>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne, Gamebookers, Adres Polskiej Filii

B 0

berbec

Użytkownik
Mam pytanie:
chciałem wpłacić kaskę na konto do polskiej filii Gamebookers, czyli dane do wpłaty podane na gamebookers.pl to:
Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited
Nazwa banku: Bank BPH S.A.
Numer konta: 45106000760000321000095406
Tytuł wpłaty: &quot;tutaj proszę podać swój login w gamebookers&quot; (uwzględniając małe i duże litery).
Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)


ale w banku mi kazali podać adres tej firmy, a polskiego adresu Gamebookers nie znalazłem

według promocji, muszę wpłacić kasę na polskie konto, czyli co mam zrobić?

podać angielski adres
czy może ktoś zna polski adres?

co mam zrobić?
 
N 31

nazz

Użytkownik
Nie ma polskiego adresu. Jeśli już to maltański albo jakiś taki ???? Wpisz adres zagraniczny ze strony gamebookers. Właściwie to adres nie jest ważny - prostu to pole na druku wpłaty musi być wypełnione dlatego w banku Cię odesłali. A kasa i tak trafi na ten numer konta.
 
B 0

berbec

Użytkownik
a nazwa banku?
na wydruczku jest nazwa banku?
bo nazwy banków są inne, jeden bank jest angielski a drugi polski
 
B 0

berbec

Użytkownik
Napisali mi serwisanci z Gamebookers, że mogę angielski adres napisać!!

Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited
Nazwa banku: Bank BPH S.A.
Numer konta: 45106000760000321000095406
Tytuł wpłaty: &quot;tutaj proszę podać swój login w gamebookers&quot; (uwzględniając małe i duże litery).
Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)
Adres: 2 Eastcheap St., London EC3M 1AH, United Kingdom


dziękuje za pomoc!!!!
 
N 31

nazz

Użytkownik
Rzeczywiście, pomyliłem się. Na blankiecie wpisuje się adres adbiorcy a w tym przypadku odbiorcą jest Gamebookers. Dlatego wpisujesz adres gamebookers a nie banku BPH bo na druczkach nie ma w ogóle pola &quot;adres banku&quot;. Lepiej idź prosto do placówki banku BPH, bo kasa będzie na ich koncie od razu i będziesz już musiał tylko czekac na zaksięgowanie wpłaty. Ominiesz w ten sposób stratę czasu na przsyłanie pieniędzy między bankami i nie będziesz płacił żadnej prowizji za wpłątę.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak podasz numer konta i będzie prawidłowy (najlepiej ctrl+v kopiuj wklej) to system sam rozpozna bank (przynajmniej ja tak mam) ale uwaga 70% banków ma w systemie włączoną opcję wielkich liter, wiec jak podajecie nick to i tak i tak on będzie się składał z wielkich liter-uprzedźcie o tym support są mega przyjaźni i zrozumieją.

Po drugie często system bankowy pyta sie o adres- ja podałem błędny Antigua i Barbuda ???? przez co mój przelew szedł blisko 5 dni a jakbym wpisał poprawnie max 3 dni.

Także kto robi przelew internetowy to zwróćcie na to uwagę na te wielkie i małe litery (nie wiem jak jest w innych bankach netowych ale Multibank ma tylko wielkie litery :|)

Życzę owocnych zakładów w GB ????
 
Do góry Bottom