>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ehh, a najbardziej boli to, że odchodzą coraz to młodsi sportowcy. No ale niestety skoki narciarskie to nie jest łatwy sport, a dla tak młodych zawodników szczególnie. Jak wiemy mała masa ciała, brak doświadczenia i potem się dzieją takie rzeczy... szkoda tego chłopaszka ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moim zdaniem w tym konkursie Ahonen nie wygra, aczkolwiek zajmie miejsce w czołówce. A wygra albo Morgi albo nasz Adaś ;)
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
NO ja bym byl bardziej za Morgim, Adam pomalu traci swoją forme lecz jeśli wiara czyni cuda my wierzymy ze sie uda ????
Racja Ahonen moze byc w w pierwszej 3 ale raczej nie wygra
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
Fatalny skok podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich we włoskim Predazzo oddał Adam Małysz! Zdobywca Kryształowej Kuli w ubiegłym sezonie, źle wyszedł z progu i uzyskał zaledwie 114,5 m.... W efekcie z notą 99,6 pkt ukończył zawody na 46. miejscu! Drugiej serii, z powodu złych warunków atmosferycznych, nie rozegrano. Zawody wygrał Norweg Tom Hilde, a na 6. miejscu, najlepszym w karierze, uplasował się Kamil Stoch
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
Sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach w Zakopanem został przełożony na niedzielę. W Zakopanem wiatr wieje zbyt mocno, by można było przeprowadzić zawody. Początek konkusu o 13:45. Godzinę wcześniej odbędzie się seria próbna.
Miejmy nadzieję ze jutrzejszy konkurs sie odbędzie, przynajmniej jedna seria.
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
Adam dziś zajął dobre 4 miejsce szkoda że nie odbyła sie druga seria skoków.
Silne wiatry odczuwane s anie tylko w Zakopanym ale i w całej Polsce.
co tu taki spokój nikt nie interesuje sie sportami zimowymi ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
interesuje, interesuje ????
tylko naprawde ostatnio nawet niemam czasu ich ogladac.
no Adaś dzis cos wspomnial ze jego forma eksploduje, zobaczymy w nastepnym konkursie ;]
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
2 lutego Sapporo Japonia HS 134 (K-120), indywidualne, nocny
Ciekawe co Adam pokaze na tych skokach, czy jego 4 pozycja w Zakopanym była dlatego iż skakał u siebie ?
Jak uważacie ?
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Małysz teraz wujem potrenuje i cos mi sie wydaje, ze moze byc juz tylko lepiej. Oby to byl ten moment! A w Sapporo mam nadzieje, ze zobaczymy Stocha w pierwszej 10 bo stac go na to. Wielu czolowych skoczkow nie pojedzie do Japoni wiec jest duza szansa.
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
OOoo ciekawa informacja musze przyznać że nie widziałem
Ale uważam ze to dobry pomysł.
Małysz chyba w tamtym sezonie tez w Japoni nie był
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dla mnie jeden z mistrzów i symboli skoków, bez niego nie bedzie sie tak samo zawodów ogladało :/

Najbardziej utytułowany fiński skoczek ostatnich lat - Janne Ahonen - w wieku 31 lat zakończył karierę sportową.

Źródło: skijumping.pl
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Szkoda, że Ahonen tak szybko zakończył karierę. Myślę, że spokojnie mógłby skakać do najbliższej zimowej olimpiady w 2010 roku, ale widocznie chciał odejść z klasą. Kto wie może w 2010 roku wróci do skakania i zdobędzie złoto na olimpiadzie, którego to w swoim bogatym dorobku sukcesów, podobnie jak Małysz jeszcze nie ma.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Czeski skoczek - Jan Mazoch - kończy karierę zawodniczą. Skoczek, na którego były zwrócone oczy wszystkich kibiców, po tym jak groźnie upadł podczas Pucharu Świata w Zakopanem w 2007 roku, 17 sierpnia ma pożegnać się ze skokami, podczas lokalnych zawodów na skoczni K-90 we Frenstacie
źródło: skijupimg.pl
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W miniony wtorek, niemal rok po odniesieniu poważnej kontuzji, Michael Moellinger ogłosił zakończenie swojej sportowej kariery.
Głównym powodem rezygnacji Niemca ze szwajcarskim paszportem z wyczynowego uprawiania sportu jest poważny uraz prawego kolana, którego 27-letni skoczek nabawił się w grudniu ubiegłego roku.
źródło: skijupimg.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom