>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

W którym klubie C.Ronaldo będzie grał w sezonie 2008/2009

zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
nie wiem czy w dobrym dziale założyłem ten temat, jeżeli nie to proszę go przenieść ale zrobiłem go tutaj bo jak narazie C.Ronaldo jest graczem Premiership.

w expekcie zobaczyłem bardzo ciekawy zakład:


co o tym sądzicie?
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dolcan Ząbki...
MU go nie puści za żadne skarby a inne kluby może wyciągnęły jakieś wnioski z dziecinady boskiego Ronadlinio i do Ronaldo podejdą z dystansem. Real jak się obejży na Barce to fortuny za CR7 nie da a pewnie tyle lub więcej mu by chciało.
Barca ma niemiłe doświadczenia z genialnymi nielatami więc też odpada.
CR7 zostanie w MU tylko kurs nędzny.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Barca nawet nie wchodzi w gre a co do Realu to zalezy ile kasy sa w stanie wylozyc bo jak im nie szkoda bylo tyle kasy na super Pepe to moze im nie byc szkoda i na Ronaldo, przeciez słyną z wykładania wielkiej kasy i nieprzemyslanych transferów.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Real wylozy kazda sume na niego, pytanie tylko czy po tym co zdobyl w tym roku zechce odejsc? Gdyby MU nie wygralo LM (przez niego) to kto wie ... raczej zostanie, jak odejdzie to sie zmarnuje w Realu jak wiekszosc pilkarzy. Jesli sie na to zdecyduje to na pewno bedzie to najglosniejszy transfer tego roku. Za dyszke bym puscil na Real, Barca nie wchodzi w gre
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja mysle ze bedzie grał w Man Utd poki Ferguson bedzie. A Fergie sam zapowiadał ze moze jeszcze 1-2 sezony poprowadzi klub i przejdzie na emeryture
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeśli Ronaldo nie zarząda nowego kontraktu od United (jakiegoś astronomicznego) to zostanie. A Ferguson to jeszcze z 10 sezonów będzie trenerem xD :p
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Ja mówie że przejdzie do Realu gdzieś czytałem że rozmawiał z Realem i się zgodził ???? Więc ja myśle że to będzie REAL MADRYT ???? iHala Madrid
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
A mnie się wydaje że to będzie taki Raul Realu Madryt - nie szybko opuści Old Trafford ;)
porównujesz Raula do CR7. Raul jest wychowankiem Realu i nie wyobrażam sobie żeby gdziekolwiek przeszedł tak samo jak Terry, Puyol, Xavi itp! Raul jest ikoną realu a C.Ronaldo bardzo dobrym piłkarzem i tym się różnią
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
nigdzie nie przejdzie, w Manchersterze podpisze nową umowę i będzie zarabiał mega kasę (prawie tyle ile wygrywam w bukmacherce ????)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja mówie że przejdzie do Realu gdzieś czytałem że rozmawiał z Realem i się zgodził ???? Więc ja myśle że to będzie REAL MADRYT ???? iHala Madrid
nawet jak przejdzie to co im da? Tylko sobie zaszkodzi, bo wszyscy marnuja sie w Realu :jezora:
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Ja jestem codziennie na wp.pl bo mam tam skrzynke zalożona i oni codziennie praktycznie co innego pisza na zmiane raz ze odchodzi do realu a raz ze zostaje w Manu i bedzie 90tys dziennie zarabial. Pewnie CRistiano Ronaldo sam jeszcze nie podjał decyzji wszystko bedzie widac w okienku transferowym a narazie mozna sie jedynie domyslac.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Narazie to Ronaldo skupia sie na Euro ,potem ewentualnie bedzie myślał co zrobić .Ponoć powiedział tak Realowi i wcześniej już mówił że będzie chciał tam przejść.Real jest gotów wyłożyć astronomiczną sume za Cristiano a jesli patrzeć z punktu widzenia Portugalczyka to zdobył juz wszystkie ważne trofea z Man Utd i może powinien skupić sie na nowych wyzwaniach?Nie wiem jak to sie potoczy wszystko pewnie sie roztrzygnie po Euro i cena ewentualnie wzrośnie .Poza tym Ronaldo mówił kiedyś że Real jest jego wymarzonym klubem i chciałby tam zagrać.Wiele bedzie zależało od szefostwa Królewskich czy wyłożą astronomiczna sume (ponad 100 mln euro) bo raczej stać na to ich
Barca raczej odpada bo Portugalczyk troszeczke nie pasuje do ich koncepcji gry chociaż w napadzie mógłby sie sprawdzić ale na pewno bliżej mu do Realu niż do Blaugrany
 
Do góry Bottom