>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wałki Betowe

D 0

davidrq7

Użytkownik
Witajcie, chciałem Was zapytać jakie spotkały was wałki beta na waszą korzyść. Mi już któryś raz zdarzyło się zamknąć zakład live w momencie strzelenia gola po czym np sędzia nie uznawał i wynik był cofany, ale po zamknięciu kasa zostawała u mnie
Inter strzelił Gola ale sędzia cofnął. W zakładzie miałem over 0,5 ale w praktyce było 0-0 a że zamknąłem zakład po golu to kasa jest moja.
Zdarzały wam się jakieś takie przypadki na waszą korzyść? :grin:
 
S 52

szopson

Użytkownik
ja to bym się tak na twoim miejscu jeszcze nie cieszył, a pochwalenie się tym w internecie jeszcze w trakcie meczu to po prostu mistrzostwo :grin:
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
ja to bym się tak na twoim miejscu jeszcze nie cieszył, a pochwalenie się tym w internecie jeszcze w trakcie meczu to po prostu mistrzostwo :grin:
Dlaczego? Przecież nie tylko mi się to zdarza na becie,dlatego pytam o Wasze ciekawe przypadki.Poza tym zupełnie nie rozumiem tego co napisałeś, ktoś mnie zna z nazwiska czy z danych konta, że ma jakieś znaczenie to co napisałeś?
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Dlaczego? Przecież nie tylko mi się to zdarza na becie,dlatego pytam o Wasze ciekawe przypadki.Poza tym zupełnie nie rozumiem tego co napisałeś, ktoś mnie zna z nazwiska czy z danych konta, że ma jakieś znaczenie to co napisałeś?
Wystarczy, że zweryfikują taki zakład i po kasie masz ???? kilka razy mi się tak zdarzyło na becie, że po zamknięciu wynik był korygowany ale zamknąłem zakład i jest moje, a było też tak, że na następny dzień kasa znika z konta ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Gram parę lat a nie zdarzyło mi się aby bet pomylił się na moją korzyść. Jak było pomyłka, to cieszyłem się maksymalnie tym parę godzin ale jak uda Ci się wypłacić finalnie to oszukałeś przeznaczenie ????
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Gram parę lat a nie zdarzyło mi się aby bet pomylił się na moją korzyść. Jak było pomyłka, to cieszyłem się maksymalnie tym parę godzin ale jak uda Ci się wypłacić finalnie to oszukałeś przeznaczenie ????
Ok zrobimy mały eksperyment ;)
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Mi już się zdarzyło kilka razy być do przodu na ich błędach, raz np. przy wyniku 2:0 w w końcówce meczu można było przez chwilę zagrać po kursie sprzed rozpoczęcia meczu. Parę razy mieli takiego buga że w jednej chwili stawiając under można go było zamknąć z zyskiem 20%. Ale bardzo dużo razy się zorientowali i rozliczyli po &quot;prawidłowych&quot; kursach lub anulowali. Gdybym miał oszacować to było to jakieś 90% przypadków gdy zagrałem błąd.
A w Twoim przypadku na 99% dostaniesz po meczu email o treści &quot;Informacje o zmianach w Twoich zakładach&quot; ;-) Napisz za kilka godzin jak się to skończyło ;-)
 
S 52

szopson

Użytkownik
Dlaczego? Przecież nie tylko mi się to zdarza na becie,dlatego pytam o Wasze ciekawe przypadki.Poza tym zupełnie nie rozumiem tego co napisałeś, ktoś mnie zna z nazwiska czy z danych konta, że ma jakieś znaczenie to co napisałeś?
ja nie mówię tutaj o ściganiu ciebie przez policję :grin: tylko o to, że ktoś miły może napisać do supportu, że takie zdarzenie miało miejsce, sprawdzą to, skorygują i bajlando pieniążki
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
ja nie mówię tutaj o ściganiu ciebie przez policję :grin: tylko o to, że ktoś miły może napisać do supportu, że takie zdarzenie miało miejsce, sprawdzą to, skorygują i bajlando pieniążki
Ja rozumiem o co Ci chodzi ale mówisz ze są takie świnie ? :) Myślałem ze raczej jest w środowisku solidarność na wygraną a nie żeby kogoś wsypać :grin:
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Żeby być z Wami w 100% szczery to opiszę jak to wyglądało.
Zrobiłem wypłatę zaraz po wygranej( wiadomo licząc na farta) Bet później musiał dojść co i jak bo a moim koncie pojawiło się saldo ujemne -200. Ale jakieś 2h później wszystko wróciło do normy. Nie jestem pewien czy to było spowodowane tym zakładem czy tym że akurat w momencie wypłaty bet zmienił layout dosłownie w tej samej minucie jak już odświeżyłem stronę był nowy lay.
Jutro powinny być planowo pieniądze i wtedy dam znać czy wypłata przeszła. Niemniej jednak fart dnia ;) Dlatego pytałem o wasze przygody wcześniej ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Niemniej jednak fart dnia
Kombinowanie u praktycznie najlepszego bukmachera dla śmiesznych 200 zł nazywasz fartem dnia?Powodzenia z takim podejściem,potentaci jak bah już na Ciebie czekają????

