>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy

Status
Zamknięty.
S 0

sevi19

Użytkownik
tzn, że się nie da stawiać na serie próbną ? zastanawia mnie ta godzina rozpoczecia bo na kuponie mam 15:00 a wtedy właśnie zaczęła się seria próbna ;/
 
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
mam pytanie odnośnie T4S, wczoraj na bet365 pojawiły się kursy na zwycięstwo w tym turnieju, postawiłem na Gregora (w moich oczach pewniaka), wszystko fajnie bo wygrał ale w rozliczonych zakładach wyskakuje mi, że rozstrzygnięcie odbędzie się 17/03/2013r, na prawdę będę musiał czekać 3 miesiące żeby bet365 był pewny wyników z T4S?
 
K 0

kristo1000

Użytkownik
tzn, że się nie da stawiać na serie próbną ? zastanawia mnie ta godzina rozpoczecia bo na kuponie mam 15:00 a wtedy właśnie zaczęła się seria próbna ;/
Nie chcę się wymądrzać ale na prawdę jeśli się ryzykuje pieniążki i liczy na wygraną to warto by było chociaż zapoznać się z zasadami obstawiania. A co do samej godziny to bukmacherzy zawsze zamykają zakłady wraz z rozpoczęciem serii próbnej, myślę że dlatego że w dużym stopniu odzwierciedla ona wyniki samego konkursu. Tak więc Twój kupon z pewnością dotyczy konkursu i niestety przegrałeś:razz:
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Cześć Orientujecie się coś w turnieju 4 skoczni ? bo mam problem nie wiem czy weszło czy nie bo to dziwne ;p postawilem zakład w sts skoki narciarskie - bischofshofen HS140 H2H: Kto lepszy ? zakład był na Prevc P - Hvala J. 1 i teraz pytanie jak sprawdzić czy chodzi o 1 serie drugą czy moze o serie próbną na kuponie mam godzine 15:00 a o 15:00 odbyła się seria próbna i Prevc był wyżej ale za to w pierwszej seri Prevc przegrał jak to jest liczone ?
Zostaw buka bo jestes idealnym przykladem dla opisywania dzieciom zeby sie w to nie bawily...
 
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
mam pytanie odnośnie T4S, wczoraj na bet365 pojawiły się kursy na zwycięstwo w tym turnieju, postawiłem na Gregora (w moich oczach pewniaka), wszystko fajnie bo wygrał ale w rozliczonych zakładach wyskakuje mi, że rozstrzygnięcie odbędzie się 17/03/2013r, na prawdę będę musiał czekać 3 miesiące żeby bet365 był pewny wyników z T4S?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Sprawdź, czy nie postawiłeś omyłkowo zamiast na Gregora jako zwycięzce T4S to na Gregora jako zwycięzcę całego Pucharu Świata. W takim przypadku data się zgadza.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
mam pytanie odnośnie T4S, wczoraj na Bet365 pojawiły się kursy na zwycięstwo w tym turnieju, postawiłem na Gregora (w moich oczach pewniaka), wszystko fajnie bo wygrał ale w rozliczonych zakładach wyskakuje mi, że rozstrzygnięcie odbędzie się 17/03/2013r, na prawdę będę musiał czekać 3 miesiące żeby Bet365 był pewny wyników z T4S?
Przeciez obstawiles PŚ a nie TCS
&quot;Turniej Czterech Skoczni 2012/13 - Klasyfikacja generalna (Wygra)&quot; ewidentnie jest to TCS, w dodatku do obstawienia była tylko pierwsza czwórka w klasyfikacji turnieju
To sory ale dziwne ze ten buk robi takiego babola
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Przeciez obstawiles PŚ a nie TCS
To samo mam i się mylisz...
Gadam z supportem to chyba sami nie ogarniają tego jaki babol popełnili, ale to jakieś jaja, żeby czekać 2,5 miesiąca na wygraną i to u jednego z najlepszych jak nie najlepszego buka na rynku.
Maria Ko Pytanie o Pana zaklad zostalo skierowane do naszego dzialu. Prosze czekac na odpowiedz mailowa w tej sprawie.
..... Jak długo ?
Maria Ko Dzis lub jutro rano powinien Pan otrzymac odpowiedz.
Maria Ko Jesli popelnilismy bald zostanie on skorygowany.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
To samo mam i się mylisz...
Gadam z supportem to chyba sami nie ogarniają tego jaki babol popełnili, ale to jakieś jaja, żeby czekać 2,5 miesiąca na wygraną i to u jednego z najlepszych jak nie najlepszego buka na rynku.
Maria Ko Pytanie o Pana zaklad zostalo skierowane do naszego dzialu. Prosze czekac na odpowiedz mailowa w tej sprawie.
..... Jak długo ?
Maria Ko Dzis lub jutro rano powinien Pan otrzymac odpowiedz.
Maria Ko Jesli popelnilismy bald zostanie on skorygowany.
jesli tak sprawa wyglada, to dla mnie bedzie to zwrot, pomylili sie, niby dali na koncowa klasyfikacje TCS ale oni tam maja w regulaminie ze jesli jest ich wina to maja prawo uniewaznic zaklady ????
 
S 0

sevi19

Użytkownik
Soltysiao przepraszam ale nie musisz odrazu jeździć po mnie ;o skoro masz takie doświadczenie to ciesze się i Ty też powinieneś wszystko można wytłumaczyć inaczej jestem w tym świeży to nie moja dyscyplina kupon był puszczony za grosze i mam wątpliwość którą chciałem rozwiać...
 
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
właśnie skończyłem rozmawiać na czacie i dostałem dokładnie taką samą informację jak kolega u góry, tyle że u mnie nie potrafiła powiedzieć ile to będzie trwało i że mam po prostu czekać
a szkoda, bo postawiłem wszystko co miałem na tym koncie
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Krystyna Pałka, Weronka Nowakowska-Ziemniak, Monika Hojnisz, Agnieszka Cyl - w takim składzie zaprezentują się reprezentantki Polski w wyścigu sztafet 4x6km w Ruhpolding. Start biegu w środę o godzinie 18:30.

W porównaniu do dwóch poprzednich wyścigów sztafet z tego sezonu, w składzie naszej czwórki zabraknie Magdaleny Gwizdoń. Trenerzy zdecydowali się wypróbować wariant bez udziału naszej najbardziej doświadczonej zawodniczki. Do składu sztafety powraca za to Agnieszka Cyl, która tradycyjnie kończyć będzie rywalizację. Weronika Nowakowska-Ziemniak powraca z kolei na zmianę drugą.

źródło biathlon.pl
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ogłoszenie parafialne:
Jeśli jest osobą chętna by pomóc przy konkursie zimowym, szczególnie rozchodzi się o tabelę to zapraszam do mnie na PW ;)
 
K 8

kenti

Użytkownik
Siemka znak ktoś dzisiejszy wynik Fourcade - Ustyugov ? bo nie moge znaleść nigdzie.
r_gonzo dzieki bardzo za info ,weszło

post do usunięcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wielan 0

wielan

Użytkownik
Sapporo - odwołane kwalifikacje.
Mam pytanie do typujących w Milenium. Na kuponie miałem cztery typy dotyczące piłki nożnej oraz dwa dotyczące kwalifikacji w Sapporo. Te z nogi weszły wszystkie, z kolei kwalifikacje w Sapporo wogóle nie zostały rozegrane. Co z moim kuponem? Zwrot stawki czy może coś innego? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom