbogatsza oferta i dość szybko dodawana do typowania zawsze w niedzielę ok 12 , a punkty uzyskane przez zawodników są czasami dodawane już w sobote.
 
Do góry Bottom