I tak jak ktoś wyżej napisał-wrzucajcie więcej skrinów i pomyłek buków,na pewno przyniesie to nam wiele korzyści.
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Kombinowanie u praktycznie najlepszego bukmachera dla śmiesznych 200 zł nazywasz fartem dnia?Powodzenia z takim podejściem,potentaci jak bah już na Ciebie czekają????

I tak jak ktoś wyżej napisał-wrzucajcie więcej skrinów i pomyłek buków,na pewno przyniesie to nam wiele korzyści.
Kombinowanie? A niby co nazywasz kombinowaniem? Jaki ja miałem wpływ na wynik że miałem coś kombinować?
Jak masz dawać jakieś durne zarzuty w kogoś stronę to odpuść sobie udzielanie się.
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Założyłem temat żeby dowiedzieć się o waszych ciekawych przypadkach i razem w normalnej atmosferze się z tego pośmiać i pogadać.
A wychodzi na to że trzeba być zawistnym i tylko się z kogoś śmiać- bo pajacowi się udało.
Temat do zamknięcia bo jakakolwiek dyskusja nie ma tu sensu widocznie. Szkoda
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Kombinowanie? A niby co nazywasz kombinowaniem? Jaki ja miałem wpływ na wynik że miałem coś kombinować?
Jak masz dawać jakieś durne zarzuty w kogoś stronę to odpuść sobie udzielanie się.
Kolego sympatyczny,korzystasz z ewidentnego błędu bukmachera i jak małe dziecko od razu wypłacasz pieniądze zanim ktoś się zorientuje...może posłużyłem się złą nomenklaturą,ale dla mnie jest to kombinowanie,a chwalenie się tym na ogólnodostępnym forum ociera się o skrajną głupotę(tak ciężko po screenie dojść do kogo należy ten kupon).
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Kolego sympatyczny,korzystasz z ewidentnego błędu bukmachera i jak małe dziecko od razu wypłacasz pieniądze zanim ktoś się zorientuje...może posłużyłem się złą nomenklaturą,ale dla mnie jest to kombinowanie,a chwalenie się tym na ogólnodostępnym forum ociera się o skrajną głupotę(tak ciężko po screenie dojść do kogo należy ten kupon).
Screen został zmieniony bo masz rację, że to głupota.
Ale wstawiłem go tylko po to żeby poprzeć post grafiką
Nie chodziło mi o to, żeby się pochwalić &quot;jak znowu się udało&quot; tylko chciałem zachęcić do dyskusji na temat ciekawych błędów czy wpadek czasami nawet zasłyszanych czy gdzieś odkopanych w sieci.
Skorzystam z Twojej rady i na przyszłość będę bardziej powściągliwy.
Zawsze to jakaś lekcja ✅
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witajcie, chciałem Was zapytać jakie spotkały was wałki beta na waszą korzyść. Mi już któryś raz zdarzyło się zamknąć zakład live w momencie strzelenia gola po czym np sędzia nie uznawał i wynik był cofany, ale po zamknięciu kasa zostawała u mnie wrzucam screena żeby pokazać co i jak jak ktoś nie załapał

Inter strzelił Gola ale sędzia cofnął. W zakładzie miałem over 0,5 ale w praktyce było 0-0 a że zamknąłem zakład po golu to kasa jest moja.
Zdarzały wam się jakieś takie przypadki na waszą korzyść? :grin:
Widzisz david, tu każdy gra tylko w &quot;legalnym&quot; forbecie, stsie itp więc pewnie 10 tysięcy użytkowników zgłosiło Cię do? Właśnie, Urzędu Celnego? Może do supportu Beta365, heh! Drugie 20 tysięcy zgłasza się nawzajem jeśli ktoś doda tylko jakiś post do &quot;Bukmacherów Internetowych&quot; i dochodzą po IP kto gra NIELEGALNIE i chwali się tym poprzez posty różnorakie, heh nr 2!
&quot;Koledzy grają długo&quot; bo ja oczywiście nie gram ale czasami zdarzało się tak, że coś stawiali a Bet przyjął zakład, jesli chodzi o kosz, po czym cofnął -3pkt gdzie chodziło o under, po czym BET wyjaśnił, że te pkt nie miały znaczenia w momencie stawiania a linię także cofnęli na mniejszą ale oczywiście zakładu nie cofnęli.
Bet to najsolidniejsza firma ale zdarzają im się wpadki, więc czemu to nie może działać w dwie strony?
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Ostatnio miałem podobną sytuację w meczu Sheffield Utd. Dwie bramki nieuznane. Zamknąłem zakład, ale nawet nie byłem świadomy, że sędzia ich nie uznał. Po prostu zawsze zamykam wygrany zakład około 80 min. Po kilku godzinach dostałem wiadomość od supportu a z konta zniknęła wygrana. Nie mam pretensji do buka.
E: Aha, kiedyś jeszcze przydarzyła mi się inna sytuacja. Przegrałem jakiś zakład, ale bet rozliczył mi go po kursie 1.0, a w wiadomości napisali, że kursy były błędnie wystawione.
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
No ciekawie się to prezentuje, ale swoją drogą to przecież błędy ich ludzi. Niektóre firmy robią konkursy czy bonusy dla tych którzy znajdą błąd w ich działaniu.
Tutaj to raczej wątpliwa sprawa :p
Niemniej to co napisał Sven z tym koszem to śmiech na sali, w zawodowym sporcie każde pkt mają znaczenie przecież ????
Puenta najlepsza ;)
 
Do góry Bottom