>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje, ciekawostki...

markus 0

markus

Użytkownik
Heh, taki Dariusz Zuraw bedzie konczyl kariere w II ligowej Arka, penwie przeszedl tam zeby pograc jesdzcze na pierwszoligowym poziomie i odejsc, a tu zonk. To co sie dzieje w naszej lidze lepiej przemilczec - to jakas paranoja....
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Ja myślę, że to dobry pomysł, aby zbojkotować rozgrywki i niech zobaczy UEFA co tu się dzieje. Przecież tak się funkcjonować nie da. Ja wiem, że to trochę złe, co powiem, ale Putin sie nie bawił rozwalił całkiem u nich burdel i widać efekty teraz, a my się bawimy w kotka i myszkę.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Zarząd PZPN postanowił w czwartek, że Ekstraklasa wystartuje w składzie 16 drużyn. Wystąpią w niej Piast Gliwice i Arka Gdynia. Do czasu rozstrzygnięcia skarg Zagłębia Lubin i Jagiellonii Białystok przez Trybunał Arbitrażowy przy PKOl. kluby te nie będą rozgrywać spotkań w I lidze, a przypadku uznania odwołań PZPN może powiększyć Ekstraklasę.
Canal+ i Ekstraklasa SA prawdopodobnie postanowią opóźnić start rozgrywek Ekstraklasy. I liga wystartuje zgodnie z planem zagra w niej Widzew w miejsce wycofanej Polonii.
(ASInfo)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bulwersująca była to decyzja PKOI z Zagłębiem i Widzewem. Jakie przedawnienie spraw?! Czy oni na głowę upadli? Dziwne bo w tej 3-osobowej komisji zasiada m.in. Zuchowicz - kobieta, która zna się.... ale na łyżwiarstwie ????
Wie ktoś może, kiedy nowe władze będą w PZPN-ie?
Polecam dzisiejszy Fakt, ciekawe artykuły o polskiej piłce.
&quot;Podobno&quot; Dariusz Żuraw - nowy nabytek Arki, podarł podpisany kontrakt, kiedy dowiedział się o decyzji PKOI.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Polecam dzisiejszy Fakt, ciekawe artykuły o polskiej piłce.
Nie czytaj tego G... ta gazeta jest niezbyt wiarogodna, zwykły brukowiec.


Widzew Łódź zagra w I lidze, Korona i Zagłębie Lubin &quot;zamrożone&quot;

Widzew Łódź a nie ŁKS Łomża zagra w I lidze w miejsce wycofanej Polonii Warszawa. Tym samym PZPN zastosował się do wczorajszego wyroku Trybunału Arbitrażowego przy PKOl uchylającego karę degradacji o jedną klasę rozgrywkową dla uwikłanego w korupcję Widzewa.
Mecze Korony Kielce i Zagłębia Lubin będą odwołane do czasu wyjaśnienia się statusu ligowego tych zespołów.

Ekstraklasa z Arką bez Zagłębia rusza za tydzień
Ekstraklasa rusza z Jagiellonią Białystok, Piastem Gliwice i Arką Gdynia, a bez Zagłębia Lubin z tygodniowym opóźnieniem. Takie decyzje podjął tuż przed godz. 16:00 zarząd PZPN. Tym samym PZPN postanowił zignorować wczorajszą decyzję Trybunału Arbitrażowego przy PKOl, który nakazał wstrzymanie decyzji o karnej degradacji Zagłębia Lubin.
W przypadku konieczności dołączenia Zagłębia Lubin i Korony Kielce do rozgrywek Ekstraklasy zarząd PZPN będzie rozważał dokooptowanie tych zespołów jako 17. i 18. zespołu i powiększenie ligi.
Mimo decyzji PZPN o starcie rozgrywek w najbliższy weekend, spółka zarządzająca rozgrywkami podjęła decyzję o odwołaniu pierwszej kolejki.
Źródło: 90minut.pl
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rozwiązanie może być ciekawe ale nie zapomnijmy że gdy dojdzie do poszerzenia ligi kluby stracą po blisko Milon złotych także suma do stracenia spora, Chyba że ktoś to &#39;&#39;załata&#39;&#39;
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Watpie ce C+ bedzie chcialo dolozyc 14 milionow , i tak samo watpie czy nie zagrozone kluby beda chcialo oddac po 1 milion tym wlasnie klubom. Powiem wam ze sie bardzo skomplikowalo ...
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Moim zdaniem od następnego sezonu powinno być tak: a mianowicie skończył się sezon ustalone już jest kto ma grać i jeżeli miesiąc przed rozgrywkami nie dadzą stosownych dokumentów do gry w Ekstraklasie czy w niższych klasach to zaczynają od okręgówki. Wszystko byłoby jasne a nie jest burdel.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
A moim zdaniem nie będzie ligi w tym sezonie.
Mieli tyle czasu na uregulowanie tych spraw, a teraz sprzeczne interesy i decyzje różnych organów (PZPN, Ekstraklasa S.A., PKOl) doprowadziły do tego, że nie wiadomo kto ma grać w lidze. Więc myślę, że liga nie ruszy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wszystko zepsuł trybunał arbitrażowy przy PKOL i mimo iż wszyscy są źli na Ekstraklasę S.A za przełożenie pierwszej kolejki to moim zdaniem była to trafna decyzja, bo co by było gdyby po trzech kolejkach trybunał przy PKOL nakazał dołączyć do ligi Koronę Kielce i Zagłebie Lubin ?

