>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

W której połowie padnie więcej bramek?

banan23 150

banan23

Użytkownik
Witam, przyszedł mi dziś do głowy ciekawy sposób na grę. Mianowicie chodzi o zakład w której połowie padnie więcej bramek. Ja będę szukał spotkań, gdzie będę obstawiał, że więcej bramek padnie w 1. połowie. Kurs na ten typ wynosi przeważnie 3.00 więc jest wysoki. Będę grał płaską stawką. Jeżeli chodzi o dobór spotkań to wybieram wyraźnego faworyta meczu, który lubi nastrzelać goli już w 1. połowie meczu, oczywiście typy po analizie.
Proszę o wypowiedzi na temat tego sposobu gry.
#1
Chorwacja
HNK Rijeka - NK Osijek
Myślę, że Rijeka szybko strzeli gole a w drugiej połowie trener dokona kilku zmian z racji tego, że walczą oni w Lidze Europy i będzie chciał oszczędzić sił kilku podstawowym zawodnikom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
ciekawy temat , gratuluje będe śledził sam dołoże jeszcze w analizie przy własnym doborze spotkań, potenciał ofensywny i obrony drużyn , plus jak buki widzą spotkanie overowo czy bardziej na under ;) i ładnie typ wszedł idzie reputka !
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dziękuje za porady, propozycje typów mile widziane, będę starał się dopierać starannie przemyślane mecze. Przy takim kursie wystarczy mieć ok.40 % skuteczności by być na plusie, więc nie wydaje się to trudne ale wiadomo, trzeba zagrać setki kuponów by się przekonać co do tego sposobu gry.
 
ace 3

ace

Użytkownik
Dla mnie póki co zbyt słabo została przedstawiona selekcja typów, aby nazwać tą propozycję systemem.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
#1 Chorwacja HNK Rijeka - NK Osijek
5:1 (3:0)..
Gol w 89. minucie...
Na jutro nie znalazłem nic ciekawego do zagrania.
ace, może i tak ale z upływem czasu będę nabierał doświadczenia i selekcjonował typy wg. pewnego schematu.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
kolego, w którym buku tak można grać?
Na pewno taki zakład jest w fortunie.
Są to typy :
1 połowa
= (tyle samo w oby dwóch połowach)
2 połowa
Kursy to zazwyczaj ~ 3.05 ~ 3.25 ~ 2

Też jakiś czas grałem takim &quot;systemem&quot; jednak po trzy, cztery mecze na kuponie. Ciężko to trafić... zupełnie jak lotek.
Na dłuższą metę na pewno wyjdzie się na ⛔
No ale powodzenia.
 
after 23

after

Użytkownik
na live bardziej tak pare razy gralem. ok 30min 1 połowy dawalem,ze wiecej bedzie w drugiej polowie ;) ale tez zalezalo od wyniku w pierwszej ;P calkiem ok bo kurs dobry wtedy gdy np jest 1:0 ;) a tak to trzeba sie ratowac potem fartem i kontrami ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Coś takiego
a) grasz 1 połowę za 1j po kursie 3.00
b) grasz remis (obie połowy po tyle samo) za 1j 3.00
wkład = 2 j
Uśredniony kurs wychodzi 1.50
Wchodzi pierwsza połowa = wygrywasz 3 j czyli 1 j na ✅
lub
Wchodzi remis (obie po tyle samo) = wygrywasz 3 j czyli 1 j na ✅
lub
Wchodzi druga połowa = ⛔ 2 j
W skrócie mówiąc
Przegrywasz gdy tylko w drugiej połowie padnie więcej goli ale masz teoretycznie 66% na trafienie typu
Ot takie sobie przemyślenia ????
 
Do góry Bottom