Mam nadzieję, że uda się to wszystko przyspieszyć i decyzja w sprawie Zagłębia i Korony zapadnie już w tym tygodniu, choć mówi się, że druga kolejka także może zostać przełożona.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Moim zdaniem przełożenie startu ligi to najlepsza decyzja z mozliwych. Wszytskimu winne jest PZPN, które miało duuużo czasu na debatowanie nad przyszłością Zagłębia i Korony. A że leśne dziadki pojechały na wakacje, to teraz jest jak jest. Nie wyobrażam sobie postawienia Korony i Zagłębia w sytuacji, że ligi się zaczną, a oni nie widzą w której klasie rozgrywkowej grają. To samo z Jagą i Piastem. Baraż w środku rozgrywek? Przecież oni przygotowywali się na Ekstraklasę, nie można im teraz tego zabiera. To wszytsko co się dzieje to parodia.
Ja jestem za tym, żeby liga wystartowała nawet po 22 sierpnia, kiedy podjęte zostaną decyzje co do Korony i Zagłębia. Przed startem ligi wszystko musi by jasne, sytuacja że klubu zostaną &quot;dokoptowane&quot; podczas rozgrywek to komedia i paranoja.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja mam nadzieję, że te decyzje zostaną podjęte szybciej niż 22 sierpnia ;) PZPN zrzekł się prawa dot. tych odwołan przez co moze przyspieszyc to o co najmniej 14 dni, bo takim wlasnie czasem dysponowal PZPN. Teraz nadzieja, ze trybunal arbitrazowy przy PKOL zbierze się jak najszybciej (oby w przyszlym tygodniu), rozpatrzy sprawy wyda werdykty i zaczniemy grac...

zaznaczę tutaj, ze jesli karac za korupcję to według mnie wszystkich jednakową miarką i zarowno Zaglebie Lubin, Korona Kielce jak i Widzew Łódź powinny poniesc konsekwencje. Widzew tłumaczy się tym, ze wtedy nie było takich przepisów, ze sprawa się przedawniła... w UEFA jest zapis, ze korupcja jest nieprzedawnialna, no ale cóż... ja na ten temat juz sie lepiej nie wypowiadam, po prostu liczę, ze powroci choc trochę normalnosci ;)
 
L 0

lukiwrc

Użytkownik
jak to teraz jest?? jezeli obstawilem na Lecha a wszystkie pozostale zaklady mi weszly to teraz mam czekac az rozegraja ta 1 kolejke w pazdzierniku?? czy te zaklady na 1 kolejke beda uniewaznione i dostane kase tylko ze nie policza mi kursu jaki byl na Lecha??
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
jak to teraz jest?? jezeli obstawilem na Lecha a wszystkie pozostale zaklady mi weszly to teraz mam czekac az rozegraja ta 1 kolejke w pazdzierniku?? czy te zaklady na 1 kolejke beda uniewaznione i dostane kase tylko ze nie policza mi kursu jaki byl na Lecha??
nie nie bedziesz czekal do tej kolejki po prostu dostaniesz zwrot za ten mecz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Inauguracja ligi znowu odroczona !!!

Zaplanowana na najbliższą sobotę i niedzielę druga kolejka piłkarskiej ekstraklasy nie odbędzie się. Mamy nadzieję, że rozgrywki rozpoczniemy w przyszłym tygodniu (9-10 sierpnia) - poinformował prezes Ekstraklasy S.A. Andrzej Rusko.

Ponadto jak twierdzi Ekstraklasa S.A w lidze będzie występowało 16klubów. Tak więc szykuje się niezłe zamieszanie znowu ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie najwięcej namieszał PZPN i Wydział Dyscypliny. PZPN sam sobie robi burdel a później ma pretensje do każdego. Jak słucham Koźmińskiego to naprawdę myślę sobie jak tacy ludzie reprezentują polski futbol. Człowiek który nie umie zbudowac poprawnego zdania w naszym języku. Wydział Dyscyplin pokarał degradacjami kluby nie wiedząc o tym że czynny które się przedawniły nie mogą byc brane pod uwagę chodzi o 2 lata. Nie mieszałbym Trybunału Arbitrażowego przy PKOL ponieważ ich rozpoczęcie ligi raczej nie interesuje oni działają tak jak nakazuje polskie prawo. Ogólnie ośmieszamy się przed całym światem
 
Do góry Bottom